Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Darcy Rosier
AutorWiadomość
Darcy Rosier [odnośnik]17.01.16 22:25
WsiakiewkaŻywotność
Wartość żywotności postaci: 204

żywotnośćzabronionekarawartość
81-90%brak-5165 - 183
71-80%brak-10144 - 164
61-70%brak-15124 - 143
51-60%potężne ciosy w walce wręcz-20104 - 123
41-50%silne ciosy w walce wręcz-3083 - 103
31-40%kontratak, blokowanie ciosów w walce wręcz-4063 - 82
21-30%uniki, legilimencja, zaklęcia z ST > 90-5042 - 62
≤ 20%teleportacja (nawet po ustaniu zagrożenia), oklumencja, metamorfomagia, animagia, odskoki w walce wręcz-60≤ 41
10 PŻPostać odczuwa skrajne wycieńczenie i musi natychmiast otrzymać pomoc uzdrowiciela, inaczej wkrótce będzie nieprzytomna (3 tury).-701 - 10
0Utrata przytomności


Pamiątki
Chusta haftowana włosiem jednorożca
Przedmiot podarowany jej przez brata podczas sierpniowego festiwalu. Tristan ofiarował jej swoją zdobycz jako dowód ukończenia przez niego jeździeckiego starcia pomiędzy szlachcicami. Młoda Rosier często trzyma ją przy sobie, żeby przypominała jej o wytrwałości Rosierów i dobrym geście brata. Ma dla niej bardziej wartość sentymentalną, niż jakąkolwiek inną.

Pierścionek zaręczynowy I
Podarowany jej przez lorda Bulstrode dla uwieńczenia ich wspólnego narzeczeństwa. Noszony przez Darcy przy okazji wielkich przyjęć, chociaż w jej własnej posiadłości często ściągany i pozostawiany w szafce wraz z inną biżuterią. Miał być to gest pojednania dwóch dusz, a w jakiś magiczny sposób rozdzielił je na dwie opozycje.

Zasuszone pąki roż
Te ozdabiają toaletkę Darcy, przypominając jej o wizycie kuzyna – Thibauda Rosiera, który podarował jej te piękne, najokazalsze pąki róż z rosierowego ogrodu. Przynoszą one na myśl zarówno ciepłe wspomnienia, jak i te gorzkie, jak widok mizerniejących kwiatów, które świeże roznoszą wokół siebie magnetyczną woń, a ususzone, niosą ze sobą jakąś historię i urok, choć nie tak niesamowity, jak dopiero co zerwane kwiaty Rosierów.

Syberyjskie futra
Prezent podarowany jej przez Quentina Burke'a w wyniku złożonej Darcy Rosier obietnicy. Futra te Darcy otrzymała w niezliczonej ilości, większość z nich spoczywa w posiadłości mężczyzny, zajmując całą garderobę. Wśród nich, obok zwykłych futer znajdują się futra z niuchacza, wozaków. Ogniście rude futro z kuguchara, zmieniające barwę na brunatną w pobliżu osoby o złych zamiarach. Futro z wlosów demimozów, które po dotknięciu różdżką znika. Złociste futro z sierści reema, ktore nigdy nie traci blasku. W nim ukryta była inna niespodzianka...

Pierścionek zaręczynowy II
Pierścionek ten ukryty był w jednym z futer podarowanych Darcy przez Quentina. Zamknięty w pudełeczku czekał w kieszeni futra z reema. Lady Rosier otrzymała go od lorda Burke'a po jego powrocie z rosyjskich ziem. Typowa formuła oświadczyn nie padła, a mimo to, pierścionek ten był obietnicą zaprzysiężenia się sobie dwójki ludzi o bardzo odmiennych usposobieniach. Jest to pięknie rzeźbiony przedmiot, z perfekcyjnymi zakończeniami, idealnie komponujący się z biżuterią lady Rosier.

Zasuszony bukiet róż
Pamiątka z wesela jej kuzyna z Evandrą z domu Lestrange. Zdobyty dzięki wytrwałości Quentina Burke. Nagroda za pokonanie jako pierwsza para labiryntu złożonego z różanych krzewów. Darcy trzyma go jako wspomnienie tamtych chwil. Pierwszych składanych obietnic, pierwszego okazywanego wsparcia (nawet jeśli to tylko ramię, chroniące przed upadkiem po zbyt dużej ilości spożytego alkoholu).

Puzderko z wisiorkiem
Prezent, jaki dostała od brata po jego prawie półrocznej nieobecności. Pięknie zdobiona szkatułka ukrywała w sobie urokliwy, sentymentalny prezent. Zawierała wisiorek w kształcie serca, zdobionego pąkami róży. Po otwarciu wieczka, w środku widniała ruchoma fotografia ich zmarłej matki. Jeden z najlepszych prezentów, jakie kiedykolwiek otrzymała od Lorcana.


Zwierzęta i magiczne stworzenia
Arcobaleno
Podarowana jej przez ojca po ukończeniu szkoły sowa. Dobrze wykarmiony, leniwy samiec, ale niezmiennie, mimo wieku, zwodniczo słodki. Nauczony nie oddawać listu, póki mu się nie da jeść. Darcy karmi go już machinalnie, przyzwyczajona, że bez jedzenia nie tylko robi się kapryśny, ale też wredny, bo dziobie. Chociaż jej nigdy. Dla innych rozpieszczone sówsko. Dla niej kochana, przymilająca się sówka, która wyraźnie uwielbia towarzystwo wyłącznie panny Rosier, a w każdym innym widzi potencjalnego wroga, odbierającego mu uwagę właścicielki. Bardzo to bowiem zaborcze ptaszysko, z niechęcią dostarczające listy zwłaszcza płci brzydszej.


Fergus
Zając jakiego Darcy zdobyła podczas polowania na skrzydlatych koniach. Lady Rosier uśpiła go w trakcie polowania, a następnie, sukcesywnie starała się go oswoić, korzystając z otumanienia zwierzątka. Imię nadała mu jej młodsza kuzynka i siostra Thibauda – Julie. Początkowo szarak uciekał do rosierowskich ogrodów, odnajdując swoją bezpieczną przystań pomiędzy krzakami róż. Zdarzało mu się zżerać bardzo istotne elementy wystroju ogrodu, ale po czasie, przeganiany z najbardziej pokazowych zielonych zakątków, znalazł sobie swoją własną przestrzeń. Obecnie, czasami nawet z własnej woli podchodzi do Darcy, dając jej się pogłaskać, jak ona wierzy. W rzeczywistości z większą żarliwością czeka aż panienka Rosier go dokarmi.


Zapomniane


Galeria wspomnień


Raporty z badań
Zwierciadło Przeznaczenia:


Motto
"Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba, a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu.


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 14.01.19 3:40, w całości zmieniany 24 razy
Darcy Rosier
Zawód : hipnotyzerka w rodowym rezerwacie w Kent
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Jeśli ktoś uprawia ze znawstwem sztukę perswazji, powinien wpierw wzbudzić ciekawość, później połechtać próżność, by wreszcie odwołać się do sumienia lub dobroci.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t3412-skrytka-bankowa-nr-594#59045 https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
Re: Darcy Rosier [odnośnik]18.01.16 16:03
RozgrywkaDawniej
KIEDY? ∙ KTO? ∙ GDZIE?
Przykładowy opis

Październik '44 ∙ Tristan ∙ Beauxbatons
{trwa} Pierwszy miesiąc nauki młodej, dziesięcioletniej, czarnowłosej dziewczynki z domu Rosierów. Historia o niewinności, dojrzewaniu, o młodzieńczej, bratersko-siostrzanej miłości i o szemranych podstępach. O tym, jak nie narażać się Rosierom i jak planować zemstę – lekcja I. Pewnie nie ostatnia.

czerwiec '50 ∙ Ramsey ∙ Tamiza
Bardzo wietrzny, mroźny dzień lata z niespodziewanymi opadami. Dzień z życia młodej róży, w którym uczyła się rozpoznawania pierwszych mrocznych zakamarków ludzkiej duszy. Spotkanie z Ramseyem i obserwacja zmian w jego życiu, jako nauka na swoje przyszłe dni.

wakacje '50 ∙ Rosalie ∙ Różany Ogród
{trwa} Połączenie młodzieńczej niewinności i fascynacji niesie często ze sobą ciekawe skutki. Wspomnienie o tym, do czego może zaprowadzić dziewicza ciekawość – pokonywania lęków, zdobywania doświadczeń, nabierania pewności i doznawania przyjemności w rzeczach, pozornie kontrowersyjnych. Reasumując: o tym, jak dwie przyjaciółki wkraczały na pewną nieznaną im drogę, postępując kroki po bardzo intymnej sferze, której celem byłoby znalezienie odpowiedzi na bardzo nurtujące pytanie: jak niesamowicie całować?

lipiec '55 ∙ Evandra ∙ Sypialnia Evandry
{trwa} Koegzystowanie z narzeczoną brata to nie zawsze tak prosta sprawa. To zbiór pewnych powinności i doświadczania tolerancji, ale nie akceptacji, tego z kim konkretnie ma się do czynienia. Wspomnienie nauki współpracy, wzajemnego szacunku i obdarzenia drugiej osoby uczuciem należnym dla kogoś bliskiego sercu Twojemu przyjacielowi, bratu i autorytetówi. Czyli, jak Darcy Rosier faktycznie zaczęła darzyć sympatią jego narzeczoną.

Wrzesień - Październik
3 września ∙ Adam ∙ Posiadłość Rosierów
Ostatnie ciepłe dni września, żegnanie jesieni, witanie powoli mroźniejszych wieczorów. Rozmowa sam na sam w opuszczonej oranżerii z lokajem i sprawdzanie jego lojalności, okraszona odrobiną złośliwości panienki Rosier i niewymownej słodyczy Adama Eagle'a – tego, co się tak powszechnie nazywa..

24 września. ∙ Leandra ∙ Klif
Tajemnicze spotkanie dwóch młodych kobiet – Leandry Malfoy oraz Darcy Rosier. Osnuta tajemnicą rozmowa w blasku księżyca pod osłoną nocy. Kolejna lekcja obycia udzielana zamężnej dziewczynie przez Rosierównę. Nieprzeniknione są efekty tego spotkania.

18 października ∙ Lyra ∙ Dwór Rosierów
Lekcja malowania z Lyrą Weasley, albo może lekcja życia, czy spotkanie towarzyskie w celach plotkarskich? Ciężko powiedzieć. Być może wszystkiego po trochu w odpowiednich proporcjach.

25 października ∙ Samuel ∙ Brytyjska Biblioteka
Przypadkowe spotkanie, w bardzo niezręcznych, żenujących wręcz okolicznościach. Poszukiwania prawdziwych dżentelmenów i drobne przekąsy, aluzyjnie wysyłane droczenia – wszystko na miarę szlacheckiego poziomu wyzłośliwiania się.

31 października ∙ zaproszeni goście ∙ Dom Averych
Bal zorganizowany przez rodzinę Averych, na którym Darcy zjawiła się przez wzglad na bliską jej rodzinie Laidan Avery. Uroczystość podczas której młodą Rosier niewiele było widać. Zgodnie z nową modą, spóźniła się na nią, nie mając od razu okazji przywitać się z ciotką. Większość czasu przestała w cieniu sali, unikając swojego narzeczonego, z którym jej drogi krzyżują się przy okazji takich właśnie towarzyskich spotkań.
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 27.05.16 15:40, w całości zmieniany 12 razy
Darcy Rosier
Zawód : hipnotyzerka w rodowym rezerwacie w Kent
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Jeśli ktoś uprawia ze znawstwem sztukę perswazji, powinien wpierw wzbudzić ciekawość, później połechtać próżność, by wreszcie odwołać się do sumienia lub dobroci.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t3412-skrytka-bankowa-nr-594#59045 https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
Re: Darcy Rosier [odnośnik]02.03.16 14:21
RozgrywkaListopad
1 listopada ∙ Rosalie ∙ Posiadłość Yaxleyów
Długo wyczekiwane nocowanie u Rosalie. Wizyta w jej domu od razu po balu organizowanym przez Averych. Szczególnie ważny dzień dla obu pań. Nigdy nie zapomina się takich eskapad. To jedyne chwile, w których szanowane damy mogą się przez moment oderwać od konwenansów i odgonić od oceniających ich zewsząd spojrzeń.

2 listopada, popołudnie. ∙ Thibaud ∙ okolice zamku w Dover
Przeddzień zorganizowanego polowania na skrzydlatych koniach, jednocześnie pierwsze spotkanie Darcy Rosier z dalekim kuzynem z Marsylii, a w nim: krótki dramat, niewielkie zaskoczenie, szybkie przypomnienie dawnych lat.

2 listopada, wieczór ∙ Rosalie ∙ Sypialnia Darcy
Patrzenie na cudze nieszczęście nigdy nie jest miłe, ale czasami może sprawiac odrobinkę tylko satysfakcji, jednak nie wtedy, kiedy cierpią najbliżsi i z powodów, którym mozna było zapobiec. Nieszczęsny pełen poruszeń, łez, szczerości, wsparcia, zaufania i siostrzanej miłości dzień.

3 listopada. ∙ wielkie tłumy ∙ Polowanie
Dzień, w którym świat się skończył – to znaczy dzień, w którym Darcy wzięła udział w polowaniu z wierzchu koni. Niezapomniane, bardzo tłumnie odwiedzone lasy Cairngorme. W tym natłoku ludzi nie sposób było przegapić większości znajomych twarzy.

3 listopada. ∙ Rosierowie ∙ Spotkanie Rosierów przy stawie
Nie ma to jak zebranie wszystkich dojrzałych, pięknych, dorodnych, dojrzałych, magnetycznych, hipnotycznych i żywiołowych róż w jednym miejscu. Spotkanie Rosierów po wyczerpujących próbach upolowania zwierzyny, w rosierowskim ogrodzie, przy stawie.

7 listopada. ∙ Ramsey i Tristan ∙ Zaułek + Cela + Brama
O tym jak kończą się spotkania ze starymi znajomymi, co do których mamy mieszane uczucia. Napad, zaskoczenie, podniecenie, złość i karygodne czyny funkcjonariuszy prawa. Czyli jak uczyć się, żeby nie czarować w obronie własnej. Historia, o jakiej będą pisać w gazetach.

8 listopada ∙ zaproszeni goście ∙ Wernisaż
Wernisaż sztuki organizowany przez jej drogą ciotkę nie może być przegapiony, nawet jeśli dzień wcześniej okraszony był bardzo sporą dawką emocji. Obiecała matce, że się tam zjawi, zabierze ze sobą kuzyna, tak też zrobiła, zamierzając znosić jego towarzystwo (ukrywając, że nie bez przyjemności), a korzystając z okazji, mogła się z nim też trochę podroczyć.

15 listopada ∙ Thibaud ∙ Pokój gościnny + Różany Ogród
Są takie miejsca w domu Rosierów, gdzie nawet lady Darcy Rosier nie wypada się zjawiać, szczególnie w późnych godzinach nocnych. Są też takie sprawy i potrzeby, które naglą by złamać odgórnie narzucone zasady. Są również sposoby, które pozwolą niczyjemu imieniu na tym nie ucierpieć.

20 listopada ∙ Ramsey ∙ Royal Opra House
Trochę chłodu, trochę prawdy, trochę oczekiwanej odpowiedzi. Trochę zaspokojenia ciekawości, więcej magnetycznego przyciągania, igrania z ogniem i z lodem i damsko-męskiego niezrozumienia. Bądź zrozumienia za dużo. Standardowe spotkanie niestandardowych znajomych.

23 listopada ∙ Lorne ∙ Zagajnik
Czasami jest tak, ze te osoby, z którymi powinniśmy spędzać najwięcej czasu, w rzeczywistości nie mają go dla nas. Albo brakuje im chęci, albo los nie sprzyja wspólnemu spotkaniu. W tym potrzasku utknęła ta obiecana sobie para i właściwie nie wiadomo w jakim stopniu kto do kogo jest uprzedzony i czy wina ich rzadkich spotkań leży w nich samych czy w okolicznościach.


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 23.08.16 10:37, w całości zmieniany 6 razy
Darcy Rosier
Zawód : hipnotyzerka w rodowym rezerwacie w Kent
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Jeśli ktoś uprawia ze znawstwem sztukę perswazji, powinien wpierw wzbudzić ciekawość, później połechtać próżność, by wreszcie odwołać się do sumienia lub dobroci.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t3412-skrytka-bankowa-nr-594#59045 https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
Re: Darcy Rosier [odnośnik]20.04.16 17:26
RozgrywkaGrudzień
2 grudnia ∙ Rosalie ∙ Salon w dworku Rosierów
Szykuje się długo oczekiwany przez Darcy wieczór towarzyski dam ze szlacheckich rodów, przygotowane przez nią konwersacje salonikowe wymagają wcześniejszego zorganizowania przestrzeni, udekorowania domu, oraz wybrania odpowiedniego stroju na tą okazję. Kto jak nie Rosalie nadaje się lepiej do doradzenia Rosierównie w tak istotnych sprawach?

3 grudnia ∙ damski wieczorek poetycki ∙ Sala balowa
Na wieczór poetycki zaproszone zostały tylko kobiety, najbliższe przyjaciółki Darcy, jak i arystokratki, związane z nią poprzez koligacje rodzinne. Planowany wieczór zapowiadany był jako konwersacje salonikowe. Przyszykowano specjalnie w tym celu salę balową, przygotowano dekoracje, zastawę, oraz drobne podwieczorne przekąski. Szczególnym punktem programu będzie tajemniczy przedmiot przywieziony przez kuzyna panienki Rosier z Marsylii.

9 grudnia ∙ Corvus, Rosalie ∙ Salon w dworku Yaxleyów
Pierwsze spotkanie z przyszłym narzeczonym drogiej Darcy kuzynki. Pierwsze wątpliwości, pierwsze sceptyczne spojrzenia, pierwsza ocena Blacka, pierwsza próba skłócenia się z rosądkiem, który podpowiada Rosier nie znosić przedstawiciela tego rodu. O tym, jak lojalność do przyjaciółki potrafi zmusić człowieka do wstrzemięźliwości w słowach.

12 grudnia ∙ Minnie ∙ boczna czytelnia
Przypadkowe, bardzo ironicznie, rozbudzające wspomnienia, spotkanie w Bibliotece Londyńskiej. Proba zrelaksowania się przy lekturze hipnozy, zakończona znanym wypadkiem przy pracy z udziałem gwoździa w roli głównej i nowo poznanej złocistowłosej niewiasty – Minnie McGonagall.

17 grudnia ∙ Benjamin ∙ Most Miłości
Polubowna rozmowa pomiędzy Darcy Rosier (przedstawiającą się jako Sirene Darcy), a krytykiem rezerwatu w Kent, Benjaminem Wrightem, zakończyła się oskarżeniem Darcy o praktykowanie harpiowatości. Tym samym nazwisko Wrighta zostało zapisane w pamięci dumnej róży Rosierów, jako: "trzeba na niego uważać".

22 grudnia ∙ Lorne ∙ Mniejsza jadalnia
Niepozorna wspólna kolacja na zgodę. Niezgodność między parą narzeczonych i efekty, do czego takie nieporozumienia mogą doprowadzić. Zrujnowanie przyszłych planów Darcy jednym niefortunnie w niezrozumieniu rzuconym zaklęciem. Skutki zabawy w klątwy i smutne czasy, które pozastaną zakorzenione od tej pory w serduszku Darcy Rosier. Potraktowanie jej paskudną klątwą Lacrimosy.

23 grudnia ∙ Ramsey ∙ Dwór w Dover
Pierwsze oznaki depresji, następującej w skutek rzuconej na Darcy klątwy. Spotkanie zakończone łamaniem masek więcej niż tylko jednej osoby. Niebezpieczne zbliżenia, jeszcze bardziej groźne zdystansowania i tragicznie nieprzychylne żadnemu z dwóch istnień rozstania.

25 grudnia ∙ zaproszeni goście ∙ Wigilia w Dover
Jedna z najbardziej melancholijnych, nieprzyjenych Wigilii w Dover. Pomimo zgromadzenia większości rodziny, nieco poprawiającej się kondycji Corentina Rosiera i towarzystwa dalekiego kuzyna - smutna wigilia jest smutna, jak smutna jest młoda róża Rosierów. Pierwsze dni nasilania się depresji, w świątecznej, rodzinnej atmosferze.

27 grudnia ∙ Thibaud ∙ Teatr Palladium
Przyjemnie nieprzyjemne spotkanie w murach teatru. Rozgrywany spektakl nieszczęśliwego życia na scenie i poza nią. Wybitna gra aktorska Darcy, próbującej ukryć nieprzyjemne skutki klątwy Lacrimosa. Historia niechcianych odmów i wewnętrznych dylematów.

31 grudnia ∙ szlachta ∙ Salon + ogród + sala + tyły
Bardzo przedłużający się wieczór, spędzony na zagadkach lady Nott i popijaniu wina za zdrowie organizatorki. Pierwsza poważna kłótnia przyjaciółek - Darcy i Rosalie. Pierwsze poczucie nieufności wobec rodziny. Pierwsza głęboka niechęć do brania udziału w socjecie. Pierwsze bycie świadkiem morderstwa i pierwsze (miejmy nadzieję ostatnie) pościgi za winowajcą. Szalona gonitwa myśli i wariacka decyzja o złapaniu mordercy.[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 26.01.17 0:23, w całości zmieniany 3 razy
Darcy Rosier
Zawód : hipnotyzerka w rodowym rezerwacie w Kent
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Jeśli ktoś uprawia ze znawstwem sztukę perswazji, powinien wpierw wzbudzić ciekawość, później połechtać próżność, by wreszcie odwołać się do sumienia lub dobroci.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t3412-skrytka-bankowa-nr-594#59045 https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
Re: Darcy Rosier [odnośnik]20.07.16 15:09
Rozgrywka '56Styczeń-Luty
2 stycznia ∙ Ramsey ∙ Gabinet hipnozy
Pełne nieprzewidzianych skutków spotkanie. Złamana, nigdy wprost niezłożona obietnic, zawodzenie zaufania, zwodzenie uczuć, walka z wewnętrznymi demonami i bardzo nieprzyjemne konsekwencje źle podjętych decyzji. Wstęp do tajnego, choć najprawdziwszego dramatu.

7 stycznia ∙ Tristan ∙ Rezerwat w Kent
Dramatu ciąg dalszy. Bardzo istotne spotkanie z bratem i pierwsze oznaki apatii i braku szacunku wobec własnego życia. Nauka ufania rodzinie i próba wołania o pomoc do tego, który jako jedyny mógłby ją tak dobrze usłyszeć. Pierwszy lament Darcy i moment zwątpienia, w którym ulżyć jej może tylko starszy brat.

13 stycznia ∙ Corentin ∙ Punkt medyczny
Darcy przybyła do Klubu Pojedynków kibicować ojcu. Zamiast tego jest świadkiem pogorszenia się jego stanu. Trwa w tym miejscu walka o jak najlepsze zdrowie ojca i nieuzasadniony atak frustracji rozdrażnionej, zmartwionej córki, wyładowującej swoją złość na niewinnych uzdrowicielach. "Nie wyglądasz najlepiej, tato?", ale co ona mogłaby z tym zrobić...

15 stycznia ∙ Megara ∙ Gabinet hipnozy
Zapowiedziana wcześniej listownie wizyta Megary Carrow. Wprowadzenie o wielkiej tajemnicy chowanej w sercu wroga, przyjaciółki, znajomej, pacjentki? Tego właśnie na jakiej płaszczyźnie dziewczęta się znajdują i czy jest w tym spotkaniu jakiś podstęp lady Rosier próbuje się dowiedzieć. Przy okazji jest do również dowód jej dobrych zamiarów względem Carrowówny.

16 stycznia ∙ uczestnicy badań ∙ Salon luster
Pierwsze spotkanie grupy badawczej, zajmującej się Zwierciadłami Przyszłości. Jednocześnie pierwsze kłótnie, niesnaski i pierwsze koty za płoty. Jednak nie to, co zawodowe potrafi zmartwić najbardziej i nawet nie mieszanie tego, co prywatne z zawodowym, a świadomość zawiedzenia przyjaciela i skutkujących tym wydarzeniom okoliczności: natychmiastowego wyrzucenia z życia dziewczęcia jedynej rzeczy, jaką chce i nie może mieć.

18 stycznia ∙ Evandra ∙ Sypialnia Darcy
Umówione spotkanie dwóch pięknych dam, które połączył wspólny interes. Jedną, odwdzięczenie się za zamierzchłą historię, drugą, uwolnienie się od swojego największego, tragicznego problemu. Spotkanie we wzajemnym, zaskakującym zaufaniu w tajemnicy przed bratem poszkodowanej, a dla Evandry narzeczonym.

28 stycznia ∙ zaproszone panie ∙ posiadłość Yaxleyów
Pełen niezręczności, milczenia i sztucznego patosu wieczorek panieński najlepszej przyjaciółki Darcy. Obowiązkowa chwila okazania Rosalie wsparcia i jednocześnie jedno z najbardziej męczących dla Darcy spotkań, które ratuje jedynie obecność Constance, oraz pokrzepiająca myśl, że przynajmniej Rosalie będzie zadowolona.

2 luty ∙ goście, Morgoth ∙ Ślub + Szpital św. Munga
Jedno z najmniej oczekiwanych zdarzeń. Darcy Rosier byc może życzyła Corvusowi śmierci i być może nie poczuła żalu, kiedy takie okoliczności spotkały lorda Blacka, aczkolwiek nigdy nie chciałaby żeby jej biedna Rosie przeżywała takie doświadczenia. Nawet za cenę śmierci jednego z najbardziej zagorzałych wrogów. Dzień prawdziwej katastrofy i chwila krótiej rozmowy z Morgothem Yaxleyem.

9 luty ∙ Ramsey ∙ Ręka Glorii
Próba odratowania tego, co roztrzaskane zostało w tak sypki pył, że zbieranie go z ziemi jest rzeczą uciążliwą, pracochłonną i wymagającą wielkiego poświęcenia. Lecja nauki o tym, ja przepraszać, żeby nie zrazić do siebie ludzi i kolejny pokaz feralnego fiasko. "Bo jego reakcji nikt nie przewidzi".

10 luty ∙ Morgoth ∙ Wrzosowiska
Niecny podstęp panieni osier aby spotkać się z lodem Yaxleyem i zapoznać się nie z naturą jego pracy, a jego osobą, pomimo, że wersja oficjalna brzmiała zupełnie odwrotnie. Spotkanie, mimo chęci Darcy, zakończone fiaskiem w sposób zupełnie panienkę Rosier niezadowalający.

14 luty ∙ zaproszeni goście ∙ Sala główna
Ślub Perseusa i Lllith bardzo długo się przeciągał. W tym czasie Rosier zdążyła zamienić ze swoim weselnym partnerem dostateczną ilość zdań, aby mężczyzna zdążył się zniechęcić do jej osoby, ale nie powiedzieć tego głośno. Dzień ten dla Darcy uznany był za nieprzyjemny i pełen w wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji i poruszeń. Żadne z nich nie było wywołane trwającą ceremonią, bynajmniej.

15 luty ∙ Morgoth ∙ Hol + Biblioteka + Ogród
Przypadkowe spotkanie dalekiej rodziny po długim czasie NIEoczekiwania swojego towarzystwa. W tym spotkaniu jedyną przewagę, jaką Darcy ma nad Yaxleyem, jest ich obecność w posiadłości Rosierów, w której ona czuje się, jak ryba w wodzie. A on? Czas miał pokazać.

18 luty ∙ uczestnicy ∙ Gonitwa w Sherwood
Duga w życiu gnitwa w jakiej Darcy Rosier brała udział. Rozpoczęta została bardzo zatrważającą wieścią o tym, iż ogier panienki Darcy należy do bardziej żywotnych. W przebiegu trwającego wyśccigu okazalo się jak bardzo. Tylko dzięki niemu Rosier udało się pokonać czyhające na nią po drodze pułapki.

19 luty ∙ Quentin ∙ Galeria sztuki
nie sądziła by wizyta w galerii sztuki była dla niej czyms więcej niż póbą docenienia i nabrania szacunku do sztuki. Zamiast tego spotkała tam jedno jedynie dzieło, które zainteesowało ją spośród wszystkich innych wytworów znalezionych w pomieszczeniu. Nie była to jednak część wystawy...[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 26.01.17 1:14, w całości zmieniany 4 razy
Darcy Rosier
Zawód : hipnotyzerka w rodowym rezerwacie w Kent
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Jeśli ktoś uprawia ze znawstwem sztukę perswazji, powinien wpierw wzbudzić ciekawość, później połechtać próżność, by wreszcie odwołać się do sumienia lub dobroci.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t3412-skrytka-bankowa-nr-594#59045 https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
Re: Darcy Rosier [odnośnik]28.11.16 10:57
Rozgrywka '56Marzec
3 marca ∙ Quentin ∙ Magiczna oranżeria
Tajemnicze spotkanie w oranżerii w celu skonsultowania zdań na temat ślubnego prezentu dla narzeczonej brata. Chwile nasączone odrobiną prowokacji i droczenia się, wszystko w obrębie stopnia burkowej tolerancji. Postawienie wyzwania – le futer jest w stanie ściągnąć z Rosji jeden człowiek?

6 marca ∙ Constance, Ramsey ∙ Salon
Spotkanie z badań naukowych w celu przeprowadzenia sesji hipnozy. Próba wyciągnięcia wizji jasnowidzenia z pamięci hipnotyzowanego oraz nieprzyjemny wstęp będący testem zaufania – złożenie wieczystej przysięgi, zakończone nieprzyjemnym napięciem pomiędzy zebranymi.

10 marca ∙ Rosalie ∙ Fontanna + Alejka + Kawiarnia + ogród
Darcy wybrała się do Ministerstwa Magii zagłosować w aniecie społeczności magicznej. Po drodze spotkała w atrium Rosalie. Nie zakładając zatrzymywać się, postanowiła poczekać na nią w kawiarni. Spotkanie to nabrało charakteru przyjacielskich zwierzeń. Zostało więc przeniesione do salonu lady Yaxley.

20 marca ∙ Quentin ∙ Skrzydło zachodnie
Przyjęte i wykonane wyzwanie. Odpowiedź na pytanie, ile futer może przywieść z Rosji jedna osoba do Anglii? Tyle ile pomieści się ich w jego garderobie i więcej. Poznanie zboczeń Quentina Burke: zabawa w pokaz mody i ubieranie laleczki – Darcy Rosier. O tym, jak męskie kontrowersje mogą się przerodzić w szczyt burkowej spontaniczności, oświadczyn.
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 29.01.17 13:01, w całości zmieniany 3 razy
Darcy Rosier
Zawód : hipnotyzerka w rodowym rezerwacie w Kent
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Jeśli ktoś uprawia ze znawstwem sztukę perswazji, powinien wpierw wzbudzić ciekawość, później połechtać próżność, by wreszcie odwołać się do sumienia lub dobroci.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t3412-skrytka-bankowa-nr-594#59045 https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
Re: Darcy Rosier [odnośnik]23.01.17 17:00
Rozgrywka '56Kwiecień
4 kwietnia ∙ Quentin ∙ Zielona Wróżka
Darcy wybrała się do Ministerstwa Magii zagłosować w aniecie społeczności magicznej. Po drodze spotkała w atrium Rosalie. Nie zakładając zatrzymywać się, postanowiła poczekać na nią w kawiarni. Spotkanie to nabrało charakteru przyjacielskich zwierzeń. Zostało więc przeniesione do salonu lady Yaxley.

7 kwietnia ∙ goście ∙ Brzeg jeziora +  Wzgórza + Parkiet
Darcy wybrała się do Ministerstwa Magii zagłosować w aniecie społeczności magicznej. Po drodze spotkała w atrium Rosalie. Nie zakładając zatrzymywać się, postanowiła poczekać na nią w kawiarni. Spotkanie to nabrało charakteru przyjacielskich zwierzeń. Zostało więc przeniesione do salonu lady Yaxley.

9 kwietnia ∙ Tristan ∙ Podwodny Balet
Tajemnicze spotkanie w oranżerii w celu skonsultowania zdań na temat ślubnego prezentu dla narzeczonej brata. Chwile nasączone odrobiną prowokacji i droczenia się, wszystko w obrębie stopnia burkowej tolerancji. Postawienie wyzwania – le futer jest w stanie ściągnąć z Rosji jeden człowiek?

10 kwietnia ∙ Ramsey ∙ Big Ben, Wnętre Zegara
Spotkanie z badań naukowych w celu przeprowadzenia sesji hipnozy. Próba wyciągnięcia wizji jasnowidzenia z pamięci hipnotyzowanego oraz nieprzyjemny wstęp będący testem zaufania – złożenie wieczystej przysięgi, zakończone nieprzyjemnym napięciem pomiędzy zebranymi.

20 kwietnia ∙ Morgoth ∙ Royal Opera House + Sala
Darcy wybrała się do Ministerstwa Magii zagłosować w aniecie społeczności magicznej. Po drodze spotkała w atrium Rosalie. Nie zakładając zatrzymywać się, postanowiła poczekać na nią w kawiarni. Spotkanie to nabrało charakteru przyjacielskich zwierzeń. Zostało więc przeniesione do salonu lady Yaxley.

21 kwietnia ∙ Raiden ∙ Namiot harfistki
Darcy wybrała się do Ministerstwa Magii zagłosować w aniecie społeczności magicznej. Po drodze spotkała w atrium Rosalie. Nie zakładając zatrzymywać się, postanowiła poczekać na nią w kawiarni. Spotkanie to nabrało charakteru przyjacielskich zwierzeń. Zostało więc przeniesione do salonu lady Yaxley.

28 kwietnia ∙ Rosalie ∙ Sypialnia Darcy
Darcy wybrała się do Ministerstwa Magii zagłosować w aniecie społeczności magicznej. Po drodze spotkała w atrium Rosalie. Nie zakładając zatrzymywać się, postanowiła poczekać na nią w kawiarni. Spotkanie to nabrało charakteru przyjacielskich zwierzeń. Zostało więc przeniesione do salonu lady Yaxley.[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Darcy Rosier dnia 14.01.19 0:50, w całości zmieniany 2 razy
Darcy Rosier
Zawód : hipnotyzerka w rodowym rezerwacie w Kent
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Jeśli ktoś uprawia ze znawstwem sztukę perswazji, powinien wpierw wzbudzić ciekawość, później połechtać próżność, by wreszcie odwołać się do sumienia lub dobroci.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t3412-skrytka-bankowa-nr-594#59045 https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
Re: Darcy Rosier [odnośnik]13.01.19 1:02
Rozgrywka '56Wrzesień-październik
5 października ∙ Morgoth Yaxley ∙ Pałac zimowy
Darcy wybrała się do Ministerstwa Magii zagłosować w aniecie społeczności magicznej. Po drodze spotkała w atrium Rosalie. Nie zakładając zatrzymywać się, postanowiła poczekać na nią w kawiarni. Spotkanie to nabrało charakteru przyjacielskich zwierzeń. Zostało więc przeniesione do salonu lady Yaxley.

12 października ∙ Lorcan Rosier ∙ Uroczysko
Darcy wybrała się do Ministerstwa Magii zagłosować w aniecie społeczności magicznej. Po drodze spotkała w atrium Rosalie. Nie zakładając zatrzymywać się, postanowiła poczekać na nią w kawiarni. Spotkanie to nabrało charakteru przyjacielskich zwierzeń. Zostało więc przeniesione do salonu lady Yaxley.

18 października ∙  Amadeus Lestrange ∙ Pokój dzienny
Tajemnicze spotkanie w oranżerii w celu skonsultowania zdań na temat ślubnego prezentu dla narzeczonej brata. Chwile nasączone odrobiną prowokacji i droczenia się, wszystko w obrębie stopnia burkowej tolerancji. Postawienie wyzwania – le futer jest w stanie ściągnąć z Rosji jeden człowiek?

26 października ∙ lady ∙ Salon + Biblioteka + Wybrzeże
Darcy wybrała się do Ministerstwa Magii zagłosować w aniecie społeczności magicznej. Po drodze spotkała w atrium Rosalie. Nie zakładając zatrzymywać się, postanowiła poczekać na nią w kawiarni. Spotkanie to nabrało charakteru przyjacielskich zwierzeń. Zostało więc przeniesione do salonu lady Yaxley.

Darcy Rosier
Zawód : hipnotyzerka w rodowym rezerwacie w Kent
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Jeśli ktoś uprawia ze znawstwem sztukę perswazji, powinien wpierw wzbudzić ciekawość, później połechtać próżność, by wreszcie odwołać się do sumienia lub dobroci.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t2082-darcy-rosier https://www.morsmordre.net/t2119-arcobaleno#31733 https://www.morsmordre.net/t2120-no-mercy#31734 https://www.morsmordre.net/f97-kent-dover-chateau-rose https://www.morsmordre.net/t3412-skrytka-bankowa-nr-594#59045 https://www.morsmordre.net/t2125-darcy-s-rosier#31823
Darcy Rosier
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach