Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Clu II
AutorWiadomość
Clu II [odnośnik]28.12.15 19:09Clu II
Sowa kupiona rok temu w czasie pobytu w Stanach. Wspaniały ptak, wypełnia wszystkie polecenia co do joty. Uwielbia czyste, uporządkowane pomieszczenia – czasami potrafi zaatakować w obronie ładu.


Wzór listu:
Gość
Anonymous
Gość
Re: Clu II [odnośnik]31.12.15 0:05
Przeczytaj Milburga Dolohov
Silwestrze, Jestem, niezmiernie zaskoczona Twoim, niespodziewanym listem. Byłam, święcie przekonana, że zaginąłeś na dobre w tej odległej, niezrozumiałej dla mnie krainie. I co ja mam teraz zrobić? Obciążona, przez tyle obowiązków. Rzucić wszystko i wyruszyć Ci na spotkanie? Jak zawsze dowcipny! Mówiąc poważnie, wszelkie, październikowe wieczory, wydają się odpowiednią opcją. Wybieraj! Jestem ciekawa, które miejsce w naszym malowniczym i niepoznanym Londynie, przypadnie ci do gustu. Och, stęskniłeś się? Wood, robisz się naprawdę miękki i sentymentalny. Starzejesz się?
PS. O nie, znosić się przez cały czas?
PPS. No dobra, trochę się cieszę!
Milburga


Wszystko czego się obawiamy kiedyś nas spotka.
Milburga Dolohov
Zawód : łowczyni wilkołaków, muzyk, towarzyszka eskapad poszukiwawczych
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Podobno zło triumfuje, podczas gdy dobrzy ludzie nic nie robią.
Ale to nie prawda. Zło zawsze triumfuje!
OPCM : 1
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 16
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 4
Genetyka : Czarownica
możesz pozostawić puste
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t883-milburga-dolohov https://www.morsmordre.net/t1133-edgar#7523 https://www.morsmordre.net/t1130-nie-wygladam-dzis-przesadnie-ladnie#7494 https://www.morsmordre.net/f188-pokatna-13-13 https://www.morsmordre.net/t1132-milburga-dolohov#7519
Re: Clu II [odnośnik]31.12.15 1:15
Przeczytaj Alice Elliott
Silvestrze! Witaj!
Przyznaję, brakowało mi wieści od ciebie (w końcu minęło sporo czasu), ale najważniejsze, że napisałeś! Twoja sowa nie musiała zbyt długo ponaglać mnie do złapania za długopis, nie potrafiłabym się na ciebie zbyt długo gniewać. Nie spodziewałam się jednak, że również zdecydujesz się na powrót do Anglii. Z jednej strony bardzo zszokowałeś mnie tą wieścią, z drugiej, przyjemnie mieć świadomość, że znajdujesz się w tym samym kraju i będziemy mogli się spotykać, a nie tylko wysyłać długo idące listy (no chyba, że skorzystalibyśmy z metod mugoli!). Och, i jeszcze będziemy pracować w tym samym dziale? Kolejna miła wiadomość!
Oczywiście, z największą przyjemnością pokażę ci co nieco, w końcu również jestem na etapie odkurzania swojej znajomości miasta, ale zdążyłam już poznać trochę zakątków, na pewno coś wybierzemy. Może na początek spotkajmy się w jakiejś knajpie? Niedawno znalazłam obiecujące miejsce, nazywa się Czarny Kot. Może pojawiłbyś się tam w najbliższy weekend? Musimy nadrobić te kilka miesięcy.
Jeśli chodzi o mieszkanie – również z wielką chęcią! Jak mogłabym odrzucić taką propozycję? Własne mieszkanko już urządziłam (i to zgodnie z amerykańską modą!), więc chętnie pomogę w tym i tobie. Pobawię się z tobą w dekoratora wnętrz, myślę, że razem na pewno coś zdziałamy. Jeśli będziesz już coś wiedział, możemy jeszcze dogadać szczegóły podczas naszego spotkania.
ps. Gonitwa była naprawdę emocjonująca, żałuj, że cię tam nie było! O tym również szczegółowo opowiem, kiedy się spotkamy (i na pewno nie pogardzę propozycją wspólnego picia).

Alice


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Clu II 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Clu II
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach