Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Hermes
AutorWiadomość
Hermes [odnośnik]12.04.16 22:30Hermes
Hermes to wyjątkowo drobna sówka, od dość niedawna przebywająca ze swoją właścicielką. Została znaleziona na rodzinnej posesji, a złamane skrzydło uniemożliwiało jej lot. Po dłuższym czasie leczenia i oswajania, została z Flintówną, wyrastając na pełnego życia, energicznego, ale też grzecznego ptaka. Nigdy nie odmówiła dostarczenia listu, nigdy nie dziobnęła żadnego z adresatów czy nadawców poczty, którą dostarczała. Czasem tylko, gdy ktoś odmawia jej podania smakołyków, "obraża się" na parę krótkich chwil.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Hermes [odnośnik]07.05.16 16:08
Przeczytaj Adelaide Nott
Lady FlintZ przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Pannę na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Panna na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Powiew świeżości Panny młodości będzie na moim balu niezbędny, czymże byłby bez uczestnictwa tak urodziwej czarownicy? Nie odpędzi się Panna od kawalerów porywających Pannę do tańca - ale bez obaw, noc będzie długa i czasu starczy dla wszystkich.A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Hermes Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Hermes
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach