Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Pędzel
AutorWiadomość
Pędzel [odnośnik]04.01.16 22:55Pędzel
Niewielka sówka nienadająca się zupełnie do przewożenia wielkich paczek, ale z listami radzi sobie znakomicie... jeśli nie zgubił drogi, jeśli akurat się nie obraził, jeśli jest w humorze, jeśli został nakarmiony i pogłaskany po łebku. Lubi dziobać niczego niespodziewających się ludzi po palcach.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Pędzel [odnośnik]05.03.16 18:25
Przeczytaj Lord Rowle
Lennarcie, Nie ukrywam, że nie pochwalam Twoich działań. Od naszej ostatniej rozmowy minął już jakiś okres czasu, jednak Twoje zachowanie nie uległo najmniejszej zmianie - wciąż widywany jesteś tylko na wernisażach, za nic mając obowiązki wobec rodu. Nie mogę dłużej tolerować zachowań, które obciążają ród. Liczę, że zaistniejesz na salonach jako godny reprezentant rodu Rowle'ów, dzięki czemu wkrótce będziesz mógł mi przedstawić kandydatkę na żonę. Najwyższy to czas byś spełnił obowiązki wobec rodu i wyzbył się przywar charakterystycznych dla niewiast. Nie mogę więcej tolerować wychowania, jakie wpoiła Ci matka. Twój brat wywiązał się z obowiązków jak mógł najlepiej, radząc sobie z ciężarem obowiązków zarówno swoich jak i Cassiopei. Nadeszła chwila, byś i ty przyniósł chlubę rodowi, odpowiednio kultywując tradycję. Spodziewam się, że Twój wybór przyszłej żony oraz zachowanie będą satysfakcjonujące, bym nie musiał zasięgnąć dosadniejszych środków.
sir Salazar Rowle
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Pędzel Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Pędzel
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach