Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Fern
AutorWiadomość
Fern [odnośnik]26.02.16 14:46Fern
Fern jest puszczykiem zwyczajnym. Jej właścicielka nadała jej takie imię, ponieważ po powrocie z leśnych łowów pachnie paprocią. Sowa nie jest zainteresowana smakołykami, czy pieszczotami - natychmiast po dostarczeniu listu odlatuje.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Fern [odnośnik]07.05.16 1:20
Przeczytaj Adelaide Nott
Lady  FlintZ przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Pannę na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Panna na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Zamówiłam na tę okazję wyjątkowe kwiaty pachnące wiosną - mam nadzieję, że zapach nie będzie zbyt silny na Panny wrażliwy zmysł. Liczę na obecność. I nie tylko ja, kawaler pachnący wrzosem już na poprzednim Sabacie patrzył tylko na Pannę.A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Fern Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Fern
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach