Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
[PN] Czarny Pan
AutorWiadomość
[PN] Czarny Pan [odnośnik]15.06.16 19:22
Czarny PanMetryka
Czystość krwi: nieznana
Zajęcie: nieznane
Data urodzenia: 31.12.1926 r.
Wzrost: 181 cm
Waga: 74 kg
Cechy charakterystyczne: wyniosłość w ruchach

Wygląd
Tom Marvolo Riddle od najwcześniejszych lat szkolnych potrafił przyciągać uwagę wszystkich osób, niezależnie od czystości krwi. Należy przyznać, że w osiąganiu obranych celów pomagał mu czarujący wygląd, z czasem nabierający większej dozy dostojności charakterystycznej dla dobrze urodzonych, pewnych siebie osób. W ruchach Toma widać wyniosłość, którą nie ustępuje nawet otaczającym go szlachcicom. Gęste, ciemne włosy odcinają się od zaskakująco bladej cery. Natomiast w przenikliwie niebieskim spojrzeniu czają się pierwsze oznaki nieustępliwości.

Ostatnimi czasy zmieniło się nie tylko miano, którym zaczęło określać Toma; cera Czarnego Pana stała się szara, jakby trupia. Odznaczające się na jej tle sińce pod oczami, ciemne szaty i podążający za mężczyzną cień budzą przerażenie oraz poczucie, że jest on osobą, z której zdaniem należy się liczyć. Tylko bystre spojrzenie pozostało bez zmian, jednak nawet w nim zaczęły malować się potęga... i szaleństwo.

Biografia
O młodości Toma przed rozpoczęciem nauki w Hogwarcie nic nie wiadomo. Riddle nigdy nie rozmawiał o swoim pochodzeniu, nie poruszał tematów związanych z latami swojego dzieciństwa. Dystyngowanym zachowaniem i wrodzoną charyzmą zyskał sympatię większości młodocianych arystokratów, by finalnie zgromadzić ich wokół siebie jako lider tajemnej grupy, której członkowie szybko zaczęli się nazywać Rycerzami Walpurgii. Do stowarzyszenia dołączyły osoby z najbliższego kręgu Toma, przez co większość czarodziejów z zewnątrz traktowała ich jako zwykłą grupkę przyjaciół złożoną ze znanych, wpływowych uczniów. W trakcie nauki Riddle'a w Hogwarcie miał miejsce śmiertelny wypadek, który wstrząsnął magicznym światem -  ktoś obudził stwora znajdującego się w Komnacie Tajemnic, dotychczas znanej tylko z podań o założycielach szkoły. Winnym za otwarcie Komnaty i śmierć dziewczynki, Marty, okazał się półolbrzym, Rubeus Hagrid, u którego Tom odnalazł młodą akromantulę. Za pomoc w pochwyceniu winnego otrzymał specjalną nagrodę, ukończył szkołę jako prymus i prefekt naczelny. Choć od tego czasu minęło ponad dziesięć lat, wciąż uważany jest za jednego z najbardziej błyskotliwych studentów, jacy kiedykolwiek uczęszczali do Hogwartu. Wydawałoby się, że będzie wspinać się w zawrotnym tempie po szczeblach kariery w Ministerstwie Magii, jednakże przepełniony ambicją chłopak ukierunkował swoją drogę inaczej. Po ukończeniu szkoły natychmiast ubiegał się o posadę nauczyciela Obrony przed Czarną Magią, jednak ówczesny dyrektor, Armando Dippet, oddalił czasowo jego przyjęcie; niektórzy twierdzą, że powodem był zbyt młody wiek Riddle'a, inni znów doszukują się odmiennych powodów. Dla niektórych mogło okazać się szokiem, że zdolny chłopak zaczął współpracować z Borginem i Burkesem pełniąc funkcję osoby odpowiedzialnej za wyszukiwanie cennych magicznych przedmiotów i przekonywanie właścicieli do ich sprzedaży. Po rezygnacji z tego stanowiska, świat aż na dziesięć lat zapomniał o młodym Tomie Riddle'u. Nawet ci, którzy zostali nazwani Rycerzami nie wiedzieli, co działo się z ich przywódcą… Aż do wiosny 1954 roku, gdy Tom nagle pojawił się na terenie Anglii, czym wzbudził zainteresowanie świata magicznego, który ponownie skierował na niego swoje oczy, łaknąc odpowiedzi na pytania. Na próżno zdały się starania dziennikarzy, Tom choć wyraźnie zmieniony, nadal ceni swoją prywatność. Niezaprzeczalnie Tom Marvolo Riddle skrywa wiele tajemnic, o których nie wiedzą nawet jego najbliżsi, Rycerze Walpurgii.

Ciekawostki
- Czarodziej półkrwi;
- Potomek Salazara Slytherina;
- Wężousty;
- Odnalazł i otworzył Komnatę Tajemnic;
- Prawdziwe imię i nazwisko Czarnego Pana znają wyłącznie jego poplecznicy z lat szkolnych oraz najwcześniejszego okresu działalności.

Powyższe fakty nie są powszechnie znane.

Upoważnienia do gry
W postać może wcielić się wyłącznie Mistrz Gry.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
[PN] Czarny Pan Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
[PN] Czarny Pan
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach