Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Renart
AutorWiadomość
Renart [odnośnik]17.03.16 13:42Renart
Imię sowy odwołuje się do etymologii imienia Thibauda, poza tym - ta sowa to kawał drania. Niezaprzeczalną, w pierwszej chwili rzucającą się w oczy cechą sowy, jest jej wielkość; to jeden z większych ptaków tego typu. Wyjątkowo wyrośnięty puchacz ma niecały metr wzrostu i niecałe dwa metry rozpiętości skrzydeł. Otrzymał go jako nagrodę ze pierwsze miejsce w jednym z mniejszych wyścigów kilka lat temu, a od kiedy przeżył atak lisa, podczas którego stracił jedno oko, bywa drażliwy, ale nigdy nie atakuje niesprowokowany. Ciężko nim dostarczyć nie rzucające się w oczy wiadomości. Jest nieufny.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Renart [odnośnik]07.05.16 0:32
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie RosierZ przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Pana na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Pan na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Żałuję, że jeszcze się nie znamy - i sądzę, że oto najwyższy czas to zmienić. Wiele słyszałam o Pana sukcesach, nie mogę się doczekać okazji, by usłyszeć o nich więcej. Z pewnością nie tylko mnie ujmą za serce, przynosi Pan ze sobą niezwykły powiew orientu.A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Renart Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Renart
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach