Morsmordre :: Nieaktywni :: Sowy
Roxanne
AutorWiadomość

Całkiem niestara przyjaciółka z Ameryki, która zwie się jak całkiem nienowa przyjaciółka z Ameryki, o której nie wypada publicznie wspominać. Sowa grzecznie wypełnia swoje obowiązki i nikomu nie uprzykrza życia. 

- Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('http://s5.ifotos.pl/img/fgpng_snwexnn.png');"><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt">NADAWCA</span><div class="sowa3"><span class="adresat">ADRESAT </span><span class="tresc">TREŚĆ WIADOMOŚCI
<span class="podpis">PODPIS</span></span></div></div></div></div>
Zawód : bezrobotny
Wiek : 53
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Oh, wie schade, oh, wie schade
Nur noch Trockenbrot und keine Schokolade
Nur noch Trockenbrot und keine Schokolade
OPCM : 9
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 2
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni


Roxanne
Szybka odpowiedź
W tym miejscu możesz przelogować się na inne konto i przesłać wiadomość. Pamiętaj, że treść posta zapisywana jest w obrębie danego konta. Aby uniknąć ewentualnej straty, pamiętaj o skopiowaniu treści posta przed przelogowaniem się.
Obecnie zalogowany jako:
Zmień konto
Morsmordre :: Nieaktywni :: Sowy