Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Poczta Cecilie
AutorWiadomość
Poczta Cecilie [odnośnik]01.05.16 17:21Korespondencja przychodząca
Przylatujące z listami sowy mogą odpocząć w pustej klatce po poprzedniej sówce Cecilie, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Poczta Cecilie [odnośnik]03.05.16 12:58
Przeczytaj Laidan Avery
Droga Ceciledziękuję za pani list. Z bólem matczynego serca muszę przyznać, że kreślone przez panią słowa - pomimo ich niewiarygodnego brzmienia - kładą się ciężkim cieniem na zachowaniu Samaela. Nie chcę wchodzić w drobiazgowe szczegóły i dopytywać o charakter Waszej znajomości, nie chcę także podważać pani obiekcji i skarg, ale ciężko mi uwierzyć w to, że mój syn mógłby zachowywać się w tak okrutny sposób. Z pani opowieści przebija jednak szczerość, której nie jestem w stanie zaprzeczyć ani zniwelować podszeptami wrażliwego, macierzyńskiego rozumu.
Pozostaję w tej sytuacji bezradna: Samael nie jest już małym chłopcem, którego mogłabym w jakikolwiek sposób ukarać lub wysłać na ciężkie nauki u bardziej wymagającego guwernanta. Mój syn jest człowiekiem aroganckim w swej megalomanii i nawet krytyka wygłoszona przez matkę nie przyniosłaby oczekiwanego przez panią rezultatu. Mogę więc tylko liczyć na to, że trudny okres w życiu lorda Avery'ego przeminie i że będzie zachowywał się wobec pani bardziej dojrzale. W tej chwili mogę polecić pani tylko ukrócenie kontaktu i zmianę otoczenia - więcej nie jestem w stanie zaoferować, zwłaszcza zważając na różnicę stanów.

lady Laidan Averywhen your smile is so wide and your heels are so high you can't cry

Laidan Avery
Zawód : mecenas i krytyk sztuki
Wiek : 48 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowa
I wanna see this world, I wanna see it boil
I wanna burn the sky, I wanna burn the breeze
OPCM : 5
UROKI : 12
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Poczta Cecilie Tumblr_n6rzyyaEVN1rmr774o6_250
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1280-laidan-avery https://www.morsmordre.net/t1289-ludwig#9767 https://www.morsmordre.net/t1290-kobieta-w-czerwieni https://www.morsmordre.net/f98-shropshire-ludlow-dwor-averych https://www.morsmordre.net/t1532-laidan-avery
Poczta Cecilie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach