Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Prymulka
AutorWiadomość
Prymulka [odnośnik]26.06.16 19:01Primula
Sóweczka dwuplamista, w jaką Corentin zaopatrzył się stosunkowo niedawno po tragicznie nudnej śmierci poprzedniej (odeszła ze starości). Legenda głosi, że Primula kiedykolwiek była posłuszna komuś poza swojemu właścicielowi. Jeśli próbuje jej użyć ktoś poza Corentinem, najczęściej ucieka, a tych wyjątkowych uparciuchów, którym nie nudzi się ściganie jej po całym pokoju, zawzięcie dziobie w palce. Jest niewielka, ale niemożliwie zawzięta, gdy już komuś oświadczy, że go nie lubi. Chociaż szybko się męczy i nie nadaje się na długie dystanse, to z drugiej strony jest niezwykle szybka i zwrotna, co przekłada się na to, iż trudno jest przechwycić list, który wysłano za pomocą Prymulki.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Prymulka [odnośnik]26.06.16 20:07
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie Rosier Z przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Pana na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Pan na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Jestem przekonana, iż w dniu Sabatu Pańskie zdolności nie będą konieczne na arenie międzynarodowej i będę mogła zobaczyć, jak lord towarzyszy swojej pięknej żonie na parkiecie. Być może znajdzie Pan chwilę, by opowiedzieć mi o dotychczasowych dokonaniach, dzięki którym nasze życia pozostają nienaruszone. Z niecierpliwością oczekuję Pańskiej obecności. Naturalnie zaproszenie do lady Rosier zostało już wysłane.A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Prymulka Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Prymulka
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach