Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Artabasdes
AutorWiadomość
Artabasdes [odnośnik]06.09.15 15:23


Artabasdes
Sowa, która aktualnie sprawuje pieczę nad moją korespondencją, została mi podarowana przez Linette w ostatnim miesiącu naszych zaręczyn jako gest pojednania - całe jednak szczęście Artabasdes, bo takie imię otrzymało zwierzę, nie kojarzy mi się zupełnie z osobą świętej pamięci lady Greengrass. Jako sowa pocztowa Artabasdes sprawuje się bez zarzutu, dostarcza listy i przesyłki w tempie ekspresowym, nie ma w zwyczaju atakowania dłoni, chociaż zdarza mu się czasem zbyt długo i zbyt sugestywnie wpatrywać w sowie smakołyki nim wyruszy w drogę.


moje listy:
[bylobrzydkobedzieladnie]


stars, hide your fires:
  let not light see my black and deep desires.
 


Ostatnio zmieniony przez Perseus Avery dnia 07.03.16 13:45, w całości zmieniany 2 razy
Perseus Avery
Zawód : wiedźmia straż
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
vicious
vengeful
victorious
OPCM : 6
UROKI : 19
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 32
ZWINNOŚĆ : 3
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
nothing good ever stays with me
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t1103-perseus-julius-avery https://www.morsmordre.net/t1235-persowa-poczta#9205 https://www.morsmordre.net/t1120-cry-me-a-river#7293 https://www.morsmordre.net/f177-shropshire-dwor-averych https://www.morsmordre.net/t2783-skrytka-bankowa-nr-318#44957 https://www.morsmordre.net/t1181-perseus-avery#8549
Re: Artabasdes [odnośnik]12.09.15 0:43
Przeczytaj Evandra Lestrange
Drogi Perseuszu!Możesz adresować listy jak tylko chcesz, na mnie takie tytuły nie robią już najmniejszego wrażenia, słyszałam jednak, że zaręczyłeś się z panną Greengrass - być może to jej powinieneś zapytać, co sądzi o nazywaniu mnie najdroższą.
Nie chcę jednak, byś zrozumiał mnie źle, dawny druhu niedoli, i przestał czytać już w tym momencie. Doceniam troskę, doceniam również pomoc, którą zaoferowałeś mej rodzinie w tej trudnej dla nich - dla nas - chwili i zapewniam Cię, że cały ród Lestreange'ów jest Ci za nią dozgonnie wdzięczny. Nim wrócę do zdrowia, minie wiele długich miesięcy, lecz przebywanie na wyspie, wśród bliskich, działa na mnie kojąco. Chyba nie jednak wspominać, jak bardzo denerwują mnie nieustanne kontrole kolejnych uzdrowicieli. Więcej dałby mi święty spokój niż te ich wszystkie zaklęcia diagnozujące razem wzięte.
Lecz dość o tym - ubolewam nad Twoją stratą, wszak Egberd nie był najpotulniejszą sową, zgadzam się, lecz był z Tobą od wielu długich lat. I niech Merlinowi będzie chwała, że pozbyłam się już wszystkich blizn po jego dziobie.
Szczerość za szczerość, tak kiedyś mawialiśmy, dlatego powiedz mi - jak czujesz się Ty, Perseuszu? Czy odnalazłeś już spokój?
Mam nadzieję, że nie zbuntowałeś się jeszcze wobec odwiedzin w Mungu. Niezależnie od tego, czym się teraz zajmujesz - zawsze byłeś taki tajemniczy - bądź zdrów i nie zapomnij pozdrowić swej pięknej narzeczonej.

Evandra
Evandra C. Rosier
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
Smile, because it confuses people. Smile, because it's easier than explaining what is killing you inside.
OPCM : 0
UROKI : 1
ALCHEMIA : 30
UZDRAWIANIE : 4
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 1
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Półwila
Artabasdes E0d6237c9360c8dc902b8a7987648526
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t578-evandra-lestrange https://www.morsmordre.net/t621-florentin#1749 https://www.morsmordre.net/t629-evandra#1794 https://www.morsmordre.net/t1074-sypialnia-evandry#6552 https://www.morsmordre.net/t4210-skrytka-bankowa-nr-5#85655 https://www.morsmordre.net/t982-evandra-lestrange#5408
Re: Artabasdes [odnośnik]22.09.15 18:59
Przeczytaj sam wiesz, kto
Perseusie Spotkanie odbędzie się 5 sierpnia w Białej Wywernie.

Mam nadzieję, że się zjawisz.
Sam wiesz

   


Dokonywał wielkich rzeczy strasznych, to prawda, ale wielkich

Czarny Pan
Zawód : Czarnoksiężnik
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Ja, który zaszedłem dalej niż ktokolwiek inny na drodze do nieśmiertelności...
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
Genetyka : Zwierzęcousty
Artabasdes Tumblr_mmbuhtLKK11r3r73mo1_500
Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/t3051-r-tom-riddle#50095 http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry https://www.morsmordre.net/t3051-r-tom-riddle#50095 https://www.morsmordre.net/f303-piwnica https://www.morsmordre.net/f303-piwnica
Re: Artabasdes [odnośnik]29.09.15 23:44
Przeczytaj Venus Parkinson
Perseusie, Ostatnia nasza... rozmowa nie przebiegła pomyślnie. Skoro już wtedy postanowiłam zrezygnować z formy "Panie Avery" i zastąpić ją "draniem, kutasem i chamem", to przestanę bawić się w grzeczności. Granica i tak została już przekroczona.
Nie mam pojęcia, dlaczego do Ciebie piszę. Po tym wszystkim powinnam zniknąć. I właśnie to zamierzam zrobić. Wiele osób odetchnie z ulgą, mam nadzieję, że Ty również. Ojciec dowiedział się o kilku moich występkach i wraz z głową rodu postanowił mnie wysłać do Francji, gdzie czeka na mnie przyzwoitka (50-letnia stara panna, która podobno zabija wzrokiem i... oddechem) gotowa zająć się należycie moim wychowaniem. Naprawdę nie wiem, czy jej się to uda, skoro nikomu się nie udało przez dwadzieścia jeden lat. Jak wiesz jednak nie mam nic do powiedzenia.
Staram się, aby ten list nie był w żadnym wypadku sentymentalny, ale ślady po łzach wymieszanych z tuszem do rzęs najpewniej mnie zdradzą. Znasz mnie, wiesz, że dbam o urodę jak nikt inny, a to, że pozwalam sobie na płacz oznacza, że jest naprawdę źle. Najpewniej nie wyjdę z mojego nowego więzienia przez tydzień, aby nikt mnie nie oglądał w takim stanie.
Chciałabym Cię zapewnić o moich uczuciach, o tym, że to co powiedziałam, było prawdą, lecz... nie mogę. Masz zacząć nowe życie z kimś innym, nie powinnam była tego psuć. Co się stało, to się nie odstanie. Widocznie nie byliśmy sobie przeznaczeni. Niektórym ludziom jest nie po drodze. Dlatego uznajmy, że to nie miało prawa bytu. Że było to snem, który się skończył, a my się obudziliśmy w zupełnie innym miejscu i czasie. Zapomnijmy o naszej znajomości i wspólnej historii. O tym, że byliśmy uparci lub niezdecydowani. Że łączyło nas cokolwiek kiedykolwiek. Tak będzie lepiej. Podobno co z oczu, to z serca.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego w nowym życiu.
V.P.


Make the stars look like they’re not shining she's so beautiful
Venus Parkinson
Zawód : Ikona mody
Wiek : 21
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Oh her eyes, her eyes make the stars look like they’re not shining. Her hair, her hair falls perfectly without her trying. She’s so beautiful.
OPCM : 1
UROKI : 5
ALCHEMIA : 10
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
Genetyka : Czarodziej
Artabasdes JygL3iH
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
http://morsmordre.forumpolish.com/t739-venus-parkinson http://morsmordre.forumpolish.com/t768-antoniusz-parkinson-trzeci#2925 http://morsmordre.forumpolish.com/t767-she-s-so-beautiful#2924 http://morsmordre.forumpolish.com/f152-cotswolds-snowhill http://morsmordre.forumpolish.com/t1259-venus-parkinson#9504
Re: Artabasdes [odnośnik]01.10.15 18:55
Przeczytaj Helena McKinnon
Drogi małżonkuZamierzałam napisać Ci, że pod wycieraczką zostawiam klucz do mojego mieszkania, ażebyś mógł tam na mnie czekać z butelką wina. Zapomniałam jednak, że przecież masz zapasowy. Czekaj więc na mnie z butelką wina i, na Merlina, wymyśl jakiś sposób, żeby mnie uspokoić, bo nie ręczę za siebie.
A pamiętaj, że w Azkabanie nie zezwalają na odwiedziny małżeńskie.
Wpadłam wczoraj na Traversa. Dobrze wiesz, którego. Nie znoszę, gdy moje zabawki wymykają się spod kontroli. Nie znoszę. Jakby nie wystarczyło to, że nie wrócił z tej swojej idiotycznej wyprawy z pierścionkiem zaręczynowym, to jeszcze zakpił ze mnie bezczelnie i przywiózł ze sobą jakąś ladacznicę. Oboje wiemy, że w takiej sytuacji powinien paść na kolana i błagać o wybaczenie, a on śmiał jeszcze insynuować, że w czasie jego nieobecności skalałam się kontaktami z innymi mężczyznami. Wyobrażasz to sobie? Podrzędny pionek buntuje się i próbuje wskoczyć tam, gdzie nie jego miejsce. Taka zniewaga krwi wymaga i nie sądź, że tak to zostawię.
Krew ze złości aż wrze mi w żyłach, jak sam widzisz potrzebuję dziś i Ciebie i wina. Nie obchodzi mnie, czy masz jakieś plany na wieczór, po prostu je odwołaj. Dobrze wiesz, że nie pożałujesz. Z treningu powinnam wrócić po dziesiątej, nie zamierzam wypuszczać Cię do rana.

Twoja Lena
Helena McKinnon
Zawód : Obrońca harpii i felietonistka
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
But you'll come back each time you leave
'Cause, darling, I'm a nightmare dressed like a daydream
OPCM : 2
UROKI : 3
ALCHEMIA : 3
UZDRAWIANIE : 3
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 4
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Półwila
możesz pozostawić puste
Nieaktywni
Nieaktywni
http://morsmordre.forumpolish.com/t1186-helena-mckinnon http://morsmordre.forumpolish.com/t1210-kleopatra#8947 http://morsmordre.forumpolish.com/t1213-femme-fatale#8958 http://morsmordre.forumpolish.com/f146-west-country-dolina-godryka-12 http://morsmordre.forumpolish.com/t1211-helena-mckinnon#8951
Re: Artabasdes [odnośnik]23.10.15 22:11
Przeczytaj Szef Biura Aurorów
Perseus Avery,
Dziękuję za dostarczenie informacji dotyczących opuszczonego budynku. Mam nadzieję, że nie będzie miał Pan nic przeciwko temu, aby wspomóc grupę aurorów, którzy zostali oddelegowani do rozwiązania ów problemu. Oczywiście, pański ewentualny wkład zostanie odpowiednio nagrodzony.
Jordan Rogers

Szef Biura Aurorów
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Artabasdes Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Artabasdes [odnośnik]20.11.15 17:12
Przeczytaj Z.F.
Perseusie,Spotkajmy się 19. sierpnia wieczorem nieopodal restauracji La Revenant. G.
Garrett Weasley
Zawód : auror
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
żyjąc - pomimo
żyjąc - przeciw
wyrzucam sobie grzech niepamięci
OPCM : 41
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Artabasdes Tumblr_o0qetnbY2m1rob81ao9_r1_250
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t597-garrett-weasley https://www.morsmordre.net/t627-barney#1770 https://www.morsmordre.net/t630-garrett https://www.morsmordre.net/f112-st-martin-s-lane-45-3 https://www.morsmordre.net/t2785-skrytka-bankowa-nr-122#44963 https://www.morsmordre.net/t975-garrett-weasley#5311
Re: Artabasdes [odnośnik]18.12.15 19:07
Przeczytaj Alice Elliott
Drogi Persie! Muszę przyznać, że byłam zaskoczona, widząc na swoim parapecie sowę. Było to jednak bardzo pozytywne zaskoczenie, gdy rozwinęłam wiadomość i zobaczyłam twój podpis. Cieszę się, że do mnie napisałeś; ja również przyjemnie wspominam dzień wyścigu i także muszę ci pogratulować (oraz przeprosić za niesforne zachowanie Mickeya). Naprawdę szkoda, że dla tak wielu z nas zakończył się w taki sposób i oczywiście nie gniewam się, że już się nie zobaczyliśmy. Mam jednak nadzieję, że szybko doszedłeś do siebie. Muszę też zauważyć, że patrzenie na miny tych zarozumiałych bufonów rzeczywiście było bezcenne. Zostali wyprzedzeni przez dziewczynę, którą uważali za zwykłą szlamę nie mającą z nimi żadnych szans. Choć ostatecznie zajęłam drugie miejsce, i tak myślę, że mogę być z siebie dumna - właśnie dlatego, że udowodniłam im, że nie trzeba mieć nieskazitelnie czystej krwi, by dobrze jeździć konno.
Oczywiście, z najwyższą przyjemnością się z tobą spotkam! Myślę, że pod koniec września będę mieć większy luz. Chciałbyś spotkać się w jakiejś knajpie, czy może wykorzystać ostatnie ładne dni w tym roku (ach, ta brytyjska pogoda) i wybrać się gdzieś poza miasto?
Daj znać, co myślisz o tej propozycji. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy!

Alice


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Artabasdes 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Artabasdes [odnośnik]20.12.15 12:31
Przeczytaj Alice Elliott
Perseus Avery Obawiam się, że chyba tak, drogi Persie. Podczas pobytu w Stanach zbyt mocno pochłonął mnie świat mugoli, a moje życie towarzyskie w Londynie nadal jest zadziwiająco ubogie. Tym bardziej z radością przyjmuję fakt, że udało nam się wznowić kontakt.
Co do wyścigu, myślę, że to prawdopodobne. Ale podejrzewam, że można się było tego spodziewać. Czystokrwiści lubią rozmaite układy, byle tylko osiągnąć swoje cele. Z pewnością jeszcze porozmawiamy o tym podczas naszego spotkania.
Oczywiście, to bardzo dobry pomysł. Jestem mieszczuchem, ale nawet ja potrzebuję czasem odpocząć od tego zgiełku. Co myślisz o lesie pod Londynem? Niedawno przejeżdżałam tamtędy i uważam, że to naprawdę obiecujące miejsce, idealne na spacer i piknik w te ostatnie dni lata. Chętnie wybrałabym się tam z tobą.
Alice


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Artabasdes 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Artabasdes [odnośnik]03.01.16 19:12
Przeczytaj Eilis Sykes
Najdroższy Persie, Brakuje mi Twojego głosu... Próbuję od kilku dni z lukrem, więc mam nadzieję, że zasmakuje Ci jako drugie śniadanie.
*sowa trzymała paczuszkę z muffinką klik

Twoja Eilis


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Artabasdes 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Artabasdes [odnośnik]05.01.16 16:21
7.10.1955
Przeczytaj Alfred Parkinson
Avery, Wszystko jest nie tak. Wszystko jest nie tak.
Persie, teleportuj się do mnie. Teraz. Jak się nudzisz. Masz czas.
Za dwadzieścia minut biorę ślub.
Nie będę teraz Ci wyjaśniać, nie mam na to czasu
Pospiesz się.
PS Spal ten list.
PS 2 Pamiętaj, że możesz teleportować się tylko do bramy.

lord Alfred Parkinson


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Artabasdes 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Artabasdes [odnośnik]05.03.16 20:11
Przeczytaj
Lordzie Avery,
Nielegalna sowa zapewne dotrze na czas, a z nią informacja, że wróciłam do Londynu.
Wierzę, że na pańskim licu pojawił się rozkoszny uśmiech, a serce zabiło szybciej. Tęsknota została ukojona, gdyż nie zamierzam dłużej katować pana swoją nieobecnością.
Dostojnie wyglądał pan na Aetonanie.
Katya


meet me  with bundles of flowers We'll wade through the hours of cold Winter she'll howl at the walls Tearing down doors of time
Katya Ollivander
Zawód : Zawieszona w prawie wykonywania zawodu
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Mogę się oprzeć wszystkiemu z wyjątkiem pokusy!
OPCM : 8
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2039-celeste-ellsworth https://www.morsmordre.net/t2291-vesper#34826 https://www.morsmordre.net/t2286-dam-ci-gwiazdke-z-nieba#34654
Re: Artabasdes [odnośnik]05.03.16 20:37
Przeczytaj
Lordzie Avery,
Jeżeli błędem są nielegalne sowy, przyczynia się pan również do osądu wymierzonego w samego siebie. Czyż to nie pan tak chętnie na nie odpisywał? To doprawdy niezwykłe, gdy człowiek zdaje sobie sprawę z potyczek i tak ochoczo je wypomina; w tym nie pomijając własnej osoby.
Moje zdrowie jak nigdy - na najlepszej drodze ku wieczności. Może moi przyjaciele odkryją eliksir nieśmiertelności? Najbardziej pożądany pierwiastek, a tyle zachodu, by osiągnąć coś niemożliwego. Idea zatem piękna, ale pozbawiona głębszego sensu. Pogoń za zdrowiem jest równy temu, którego podejmujemy się na co dzień, by posiąść coś co nigdy nie będzie należało do nas. Zna pan to z autopsji, prawda?
Proszę nie martwić sie o relacje z nestorem, gdyż są całkowicie w porządku. Nie spotkała mnie o kara, o którą z rozkoszą by pan zabiegał, czyż nie? Tęsknota byłaby wtedy, gdybym wbrew zakazom zjawiła się pod drzwiami waszego dworku i oznajmiła, że przyszłam do mężczyzny, który jest świeżo po zerwaniu zaręczyn. Niezwykle mi przykro, ale lepiej żeby się pan nie przeceniał.
Szlama? Och, nie zamierzałam wynajmować czarodziejskiej małpki - przykro mi, że pana zawiodłam. Wierzę natomiast, że przez lata zaprzyjaźnił się pan z właścicielem jakiejś hodowli i będę mogła liczyć na kontakt - z sentymentu i dobroci serca. W końcu, kto jak kto, ale pan ma najlepszy gust względem doboru wystawowych pupili.
~ Nadal ~ Lady Ollivander


meet me  with bundles of flowers We'll wade through the hours of cold Winter she'll howl at the walls Tearing down doors of time
Katya Ollivander
Zawód : Zawieszona w prawie wykonywania zawodu
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Mogę się oprzeć wszystkiemu z wyjątkiem pokusy!
OPCM : 8
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2039-celeste-ellsworth https://www.morsmordre.net/t2291-vesper#34826 https://www.morsmordre.net/t2286-dam-ci-gwiazdke-z-nieba#34654
Re: Artabasdes [odnośnik]05.03.16 21:39
Przeczytaj
Lordzie Avery,
Ludzie wierzą w to, co obierają za jedyną, słuszną prawdę. Często się też zdarza, że nie dostrzegamy niczego więcej jak własne racje, ale czy one są aby na pewno prawdziwe? Rozumiem pański osąd, ale nie rani mnie on. Widocznie to jest to, co panu wpojono.
Uważasz lordzie, że byłam posłuszna woli ojca? Skąd ten wniosek? Jestem niezwykle ciekawa.
Nic nie rozczarowało mnie bardziej jak życie w Londynie. Wie pan, że Norwegia jest doprawdy piękna? Tamtejsi mieszkańcy jawią się jako ludzie bez problemów, których mnie dotarczono po powrocie aż nadto. Sęk w tym, że nie przywiązuję do tego większegi wagi, gdyż... Pewnie niebawem znowu zniknę. Niektórzy twierdzą, że mam talent do nagłych ucieczek, które są jedynym powodem do żalu jaki żywi się wobec mnie. Nie mogę nic poradzić na to, że wolnego ducha nie da się złapać w okowy przynależności.
O, ironio. Doprawdy mi przykro i nie kpię, ale widzę, że nasze losy ciągle splatają - nawet jeżeli chodzi o drugie połówki. Niemniej jednak głęboko wierzę, że poradził sobie pan z tą jakże bolesną stratą, która zapewne odbiła się na panu i zebrała swoje żniwo.
Nie obrażam nikogo, ale doskonale lord wie, że nigdy nie uznawałam tego jakże plugawego określenia dla czarodziejów, którzy według was - szlachetnych - wcale nimi nie są. Znam tę śpiewkę i działa ono na mnie alergicznie, więc z czystej grzeczności mógłby pan uszanować fakt, że niekażdy ma takie poglądy jak pańskie, prawda?
Od teraz będę pamiętać zatem, że jest pan zwierzęciem, w którym płynie błękitna krew. Spodziewa się pan jakiegoś awansu?
Lady Ollivander


meet me  with bundles of flowers We'll wade through the hours of cold Winter she'll howl at the walls Tearing down doors of time
Katya Ollivander
Zawód : Zawieszona w prawie wykonywania zawodu
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Mogę się oprzeć wszystkiemu z wyjątkiem pokusy!
OPCM : 8
UROKI : 6
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2039-celeste-ellsworth https://www.morsmordre.net/t2291-vesper#34826 https://www.morsmordre.net/t2286-dam-ci-gwiazdke-z-nieba#34654
Re: Artabasdes [odnośnik]26.03.16 2:05
Przeczytaj sam wiesz, kto
Perseusu,będę u Ciebie w najbliższą sobotę o dziewiątej wieczorem.

Do zobaczenia.
Sam wiesz

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Artabasdes Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Artabasdes
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach