Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Złośnik
AutorWiadomość
Złośnik [odnośnik]30.09.15 16:13Złośnik
Nie uznaje panów i nie przywiązuje się do ludzi - wręcz ich nie lubi. Lubi dziobać po palcach i nie tylko, bo jest zwyczajnie złośliwa. Ciągle patrzy swoim nienawistnym spojrzeniem, choć nigdy nie zawodzi jeśli chodzi o dostarczanie listów.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Złośnik [odnośnik]07.05.16 0:37
Przeczytaj Adelaide Nott
 Lordzie FawleyZ przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Pana na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Pan na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Jestem przekonana, że, jak to Ty, pojawisz się z czarującą damą u boku. Wiem, że masz na głowie sporo ministerialnych obowiązków, lecz Nowy Rok to dzień, który należy świętować z fawleyowską fantazją. Mam nadzieję, że się pojawisz.
A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Złośnik  Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Złośnik
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach