Wydarzenia


Ekipa forum
Ramsey Mulciber
AutorWiadomość
Ramsey Mulciber [odnośnik]18.02.16 8:21

No wealth, no ruin, no silver, no gold,
Nothing satisfies me but your soul.
Well I am Death, none can excel,
I'll open the door to heaven or hell.

My name is Death, and the end is here


Żywotność
Wartość żywotności postaci: 201
żywotnośćzabronionekarawartość
81-90%brak-5163 - 181
71-80%brak-10143 - 162
61-70%brak-15123 - 142
51-60%potężne ciosy w walce wręcz-20103 - 122
41-50%silne ciosy w walce wręcz-3082 - 102
31-40%kontratak, blokowanie ciosów w walce wręcz-4062 - 81
21-30%uniki, legilimencja, zaklęcia z ST > 90-5042 - 61
≤ 20%teleportacja (nawet po ustaniu zagrożenia), oklumencja, metamorfomagia, animagia, odskoki w walce wręcz-60≤ 41
10 PŻPostać odczuwa skrajne wycieńczenie i musi natychmiast otrzymać pomoc uzdrowiciela, inaczej wkrótce będzie nieprzytomna (3 tury).-701 - 10
0Utrata przytomności


Bez splamienia:

Ekwipunek
różdżka, malachitowy pierścień, czarna perła w pasku, filakterium, papierosy i landrynki 50PM

W posiadaniu

Różdżka
Sztywna i dość długa (15 cali) różdżka. Stworzona z wężowego drewna o szarawo-brunatnym kolorze, wypełniona rzadkim rdzeniem — jadem bazyliszka. Nie jest idealnie prosta, lekko pofalowana, a rękojeść niezbyt misternie zdobiona — przypomina korzenie lub pnącza o wyraźnie ciemniejszym odcieniu, wydostające się ze środka i oplatające różdżkę na zewnątrz. Doskonale zgrywa się z trudnym charakterem Ramseya.

Przypominajka
Prezent otrzymany od byłej narzeczonej. Miała przypominać mu o wszystkich istotnych rzeczach, choć stała się symbolem rzeczy, które jej uczynił, i o których miał nigdy nie zapomnieć.

Maska śmierciożercy
Zalała szwy, wygładziła nierówności, uformowała prosty nos, wypełniając dziurę w kości. Srebrzysty kolor stopniowo ciemniał, przybierając odcień brudnej stali, jak jego oczy w każdy pochmurny dzień, a w końcu osiągając barwę antracytu. Rząd zębów zniknął, a na jego miejscu powstała pozioma szczelina, przypominająca rozchylone usta, spięta metalowymi klamerkami. Nowa twarz Mulcibera zachowała swój kościsty kształt. Poliki maski wydawały się zapadnięte, wklęsłe, podkreślające kształt formy pod spodem. W dużych, pustych oczodołach pojawiła się cieńsza i ciemniejsza powłoka ze szparami w kształcie migdałów, przypominającymi nieco zmrużone, podłużne oczy. Różdżka drgnęła lekko w jego dłoni i w tej samej chwili gładką powierzchnię nowej twarzy naruszyły płytkie szczeliny, nieco ciemniejsze od całości. Nad linią brwi, ku skroniom i wzdłuż nich w cienkich lekko zawiniętych kształtach, przypominających cierniowy krzew, spływające wraz z nosem w doliny oczodołów i zachodząc lekko na uwypuklenia stalowych kości. Nie przypominały wymyślnych ornamentów, ale czyniły maskę twarzą ułożoną w konkretnej logice, nie pozbawioną sensu i bezmyślnej przypadkowości. W jednolitym oświetleniu mogła wydawać się bez wyrazu, przy grze cieni stawała się złowieszcza.

Mroczny znak
Całe to zło, które w niego wsiąknęło jak w gąbkę schodziło się do tego jednego, konkretnego miejsca. Trupia głowa wydawała się żywa, ruchoma. Czacha rozwierała swoją szczękę, a z jej szczęki wylewał się wąż. Najważniejszy symbol, dowód przynależności, wierności, bezwzględnego oddania Czarnemu Panu.

Malachitowy pierścień
XXX

Filakterium
Miało kształt sześciokąta i posiadało wypukłe wieczko w kształcie niewysokiego ostrosłupa. Jego ścianki zadawały się być wykonane ze szkła, otoczone siecią czegoś, co przypominało żyły lub korzenie. Puzdro stworzył w ciemnych salach Departamentu Tajemnic, swoistą magią otaczając jego wnętrze i przygotowując je na przyjęcie niezwykłej, nowej siły. Magia tchnięta w filakterium rozjaśniała się bordowym, krwistym blaskiem, gdy była pusta i szmaragdowym, kiedy wewnątrz znajdowała się ludzka, pojmana dusza. Stworzenie.

Dusza
Z drobnego pudełka wypłynęło, by zawisnąć przed nim w powietrzu — obraz stworzenia, istoty, ducha w wychudzonej, zapadniętej sylwetce. Ciało nie przypominało jednak ludzkiego ciała, skóra ciemna, jak na wpół zgniła przypominała korę starego drzewa — była tak samo pomarszczona, tak samo pozornie twarda. Wąska talia istoty zdawała się być zbyt mocno naciągnięta, wychodzona, z jej boków zwisały pnącza, żyły, ścięgna. Czymkolwiek to było było jego częścią. Bezwładnie falującą wzdłuż sylwetki. Pierś wyglądała tak, jakby coś rozrywało ją od wewnątrz. Sieć żył ciągnęła się po powierzchni, lecz nie do serca, którego tam nie było, a w centralną część, do mostka. Głowa nie miała ani włosów, ani uszu ani oczu. Paszcza zamiast ust zdawała się być pękniętą w pionie, rozerwaną częścią twarzy. Pokryta siecią naczyń, korzeni, owinięta nimi ciasno i mocno nie umożliwiała wydawania dźwięków i mówienia. Czy duch go widział — nie był pewien. Patrzył jak z boków wyrastają ręce. Nie jedna para, nie dwie a pięć. Dziesięć chudych, przypominających pajęcze odnóży rąk wyrastało z jego boków i pleców — wszystkie miały chude, kościste i ruchome palce, wyglądające tak, jakby zdolne były do chwytania przedmiotów. Materialna wersja. Statystyki: Sprawność: 45, zwinność 35, żywotność: 320


Ursus
Puchacz zwyczajny, niegdyś kojarzony ze zwiastunem śmierci. Jest dużą sową, o rozpiętości skrzydeł sięgającej 1,7m, która potrafi do siebie zadbać i dostarczyć list nawet w najtrudniejszej sytuacji. Często przy okazji dostarczania listów ma ze sobą mysz, którą zajmuje się w trakcie oczekiwania na odpowiedź.
Ramsey długo nie mógł znaleźć dla niego imienia, nazywał go różnie w zależności od nastroju, pory roku, własnego widzimisię. W końcu jednak przyzwyczaił się do Ursusa i postanowił, że tak pozostanie.


PracaBadania naukowe


Inne


[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 21.09.21 0:42, w całości zmieniany 80 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]01.06.16 15:21
Klub pojedynków

Sezon 1956 | Dom pojedynków

Styczeń i luty
1. Z Samaelem - W
2. Z Tristanem - W
3. Z Milburgą - W
4. Z Alexandrem - W
5. Z Lornem - W
Marzec
1. Z Giovanną - P
Kwiecień
1. Z Brendanem - W
2. Z Moniqe - W (walkover)
Maj i czerwiec
1. Z Tristanem - P
2. Z Giovanną - D
3. Z Billem - P
Lipiec i sierpień
1. Z Jean - P
2. Z Pomoną - P

Wrzesień i październik
1. Z Magnusem - W
2. Z Foxem - W

Wrzesień i październik
1. Z Maxine Desmond - P
2. Sophia Carter - W
3. Z Justine Tonks
[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 22.05.19 19:28, w całości zmieniany 47 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]01.06.16 15:21
Zawieszone w czasie i przestrzeni
Wspomnienia, sny i wizje
Mogli myśleć, że nie słyszę ich krzyków, a ja mogłem udawać, że faktycznie tak jest. Nie zmieniało to jednak faktu, że zawsze doskonale wiedziałem, kiedy moi synowie są w domu. Są trzy rzeczy, których naprawdę nie da się przeoczyć - ryczący smok, piękna kobieta i hałas, jaki wytwarzają Ramsey i Graham wszędzie, gdzie tylko się pojawią.

1942r. | Maxine | [wspomnienie] Upiory Hogwartu
Zdziwiła się, że nie odpowiedział jej, gdy znaleźli się już w środku; a przynajmniej tak sądziła, że wszedł za nią. Schyliła się, gdy błysnęło, nie usłyszała, że wypowiedział zaklęcie. Maxine nie wiedziała co się dzieje; nagle głośno huknęło, a potem był już tylko ból. Zwaliły się na nią słoje, a przynajmniej tak sądziła, że to słoje. Okruchy szkła zraniły skórę, lecz ból skaleczenia był niczym w obliczu żrących substancji. Zaczęła krzyczeć z bólu, z oczu, które jęły piec jakby ktoś nasypał do nich garść pieprzu, jeszcze silniej, kiedy je zaciskała, gęsto polały się łzy. Upadła na kolana, objęła się dłońmi, natychmiast rozdrapując skórę na odkrytych przedramionach.

1950r. | Darcy | [Wspomnienie] Tamiza
Chwycić się czegoś, czegokolwiek, zdążyć wyciągnąć różdżkę, ale jedyny obiekt jaki miała przed sobą to w tym momencie Ramsey. Palce instynktownie zacisnęła na jego koszuli, prawdopodobnie twarzą lądując w jego piersi. Przez chwilę miała wrażenie, że mężczyzna opanował sytuację, ale nie próbowała się od niego oderwać próbując to sprawdzić.  

Chciała, by ją adorował, choć przez chwilę, bez rzucania uroku, nawet w ten dziwny sposób, w jaki rozmawiali od samego początku. Chciała tego wszystkiego, jednak nie miała w zwyczaju narzucana się mężczyznom, bo mimo wszystko wciąż pozostawała kobietą, wychowaną w dobrym domu, nawet jeśli teraz w ogóle tego nie prezentowała - nie sądziła, żeby dane było im się później spotkać, ale los bywał przewrotny. Spoglądając na jego twarz spod wachlarza długich rzęs, uśmiechnęła się po raz kolejny, z kolei jej wzrok nie mówił chyba tej chwili nic innego poza zwyczajnym w jej odczuciu: przestań się wreszcie opierać.

1962r. | Justine| [Sen] Livin' la vida loca
Próbowała nie zwracać uwagi, pozwalając oddać się miejscu. Może i nie powinna, ale lenia atmosfera popołudnia i prawie leżąca pozycja sprawiały, że oddała się lekkiej półdrzemce, do której kołysał ją dźwięk fal, gwar ludzi i krzyk sprzedawców. Jednak głos obok przebijał się nad tym wszystkim najdosadniej.

1965r. | Katya, Samuel | [Sen] I, że cię nie opuszczę...
Wszystko uległo diametralnej zmianie z dniem, w którym powiedzieli sobie tak. Może właśnie dlatego Katya nigdy nie chciała ślubu? Ramsey doskonale wpasowywał się w kanon mężczyzny, który nie szanuje jestestwa kobiety, tak jak na to zasługiwała.

1966r. | Lysandra | [Sen] Dziewczynka i wilk
Dobrze go znała. Jego czarne futro i sprężysty krok. Szczęki rozwarł tylko raz, doskonale pamiętała – Wronę w konwulsjach, ogara o ślepiach czerwonych i błyszczących, jego ślinę skapującą z obnażonych kłów. Upiorna wizja z biegiem lat zamieniła się w lekcję zaufania. Przychodził do snów coraz częściej. Coraz częściej wyglądał zza głogu. Mimo to trzymała go na dystans, nie do końca wiedząc, czy powinna pozwolić sobie na przełamanie granicy między nimi.

1967r. | Cassandra | [Wizja Cassandry] Zła wróżba
XXX

Obróciła się, ale w tej samej chwili już tego żałowała, kiedy zobaczyła jego drapieżny uśmiech. Kolejne trzepot skrzydeł jej serca. Bała się go jak diabli. Skąd więc brała siłę na ciągłe stawianie się, bierne, niewidoczne, skoro samym spojrzeniem potrafił sparaliżować ją całą? Wzrok prędko pobiegł w kierunku blatu. Woda w dzbanku się podgrzała, więc krótkim ruchem różdżki zmusiła go do wylania swojej zawartości do kubków. Miała wrażenie, że się od niego uwolniła, choć na chwilę, ale uczucie ulgi szybko odeszło.


[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 16.12.18 12:46, w całości zmieniany 20 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]08.07.16 21:12
Listopad
So give me reason
to prove me wrong

Początek początków | Helena McKinnon | Dziurawy Kocioł
Tyl­ko wspom­nienie, to je­dyne, co oca­lało, je­dyne, co po­zos­ta­je z życia.  
Zakończone

3 listopada 1995 | Barry Weasley | Mieszkanie Rudego
Niebyt to też ukojenie.
Zakończone

3 listopada 1955 | Wszyscy - event | Lasy Cairngorms
Po­lowa­nie strasznie wciąga. A znasz bar­dziej ek­scy­tujące zwierzę łow­ne niż człowiek?  
Zakończone

5 listopada 1955 | Luna Spencer-Moon | Brzeg Tamizy
Wal­ka jest wycho­waw­czy­nią wolności.  
Zakończone

7 listopada 1955 | Darcy Rosier, Tristan Rosier| Zaułek, a później Brama Zdrajców
Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi. Kontynuacja: Brama zdrajców.
Zakończone

8 listopada 1955 | S.Lovegood, K.Ollivander; Papa Mulciber | Galeria sztuki
Nie we wszys­tko, co widzisz, po­winieneś wie­rzyć. Ob­raz rzeczy­wis­tości, ja­ki pod­su­wają nam nasze oczy, jest tyl­ko iluzją, efek­tem op­tycznym. (...) Światło jest wiel­kim oszustem.
Zakończone

9 listopada 1955 | Katya Ollivander | Kasyno a później teatr
Narzeczeństwo to niedoj­rzały stan do małżeństwa oraz za kruchy, aby uchro­nić dziewictwo. Kontynuacja: Zrujnowany teatr
Zakończone

10 listopada | Magrit Lupin | Salon luster
Szczęście jest op­tyczną iluzją. Dwa lus­tra, które wy­syłają so­bie ten sam ob­raz w nies­kończo­ność. Nie próbuj dot­rzeć do początko­wego ob­ra­zu, nie ma go tam.
Zakończone

12 listopada | Amodeus Prince | Borgin & Burke's
Teoria naj­bujniej ple­ni się na ugorach.
Zakończone

13 listopada 1955 | Księżna | Dworek Ollivanderów
Kiedy ko­bieta się starze­je? Kiedy nie jest kochana.
Zakończone

18 listopada 1955 | Księżna & Skamander vel Paź | Ministerstwo Magii
Ko­biety ob­darzo­ne są nieza­wod­nym in­styn­ktem, dzięki które­mu na­tychmiast wiedzą, kiedy da­ny mężczyz­na tra­ci dla nich głowę.
Zakończone

19 listopada 1955 | Lady Rowle | Dziurawy Kocioł
Każda rzecz, która uda­je inną, by tym sa­mym wy­wołać uczu­cia, jest kiczem.
Zakończone

20 listopada 1955 | Darcy Rosier | Royal Opera House
Jed­na­kie u mężczyz­ny i ko­biety uczu­cia różnią się prze­cież w tem­pie: dla­tego niepo­rozu­mienia między mężczyzną a ko­bietą nie ustają.
Zakończone

24 listopada 1955 | Księżna| Mieszkanie Mulcibera
Gniew mężczyzn wyłado­wuje się w czy­nach gwałtow­nych, gniew ko­biet w głupocie.
Zakończone

25 listopada 1955| Rycerze Walpurgii | Leśne mokradła
A cóż to jest za baj­ka? Wszys­tko to być może! Praw­da, jed­nakże ja to między baj­ki włożę.  
Zakończone[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 20.10.18 18:43, w całości zmieniany 20 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]16.08.16 13:48
Grudzień
What do I do to ignore them behind me?
Do I follow my instincts blindly?

2 grudnia | Ramsey | Zaplecze Borgina
Klątwy są słowa­mi. Przes­tro­gami dla głupców i wścibskich.
Zakończone

4 grudnia 1955 | Lady lestrange | Kawiarnia w Ministerstwie Magii
Ko­bieta jest cu­dem bos­kim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Zakończone

4 grudnia 1955 po południu | Lady Lestrange | Sala treningowa
Nauka jest kłótli­wa i piękna. Jeśli chcesz mieć z nią coś do czy­nienia, mu­sisz pro­wadzić wie­cznie pro­ces sądowy.
Zakończone

9 grudnia 1955 | Księżna | Dworek Ollivanderów
Skrucha wypływa z poz­na­nia prawdy.  
Zakończone

10 grudnia | Milburga Dolohov | Zaułek na Nokturnie
Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem.
Nie ukończone

23 grudnia 1955 | Darcy Rosier | Posiadłość w Dover
Głębo­kie są tyl­ko uczu­cia, które się uk­ry­wa. Stąd siła uczuć podłych.
Zakończone

24 grudnia| Cassandra | Pracownia Cassandry
Ce­na jest tym, co płacisz. War­tość jest tym, co otrzymujesz.
Zakończone

25 grudnia 1955 | Księżna| Mieszkanie Mulcibera
Nie wchodź łagodnie w tę dobrą noc,. Starość u kresu dnia niech płonie, krwawi. Buntuj się, buntuj, gdy światło się mroczy.
Zakończone


[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 20.10.18 18:43, w całości zmieniany 6 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]13.10.16 13:23
Styczeń
There are just too many times that
people have tried to look inside of me

2 stycznia 1956 | Darcy Rosier | Gabinet hipnozy
Jes­teśmy skłon­ni bar­dziej ufać ludziom niez­na­jomym, bo oni nig­dy nas nie zawiedli.
Zakończone

4 stycznia | Księżna | Szkoła baletowa
Jak ćwiczyć pa­mięć, by umieć zapominać?
Zakończone

5 stycznia | Evelyn Slughorn | Klify Dover
Niewiele rzeczy tak bar­dzo oszu­kuje jak wspomnienia.
Zakończone

6 stycznia | Lady Lestrange | Komnata z mapą nieba
Czy gwiaz­dy świecą tyl­ko po to, aby każdy mógł zna­leźć swoją?
Zakończone

10 stycznia | Clementine Baudelaire| Ptaszarnia
Ptak i klat­ka są dla siebie stworze­ni. Ale człowiek nie chce klat­ki mniej­szej niż cały świat.
Zakończone

11 stycznia | Barry Weasley | Humorzasta polana
Le­kar­stwo by­wa gor­sze od choroby.
Zakończone

16 stycznia | Badacze | Salon luster
Nauka roz­kwi­ta dzięki czyn­nie zachęca­nej kry­tyce — naukow­cy nie po­win­ni być zmusza­ni do nieus­tannej ostrożności.  Kontynuacja tu: w mieszkaniu
Zakończone

20 stycznia | Lady Carrow | Schody w wieży
Na świecie niemożli­we są tyl­ko trzy rzeczy: scho­dy do nieba, most przez morze i sprawiedliwość.
Zakończone

22 stycznia | Lady Avery | Pracownia Laidan
By­wają w życiu chwi­le, których ból da­je się zmie­rzyć do­piero po je­go przeżyciu, i wówczas dzi­wi nas, iż zdołaliśmy go znieść.
 Zakończone[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 20.10.18 18:42, w całości zmieniany 3 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]03.01.17 19:43
Luty
In these promises broken, deep below
Each word gets lost in the echo

3 lutego| Petent | Poczekalnia
W roz­mo­wie cza­sem is­tnieje iry­tac­ja od początku, więc nie ro­zumiem ocze­kiwań wspólne­go żartowania...  Zakończone

3 lutego | Perseus Avery | Salon wróżbity
Po­kojo­wa współpraca, jest kluczem do sukcesu.
Zakończone

9 lutego | Darcy Rosier | Ręka Glorii
Żal drąży duszę grun­towniej niż kwas solny.
 Zakończone

11 lutego | Matthew Bott | Zaplecze B&B
Głupo­ta nie zwal­nia od myślenia.  
Zakończone

13 lutego | Minnie | Biuro Mulcibera
Pa­miętaj, na­wet strachli­wy królik ma w swej naz­wie króla.
Zakończone

14 lutego | Ślub Avery'ch | Dwór Greengrassów
Miłość jest jak śmierć - zaw­sze ma pierwszeństwo.
Zakończone

18 lutego | Wszyscy | Sherwood
Ry­wali­zac­ja jest jak ka­tali­zator, który przys­pie­sza wzrost umiejętności.
Zakończone

20 lutego | Barry Weasley | Humorzasta polana
Naj­trud­niej­sza jest wal­ka z włas­nym sumieniem.
Zakończone

27 lutego | Rycerze Walpurgii | Biała Wywerna
Chłop­cy zro­zumieją, że czys­tość jest rzeczą męską. Daj­cie im pełnię zdro­wych zajęć, a w ten sposób naj­le­piej po­możecie im poz­być się brud­nych myśli i niewłaści­wych nawyków.
Zakończone

29 lutego | Benjamin Wright | Biała Wywerna
Je­dyna wal­ka toczy się w ciem­nościach. Zwy­cięstwo od­no­si się zaw­sze na ich skraju
Zakończone


[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 20.10.18 18:41, w całości zmieniany 7 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]26.01.17 13:22
Marzec
I thought I saw the devil this morning
looking in the mirror.

3 marca | Najbliżsi Grahama | Cmentarz
Śmierć to dar, które­go pow­tarzać nie można. Jak diamen­ty, śmierć jest wieczna.
Dalej: tu Zakończone

6 marca | Darcy & Constance | Mieszkanie Mulcibera
Tak zwy­cięzców zwy­ciężył w końcu sen, brat śmierci. Zakończone


8 marca | Katya Ollivander | Dwór Ollivanderów
Narzeczeństwo jest od­po­wied­nią porą dla za­siania ziaren, z kto­rych dziesięć lat później wy­rośnie do­mowa nienawiść.
Dalej: tu Zakończone


10 marca | Selina Lovegood | Kasyno
Ha­zard nap­rawdę nie jest niczym złym ani uza­leżniającym. Sta­je się ta­kim do­piero wte­dy, gdy opuści nas szczęście. Zakończone


15 marca| Marie | Latarnia
Ma­gia nie zmienia zbyt­nio świata. Właści­wie jeszcze bar­dziej go komplikuje.  Zakończone


15 marca| Odette Baudelaire | Crimson Street
Cóż to za straszna od­wa­ga, po­wie­dzieć "cześć nieznajomy". Zakończone


17 marca| Samael Avery | Dwór Averych
Ob­raz ożywia, ilek­roć zbliżysz się do niego z uczu­ciem. Głębia dzieła sztu­ki często jest uza­leżniona od głębi odbiorcy. Zakończone


18 marca| Rowan Yaxley | Opuszczony plac zabaw
Nies­tałą i zmienną jest zaw­sze kobieta. Zakończone


19 marca| Constance Lestrange | Mieszkanie Mulcibera
Im da­lej wstecz spogląda­my, tym bar­dziej widzi­my przyszłość. Zakończone


23 marca| Cassandra Vablatsky | Sypialnia
Do­piero wte­dy, gdy zro­zumiesz, że Two­ja po­moc będzie ges­tem, nie obowiązkiem... Zakończone


24 marca| Spotkanie badawcze| Ministerstwo Magii
Suk­ces po­lega na tym, że zdo­bywa się to co się chciało. Szczęście po­lega na tym, że po­doba się to co się ma. Zakończone
-->


25 marca| Ślub Tristana | Posiadłość Rosierów
Tak małżeństwo, jak i śmierć win­niśmy wi­tać z ot­warty­mi ra­miona­mi. Pier­wsze obiecu­je szczęście, dru­gie bez wątpienia je zapewnia.
Ślub i życzenia: tu
Spacer z Hariettą: tu
Pogoń za lisem: tu
Zakończone

27 marca| Śmierciożercy | Biała Wywerna
Nie umie się już mas­ko­wać wściekłość wiet­rząca za­pach krwi. Zakończone


29 marca| Justine Tonks | Most Westminister
Im większe w człowieku wewnętrzne roz­bi­cie, poczu­cie włas­nej słabości, niepew­ności i lęk, tym większa tęskno­ta za czymś, co go z pow­ro­tem sca­li, da pew­ność i wiarę w siebie. Zakończone


31 marca| Śmierciożercy | Dom Potterów
Ogień przy­biera do­wol­ne kształty. Zmienia wygląd w za­leżności od te­go, kto mu się przygląda. Jeżeli ciebie, gdy pat­rzysz w ogień, ogar­nia uczu­cie spo­koju, to znaczy, że od­bi­ja się w nim twój wewnętrzny spokój. Zakończone[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 20.10.18 18:41, w całości zmieniany 5 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]24.08.17 14:51
Kwiecień
We're building it up to break it back down.
We can't wait to burn it to the ground.


4 kwietnia | Pogrzeb | Cmentarz w Dolinie Godryka
Na śmierć nigdy nie jest za późno.
Zakończone

4 kwietnia po pogrzebie| Ulysses Ollivander | Różdżki Ollivanderów
Na drze­wie mil­cze­nia wi­si je­go owoc - spokój.
Zakończone

5 kwietnia | Mia | Pokój Mii
Nasze życia rozchodzą się, ja jestem jej nieszczęściem, a ona moim i zmienić ani mnie, ani jej niepodobna, wszystkie próby zawiodły, mechanizm popsuł się.
Zakończone
6 kwietnia | Rita| Mieszkanie Rity
Czas to jak elik­sir który od­radza i zabija.
Zakończone

8 kwietnia | Alisa i Cornelia | Cmentarz
Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa.
Zakończone

9 kwietnia | Marianna | Stonehenge
Nauczycielem wszystkiego jest praktyka.
Zakończone

10 kwietnia | Darcy | Big Ben
Nie możesz zmienić przeszłości, ale przeszłość zaw­sze pow­ra­ca, żeby zmienić Ciebie. Zarówno twoją te­raźniej­szość jak i przyszłość.  Zakończone

11 kwietnia | Bellona| Tajemnicza klatka schodowa
Błąd oka nadaje kierunek myśli.
Zakończone

11 kwietnia | Samael Avery | Ministerstwo Magii
Nie po­lity­ka po­win­na rządzić ludźmi, lecz ludzie polityką.
Zakończone

12 kwietnia | Selina | Podwórze
Ogień i wo­da - nie za bar­dzo się kochają. Ale jeśli już się kochają, to na­miętną miłością.  
Zakończone

13 kwietnia | Deirdre Tsagairt | Pokój Deirdre
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Zakończone

14 kwietnia | Ariadna | Dziurawy Kocioł
Ko­bieta nie słowa­mi mówi prawdę, lecz ciałem.
Zakończone

14 kwietnia wieczorem | Tristan | Biała Wywerna
Whisky, moja żono,
Jednak tyś najlepszą z dam.
Już mnie nie opuścisz, już nie będę sam.
Zakończone

15 kwietnia | Cassandra | Poddasze
Nie myślałem i nie śniłem w mym życiu, że spot­kam w tak czys­tej for­mie tak gwałtowną żądzę i tak gorące i tęskne pożądanie.
Zakończone

17 kwietnia | Ignotus, Vasyl| Pracownia
Czasami przeznaczenie wkracza w życie specjalnie dla ciebie. Czasem przeznaczenie wkracza w życie i poklepuje cię po plecach.
Zakończone

19 kwietnia | Drew | Kuchnia
Dróg jest wiele, cel jest jeden.
Zakończone

19 kwietnia | Giovanna | Mieszkanie Gio
Gdy kobieta już dostatecznie długo była naga, patrzy się znowu na jej twarz.
Zakończone

21 kwietnia | Drew | Wenus
Alkohol jest jak miłość. Pierwszy pocałunek to magia, drugi jest intymny, a trzeci trochę odruchowy. Potem dziewczynę się po prostu rozbiera.
Zakończone

24 kwietnia | Obiad u Lovegoodów | Jadalnia
Każda rodzi­na tai w so­bie swois­te nieza­dowo­lenie, które zmusza do ucie­czki każde­go jej człon­ka, dopóki po­siada on jakąkol­wiek siłę żywotną.
Zakończone

25 kwietnia | Magnus | Ręka Glorii
Pa­miętaj, to los roz­da­je kar­ty a od Ciebie je­dynie za­leżny jak ni­mi zagrasz.
Zakończone

27 kwietnia | Milburga | Salon
Niewie­dza nie sta­nowi us­pra­wied­li­wienia dla niep­rze­myśla­nych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpli­wości, dob­rze jest za­sięgnąć porady.
Zakończone

28 kwietnia | Wszyscy | Karczma
Wszys­cy stop­niowo tra­cimy ro­zum, sta­jemy się opęta­ni przez demony.
Zakończone

28 kwietnia | Magnus, Cassandra | Lecznica
Niekiedy mam wrażenie, że przeg­rałam swoją walkę o życie, cho­ciaż żyję.
Zakończone


29 kwietnia | Wszyscy | Biała Wywerna
Pan każe — sługa musi.
Zakończone
[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 20.10.18 18:41, w całości zmieniany 6 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]20.12.17 8:18
Maj
When you look into an abyss
The abyss also looks into you.

1 maja | Antonia | Romantyczna ławka
To, co nazywamy ślepotą to jedynie odbieranie rzeczom ich czysto zewnętrznej formy, podczas gdy cała reszta pozostaje niezmieniona , choć spowita czernią.
Zakończone

3 maja | Fantine | Ogrody Chateau Rose
Dlacze­go wciąż nie przeczu­wamy, że będą słowa, których nie zdążymy so­bie powiedzieć?
Zakończone

4 maja nocą| Magnus | Gabinet Magnusa
Prze­miana mu­si się do­konać w og­niu... poświęcenia.
Zakończone

5 maja | Rycerze Walpurgii | La Fantasmagorie
Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia.
Zakończone

6 maja | Eir | Grimmauld Place 4/2
Będziemy szczęśli­wi do­piero wte­dy, gdy uświado­mimy so­bie nasze za­danie. Wte­dy do­piero będziemy mog­li spo­koj­nie żyć i spo­koj­nie umierać, gdyż to, co na­daje sens życiu, na­daje sens także śmierci.
Zakończone

7 maja | Śmierciożercy | La Fantasmagorie
Kontynuacja
Mądrość planów polega na przewidzeniu także trudności wykonawczych.
Zakończone

8 maja | Marianna | Kuchnia
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Zakończone

11 maja | Solene | Pod Roztańczonym Czartem
Kobiety wolą być naiwne niż samotne.
Zakończone

12 maja | Drew| Śmiertelny Nokturn
Al­ko­hol re­duku­je udrękę py­tań związa­nych z ob­ra­zem sa­mego siebie.
Zakończone

13 maja | Cassandra | Lazaret
Mieć uczu­cie, że się jest spęta­nym, a równocześnie in­ne uczu­cie, że po uwol­nieniu z pęt byłoby jeszcze gorzej.
Zakończone

14 maja | Deirdre | Knajpa morderców
Suk­ces jest najgłośniej­szym mówcą świata.
Zakończone

? | Cassandra | Sypialnia
Ja­kiś los ta­jem­ny i prze­możny nag­li nas i zniewa­la, abyśmy sta­li się narzędziem naszej włas­nej zgu­by na­wet wówczas, kiedy ją już przed sobą widzi­my i rzu­camy się w nią z ot­warty­mi oczami.
Zakończone

16 maja | Sigrun | Durham
Śmiech za­bija strach, a bez strachu nie ma wiary.
Zakończone

17 maja | Ignotus | Gwiezdny Prorok
Naj­ważniej­szy w każdym działaniu jest początek.
Zakończone

22 maja | Ignotus i Cassandra | Le Revenant
Nim je stworzył i okrył cielesną żałobą, wprzódy je powiązał ze sobą!
W trakcie
[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 20.10.18 18:40, w całości zmieniany 1 raz
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]18.07.18 13:28
Czerwiec
I’m devoted to destruction
A full dosage of detrimental dysfunction


2 czerwca | Drew | Zaniedbany dziedziniec
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.
W trakcie

7 czerwca | Valerij | Opera w Blackpool
Is­tnieją trzy spo­soby od­działywa­nia na człowieka: szan­taż, wódka, groźba zabójstwa.
Zakończone

8 czerwca | Cassandra | Poddasze
Tych, którzy spodziewają się zna­leźć roz­wiąza­nie prob­le­mu we włas­nym umyśle, a nie dzięki stu­diowa­niu faktów, może spot­kać przyk­re rozczarowanie.
Zakończone

12 czerwca | Sigrun | Kasyno
Graj­my w ot­warte kar­ty. Cóż to za hazard!
Zakończone

15 czerwca | Deirdre | Sypialnia
Na własnym ciele i duszy doświadczyłem, że potrzeba mi było grzechów, potrzebna mi była rozpusta, chciwość, próżność i najstraszniejsze zwątpienie...
Zakończone

16 czerwca | Event | Departament Tajemnic
Każdy człowiek, które­go po­tom­ność naz­wała wiel­kim, każdy człowiek, które­mu po­wiodło się w życiu, osiągnął wiel­kość bądź suk­ces na ty­le właśnie, na ile zdołał sku­pić się na ce­lu i kon­sekwen­tnie dążyć w jed­nym wy­tyczo­nym kierunku.
Zakończone

17 czerwca | Rycerze vs Zakon | Prosektorium
Moc tej sy­tuac­ji prze­nikała szyb­ko i głębo­ko większość tych, którzy zna­leźli się na tym stat­ku, mającym ek­splo­rować ludzką na­turę. Tyl­ko niewielu było w sta­nie op­rzeć się sy­tuacyj­nym po­kusom pod­da­nia się władzy i do­minac­ji, zacho­wania przy tym choćby po­zorów mo­ral­ności i przyz­woitości.
Zakończone

17 czerwca | Alex, Josie | Salon wróżbity
W rzeczy samej, nic nie jest złem ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Zakończone

18-24 czerwca | Ignotus | Rosja
W trakcie

25 czerwca | Śmierciożercy | Azkaban

26 czerwca | Eir, Cassandra | Prosektorium/Lecznica
Kiedy chorzy umierają, mówi się, że win­ni są le­karze, a kiedy przychodzą do zdro­wia, przy­pisu­je się ich uz­dro­wienie bogom.
Prosektorium
Lecznica
Zakończone

[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 20.10.18 18:40, w całości zmieniany 1 raz
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]18.07.18 13:43
Lipiec
There's a reckoning a'coming
and it burns beyond the grave.
There's lead inside my belly
'cause my soul has lost its way.


1 lipca | Lysandra | Suszarnia
Słodko jest poszaleć w odpowiednim miejscu.
Zakończone


1 lipca | Deirdre | Mieszkanie Dalii
Dzieci są zakałą ludzkości.
Zakończone


3 lipca | Deirdre | Ogrody Preen Manor
Za­pytałam dziec­ko niosące świeczkę:
– Skąd pochodzi to światło?
Chłop­czyk na­tychmiast ją zdmuchnął.
– Po­wiedz mi, dokąd te­raz odeszło – od­parł. – Wte­dy ja po­wiem ci, skąd pochodzi.
Zakończone


4 lipca | Caelan | Trasa Greyhound Derby
Uczci­wych in­te­resów nie ma, jeżeli w grę wchodzą wiel­kie pieniądze. A jeżeli ma­leńkie, to co to za interesy?
Zakończone


4 lipca | Caelan | Kasyno
Uczci­wych in­te­resów nie ma, jeżeli w grę wchodzą wiel­kie pieniądze. A jeżeli ma­leńkie, to co to za interesy?
Zakończone


5 lipca | Rycerze Walpurgii | La Fantasmagoria
Im większą masz władzę, tym większą musisz mieć cierpliwość.
Zakończone


9 lipca | Cassandra | Witryna Munga
Suk­ces po­lega na tym, że zdo­bywa się to co się chciało. Szczęście po­lega na tym, że po­doba się to co się ma.
Zakończone


10 lipca | Fantine | Château Rose
Niewie­dza nie hańbi, większość poczy­tuje ją za szczęście.
Zakończone


12 lipca | Drew | Gwiezdny Prorok
Życie - to ok­res cza­su, które­go jedną połowę zat­ru­wają nam rodzi­ce, a drugą dzieci.
Zakończone


16 lipca | Solene | Pracownia krawiecka
Suknia nie musi być obcisła, ale lubię widzieć, gdy kobieta jest ubrana, gdzie ona się w tej sukni znajduje.
Zakończone


18 lipca | Drew | Salon
Nauka jest kłótli­wa i piękna. Jeśli chcesz mieć z nią coś do czy­nienia, mu­sisz pro­wadzić wie­cznie pro­ces sądowy.
Zakończone


29 lipca | Deirdre | Wenus
Gdzie kończy się szcze­rość, tam się na pew­no zaczy­na samotność.
Zakończone


[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 12.02.19 11:23, w całości zmieniany 5 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]20.10.18 18:39
Sierpień
One way or another I'm gonna find ya
I'm gonna get ya


2 sierpnia | Sigrun | Boczne ognisko
Zabawą i żartem wypada się przecież posłużyć, ale podobnie jak snem i innymi rodzajami wypoczynku dopiero wtedy, kiedy spełnimy to co ważne i poważne.
Zakończone


3 sierpnia| Lorraine | Zagajnik
Kłamstwo ma własną anatomię, także wtedy, gdy zdaje się konieczne. Także wtedy, gdy pojawia się z czyjegoś powodu.
Zakończone


3 sierpnia | Solene | Pomost
Uczucia mają archeologię; można w nich grzebać i odkrywać nowe rzeczy.
Zakończone


4 sierpnia | Cassandra | Wybrzeże/plaża
Kontynuacja. Ludzie są bezbronni wobec losu, są ofiarami czasu. I własnych uczuć.
Zakończone


8 sierpnia| Eddard | Gabinet osobliwości
Codzienną pracą twoją możesz wszystko dobre na tym świecie zepsuć i wszystko złe naprawić.
Zakończone


10 sierpnia | Melisande | Komnaty Melisande
XXX
W trakcie


11 sierpnia | Hjalmar | Kuchnia Goylów
Życie - to ok­res cza­su, które­go jedną połowę zat­ru­wają nam rodzi­ce, a drugą dzieci.
Zakończone


15 sierpnia | Drew | Armenia
Księga i miecz zeszły z nieba złączo­ne ze sobą.
Zakończone


18 sierpnia | Eileen | Hogwart
Cza­sami strach sta­nowi os­trzeżenie. To jak­by ktoś położył ci dłoń na ra­mieniu, mówiąc: Nie idź dalej.
Zakończone


22 sierpnia | Drew | Sala planet
Prze­ciw­ności kształtują ludzi, po­wodze­nie tworzy potwory.
Zakończone


30 sierpnia | Robin | Pracownia
XXX
W trakcie[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 12.02.19 11:22, w całości zmieniany 2 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]19.12.18 9:36
Wrzesień
When the fires have surrounded you
And the whole wide world's comin' after you


Solene | 1 września | Skwer/ sad

Kontynuacja.
Można oczy zam­knąć na rzeczy­wis­tość, ale nie na wspomnienia.
Zakończone

Alphard | 3 września | Rodowa Biblioteka

Gdy słaby wchodzi w so­jusz z sil­nym, słaby po­nosi koszta sojuszu.
Zakończone

Antonin | 5 września | Uliczki Nokturnu

Dojrzałość męska – znaczy to tyle co odkryć w sobie ponownie tę powagę, którą się miało przy zabawie jako dziecko.
Zakończone/nierozliczone

Rycerze Walpurgii | 5 qrześnia | La Fantasmagorie

Wiel­kim jest błędem za­nied­by­wać to, co dzieje się te­raz, w tym naszym życiu i ro­bić wiel­kie pla­ny licząc na to, że po­zos­ta­niemy tu zawsze.
Zakończone

Rycerze vs Zakon | 7 września | Łazienka Munga

Gdy­by po­rażka nie znała ka­ry, suk­ces nie byłby nagrodą.
Zakończone
Magnus/Cecily | 7 września | Kanały

Biolo­giczna słabość człowieka wa­run­ku­je kul­turę ludzką.
Zakończone

Cassandra | 13 września | Zaczarowany kocyk

Astronomia zrodziła się z przesądów, elokwencja z ambicji, nienawiści, fałszu i pochlebstwa, geometria z chciwości, fizyka z próżnej ciekawości, nawet filozofia moralna z ludzkiej pychy. Tak więc sztuki i nauki zawdzięczają swoje powstanie naszym wadom.
Zakończone/nierozliczone

Cadan | 15 września | Dania

Kto nie doznaje tortury niewiedzy, nie odczuje też nigdy radości odkrycia.
Zakończone/nierozliczone

Cassandra | 17 września | Zamknięty port

Kontynuacja w suszarni Bez wątpienia prosta teoria daje więcej satysfakcji intelektualnej.
Zakończone/nierozliczone

Drew | 18 września | Ślepy zaułek

XXX
W trakcie

Deirdre | 24 września | Gwiezdny Prorok

Duża część postępu w nauce była możliwa dzięki ludziom niezależnym lub myślącym nieco inaczej.
Zakończone/nierozliczone[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber
Re: Ramsey Mulciber [odnośnik]12.02.19 11:15
Październik
Lonely shadows following me
Lonely ghosts come calling
Lonely voices talking to me


1 października | Solene | Reszta domu

Bez wątpienia prosta teoria daje więcej satysfakcji intelektualnej.
Zakończone/nierozliczone

5 października | Romy | XXX

Określenie "szaleńczo zakochany" jest banalne, wątpliwe i tak nieokreślone, że daje mi zgoła niewielkie pojęcie o sprawie. Często kwituje się nim zarówno uczucie wynikające z półgodzinnej znajomości, jak i prawdziwą miłość.
Zakończone/nierozliczone

5 października | Mildred | Biblioteka londyńska

Bieda temu dokuczy, kto się za młodu nie uczy.
Zakończone/nierozliczone

6 października | Esther | Trujące świece

XXX
W trakcie

6 października | Sigrun | Gwiezdny Prorok

Dzieci potrzebują ciepła wielkiej miłości, żeby być ludźmi.
Zakończone/nierozliczone

10 października | Cassandra, Lysandra | Ulica

Kiedy kobieta dojdzie do tego iż żałuje swojej słabości, przeciąga niby gąbką po całym swym życiu wymazując zeń wszystko.
Zakończone/nierozliczone

12 października | Cassandra | Droga między magazynami

Kontynuacja
Uczucie nie toleruje siły i nie spocznie póki jej nie stopi.
Zakończone/rozliczone

16/17 października | Event | Zagadkowe miejsca

I tu, i tu.
Wokół panowała głucha, grobowa, zawiesista cisza. Taką ciszę słyszeliby w trumnach zmarli, gdyby mogli cokolwiek słyszeć.
Zakończone/nierozliczone

17 października | Cassandra | Przedsionek

Śmierć nie rzu­ca się na od­ważnych, sta­je tyl­ko nap­rze­ciw nich jak zły pies i pat­rzy zielo­nymi oczy­ma: czy nie zmrużą powieki.
Zakończone/rozliczone

18 października | Cassandra  | Pracownia

Zły to znak, gdy przes­ta­je się ro­zumieć iro­nię, ale­gorię, żart.
Zakończone/rozliczone

23 października | Drew | Fontanna

Kontynuacja Ludzie wierzą, że aby od­nieść suk­ces trze­ba wsta­wać wcześnie. Otóż nie - wystarczy wsta­wać w dob­rym humorze.
Zakończone/nierozliczone

29 października | Magnus | Palarnia

Prze­ciw­ności kształtują ludzi, po­wodze­nie tworzy potwory.
Zakończone/rozliczone[bylobrzydkobedzieladnie]pan unosi brew, pan apetyt ma
na krew


Ostatnio zmieniony przez Ramsey Mulciber dnia 25.06.19 9:44, w całości zmieniany 2 razy
Ramsey Mulciber
Zawód : Niewymowny
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler

Świat smakuje jak machora
a machora jak ten świat,
kiedy przyjdzie na mnie pora
sam wyostrzę czarny bat.
OPCM : 40
UROKI : 20 +2
ALCHEMIA : 0 +3
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 56 +7
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5 +3
Genetyka : Jasnowidz
Ramsey Mulciber BfgY2uH
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t2225-ramsey-mulciber https://www.morsmordre.net/t2290-ursus#34823 https://www.morsmordre.net/t2283-sorry-not-sorry https://www.morsmordre.net/f137-pokatna-3-6 https://www.morsmordre.net/t2922-skrytka-bankowa-nr-624#47539 https://www.morsmordre.net/t2326-ramsey-mulciber

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Ramsey Mulciber
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach