Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Arena #01
AutorWiadomość
Arena #01 [odnośnik]11.03.16 23:55
First topic message reminder :

Arena #1

Do tego niepozornego pomieszczenia prowadzą dwie pary drzwi znajdujące się na przeciwległych ścianach; uczestnicy turnieju dopiero po ich przekroczeniu mogą poznać swojego przeciwnika. Na środku sali znajduje się otoczone rzędami siedzeń podwyższenie. To właśnie na nim mają miejsce pojedynki; zawodnicy po zajęciu miejsc na przeciwko siebie i wykonaniu tradycyjnego ukłonu, mogą rozpocząć walkę, z której rzadko kiedy oboje wychodzą bez szwanku.
Nad przebiegiem pojedynków czuwa magomedyk gotów zainterweniować w każdej chwili, a oprócz tego losy potyczki z zafascynowaniem śledzą czarodzieje zgromadzeni na widowni.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Arena #01 - Page 21 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Arena #01 [odnośnik]26.02.17 14:37
The member 'Edgar Burke' has done the following action : rzut kością


'k100' : 58
Morsmordre
Zawód : Mistrz gry
Wiek :
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
O Fortuna
velut Luna
statu variabilis,
semper crescis
aut decrescis...
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Arena #01 - Page 21 Tumblr_lqqkf2okw61qionlvo3_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Arena #01 [odnośnik]09.04.17 17:26
Myślała, że uda mu się obronić przed zaklęciem, powstała tarcza wyglądała na całkiem solidną. Może to wina uniemożliwionej mowy, że czar transmutujący jednak przedarł się przez ochronę - zamiast rosłego mężczyzny miała przed sobą dość uroczego królika. Wszystkie były takie - ten ogonek, długie uszka i poruszanie noskiem, na ten widok nie mogła powstrzymać uśmiechu. I w tym momencie nie chodziło o pokonanie przeciwnika, tylko o sam efekt zaklęcia. Odgarnęła włosy z czoła, które lekko zasłaniały jej ten widok - potarła przy tym krosty, które odezwały się silnym swędzeniem. Merlinie, sama też powinna skorzystać z pomocy uzdrowiciela, by usunął to paskudztwo.
Zrobiła dwa kroki w kierunku królika zanim uświadomiła sobie, że gdyby wzięła go na ręce i zniosła z areny na pewno nie zostałoby to dobrze odebrane zarówno przez publiczność, jak i samego pokonanego. Przez niego szczególnie, nie wyglądał w końcu na kogoś, kto lubi być noszony na rękach w króliczej formie. Wobec tego skłoniła się tylko lekko i pozwoliła działać opiekunom pojedynku, którzy na pewno szybko cofną efekty króliczego zaklęcia.

| zt x2these violent delights have
violent ends...
Josephine Fenwick
Zawód : przyszła aurorka
Wiek : 22
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
W całym magicznym świecie gasną światła. Nie ujrzymy ich już za naszego życia.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3390-josephine-fenwick#58313 https://www.morsmordre.net/t3429-poczta-josephine#59532 https://www.morsmordre.net/t3431-josephine#59578 https://www.morsmordre.net/f129-enfield-lavender-hill-145-8 https://www.morsmordre.net/t3519-skrytka-bankowa-nr-855#61428 https://www.morsmordre.net/t3428-josie#59531

Strona 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Arena #01
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach