Wydarzenia


Ekipa forum
Projekty
AutorWiadomość
Projekty [odnośnik]10.01.16 20:21
Projekty

Projekty obejmują tworzenie nowych przedmiotów, zaklęć, eliksirów, pisanie książek, leczenia chorób, naprawę przedmiotów i inne działania wymagające długotrwałego działania. Każdy projekt, przed jego umieszczeniem, winien zostać skonsultowany z mistrzem gry. Ten ustala ilość punktów wymaganych do zakończenia procesu.

Pomysłodawca sam decyduje o ilości oraz rodzaju przyjętych do grupy osób. Postaci mogą również pomóc w badaniach gościnnie, jednorazowo lub dołączyć na stale w okresie późniejszym, a prowadzący powinien dbać, by osoby biorące udział w badaniach czyniły to zgodnie ze swoją wiedzą i potencjałem, w innym przypadku mistrz gry nie zaakceptuje końcowego sukcesu.

Prowadzenie projektu polega na odgrywaniu spotkań dotyczących jego przedmiotu  zgodnie z ustalonym przy pomocy mistrza gry planem.

Krytyczny sukces oznacza przełom w projekcie: wszystkie rzuty uzyskane na danym spotkaniu mnożone są przez 2. Krytyczna porażka oznacza wprowadzenie badaczy w błąd i całe spotkanie okazuje się bezproduktywne (nie liczy się żadnego rzut żadnego z badaczy podczas danego spotkania). W wątku postać rzuca na dany etap projektu tylko raz, o ile plan to zakłada.

Zakończony projekt oznacza nagrodzenie postaci biorących udział punktami doświadczenia oraz - w zależności od sytuacji - profitami fabularnymi.

Można prowadzić wyłącznie dwa projekty jednocześnie. Gościnne uczestnictwo w takim nie jest uznawane za jego prowadzenie.

Koszta
Koszta badań muszą zostać uiszczone przed ich rozpoczęciem. Wynoszą stałą opłatę ustaloną z mistrzem gry. Więcej na ten temat można przeczytać w tym temacie.

Kod:
<div class="ramka"><div class="ramkwew">
<h15>Nazwa</h15>
<p>Opis - co jest przedmiotem badań?</p>

<img src="link do obrazka - nieobowiązkowe" class="sw">

<h14>Poszukiwani</h14>
Kto jest poszukiwany? Podpunkt należy usunąć jeżeli poszukiwania nie są aktualne.

<h14>Raporty</h14>
Imię i nazwisko: co robił? (ilość zdobytych punktów)</div>

</div></div>
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Projekty Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 https://www.morsmordre.net/t12082-kronika-towarzyska#372204 http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Projekty
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach