Wydarzenia


Ekipa forum
Skrytka pocztowa
AutorWiadomość
Skrytka pocztowa [odnośnik]26.11.15 0:05
Zostań magicznym korespondentem!

Samonotujące pióro w dłoń i...

Brakuje ci czegoś w gazetach? Marzysz o zobaczeniu swojej wzmianki lub nawet całego artykułu z zorganizowanych przez ciebie fabularnych przyjęć?

Chciałbyś dodać smaczku życiu towarzyskiemu kilkoma plotkami cennymi informacjami? Rola informatora Czarownicy jest idealna, by odegrać się na tej paskudnej wiedźmie, z którą drzesz koty od dobrego roku, a także podzielić się szczegółami życia prywatnego celebrytów.

To jednak nie dla ciebie? Może chciałbyś podjąć na łamach prasy dyskusję na temat wydarzeń dziejących się w magicznym świecie lub po prostu wypowiedzieć oficjalnie lub anonimowo swoje zdanie? Drażnią cię poczynania zwolenników Grindelwalda, a może problem stanowi opieszałość aurorów czy nadmierne wszędobylstwo mugolaków?

Cokolwiek przyjdzie ci do głowy, magiczna prasa z przyjemnością przyjmie wszystkie nowinki dotyczące fabuły pobocznej/prywatnej, rozgrywanej na forum. Wystarczy tylko, że przedstawisz swój pomysł administracji lub wyślesz odpowiednią wiadomość z gorącymi informacjami lub przygotujesz cały artykuł lub wzmiankę. I nie bój się o swoją anonimowość - przecież nikt nie musi wiedzieć, że to ty!

Ewentualne uwagi odnośnie swojej propozycji otrzymasz drogą prywatnej wiadomości!

Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Skrytka pocztowa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Skrytka pocztowa
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach