Wydarzenia


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share | 
 

 No mercy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: No mercy   17.01.16 4:13

First topic message reminder :


Darcy Sirène Rosier
Absolwentka Szkoły Magii w Beauxbatons, gra na skrzypcach. Z zawodu i z pasji hipnotyzuje. Na pozór idealna, urodziwa i błyskotliwa młoda dama. Przy bliższym poznaniu trochę bardziej nieznośna i niezbita, lubiąca bronić własnego zdania. Pierwsza do słownych przepychanek, bądź sieci czaru i flirtu, w zależności od dnia, nastroju i osoby, z którą rozmawia.


Najbliżsi
Tristanideał mężczyzny
"Jak dorosnę, czy mój mąż może być dokładnie taki, jak ty, Tris?"
Kochany, starszy brat. Jeden z jej największych autorytetów w rodzinie. Pokłada w nim zawsze wielkie nadzieje i uważa za tak naprawdę jedynego wartościowego mężczyznę chodzącego po tym globie.
Druellawzorcza siła
"Naucz mnie, jak bronić swojego stanowiska, Dru!"
Kolejny autorytet Darcy. Starsza siostra, zacierająca drogi buntem i hardym słowem. Od niej Rosier nauczyła się pewności siebie i chociaż historia płatała im figla i ochłodziła ich stosunki na krótki czas, dalej więzy krwi je do siebie przyciągają. Razem stają w opozycji dla rodziny, trzymając się z mężem ich zmarłych siostry. Jest jednak też coś, co Darcy robi poza jej widzą, obrała sobie za cel pogodzić starszą siostrzyczkę z mamą, nieważne jak wielu podstępów musiałaby się w tym celu podjąć.
Cedrinakochana rodzicielka
"A gdybyś mi tak pożyczyła swoją siłę tylko na chwilę, mamo? Wiesz, co można by było z tym zrobić?"
Jej rodzicielka i jednocześnie największy autorytet w życiu Darcy. Z jej zdaniem i opinią dziewczyna liczy się najbardziej. Stawia ją sobie jako wzór kobiety, którą być może, po wielu próbach, kiedyś sama się stanie. Od najmłodszy lat najlepszy duchowy przewodnik młodej Rosier.


Bliskie pokrewieństwo
Rosalienajdroższa kuzynka
"Niech tylko ktoś spróbuje Cię zranić, a będzie miał ze mną do czynienia."
Można ze spokojem powiedzieć, że jest to ulubiona kuzynka Darcy. Może nie zawsze we wszystkim się zgadzają i często dywagują na temat różnic poglądowych na świat, ale wiąże je zdecydowanie nierozerwalna przez żadne przeciwności przyjaźń. Widać czas, jaki spędziły wspólnie w dzieciństwie nie był wcale stracony.
Lilianasiostra najdroższej
"Witaj, Liliano"
Druga z jej kuzynek. Dziewczyny na salonach sprawiają dużo lepsze wrażenie, niż gdyby widziały się w skromniejszych okolicznościach. O ile w towarzystwie wydają się prezentować we wspólnej rozmowie całkiem w porządku, o tyle w spotkaniach jeden na jednego, brak im wspólnego języka, więc zachowują po prostu neutralną pozycję.
Maviskuzynka i nauczyciel
"Może zrobimy przerwę, Mavis?"
Kuzynki, każda z nich może się od siebie nawzajem nauczyć czegoś pożytecznego. Darcy spokojnie udzieli jej lekcji ubycia i chętnie skorzysta w zamian za naukę szermierki, czy łucznictwa. Czegoś, czego kobiet nie uczono w domu Rosierów.
Glaucustroskliwy kuzyn
"Oj, już nie taka mała, Glauciusie"
Glaucus zawsze był jej dużo starszym kuzynem, traktującym ją z nadzwyczajną troską, nazywającym ją jego: "sisi". Była jego kolejną pociechą w rodzinie. Z biegiem lat, młoda Rosier pragnie mu przypomnieć, że dziś jest już kobietą, zdecydowanie nie dzieckiem.
Caesarwróg rodziny
"Zdajesz sobie sprawę, że jestem jednym z najprzychylniej patrzących na Ciebie Rosierów? Doceń to."
Zdaniem matki winny śmierci Marienne przez swoje zabawy w pogromcę wilkołaków. Młoda Rosier ma do niego stosunkowo pozytywny stosunek, traktując go po prostu z sympatią, jaką darzyła go jej zmarła siostra.
Rudolfulubiony siostrzeniec
"Rudi, kochanie, ale zamknij za sobą drzwi."
Jej ukochany, można po cichu powiedzieć, ulubiony siostrzeniec. Duży rozrabiaka, który jednak względem niej zachowuje akceptowalny poziom złośliwości, nauczony, że jeśli zajdzie cioci Darcy za skórę, ta zahipnotyzuje go w nudnego, grzecznego chłopca.

ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Thibaudwyrodny kuzyn
"Z całym szacunkiem... ale czy mógłbyś mnie przestać szarpać za włosy?!"
Jej ukochany, można po cichu powiedzieć, ulubiony siostrzeniec. Duży rozrabiaka, który jednak względem niej zachowuje akceptowalny poziom złośliwości, nauczony, że jeśli zajdzie cioci Darcy za skórę, ta zahipnotyzuje go w nudnego, grzecznego chłopca.Kuzyn, jakiego dawno już nie widziała. Ostatnimi czasy chyba jeszcze w szkole, albo gdzieś przelotem poza nią. Pamięta go jako trochę frustrującego typa, który wiecznie igrał z losem drażniąc się z różą kolczastą. Jako bliska rodzina powinien wiedzieć lepiej, jakie te kolce potrafią być długie i boleśnie ranić.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku


Dalsze pokrewieństwo
Allisonkuzynka
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Sorenkuzyn
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
 
Samaelkuzyn
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środkuPozytywne
Lyraznajoma malarka
"Opowiedz mi o Rembrandtcie"
Lyrę Darcy znała z krótkich plotek, jakoby dziewczyna kiedyś malowała dla Tristana - brata Darcy, obraz. Ich znajomość rozpoczęła się zwykłym zainteresowaniem młodej Rosier do sztuki.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Inarazaklinaczka koni
"Będzie lepiej niż na tych Twoich koniach, obiecuję"
Darcy zna Inare jeszcze z czasów szkolnych, w których poruszały się w tej samej przestrzeni. Z biegiem lat straciły kontakt i jedyne z czego Darcy ją pamięta to ze znajomości koni, chociaż zdaje się, że obecność Inary wprawia ją zwykle w zadowolenie.


Negatywne
Leandrapodopieczna
"Możesz być dobra, ale możesz być też zła jeśli zechcesz."
Młoda dziewczyna jest swojego rodzaju podopieczną Darcy, uczącej dziewczynę kokieterii i manipulacji, głównie mężem. Mimo swojej sympatii do dziewczyny, Rosier podświadomie wykorzystuje ja do zranienia zabójczo zakochanego w Leandrze Lorne.
Colinobiekt obserwacji
"Chciałby Pan coś dodać, lordzie Fawley? Nie? Jak zawsze"
Nie, nie śledzi go dla własnej satysfakcji. Jego widok jakoś szczególnie zresztą nie cieszy jej oka, ale jej kuzynki – owszem. Dla niej, dbając o jej łagodne serce postanowiła mieć tego mężczyznę na boku, nie przegapiając ani jednej rzeczy, jaka w jego osobie mogłaby jej się wydać podejrzana.
Megaramłoda nieokiełznana
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku

Cassiopeiażeński troglodyta
"Chyba zgubiłaś dobre maniery, droga Cassio"
Dobry tytuł czy nazwisko, to jeszcze nie tak samo dobry powód do spoczęcia na laurach. Szlachcianką należy się nie tylko urodzić, ale nauczyć być. Niektórym widocznie ich historia pożałowała tego umiejętności robienia w tej kwestii postępów.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Corvuszłodziej
"Mężczyzna w podeszłym wieku i wdowiec, jak pan..."
Jeden z ostatnio nabytych wrogów naczelnych Darcy, ubiegający się o rękę jej drogiej przyjaciółki. Złodziej dopuszczający się najgorszego z możliwych postępków – kradzieży na przyjaciółce Darcy.


Inni
Evandranarzeczona brata
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Lornenarzeczony mimo woli
"Nie da się Cię zabić, bo jesteś przyjacielem mojego brata, ale to nie znaczy, ze nie można Cię zniszczyć"
Wiąże ich wyłącznie polityczne narzeczeństwo. Żadne z nich za sobą nie przepada. Darcy uważa go za nudnego, starszego od siebie mężczyznę, niegodnego jej ręki. Mało absorbującego, któremu jedyne co się w życiu udało to Tristan jako przyjaciel.
Ramseyniedobry "chłopiec"
"Tytuł nic nie zmienia, Mulciber"
Sęk prostoty opiera się na jej skomplikowaniu. Mężczyzna ten budzi w niej mieszankę sprzecznych sobie emocji. Nazywany pogardliwie z góry: "Mulciberem" w rzeczywistości jest pół-Rosierem, co wydaje się dodawać tak samo pół-pikanterii, jak i pół-nienawiści tym relacjom. Ostro słodko-gorzkie relacje.

Samueldżentelmen zapasowy
"Och, ojej, chyba zgubiłeś swoje maniery, Samuelu"
Przypadkowo spotkany przez Darcy mężczyzna w bardzo niesprzyjających jej okolicznosciach. Ich bardzo angażująca rozmowa, zaskakująco wciągnęła panienke Darcy w wir dwuznaczności i lekkich kąśliwości.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Adamlokaj
"Panie Eagle, jest coś co chciałby mi pan powiedzieć?"
Sam siebie określa orłem, Darcy nazwałaby go raczej dość uciążliwym cieniem, podążającym w bardzo niepokojący sposób zawsze za jej osobą. Wydaje jej się, że mężczyzna skrywa jakąś tajemnicę i postawiła sobie za punkt honoru ją odkryć.


Nautralne
Isabelleurocze dziewczę
"Nie przejmuj się, Pan Eagle się tym zajmie."
Urocze dziewczę, jakie Darcy dane bylo spotkac podczas wieczorku panieńskiego w jej domu. Nie zdążyły się poznać, ale Rosier zdążyła zauważyć, że dziewczyna jest całkiem słodka, zwłaszcza kiedy czuje się skrępowana.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Marcelynmała trzepiotka
"Przepraszam, panno Carrow. W towarzystwie nie mówi się na ucho."
Darcy nie wyrobiła sobie o niej żadnej jeszcze opinii, mimo, ze zapamietała ją z dość niepochlebnego zajęcia, wymieniła z nią za mało zdań, żeby móc wydawać o niej jakieś osądy. Chociaż doświadczenie podpowiada jej, że z tymi Carrowami to różnie bywa.


[bylobrzydkobedzieladnie]
Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 12.05.16 20:29, w całości zmieniany 34 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Rudolf Lestrange
avatar

Nieaktywne dzieci
Nieaktywne dzieci
http://morsmordre.forumpolish.com/t905-rudolf-lestrange#4355 http://morsmordre.forumpolish.com/t910-i-tak-wszyscy-sploniecie
Syn Caesara Lestrange
6
Szlachetna
Kawaler
Nie macie za grosz wyobraźni,
Intelekt - no, szkoda mi słów.

"Rudolf, jeśli coś chcesz, to to bierz" ~Caesar Lestrange
0
0
0
0
0
0
0
0
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   19.01.16 15:47

Jestem nieznośnym synem Twojej siostry i pewnie działam Ci na nerwy, bo pyskuję i robię różne złośliwe rzeczy. Chociaż najbardziej złośliwy jestem dla guwernantek. Lubimy się, uczysz mnie hipnotyzowania, albo grania na skrzypcach czy raczej się nie lubimy i pluję Ci do rosołu, a jak śpisz to zakradam z nożyczkami, żeby uciąć włosa, po czym Ty budzisz się i odsyłasz mnie do wszystkich diabłów? Rabastan jest irytującym wcieleniem wszelkich cnót i wszyscy go kochają. Ja mam za to jadowitego pająka i chyba węża, ale tato mi go chyba jeszcze nie dał :///////


Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   19.01.16 15:53

Lubimy się. Jeste nieznośny ale zawsze doprowadzasz ciocię do cichego rozbawienia. Oczywiście kiedy nie jesteś złośliwy dla mnie. Jak jesteś, subtelnie straszę Cię, że Cię zahipnotyzuję i jak się obudzisz, będziesz grzecznym, nudnym chłopcem, cuu?
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Rudolf Lestrange
avatar

Nieaktywne dzieci
Nieaktywne dzieci
http://morsmordre.forumpolish.com/t905-rudolf-lestrange#4355 http://morsmordre.forumpolish.com/t910-i-tak-wszyscy-sploniecie
Syn Caesara Lestrange
6
Szlachetna
Kawaler
Nie macie za grosz wyobraźni,
Intelekt - no, szkoda mi słów.

"Rudolf, jeśli coś chcesz, to to bierz" ~Caesar Lestrange
0
0
0
0
0
0
0
0
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   19.01.16 16:02

O nie, to najgorsze co może być. Przez Ciebie mój bogin będzie wyglądał jak grzeczna wersja mnie tears Ok, to ja nie kieruję złośliwości konkretnie w Ciebie, Ty mnie nie straszysz, że mnie zahipnotyzujesz. Pewnie jak jestem z tatem w odwiedzinach to wchodzę Ci bez pukania do pokoju i mnie uczysz, że się puka Neutral


Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   20.01.16 2:12

Uaaa. Wszystko się zgadza. Tylko tatę trzymaj z daleka od tego pokoju, jak już bez pukania będziesz wchodził. xd

ps: i tak pozostaniesz jednym z moich ulubionych siostrzeńców.
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Rudolf Lestrange
avatar

Nieaktywne dzieci
Nieaktywne dzieci
http://morsmordre.forumpolish.com/t905-rudolf-lestrange#4355 http://morsmordre.forumpolish.com/t910-i-tak-wszyscy-sploniecie
Syn Caesara Lestrange
6
Szlachetna
Kawaler
Nie macie za grosz wyobraźni,
Intelekt - no, szkoda mi słów.

"Rudolf, jeśli coś chcesz, to to bierz" ~Caesar Lestrange
0
0
0
0
0
0
0
0
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   20.01.16 3:14

Drugim Twoim siostrzeńcem jest tylko Rabastan, a reszta to siostrzenice, więc bez problemu mogę być ulubionym siostrzeńcem :trollface:


Powrót do góry Go down
Liliana R. Yaxley
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
http://morsmordre.forumpolish.com/t1951-liliana-yaxley http://morsmordre.forumpolish.com/t1977-skrzynka-pocztowa-lilki#28265 http://morsmordre.forumpolish.com/t1976-zakwitaja-lilie-wodne http://morsmordre.forumpolish.com/f113-fenland-yaxley-s-hall http://morsmordre.forumpolish.com/t1986-liliana-yaxley
stażystka w św. Mungu
20
Szlachetna
Panna
Usiadłszy przed lustrem pewnego razu
Chciałam prawdy, jasnej wizji chciałam,
Innej od gładkiego, słodkiego obrazu,
Który w nim dotąd widywałam...
Ujrzałam kobietę dziką, jak wiatr,
Niekobiecymi miotaną żądzami.
0
0
3
25
1
0
0
0
Półwila

PisanieTemat: Re: No mercy   20.01.16 13:09

przeczytałam kartę! I huh, nie widzę dla nas świetlanej przyszłości Sad obie co najwyżej jesteśmy bardzo nieidealne, ale ty to wprawnie ukrywasz, ja nie. Poza tym przyjaźnisz się z Rosie, dlatego z automatu szczególnie lubić się nie możemy. Nie szłabym jednak w ogromny negatyw, wszak to rodzina, obie kochamy Tristana, a cioteczka ma mnie wziąć pod swoje skrzydła :pwease: dlatego hm, mam zagwozdkę co z nami zrobić iksde neutralność? Pozytyw z negatywem? Dopomóż!
Kwiat przekwita, ciern zostaje

Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   20.01.16 13:15

Ja myślę, że Darcy nieważne jak bardzo nie dogadywałaby się ze swoją kuzynką, to w końcu to rodzina. Nie mogłaby mieć negatywu z rodziną, więc co najwyżej neutralność zakrapiana o sztuczny pozytyw, czy coś w ten deseń. Chociaż najbardziej rozjaśniłaby nam się sytuacja, gdybyśmy po prostu odegrały jakiś wątek. Proponuję jednak przy okazji jakichś eventów zorganizowanych, bo 1:1 mam wrażenie, że z charakterami naszych pań mogłybyśmy trochę męczyć wspólną grę, ale mogę się mylić.

Wydaje mi się, że w grupie, czy na salonach Darcy i Lil są po prostu dla siebie lepszym towarzystwem, a sam na sam są neutralne. To najlepsze rozwiązanie ^^.
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Liliana R. Yaxley
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
http://morsmordre.forumpolish.com/t1951-liliana-yaxley http://morsmordre.forumpolish.com/t1977-skrzynka-pocztowa-lilki#28265 http://morsmordre.forumpolish.com/t1976-zakwitaja-lilie-wodne http://morsmordre.forumpolish.com/f113-fenland-yaxley-s-hall http://morsmordre.forumpolish.com/t1986-liliana-yaxley
stażystka w św. Mungu
20
Szlachetna
Panna
Usiadłszy przed lustrem pewnego razu
Chciałam prawdy, jasnej wizji chciałam,
Innej od gładkiego, słodkiego obrazu,
Który w nim dotąd widywałam...
Ujrzałam kobietę dziką, jak wiatr,
Niekobiecymi miotaną żądzami.
0
0
3
25
1
0
0
0
Półwila

PisanieTemat: Re: No mercy   20.01.16 13:46

o, to brzmi bardzo dobrze :3 to niech tak pozostaną jako wstępne ustalenia, a reszta niechaj wyjdzie na fabule :pwease:
Kwiat przekwita, ciern zostaje

Powrót do góry Go down
Bellona Lovegood
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t1565-bellona-greyback https://www.morsmordre.net/t1574-mars#15674 https://www.morsmordre.net/t1573-bell#15671 https://www.morsmordre.net/f181-trout-road-45 https://www.morsmordre.net/t1749-bellona-lovegood#20570
hodowca i treser chartów angielskich
25
Czysta
Zamężna
Tygrys, tygrys w puszczach nocy
Świeci blaskiem pełnym mocy.
Czyj wzrok, czyja dłoń przelała
Grozę tę w symetrię ciała?
19
11
0
0
0
0
2
5
Zwierzęcousty

PisanieTemat: Re: No mercy   20.01.16 20:35

Jesteście z Glaucusem rodziną, ale różnica wieku jest dość znaczna, więc nie wiem, czy coś z nim chcesz? :D

just fake the smile

Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   20.01.16 20:50

9 lat to prawie nie jak różnica.
Glaucus z tego co widziałam jest dość pozytywną osobą. Darcy wbrew pozorom jest bardziej stonowana, bycie pozytywnym kojarzy jej się z byciem nierozważnym i działaniem wbrew netykiecie, więc zastanawiam się, jak nas połączyć relacjami, żeby nie wyszedł z tego negatyw. Nie możemy mieć negatywu w rodzinie. XD

Glaucus mógł kiedyś traktować Darcy, jako takie młode, pocieszne stworzenie i jego pupilkę, czy to do niego niepodobne? Mógłby wtedy do niej mówić na przykład: "sisi" i dalej mieć ją za dziecko, a ona by mu próbowała udowodnić, że jest już kobietą. XD
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Bellona Lovegood
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t1565-bellona-greyback https://www.morsmordre.net/t1574-mars#15674 https://www.morsmordre.net/t1573-bell#15671 https://www.morsmordre.net/f181-trout-road-45 https://www.morsmordre.net/t1749-bellona-lovegood#20570
hodowca i treser chartów angielskich
25
Czysta
Zamężna
Tygrys, tygrys w puszczach nocy
Świeci blaskiem pełnym mocy.
Czyj wzrok, czyja dłoń przelała
Grozę tę w symetrię ciała?
19
11
0
0
0
0
2
5
Zwierzęcousty

PisanieTemat: Re: No mercy   20.01.16 20:56

To do niego bardzo podobne, bo jest przesadnie opiekuńczy w stosunku do niemal każdej młodszej kobiety z rodziny Laughing Poza tym trudno mieć z nim chyba negatyw, dlatego dajmy im taki niezobowiązujący pozytyw :D

just fake the smile

Powrót do góry Go down
Barry Weasley
avatar

Martwi/Azkaban/Zaginieni
Martwi/Azkaban/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t1134-barry-weasley#7558 https://www.morsmordre.net/t1142-zjadacz-mebli https://www.morsmordre.net/t1143p9-barry-weasley#7772 https://www.morsmordre.net/f189-smiertelny-nokturn-19-4 https://www.morsmordre.net/t1144-barry-weasley#7771
sprzedawca u Ollivandera
24
Szlachetna
Kawaler
Well someday love is gonna lead you back to me
But 'til it does I'll have an empty heart
So I'll just have to believe
Somewhere out there you thinking of me...
6
10
0
0
10
0
Zwierzęcousty

PisanieTemat: Re: No mercy   24.01.16 18:38

Widzę, że znasz się z siostrą, jak i chcesz ze mną wątek, lecz na jakich relacjach ono będzie się odbywać? :D

Ne­ver fear sha­dows, for sha­dows on­ly mean
     the­re is a light shi­ning so­mewhe­re near by.

Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   24.01.16 21:41

To zależy czy chcesz coś pozytywnego, czy możemy się nie lubić, bo mam trochę mało negatywów.
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Barry Weasley
avatar

Martwi/Azkaban/Zaginieni
Martwi/Azkaban/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t1134-barry-weasley#7558 https://www.morsmordre.net/t1142-zjadacz-mebli https://www.morsmordre.net/t1143p9-barry-weasley#7772 https://www.morsmordre.net/f189-smiertelny-nokturn-19-4 https://www.morsmordre.net/t1144-barry-weasley#7771
sprzedawca u Ollivandera
24
Szlachetna
Kawaler
Well someday love is gonna lead you back to me
But 'til it does I'll have an empty heart
So I'll just have to believe
Somewhere out there you thinking of me...
6
10
0
0
10
0
Zwierzęcousty

PisanieTemat: Re: No mercy   24.01.16 22:11

negatywów nigdy za wiele u mnie, ale może lepiej coś neutralnego?

Ne­ver fear sha­dows, for sha­dows on­ly mean
     the­re is a light shi­ning so­mewhe­re near by.

Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   01.02.16 17:07

My to po prostu musimy kiedyś na fabule pograć i zobaczymy co z tego wyjdzie.
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
 

No mercy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» No mercy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Nieaktywni :: Powiązania-
Styl: Evandra + CassandraForum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.Baner small nobg

Morsmordre 2015-18