Wydarzenia


Ekipa forum
CALYPSO LESTRANGE
AutorWiadomość
CALYPSO LESTRANGE [odnośnik]02.01.16 21:51
OsobisteRodzina

THALIA
Kochałam ją. Nadal kocham i nigdy nie zapomnę nocy, w której mi ją odebrano. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ją zobaczę, ale na razie pozostają mi tylko wspomnienia. Miała najpiękniejszy na świecie głos, tak jak ja kochała gwiazdy, uwielbiała tańczyć i chciała grać na pianinie. Jej marzeniem było iść razem ze mną do Hogwartu, skończyć szkołę i zamieszkać razem w Londynie. Chciała zostać śpiewaczką albo tancerką, albo aktorką. Miała sześć lat...


Pamiątki

zegar Jerome'a Bulstrode
Otrzymałam go od matki, gdy wyfruwałam z rodzinnego gniazdka, by przeprowadzić się do Londynu. Pamiątka, która ma mi przypominać o tym, skąd pochodzę, i o tym, że już niedługo wybije godzina moich zaręczyn. Uwielbiam ją i nie znoszę zarazem, chowam go starannie w szufladzie, aby nie przypominał mi o upływającym niemiłosiernie czasie.

klucz do wszystkiego
Właściwie to nieprawda, bo klucz otwiera tylko mugolskie zamki, niechronione żadnym zaklęciem. Dostałam go od ojca, a chociaż nie zdradził mi pochodzenia tej pamiątki, nakazał dobrze ją schować.

medalion
Widnieje w nim zdjęcie Thalii. Był to prezent na jej siódme urodziny - miałam włożyć tam nasze zdjęcia - jednak ze znanego powodu nie doszedł do skutku.


Zwierzęta i magiczne stworzenia


syrenka
Niestety nie mam żadnej, ponieważ prawdopodobnie jest to nielegalne (nie wiem, ale jak się zainteresuję i znajdę jakąś lukę prawną to od razu wracam do rodziców i hoduję w naszym małym stawie jedną).


Pozostałe


NAZWA - NOTATKA 1:
NAZWA - NOTATKA 2, DZIENNIK, PAMIĘTNIK:
Gość
Anonymous
Gość
CALYPSO LESTRANGE
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach