Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Poczta trojaczków
AutorWiadomość
Poczta trojaczków [odnośnik]26.11.15 13:15Trojaczki...
Nie mają własnej sowy, bo zawsze kłócą się o listy. Każde z nich wygraża, że kiedyś kupi ptaka i nie podzieli się z pozostałą dwójką, ale wiadomo, że to bujda na resorach!
Gość
Anonymous
Gość
Re: Poczta trojaczków [odnośnik]26.11.15 14:44
Przeczytaj Benjamin
Śliczna Freyow dniu Twoich urodzin, zwiastujących niechybne przejście ze świata dzieci do świata młodych dziewcząt, chciałbym złożyć Ci najserdeczniejsze, najszczersze życzenia. Uśmiechu każdego poranka, gdy zobaczysz swoją buzię w lustrze (jesteś pięknym dziewczęciem, nie słuchaj głupiego gadania własnych hormonów!). Dużo zdrowia, abyś cierpliwie wytrzymała ze swoim nieznośnym rodzeństwem. Radości z każdego dnia, z każdej chwili spędzonej na miotle oraz w Pokoju Wspólnym Gryffindoru (pomyśl czasem o zasiadającym w tym puchatym fotelu Benjaminie). I...po prostu wszystkiego, wszystkiego najlepszego, mała. Nie jestem dobry w pisaniu życzeń, dlatego przy pierwszym spotkaniu po prostu mocno uścisnę Twoją dorosłą prawicę.
A za dziesięć lat dumnie będę opowiadał znajomym, że to ja jako pierwszy wywróżyłem Ci stanowisko kapitana Harpii!

Trzymaj się, mała. No, już nie taka mała.


PS Za rok zabiorę Cię ze sobą na Ognistą. Nie mów Rudolfowi.
Ben


Make my messes matter, make this chaos count.
Benjamin Wright
Zawód : eks-gwiazda quidditcha, nadzorca w smoczym rezerwacie
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
may the bridges I burn
light the way
OPCM : 45
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 40
Genetyka : Czarodziej
Poczta trojaczków 2548bf6970f74d0d9594e17b72bc2037
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t656-benjamin-wright https://www.morsmordre.net/t683-smok#2087 https://www.morsmordre.net/t3555-nokturnowa-rubryka-towarzyska#62778 https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t4339-skrytka-bankowa-nr-178#92647 https://www.morsmordre.net/t1416-jaimie-wright
Re: Poczta trojaczków [odnośnik]26.12.15 2:21
Przeczytaj Rudolf Brand
Kochany Olgierdzie,Oto moje oficjalne potwierdzenie: OCZYWIŚCIE, ŻE MOŻESZPRZYJŚĆ ZE SWOJĄDZIEWCZYNĄ. Z miłą chęcią ją poznam. Ale pod warunkiem, że jej rodzice, albo opiekunowie wyrażą na to zgodę i przyprowadzą ją na uroczystość.
Pozwolenie na wycieczki do Hogsmeade? No, nie wiem. Muszę się zastanowić czy to dla Ciebie bezpieczne. Może powinienem dołączyć list zaadresowany do właścicieli Miodowego Królestwa z Twoim rysopisem i sugestią, by nie przesadzali ze sprzedawaniem Ci towaru?
Nie wysłałem i wysłać nie zamierzam. Nigdy nie byłem w Hogwarcie, ale wiem od osób, które tam się uczyły, że nie można znaleźć w Anglii lepszej kuchni. Freya zapewniła mnie, że bynajmniej głodem to Ty nie przymierasz. Skąd mam wziąć pięć swoich zdjęć? Nawet tylu nie mam! Znalazłem parę odbitek pełnego składu i postarałem się o podpisy Bruna, Teagan i Josepha. CZY TO WYSTARCZY?
PS. Żadnego ciasta. Bo napiszę do Fryburga, żeby zabrał Cię na trening przed lekcjami.

Rudolf


PozwolenieRudolf Brand
Ja, Rudolf Brand, brat Olgierda Branda, niniejszym udzielam mu pozwolenia na odwiedzanie Hogsmeade w soboty i niedziele.


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Poczta trojaczków 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Poczta trojaczków
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach