Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Blau
AutorWiadomość
Blau [odnośnik]26.05.16 18:47Blau
Blau jest stosunkowo młodą sówką, którą Arsen zakupił jeszcze w Szwajcarii. Ma ona charakterystyczne niebiesko-szaro-białe umaszczenie oraz złociste oczy. Blau lubi dużo spać, można więc uznać go za lenia, ale swoją "pracę" traktuje nad wyraz poważnie, dzięki czemu nigdy nie spóźnia się z wiadomością.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Blau [odnośnik]28.05.16 14:11
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie SlughornZ przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Pana na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Pan na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Po Pańskiej długiej nieobecności w kraju nie mogę się doczekać okazji do goszczenia Pana w moich progach. Cieszę się, że postanowił Pan dopełnić swoich rodowych obowiązków i jednocześnie zapewniam, że wszyscy wyczekujemy Pańskiego powrotu na salony - może być Pan pewien, iż dołożę wszelkich starań, aby Sabat był udany dla każdego z moich gości.A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Blau Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Blau
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach