Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Mufid
AutorWiadomość
Mufid [odnośnik]26.06.16 21:19Mufid
Sowa, która właściwie należy do jego ojca. W zasadzie to można było to przewidzieć, bowiem on bardzo dokładnie dobierał imiona, patrząc na ich znaczenie. W tym przypadku, Mufid - pożyteczny, bardzo subtelnie pokazuje stosunek właściciela do jego zwierzęcia. Sowa sama w sobie wydaję się być bardzo inteligentna i energiczna, co niesie ze sobą problem pochwycenia listu. Pomimo tego, że nie należy do Sabira, nie trzeba obawiać się, że nie odpowie, to stworzenie również i jemu ufa.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Mufid [odnośnik]26.06.16 21:21
Przeczytaj Adelaide Nott
Lordzie ShafiqZ przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Pana na grudniowy Sabat, na którym powitamy nadejście nowego roku. Szykuje się niezapomniane wydarzenie, żywię nadzieję, że nie ma Pan na ten dzień innych planów. Szczegóły pozostawię owiane tajemnicą i, jak zawsze, zdradzę je w ostatniej chwili. Przyjęcie tradycyjnie odbędzie się w mojej posiadłości, Hampton Court na obrzeżach Londynu.

Jestem przekonana, że nie mnie Pan nie zawiedzie i pojawi się na moim grudniowym przyjęciu. Proszę mi wierzyć, wieczór zapowiada się magicznie - naturalnie, zaproszenia wysłałam także do wciąż wolnych panien, wielkich amatorek pańskiej sztuki. Myślę, że niejedna z nich byłaby w stanie dojrzeć w pańskiej osobowości najprawdziwszy klejnot.A. Nott
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Mufid Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Mufid
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach