Wydarzenia


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share | 
 

 No mercy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: No mercy   17.01.16 4:13

First topic message reminder :


Darcy Sirène Rosier
Absolwentka Szkoły Magii w Beauxbatons, gra na skrzypcach. Z zawodu i z pasji hipnotyzuje. Na pozór idealna, urodziwa i błyskotliwa młoda dama. Przy bliższym poznaniu trochę bardziej nieznośna i niezbita, lubiąca bronić własnego zdania. Pierwsza do słownych przepychanek, bądź sieci czaru i flirtu, w zależności od dnia, nastroju i osoby, z którą rozmawia.


Najbliżsi
Tristanideał mężczyzny
"Jak dorosnę, czy mój mąż może być dokładnie taki, jak ty, Tris?"
Kochany, starszy brat. Jeden z jej największych autorytetów w rodzinie. Pokłada w nim zawsze wielkie nadzieje i uważa za tak naprawdę jedynego wartościowego mężczyznę chodzącego po tym globie.
Druellawzorcza siła
"Naucz mnie, jak bronić swojego stanowiska, Dru!"
Kolejny autorytet Darcy. Starsza siostra, zacierająca drogi buntem i hardym słowem. Od niej Rosier nauczyła się pewności siebie i chociaż historia płatała im figla i ochłodziła ich stosunki na krótki czas, dalej więzy krwi je do siebie przyciągają. Razem stają w opozycji dla rodziny, trzymając się z mężem ich zmarłych siostry. Jest jednak też coś, co Darcy robi poza jej widzą, obrała sobie za cel pogodzić starszą siostrzyczkę z mamą, nieważne jak wielu podstępów musiałaby się w tym celu podjąć.
Cedrinakochana rodzicielka
"A gdybyś mi tak pożyczyła swoją siłę tylko na chwilę, mamo? Wiesz, co można by było z tym zrobić?"
Jej rodzicielka i jednocześnie największy autorytet w życiu Darcy. Z jej zdaniem i opinią dziewczyna liczy się najbardziej. Stawia ją sobie jako wzór kobiety, którą być może, po wielu próbach, kiedyś sama się stanie. Od najmłodszy lat najlepszy duchowy przewodnik młodej Rosier.


Bliskie pokrewieństwo
Rosalienajdroższa kuzynka
"Niech tylko ktoś spróbuje Cię zranić, a będzie miał ze mną do czynienia."
Można ze spokojem powiedzieć, że jest to ulubiona kuzynka Darcy. Może nie zawsze we wszystkim się zgadzają i często dywagują na temat różnic poglądowych na świat, ale wiąże je zdecydowanie nierozerwalna przez żadne przeciwności przyjaźń. Widać czas, jaki spędziły wspólnie w dzieciństwie nie był wcale stracony.
Lilianasiostra najdroższej
"Witaj, Liliano"
Druga z jej kuzynek. Dziewczyny na salonach sprawiają dużo lepsze wrażenie, niż gdyby widziały się w skromniejszych okolicznościach. O ile w towarzystwie wydają się prezentować we wspólnej rozmowie całkiem w porządku, o tyle w spotkaniach jeden na jednego, brak im wspólnego języka, więc zachowują po prostu neutralną pozycję.
Maviskuzynka i nauczyciel
"Może zrobimy przerwę, Mavis?"
Kuzynki, każda z nich może się od siebie nawzajem nauczyć czegoś pożytecznego. Darcy spokojnie udzieli jej lekcji ubycia i chętnie skorzysta w zamian za naukę szermierki, czy łucznictwa. Czegoś, czego kobiet nie uczono w domu Rosierów.
Glaucustroskliwy kuzyn
"Oj, już nie taka mała, Glauciusie"
Glaucus zawsze był jej dużo starszym kuzynem, traktującym ją z nadzwyczajną troską, nazywającym ją jego: "sisi". Była jego kolejną pociechą w rodzinie. Z biegiem lat, młoda Rosier pragnie mu przypomnieć, że dziś jest już kobietą, zdecydowanie nie dzieckiem.
Caesarwróg rodziny
"Zdajesz sobie sprawę, że jestem jednym z najprzychylniej patrzących na Ciebie Rosierów? Doceń to."
Zdaniem matki winny śmierci Marienne przez swoje zabawy w pogromcę wilkołaków. Młoda Rosier ma do niego stosunkowo pozytywny stosunek, traktując go po prostu z sympatią, jaką darzyła go jej zmarła siostra.
Rudolfulubiony siostrzeniec
"Rudi, kochanie, ale zamknij za sobą drzwi."
Jej ukochany, można po cichu powiedzieć, ulubiony siostrzeniec. Duży rozrabiaka, który jednak względem niej zachowuje akceptowalny poziom złośliwości, nauczony, że jeśli zajdzie cioci Darcy za skórę, ta zahipnotyzuje go w nudnego, grzecznego chłopca.

ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Thibaudwyrodny kuzyn
"Z całym szacunkiem... ale czy mógłbyś mnie przestać szarpać za włosy?!"
Jej ukochany, można po cichu powiedzieć, ulubiony siostrzeniec. Duży rozrabiaka, który jednak względem niej zachowuje akceptowalny poziom złośliwości, nauczony, że jeśli zajdzie cioci Darcy za skórę, ta zahipnotyzuje go w nudnego, grzecznego chłopca.Kuzyn, jakiego dawno już nie widziała. Ostatnimi czasy chyba jeszcze w szkole, albo gdzieś przelotem poza nią. Pamięta go jako trochę frustrującego typa, który wiecznie igrał z losem drażniąc się z różą kolczastą. Jako bliska rodzina powinien wiedzieć lepiej, jakie te kolce potrafią być długie i boleśnie ranić.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku


Dalsze pokrewieństwo
Allisonkuzynka
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Sorenkuzyn
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
 
Samaelkuzyn
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środkuPozytywne
Lyraznajoma malarka
"Opowiedz mi o Rembrandtcie"
Lyrę Darcy znała z krótkich plotek, jakoby dziewczyna kiedyś malowała dla Tristana - brata Darcy, obraz. Ich znajomość rozpoczęła się zwykłym zainteresowaniem młodej Rosier do sztuki.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Inarazaklinaczka koni
"Będzie lepiej niż na tych Twoich koniach, obiecuję"
Darcy zna Inare jeszcze z czasów szkolnych, w których poruszały się w tej samej przestrzeni. Z biegiem lat straciły kontakt i jedyne z czego Darcy ją pamięta to ze znajomości koni, chociaż zdaje się, że obecność Inary wprawia ją zwykle w zadowolenie.


Negatywne
Leandrapodopieczna
"Możesz być dobra, ale możesz być też zła jeśli zechcesz."
Młoda dziewczyna jest swojego rodzaju podopieczną Darcy, uczącej dziewczynę kokieterii i manipulacji, głównie mężem. Mimo swojej sympatii do dziewczyny, Rosier podświadomie wykorzystuje ja do zranienia zabójczo zakochanego w Leandrze Lorne.
Colinobiekt obserwacji
"Chciałby Pan coś dodać, lordzie Fawley? Nie? Jak zawsze"
Nie, nie śledzi go dla własnej satysfakcji. Jego widok jakoś szczególnie zresztą nie cieszy jej oka, ale jej kuzynki – owszem. Dla niej, dbając o jej łagodne serce postanowiła mieć tego mężczyznę na boku, nie przegapiając ani jednej rzeczy, jaka w jego osobie mogłaby jej się wydać podejrzana.
Megaramłoda nieokiełznana
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku

Cassiopeiażeński troglodyta
"Chyba zgubiłaś dobre maniery, droga Cassio"
Dobry tytuł czy nazwisko, to jeszcze nie tak samo dobry powód do spoczęcia na laurach. Szlachcianką należy się nie tylko urodzić, ale nauczyć być. Niektórym widocznie ich historia pożałowała tego umiejętności robienia w tej kwestii postępów.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Corvuszłodziej
"Mężczyzna w podeszłym wieku i wdowiec, jak pan..."
Jeden z ostatnio nabytych wrogów naczelnych Darcy, ubiegający się o rękę jej drogiej przyjaciółki. Złodziej dopuszczający się najgorszego z możliwych postępków – kradzieży na przyjaciółce Darcy.


Inni
Evandranarzeczona brata
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Lornenarzeczony mimo woli
"Nie da się Cię zabić, bo jesteś przyjacielem mojego brata, ale to nie znaczy, ze nie można Cię zniszczyć"
Wiąże ich wyłącznie polityczne narzeczeństwo. Żadne z nich za sobą nie przepada. Darcy uważa go za nudnego, starszego od siebie mężczyznę, niegodnego jej ręki. Mało absorbującego, któremu jedyne co się w życiu udało to Tristan jako przyjaciel.
Ramseyniedobry "chłopiec"
"Tytuł nic nie zmienia, Mulciber"
Sęk prostoty opiera się na jej skomplikowaniu. Mężczyzna ten budzi w niej mieszankę sprzecznych sobie emocji. Nazywany pogardliwie z góry: "Mulciberem" w rzeczywistości jest pół-Rosierem, co wydaje się dodawać tak samo pół-pikanterii, jak i pół-nienawiści tym relacjom. Ostro słodko-gorzkie relacje.

Samueldżentelmen zapasowy
"Och, ojej, chyba zgubiłeś swoje maniery, Samuelu"
Przypadkowo spotkany przez Darcy mężczyzna w bardzo niesprzyjających jej okolicznosciach. Ich bardzo angażująca rozmowa, zaskakująco wciągnęła panienke Darcy w wir dwuznaczności i lekkich kąśliwości.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Adamlokaj
"Panie Eagle, jest coś co chciałby mi pan powiedzieć?"
Sam siebie określa orłem, Darcy nazwałaby go raczej dość uciążliwym cieniem, podążającym w bardzo niepokojący sposób zawsze za jej osobą. Wydaje jej się, że mężczyzna skrywa jakąś tajemnicę i postawiła sobie za punkt honoru ją odkryć.


Nautralne
Isabelleurocze dziewczę
"Nie przejmuj się, Pan Eagle się tym zajmie."
Urocze dziewczę, jakie Darcy dane bylo spotkac podczas wieczorku panieńskiego w jej domu. Nie zdążyły się poznać, ale Rosier zdążyła zauważyć, że dziewczyna jest całkiem słodka, zwłaszcza kiedy czuje się skrępowana.
ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Marcelynmała trzepiotka
"Przepraszam, panno Carrow. W towarzystwie nie mówi się na ucho."
Darcy nie wyrobiła sobie o niej żadnej jeszcze opinii, mimo, ze zapamietała ją z dość niepochlebnego zajęcia, wymieniła z nią za mało zdań, żeby móc wydawać o niej jakieś osądy. Chociaż doświadczenie podpowiada jej, że z tymi Carrowami to różnie bywa.


[bylobrzydkobedzieladnie]
Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 12.05.16 20:29, w całości zmieniany 34 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Magrit Lupin
avatar

Martwi/Azkaban/Zaginieni
Martwi/Azkaban/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t2293-magrit-mcgonagall-budowa https://www.morsmordre.net/t2656-poczta-magrit https://www.morsmordre.net/t2353-po-drugiej-stronie-lustra#36363 https://www.morsmordre.net/f237-abbey-road-13 https://www.morsmordre.net/t2551-magrit-lupin
wytwórca magicznych luster
26
Półkrwi
Zamężna
Rozum jest formą szaleństwa.
6
11
8
0
0
0
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   26.02.16 11:41

Ja się zgłaszam na sesję hipnozy! Skoro Magrit będzie miała chwilami nie do końca po kolei w głowie, to będzie chciała w jakiś sposób temu przeciwdziałać. Chwyci się każdej możliwości, więc i hipnozy. Może?


Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   02.03.16 16:27

Oj, jak najbardziej może! Nie wiem czy nie planowałam jakiejś sesji hipnozy na ten miesiąc już, ale to jakoś się ogarnie. Na pewno musimy być w kontakcie!
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Rabastan Lestrange
avatar

Nieaktywne dzieci
Nieaktywne dzieci
https://www.morsmordre.net/t2544-rabastan-lestrange https://www.morsmordre.net/t2570-bastek#40502
mały lord
6
Szlachetna
Kawaler
tragiczny los, okrutna śmierć
w udziale im przypadła.
króla zjadł kot, pazia zjadł pies,
królewnę myszka zjadła.
0
0
0
0
0
0
0
0
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   30.03.16 21:35

kochasz mnie, lady ciociu Darcy? :pwease:


Powrót do góry Go down
Emery Parkinson
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2503-emery-parkinson#39082 https://www.morsmordre.net/t2633-poczta-lady-parkinson#41954 https://www.morsmordre.net/t2632-emy#41952 https://www.morsmordre.net/f258-gloucestershire-dwor-parkinsonow https://www.morsmordre.net/t2744-emery#44244
Projektantka mody
23
Szlachetna
Panna
Appear like the innocent flower, but be the deadly snake beneath it.
7
21
0
0
0
1
0
1
Metamorfomag

PisanieTemat: Re: No mercy   06.04.16 10:12

Hej Darcy fluffy

Jesteś przykładną arystokratką, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by się znać... i iść w pozytyw?
Poza tym warto byłoby dzielić wspólne zainteresowania, w końcu Darcy jest zawodową hipnotyzerką. Ewentualnie możemy iść w rywalizacje... daj mi znać, co byś widziała, to ustalimy szczegóły fluffy


Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   06.04.16 12:39

Myślę, że możemy się lubić, ale Darcy może trochę nie pochwalać zainteresowania Emery hipnozą, tylko nie mówić tego głośno. Może uznawać to zainteresowanie za kaprys arystokratki, kiedy ona oddała mu całe swoje życie. XD

Bastek, kocham wszystkie dzieci mojej siostry!
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Liliana Yaxley
avatar

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t3066-liliana-yaxley#50362 https://www.morsmordre.net/t3091-ares#50606 https://www.morsmordre.net/t3085-liliana#50574 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-yaxley-s-hall https://www.morsmordre.net/t3506-liliana-yaxley#61144
-
21
Szlachetna
Panna
Ciężko było przestać wierzyć, że kwiat może być piękny bez celu, ciężko przyjąć, że można tańczyć w ciemnościach.
5
22
0
5
0
1
9
3
Półwila

PisanieTemat: Re: No mercy   22.06.16 1:18

Hej, widzę, że masz już Lilianę ale tą poprzednią, chcesz zostać przy tym samym czy coś pozmieniać? :D W zasadzie, biorąc pod uwagę, że Darcy przyjaźni z Rosie, to pewnie pomiędzy nią a Lil jest dystans... albo może wręcz przeciwnie, Darcy wie co poróżniło siostry i chciałaby pomóc im się pogodzić?


Powrót do góry Go down
Libra Black
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2943-libra-black https://www.morsmordre.net/t2964-aurora#48554 https://www.morsmordre.net/t2955-lady-black#48446 https://www.morsmordre.net/f275-pinner-middlesex-dworek-blackow https://www.morsmordre.net/t2965-libra#48557
Dama/Staż w Ministerstwie Magii
23 lata
Szlachetna
Zaręczona
Prawdziwa szkoła życia zaczyna się od lekcji pokory
10
4
0
0
5
3
7
0
Czarodziej
 Toujours Pur

PisanieTemat: Re: No mercy   01.09.16 15:06

Nienawidźmy się bardziej niż tylko przez rodowe niechęci aww


Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   20.09.16 11:58

Lily. Wydaje mi sie ze lepiej zostac przy tych chłodnych, ale jednak pelnych respektu relkach. Zmienie u Ciebie zdjecie jak bede aktualizowac relki. Nawet gdybym chciala was godzic to teraz mam dosc zawila fabulke i Rosie tez, wiec troche nam sie popsula fabularna gra, ale kto wie... Moze jeszcze kiedys bede probowala zblizyc siostry do siebie, albo moze obecna fabula was sama do siebie zblizy iksde.

Libra, jestem za! Tylko z jakiego powodu mozemy sie nie lubic? Jakiegos konkretnego. Zwijanie facetow jest nudne i chyba do nas nie pasuje. Znajdzmy cos mega. Czym najbardziej mozna podpasc Librze?
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Libra Black
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2943-libra-black https://www.morsmordre.net/t2964-aurora#48554 https://www.morsmordre.net/t2955-lady-black#48446 https://www.morsmordre.net/f275-pinner-middlesex-dworek-blackow https://www.morsmordre.net/t2965-libra#48557
Dama/Staż w Ministerstwie Magii
23 lata
Szlachetna
Zaręczona
Prawdziwa szkoła życia zaczyna się od lekcji pokory
10
4
0
0
5
3
7
0
Czarodziej
 Toujours Pur

PisanieTemat: Re: No mercy   20.09.16 20:09

Czym można podpaść Librełce? Ignorancją, ale to nie Darcy :p
Ogólnie rzecz biorąc dla panny Black najważniejszy jest jej najczystszy ród, więc tylko coś z tym mogłoby ją tak zdenerwować. Może w szkole Darcy jakoś ją upokorzyła, ale tak na tle jej pochodzenia z Blacków, jeśli wiesz co mam na myśli XD. Nigdy by jej tego nie zapomniała, poza tym mogłaby się odwdzięczyć i mamy wzajemną nienawiść. Po tych wydarzeniach mogłyby się wzajemnie podkopywać przez cały czas i przy wszystkim aż do czasu, gdy Libreła skończyła Hogwart ;p.
Wiesz jak to czasami młode toto głupie, a zadra zostaje do końca życia dzióbek


Co myślisz?

Libra się co prawda lubi z Rosie, ale to chyba nic, bo one się tylko lubią, nie przyjaźnią hula


Powrót do góry Go down
Darcy S. Rosier
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f116-dover-dwor-rosierow https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
HIPNOTYZERKA
22 LATA
Szlachetna
Zaręczona
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
8
17
0
0
0
7
0
2
Czarodziej

PisanieTemat: Re: No mercy   21.09.16 12:05

Jak dla mnie ok, tylko musialoby to byc nie w szkole, a na jakims spotkaniu towarzyskim, bo Darcy chodziła do Beauxbatons. Tez nie zniewazylaby jej bez powodu. Musialoby zajść jakieś nieporozumienie.
And promise me this: you’ll wait for me only scared
of the lonely arms that surface, far below these birds.

Who am I, darling to you?
Who am I? I come alone here
Powrót do góry Go down
Libra Black
avatar

Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t2943-libra-black https://www.morsmordre.net/t2964-aurora#48554 https://www.morsmordre.net/t2955-lady-black#48446 https://www.morsmordre.net/f275-pinner-middlesex-dworek-blackow https://www.morsmordre.net/t2965-libra#48557
Dama/Staż w Ministerstwie Magii
23 lata
Szlachetna
Zaręczona
Prawdziwa szkoła życia zaczyna się od lekcji pokory
10
4
0
0
5
3
7
0
Czarodziej
 Toujours Pur

PisanieTemat: Re: No mercy   21.09.16 19:05

A no tak, gdzie ja mam głowę czasem :G

To w takim razie jestem właśnie za tym nieporozumieniem ;). Jak myślisz co by mogło tak sprowokować Darcy? ;)Powrót do góry Go down
 

No mercy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» No mercy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Nieaktywni :: Powiązania-
Styl: Evandra + CassandraForum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.Baner small nobg

Morsmordre 2015-18