Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Poczta Flinta
AutorWiadomość
Poczta Flinta [odnośnik]09.04.16 22:11Zwierzę
Kolejny obowiązek, na który nie mam czasu. Wystarczy mi teoretyczna wiedza na temat brudu związanego z tym ptactwem i nagle sowia poczta, w razie potrzeby, wydaje się być taka przydatna.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Poczta Flinta [odnośnik]07.05.16 16:33
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie FlintZ przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Pana na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Pan na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Proszę przyjść, Panie Flint, żałoba nie może trwać wiecznie. Będę zobowiązana, jeśli uda mi się Pana spotkać i zamienić z Panem kilka słów, magiczne stworzenia zawsze mnie fascynowały. I proszę nie próbować zasłaniać się ministerialnymi obowiązkami, na ten dzień można je odłożyć na bok. A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Poczta Flinta Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Poczta Flinta
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach