Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Zakon Feniksa
AutorWiadomość
Zakon Feniksa [odnośnik]13.07.16 14:45
Zakon Feniksa

Okoliczności powstania Zakonu Feniksa nie należą do typowych. Szerzący się reżim Grindelwalda budził nie tyle niepokój, ile przerażenie, a nadzieje na powrót do starego porządku zaprzepaściła śmierć Albusa Dumbledore'a, jedynego człowieka, którego uważano za zdolnego do pokonania rosnącego w siłę tyrana.

Chociaż wśród licznych czarodziejów zaczęła budzić się potrzeba walki o lepsze jutro, brakowało im impulsu, który ostatecznie popchnąłby ich do działania. Tym wyczekiwanym znakiem okazała się śmierć kolejnego wielkiego czarodzieja - Horacego Slughorna, darzonego sympatią i szacunkiem profesora eliksirów. To w trakcie jego pogrzebu Albus Dumbledore odnalazł sposób, by przekazać czarodziejom swoją spuściznę, Zakon Feniksa - organizację, której celem była walka z terrorem Grindelwalda. Zakon Feniksa gromadził kolejnych członków gotowych poświęcić się i ramię w ramię walczyć o lepsze jutro. Przypominając bardziej grupę przyjaciół, udowadniał, że szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach - trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło.

Wielkie zmiany przyniósł koniec marca roku 1956 - zjawiła się Bathilda Bagshot, przyjaciółka Albusa Dumbledore'a, a zarazem nowa, potężna sojuszniczka Zakonu. To jej poświęcenie pozwoliło pozbyć się Grindelwalda raz na zawsze, jednak światło Zakonu nie mogło zgasnąć, bo oto z cienia wynurzyło się jeszcze potężniejsze zagrożenie: Lord Voldemort. Okrutny czarnoksiężnik uważał się za dziedzica samego Salazara Slytherina - powszechna była wiedza o tym, że podawał się za potomka Gauntów - i kontynuował jego dzieło, walcząc o czystość czarodziejskiej krwi, w pogardzie mając ludzkie życie.

Po śmierci Bathildy Bagshot pieczę nad organizacją przejął Harold Longbottom. Odsunięty od władzy bezprawnym zamachem stanu Minister Magii nie złożył broni, formując państwo podziemne. Pod jego przywództwem Zakon Feniksa stał się siłą, z którą wróg musiał zacząć się liczyć, niosącą opiekę i wsparcie wszystkim tym, których prześladowania z miesiąca na miesiąc przybierały na sile.

Rekrutacja
Do Zakonu Feniksa można dołączyć - jedynie jako jego sojusznik - w historii karty postaci lub już fabularnie. Aby podjąć drogę fabularną, należy zostać zrekrutowanym przez postać posiadającą niebieską rangę Zakonu Feniksa. Sojusznik Zakonu Feniksa to osoba wspierająca organizację, zgadzająca się z jej przekonaniami i wspomagająca ją bez konieczności narażania życia i zdrowia, tzw. przyjaciel organizacji. Jeśli sojusznik aspiruje do wyższej pozycji, powinien wykazać się aktywnością, zaangażowaniem w sprawy organizacji i własną inicjatywą. Do pomocy w tych sprawach zobowiązana jest osoba rekrutująca, która staje się niejako mentorem sojusznika - zdradza mu to, co musi wiedzieć, pomaga, służy radą i wspiera w razie potrzeby. Sojusznik raz w miesiącu fabularnym może zwrócić się do mistrza gry z prośbą o wyznaczenie zadania, które wykaże jego zaangażowanie.

Sojusznicy Zakonu Feniksa znają podstawowe informacje o organizacji — czym się zajmuje, co ma na celu, kto przewodzi. Sojusznik może reprezentować Zakon Feniksa, wspierać go umiejętnościami, przedmiotami i znajomościami. Wyłącznie fabularnie poprzez rozegranie odpowiednich wątków sojusznicy mogą poznać personalia pozostałych członków Zakonu, zaznajomić się z historią wydarzeń, a także siecią dalszych powiązań, jeśli zostaną obdarzeni dostatecznym zaufaniem. Sojusznicy nie biorą udziału w obmyślaniu dalszej strategii organizacji.

Sojusznik może przejść na rangę Zakonnika wyłącznie za zaproszeniem Harolda Longbottoma. Aby w trakcie późniejszej gry zachować kolor organizacji, należy stale wykazywać się aktywnością na tym polu.

Kapituła Zakonu Feniksa
Kapituła stanowi zarząd Zakonu Feniksa. Jest to ciało kolegialne wspierające - wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami - Harolda Longbottoma, które nadaje kierunek działaniom pozostałych Zakonników. Powstała, by rozpocząć formowanie nowych rządów w opozycji do tych bezprawnych, ustanowionych przez Rycerzy Walpurgii. Członków Kapituły wybiera Harold Longbottom pośród przedłożonych mu listownie zgłoszeń. Realne szanse na zostanie członkiem Kapituły mają postaci, które kreacją dają rękojmię mądrości i doświadczenia, a fabularnie wykazały się aktywnością i zdolnościami organizacyjnymi. Oceniając szanse swojej postaci, należy spojrzeć na nią krytycznie, oprócz kreacji, pod kątem zaangażowania fabularnego. Starając się o przyjęcie do Kapituły Zakonu, należy mieć też wizję tego, co swoim członkostwem postać do niej wniesie.

Oaza
Oaza jest magiczną wyspą powstałą na zgliszczach zrujnowanego Azkabanu. Dokładny opis Oazy znajduje się w tym wątku.

Portal do Oazy został ukryty w Irlandii. Jest objęty działaniem Zaklęcia Fideliusa, którego strażnikiem tajemnicy jest Harold Longbottom. Harold Longbottom zdradził tajemnicę jego umiejscowienia wszystkim pełnoprawnym członkom Zakonu Feniksa.

Tylko pełnoprawni członkowie Zakonu Feniksa uprawnieni są do przekraczania portalu. Nie będąc strażnikami tajemnicy nie mogą zdradzić jego umiejscowienia nikomu, ani dobrowolnie, ani wbrew swojej woli. Otrzymali jednak od Harolda Longbottoma zaczarowane błękitne chusty, które zawiązane na oczach czarodziejach pozwolą mu razem z Zakonnikiem przejść przez portal.

Postaci przebywające w Oazie winny fabularnie w pierwszym poście zawrzeć informację z kim i jak weszły na jej teren (za zgodą wspomnianej postaci).

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 23.07.21 13:10, w całości zmieniany 4 razy
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Zakon Feniksa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Zakon Feniksa [odnośnik]14.08.16 1:08
Biegłości Zakonu Feniksa

Biegłości ugrupowań można zdobywać wyłącznie fabularnie. Mistrz gry przydziela je na podstawie aktywności, zaangażowania oraz działań konkretnych postaci. Punkty są przyznawane uznaniowo. Postać może utracić punkty organizacji tą samą drogą - poprzez niedopilnowanie swoich obowiązków - lub powracając z okresu nieaktywności.

Punkty biegłości organizacji podwyższają poziom odporności psychicznej postaci i mogą służyć do wykupywania dodatkowych zdolności z drzewka zdolności Zakonu Feniksa.

Zmienić rozdanie swoich punktów postać może przy pomocy karty zmiany. Nadto, po zakończeniu każdego okresu aż do momentu zakończenia rozliczeń, postać może wyjąć ze swojego drzewka do 3 punktów, modyfikując swoje zdolności. Nie może jednak wyjąć w ten sposób punktów z otwartych filarów.

Zdolności postaci są indywidualne, co za tym idzie, pozostają znane wyłącznie danej postaci oraz mistrzowi gry. Ich rozwój należy przesłać dowolnemu mistrzowi gry drogą prywatnej wiadomości. Rozwój każdej zdolności należy uargumentować, odnosząc się do jej opisu, sensu, a także własnej rozgrywki podpartej odpowiednimi odnośnikami.

Poziomy biegłości

Ilość punktówPoziom biegłości
3I (pod warunkiem otrzymania niebieskiej rangi)
9II
18III
30IV
45V

Wzmocnienia
Wzmocnienia oznaczają specjalizację postaci w rzucaniu konkretnego zaklęcia, warzenia konkretnego eliksiru, w umiejętności, nakładaniu konkretnej klątwy lub w rzemieślniczym wytwarzaniu konkretnego przedmiotu. Mogą przykładowo:

• Podwyższyć obrażenia zadawane przez konkretne zaklęcie (eliksir, etc.) o 5
• Przedłużyć trwanie danego zaklęcia (eliksiru, etc.) o 1 turę.
• Zwiększyć zasięg danego zaklęcia (eliksiru, etc.) o 1.
• Obniżyć ST danego zaklęcia (eliksiru, etc.) o 5.
• Podwyższyć ST przełamania danego zaklęcia (eliksiru, etc.) o 5.
• Obniżyć ST konkretnego zaklęcia wykorzystywanego niewerbalnie o 5.
• Obniżyć ST zaklęcia protego (lub jego odmian) o 5 przeciwko konkretnemu zaklęciu (nie jest możliwe obniżenie ST zaklęcia protego ogólnie).

Powyższy katalog nie jest katalogiem zamkniętym: można sugerować własne rozwiązania, oparte na konkretnych zaklęciach (eliksirach, etc.) o podobnej ingerencji i wartości, co powyżej. Podobne propozycje należy przesyłać drogą prywatną do dowolnego mistrza gry.

Każdy rodzaj wzmocnienia może zostać wykorzystany raz względem jednego zaklęcia, ale jedno zaklęcie może zostać wzmocnione na więcej niż jeden sposób.

Aby wzmocnić daną umiejętność postaci (rzucenia konkretnego zaklęcia, uwarzenia konkretnego eliksiru, etc.) należy ją wcześniej skutecznie wykorzystać fabularnie przynajmniej parę razy, w tym przynajmniej raz w wątku, w którym bierze udział mistrz gry lub który znajduje się pod opieką mistrza gry (nie dotyczy rzemiosła ani eliksirów). Nie są brane pod uwagę wątki, w których postać wykonuje daną czynność bezmyślnie, większą wagę posiadać będą miały wątki o realnych konsekwencjach lub rzeczywiście skupione na racjonalnej nauce (następuje subiektywna ocena mistrza gry, trudniejsze czynności będą wymagały więcej).

Wzmocnienia mogą zostać zmienione w toku rozwoju postaci. W celu ustalenia wzmocnień należy kontaktować się prywatnie z mistrzami gry.
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 23.07.21 13:10, w całości zmieniany 8 razy
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Zakon Feniksa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Zakon Feniksa [odnośnik]26.12.16 2:31
Kapituła Zakonu Feniksa
Poziom IV
ZakonnicyPkt
--

Poziom III
ZakonnicyPkt
--

Nieaktywni
-

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 14.01.21 21:19, w całości zmieniany 21 razy
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Zakon Feniksa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Zakon Feniksa [odnośnik]19.08.17 15:16
Zakonnicy
Poziom IV
ZakonnicyPkt
Justine Tonks42

Poziom III
ZakonnicyPkt
Samuel Skamander32
Frederick Fox28

Poziom II
ZakonnicyPkt
William Moore17
Steffen Cattermole16
Florean Fortescue15
Lucinda Hensley15
Michael Tonks15
Maeve Clearwater10
Marcelius Sallow9
Vincent Rineheart9

Poziom I
ZakonnicyPkt
Anthony Macmillan8
Stevie Beckett7
Percival Blake6
Castor Sprout4
Herbert Grey4
Elroy Greengrass3
Volans Moore3

Poziom 0
Anthony Skamander (17), Roselyn Wright (8 ), Archibald Prewett (2), Artur Longbottom (5), Gabriel Tonks (4), Neala Weasley (3), James Doe (2), Sheila Doe (1), Thomas Doe (2), Thalia Wellers (3), Mare Greengrass (3), Leon Longbottom (2), Ollie Marlowe (2), Richard Moore (2), Louis Bott (1), Aidan Moore (1), Aurora Sprout (1),Everet Sykes (1), Jayden Vane (1), Josephine Bell (1), Kerstin Tonks (1), Benjamin Wright (33), Yvette Baudelaire (1), Sebastian Bartius (1)

Nieaktywni
Brendan Weasley (26), Jessa Diggory (10), Maxine Desmond (10), Jackie Rineheart (9), Lucan Abbott (8 ), Eileen Bartius (7), Gabriel Tonks (6), Ria Macmillan (6), Minnie McGonagall (4), Jamie McKinnon (4), Josephine Fenwick (4), Julia Prewett (3), Titus Ollivander (1), Aldrich McKinnon (1), Duncan Beckett (1), Frances Montgomery (2), Cyrilla Wilde (1), Cyrus Snape (1), Elyon Meadowes (1), Randall Lupin (3), Pomona Vane (10), Poppy Pomfrey (10), Lorraine Prewett (2), Lydia Moore (3), Ulysses Ollivander (2), Gwendolyn Grey (3), Susanne Lovegood (11), Reggie Weasley (6), Alexander Farley (36), Marcella Figg (14), Hannah Wright (11), Keat Burroughs (9), Prudence Macmillan (3), Cedric Dearborn (cwaniak, Tangwystl Hagrid (1), Trixie Beckett (3), Julien de Lapin (1), Finley Jones (2), Ronja Fancourt (1), Halbert Grey (1),Romulus Abbott (2), Cillian Moore (1), Vance Villan (1), Kieran Rineheart (23), Ronja Fancourt (1),

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 19.06.21 23:56, w całości zmieniany 16 razy
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Zakon Feniksa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Zakon Feniksa [odnośnik]18.12.17 23:54
Historia
Wydarzenia
[02.08.15] Założenie Zakonu Feniksa, 1 PB: Garrett Weasley, Luno Skeeter, Gawain Longbottom.

[20.11.15] Spotkanie, 1 PB: Garrett Weasley, Samuel Skamander, Charlus Potter, Dorea Potter, Cressida Morgan, Alexander Selwyn, Gwendolyn Flume, Perseus Avery, Benjamin Wright, Hereward Bartius

[20.04.16] Spotkanie, 1 PB: Adrien Carrow, Alan Bennett, Frederick Fox, Garrett Weasley, Magrit Lupin, Margaux Vance, Minnie McGonnagall, Samuel Skamander, Alexander Selwyn, Hereward Bartius, Benjamin Wright

[14.09.16] Misje zakonników, 3 PB: Alexander Selwyn, Frederick Fox, Garrett Weasley, Minnie McGonagall, Samuel Skamander, Adrien Carrow, Glaucus Travers, Benjamin Wright, Hereward Bartius, Margaux Vance

[26.07.17] Odsiecze, 3 PB: Eileen Wilde, Garrett Weasley, Hereward Bartius (1PB), Justine Tonks, Pomona Sprout, Samuel Skamander, Alexander Selwyn, Benjamin Wright, Bertie Bott, Josephine Fenwick, Alan Bennett, Brendan Weasley, Florean Fortescue, Frederick Fox, Margaux Vance

[13.05.18] Podsumowanie napraw anomalii (maj/czerwiec), 1 PB: Brendan Weasley, Benjamin Wright, Samuel Skamander, Justine Tonks, Frederick Fox, Minnie McGonagall, Sophia Carter

[15.08.18] Kryzys majowy, 3 PB: Adrien Carrow, Poppy Pomfrey, Cyrus Snape; 1 PB: Margaux Vance

[27.09.18] Odbudowa starej chaty, 1 PB: Bertie Bott, Sophia Carter, Samuel Skamander, Anthony Skamander, Kieran Rineheart, Susanne Lovegood, Adrien Carrow, Benjamin Wright, Pomona Sprout, Florean Fortescue, Frederick Fox, Charlene Leighton, Duncan Beckett, Jessa Diggory, Brendan Weasley, Eileen Bartius, Alexander Selwyn, Cyrus Snape, Aldrich McKinnon, Margaux Vance, Jackie Rineheart, Billy Moore, Poppy Pomfrey, Hereward Bartius, Asbjorn Ingisson, Frances Montgomery, Justine Tonks, Maxine Desmond

[15.10.18] Podsumowanie napraw anomalii (lipiec/sierpień), 1 PB: Brendan Weasley, Anthony Skamander, Samuel Skamander, Frederick Fox, Justine Tonks, Sophia Carter, Maxine Desmond, Jessa Diggory, Jackie Rineheart, Julia Prewett, Bertie Bott

[14.03.19] Podsumowanie napraw anomalii (wrzesień/październik), 1 PB: Anthony Skamander, Benjamin Wright, Brendan Weasley, Bertie Bott, Gabriel Tonks, Jessa Diggory, Justine Tonks, Kieran Rineheart, Lucan Abbott, Maxine Desmond, Marcella Figg, Ria Weasley, Samuel Skamander, Susanne Lovegood, Charlene Leighton, Vera Leighton, Billy Moore, Cyrus Snape, Poppy Pomfrey, Alexander Farley, Hereward Bartius, Pomona Sprout, Sophia Carter, Artur Longbottom

[16.07.19] Podsumowanie napraw anomalii (listopad/grudzień), 1 PB: Alexander Farley, Anthony Skamander, Benjamin Wright, Bertie Bott, Elyon Meadowes, Frederick Fox, Julia Prewett, Kieran Rineheart, Percival Blake, Susanne Lovegood, Charlene Leighton, Jessa Diggory, Marcella Figg, Maxine Desmond, Steffen Cattermole, Florean Fortescue, Poppy Pomfrey, Ulysses Ollivander

[16.07.19] Wydarzenie "Oczy są ślepe", 3 PB: Jackie Rineheart, Justine Tonks, Maxine Desmond, Marcella Figg, Jessa Diggory, Sophia Carter, Bertie Bott, Lucinda Selwyn, Susanne Lovegood, Ria Weasley, Randall Lupin, Kieran Rineheart, Lucan Abbott, Alexander Farley, Frederick Fox, Brendan Weasley, Anthony Skamander, Gabriel Tonks, Benjamin Wright, Samuel Skamander, 2 PB: Artur Longbottom

[29.07.20] Spokojnie jak na wojnie (kwiecień - czerwiec); 2 PB: Alexander Farley, Anthony Skamander, Bertie Bott, Justine Tonks, Keat Burroughs, Michael Tonks, Steffen Cattermole;  1 PB: Anthony Macmillan, Billy Moore, Cedric Dearborn, Gwendolyn Grey, Hannah Wright, Kieran Rineheart,, Marcella Figg, Percival Blake, Susanne Lovegood

[11.01.21] Wyrównanie wydarzenia: 2PB: Anthony Macmillan, Florean Fortescue, Justine Tonks, Jamie McKinnon, Keat Burroughs, Marcella Figg;

[11.01.21] Księżniczka na wieży: 2 PB: Alexander Farley, Cedric Dearborn, Lydia Moore, Michael Tonks, William Moore, Vincent Rineheart

[13.01.21] Księżniczka na wieży: 2 PB: Hannah Wright, Samuel Skamander, Lucinda Hensley, Maeve Clearwater, Anthony Skamander, Frederick Fox

[14.01.21] Spokojnie jak na wojnie II: Hannah Wright (2), Justine Tonks (2), Keat Burroughs (2), Marcella Figg (2), Marcelius Sallow (2), Michael Tonks (2), William Moore (2), Cedric Dearborn (1), Frederick Fox (1), Gwendolyn Grey (1), Kieran Rineheart (1), Lucinda Hensley (1), Maeve Clearwater (1), Percival  Blake (1), Steffen Cattermole (1)

[23.07.21] Archiwizacja PB za próbę Gwardii Zakonu Feniksa - 3 PB: Alexander Selwyn, Benjamin Wright, Brendan Weasley, Frederick Fox, Garrett Weasley, Hereward Bartius, Samuel Skamander, Justine Tonks, Kieran Rineheart

[23.07.21] Archiwizacja PB za misje poboczne: Adrien Carrow - 1 PB; Alexander Farley – 8 PB; Anthony Macmillan - 3 PB; Anthony Skamander - 5 PB; Archibald Prewett - 2 PB; Artur Longbottom - 2 PB; Asbjorn Ingisson - 1 PB; Benjamin Wright – 8 PB; Brendan Weasley – 6 PB; Cyrilla Wilde - 1 PB; Ceadric Dearborn - 1PB; Eileen Wilde – 3 PB; Florean Fortescue – 7 PB; Frances Montgomery - 1 PB; Frederick Fox – 5 PB; Gabriel Tonks - 2 PB; Glaucus Travers – 1 PB; Gwendolyn Grey - 1PB; Hannah Wright - 4 PB; Jackie Rineheart - 4 PB; Jamie McKinnon - 2 PB; Jayden Vane - 1 PB; Josephine Fenwick - 1 PB; Julia Prewett - 1 PB; Justine Tonks - 9 PB; Keat Burroughs - 2 PB; Kieran Rineheart - 4 PB; Lucan Abbott - 4 PB; Lucinda Hensley - 5 PB; Lorraine Prewett - 2 PB; Lydia Moore - 1PB; Marcella Figg - 3 PB; Maxine Desmond - 3 PB; Maeve Clearwater - 1PB; Michael Tonks - 3 PB; Percival Blake - 2 PB; Poppy Pomfrey - 3 PB; Ria Weasley - 2 PB; Roselyn Wright - 4 PB; Samuel Skamander – 7 PB; Steffen Cattermole - 3PB; Susanne Lovegood - 4 PB; Tangwystl Hagrid - 1 PB; Ulysses Ollivander - 1 PB; William Moore - 3 PB; Vincent Rineheart - 1PB

[23.07.21] Archiwizacja PB za badania na rzecz organizacji: Eliksir samoregeneracji; 1 PB: Poppy Pomfrey

[23.07.21] Archiwizacja PB Gwardii Zakonu Feniksa: Alexander Selwyn – 5; Benjamin Wright - 7; Justine Tonks - 8; Kieran Rineheart - 5

[23.07.21] Spokojnie jak na wojnie III: Stevie Beckett (4), William Moore (4), Steffen Cattermole (4), Marcelius Sallow (4), Justine Tonks (3), Reggie Weasley (3), Michael Tonks (3), Maeve Clearwater (3), Vincent Rineheart (3), Anthony Skamander (2), Cedric Dearborn (2), Anthony Macmillan (2), Finley Jones (2), Trixie Beckett (2), Alexander Farley (2), Hannah Wright (2), Samuel Skamander (1), Lucinda Hensley (1), Frederick Fox (1), Romulus Abbott (1), Keat Burroughs (1), Marcella Figg (1), Neala Weasley (1), Kieran Rineheart (1), Roselyn Wright (1), Julien de Lapin (1), Ronja Fancourt (1), Halbert Grey (1), Florean Fortescue (1), James Doe (1), Percival Blake (1), Sheila Doe (1), Thomas Doe (1), Artur Longbottom (1), Cillian Moore (1), Castor Sprout (1), Susanne Lovegood (1), Vance Villan (1), Herbert Grey (1), Gabriel Tonks (1), Thalia Wellers (1)

[20.03.22] Spokojnie jak na wojnie IV: Castor Sprout (3), Elroy Greengrass (3), Frederic Fox (3), Gabriel Tonks (3), Herbert Grey (3), Justine Tonks (3), Lucinda Hensley (3), Marcelius Sallow (3), Maeve Clearwater (3), Mare Greengrass (3), Michael Tonks (3), Prudence Macmillan (3), Reginald Weasley (3), Roselyn Wright (3), Samuel Skamander (3), Steffen Cattermole (3), Stevie Beckett (3), Vincent Rineheart (3), Volans Moore (3), Neala Weasley (2), Thalia Wellers (2),Kieran Rineheart (2),Leon Longbottom (2),Ollie Marlowe (2),Richard Moore (2),Louis Bott (1),Trixie Beckett (1),Aidan Moore (1),Aurora Sprout (1),Everet Sykes (1),James Doe (1) Jayden Vane (1), Josephine Bell (1), Kerstin Tonks (1),Percival Blake (1),Romulus Abott (1),Ronja Fancourt (1),Sebastian Bartius (1),Thomas Doe (1),William Moore (2),Yvette Baudelaire (1), Aenor Fancourt (1)

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Zakon Feniksa Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zakon Feniksa
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach