Wydarzenia


Ekipa forum
Ekipa forum
AutorWiadomość
Ekipa forum [odnośnik]27.10.15 11:29
Drużyna Morsa

Niniejszy temat służy przedstawieniu osób odpowiedzialnych za forum oraz kolorów, jakich używają, podpisując się w tematach.

Kontaktując się z ekipą forum należy zawsze pisać bezpośrednio do konkretnych osób. Nie należy używać skrzynki odbiorczej forumowych kont, jeśli nigdzie na forum nie padło wyraźne wskazanie takiej drogi. Poczta kont ogólnych (Mistrz gry, Morsmordre) nie jest regularnie sprawdzana.

Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z administracją - jesteśmy otwarci na współpracę, świeże spojrzenie i nową energię.


Tristan
administrator
kontakt

Ramsey
administrator
kontakt

William
administrator
kontakt
Zachary
technikalia
kontakt

Drew
mistrz gry
kontakt

Michael
mistrz gry
kontakt

Celine
moderator
kontakt

Ted
moderator
kontakt


Okres próbny
Mathieu - moderator
Primrose - mistrz gry

Statusy
Za prowadzenie forum ogólnie odpowiadają administratorzy, za warstwę fabularną mistrzowie gry, za porządek w tematach moderatorzy.

Nabór do ekipy Morsmordre
Stale poszukujemy osób, które chciałyby objąć stanowisko mistrzów gry lub moderatorów. Osoby zainteresowane tematem prosimy o bezpośredni kontakt z administratorami forum. Od kandydatów wymagamy przyzwoitej znajomości forum, wysokiej kultury osobistej i chęci dołożenia swojej cegiełki do rozwoju naszej społeczności.

Czego nie rozpatrujemy?
Sporów pomiędzy graczami o plagiaty, które nie są plagiatami, a stanowią jedynie inspirację. Niestety, ale w podobnych przypadkach nie jesteśmy w stanie dojść do tego, kto ma rację, więc nawet nie próbujemy i sugerujemy rozwiązywanie takich spraw między sobą.

Moderacja rodzin
Moderatorzy rodzin wpisani są pod opisami konkretnych rodzin. Tworząc postać w tychże należy wpierw skontaktować się z danym moderatorem i uzyskać jego zgodę na sporządzony przez siebie koncept a później również na gotową kartę postaci. Moderator rodziny pomaga także zrozumieć klimat danej rodziny i wprowadza w jej zawiłości fabularne.

Administracja wciąż pozostaje instancją wyższą i może nie zgodzić się z uwagami rodziny w razie odwołania gracza.
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Ekipa forum Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Ekipa forum
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach