Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Listy do Verethe
AutorWiadomość
Listy do Verethe [odnośnik]13.09.15 19:55Gdziekolwiek jest
możesz mieć pewność, że Verethe odczyta twój list, o ile tylko nie wypadnie jej to z głowy, gorzej jednak z uzyskaniem odpowiedzi, bo Catwright nigdy nie przepadała za sowami, toteż takowej nie posiada...
Gość
Anonymous
Gość
Re: Listy do Verethe [odnośnik]26.09.15 17:39
Przeczytaj Garrett
Vero,przykro mi to słyszeć, jestem pewien, że kolejna rozmowa o pracę (może znowu spróbujemy w Esach i Floresach? lata temu miałem do czynienia z aktualnym właścicielem księgarni, ciekawe, czy pamięta, jak szybko pokonałem go w pojedynku) pójdzie lepiej. Nie poddawaj się, Vero, pomogę Ci. Może to trochę wbrew moim zawodowym zobowiązaniom, ale nie pozwolę na to, aby ktoś Cię wreszcie zaaresztował.
Garry

PS: Muszę pomówić z Tobą o czymś ważnym, ale pozostawię to na rozmowę w cztery oczy (a jak dobrze pójdzie, to nawet w więcej). Teraz jestem nieco zajęty układaniem pewnych spraw, ale oczekuj rychłej sowy z propozycją spotkania.

PPS: To coś grubego. I nie mówię o Twojej fretce.


a gniew twój bezsilny niech będzie jak morze
ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych

Garrett Weasley
Zawód : auror
Wiek : 29 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
żyjąc - pomimo
żyjąc - przeciw
wyrzucam sobie grzech niepamięci
OPCM : 41
UROKI : 25
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 6
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
Listy do Verethe Tumblr_o0qetnbY2m1rob81ao9_r1_250
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t597-garrett-weasley https://www.morsmordre.net/t627-barney#1770 https://www.morsmordre.net/t630-garrett https://www.morsmordre.net/f112-st-martin-s-lane-45-3 https://www.morsmordre.net/t2785-skrytka-bankowa-nr-122#44963 https://www.morsmordre.net/t975-garrett-weasley#5311
Listy do Verethe
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach