WydarzeniaLogin:

Hasło:
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share
 

 Misje poboczne

Go down 
Autor toWiadomość
Mistrz gry
Mistrz gry

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Misje poboczne Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500

Misje poboczne Empty
PisanieTemat: Misje poboczne [odnośnikMisje poboczne I_icon_minitime16.07.16 17:50

Misje poboczne

Wykonywanie misji pobocznych jest specyficzną formą aktywności fabularnej. Dotyczą one wyłącznie członków grup: Zakonu Feniksa oraz Rycerzy Walpurgii. Wykonywanie misji pobocznych pomaga postaci wspiąć się po hierarchii ugrupowania oraz zdobyć powiązane z nimi unikalne biegłości lub powrócić do organizacji po utracie koloru.


Jak mogę wziąć udział?
W odpowiednim wątku Mistrz Gry przed zmianą miesiąca zarządza rozpoczęcie zapisów. W trakcie jednych zapisów można zgłosić się do jednej misji. Członkostwo w organizacji nie obliguje do uczestnictwa: misje poboczne są przeznaczone tylko dla chętnych.

Po zakończeniu zapisów Mistrz Gry wyłania wśród zgłoszonych postaci pary (i jedną trójkę, jeśli postaci jest nieparzyście).


Na czym to polega?
Po wyłonieniu par i rozpoczęciu właściwego miesiąca fabularnego Mistrz Gry wysyła w prywatnej wiadomości szczegóły dotyczące misji pobocznej. Następnie należy rozegrać w swojej parze (lub trójce) wątek według instrukcji zawartych w wiadomości. Każdy z graczy, żeby misja została uznana mu za zaliczoną, musi napisać minimum 5 postów po przynajmniej 300 słów każdy.

Jeżeli okaże się, że druga postać nie odpisze w dłuższym przeciągu czasu i tym samym uniemożliwi wykonanie zadania, gracz może dokończyć zadanie sam, opisując swoje dalsze działanie w poście liczącym przynajmniej 1000 słów. Może również skorzystać z pomocy lustra.

W wątkach można korzystać z lustra Ain Eingarp, które spełni rolę mistrza gry. Postać pisząca z tego konta może wcielić się w rolę dowolnych NPC-ów, wymienionych w treści zadania lub niewymienionych, oraz kształtować rzeczywistość, zrzucając graczom różnego rodzaju przeszkody. Należy pamiętać, że osoba korzystająca z lustra nie jest uprawniona do podejmowania działań kontrowersyjnie zbyt mocno ingerujących w integralność fabularną postaci, tj. o uśmierceniu postaci, uwięzieniu jej, nakryciu na nielegalnej działalności, zadecydować może wyłącznie Mistrz Gry.

Należy pamiętać, że wszelkie przedmioty wykorzystywane fabularnie (np. eliksiry) muszą zostać uwarzone zgodnie z mechaniką forum, podobnie jak rzucane zaklęcia wymagają korzystania z kości.Powrót do góry Go down
 

Misje poboczne

Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Biuro informacji :: Mechanika-
Styl: Caelan + Cassandra + Justine

Forum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.


Baner small nobg

Morsmordre 2015-21