Wydarzenia


Ekipa forum
Elizabeth Waffling
AutorWiadomość
Elizabeth Waffling [odnośnik]10.04.16 10:28
OsobisteMama

Abi
Mama jest najcudowniejszą osobą. Miałyśmy świetne mieszkanko (małe trochę...) na Nokturnie na najwyższym piętrze, gdzie z dachu przeciekało na moje lalki. Mama zajmowała się jakimś klątwami. Przyjaźniła się z ciocią Cass i Ritą. Coś się jednak stało. Mama mówiła, że jest niebezpiecznie. Napisała jakiś liścik, dała go cioci Cass i spakowała moje rzeczy. Nigdy nie wróciłam już na Nokturn do swojego mieszkanka, a teraz mieszkam z jakimś wujkiem Douglasem, ale on w ogóle nie jest podobny do mamy. Bo mama jest najcudowniejsza i ciocia Cass o tym wie! Kiedy wróci mama?


Pamiątki

Cukrowe pióro
Uczę się nim pisać, ale jest takie pyszne!

Mydełko z żabiego skrzeku
Czeka specjalnie dla wujka!

Łajnobomba
Nie pamiętam, kiedy to dostałam... ale też czeka na wujka!

Pergamin
Uczę się pisać, umiem już kilka liter. Chcę sama napisać list do mamy


[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Elizabeth Waffling dnia 10.04.16 10:34, w całości zmieniany 1 raz
Gość
Anonymous
Gość
Re: Elizabeth Waffling [odnośnik]10.04.16 10:33
RozgrywkaDawniej
KIEDY? | KTO? | GDZIE?
OPIS

grudzień 1955
8.12 | Inara Carrow | Boczna ulica
Uciekam tacie i wpadam na ciocię, która uczy mnie bycia damą. Nie mogło zabraknąć czekolady! Zmarznięta pokazuje język innym, rozpryskuje gorący napój na stół, a do tego wszystkiego popisuje się znajomością przekleństw. Ciocia zabiera mnie do siebie, abym mogła sama (!) powiesić rysunki na ścianach w jej pokoju. Najlepszy dzień!! Spałam z ciocią, to jest dopiero frajda!

12 | Douglas Jones | dom
Wujek szuka różdżki i mnie budzi. To jest bardzo niemiłe. Byłam zła, bo mówił, że to moja wina! Nagle pękło lustro i zbił się wazon. I to niby też moja wina. Wujek mówi, że to umiejętności magiczne, a to niemożliwe, bo miały pokazać się przy mamie. Pierwszy raz od wieków płaczę. Chcę do mamy.

24 | Charlotte Moore | Stadion os
Mam urodziny!!



[bylobrzydkobedzieladnie]
Gość
Anonymous
Gość
Elizabeth Waffling
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach