Wydarzenia

 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share | 
 

 Misje poboczne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz gry
avatar

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
naczelny mąciciel
odwieczny
n/d
n/d
Do you wanna live forever?
99
99
99
99
99
99
Czarodziej

PisanieTemat: Misje poboczne   16.07.16 17:50

Misje poboczne

Wykonywanie misji pobocznych jest specyficzną formą aktywności fabularnej. Dotyczą one wyłącznie członków grup: Zakonu Feniksa oraz Rycerzy Walpurgii. Wykonywanie misji pobocznych pomaga postaci wspiąć się po hierarchii ugrupowania oraz zdobyć powiązane z nimi unikalne biegłości lub powrócić do organizacji po utracie koloru.


Jak mogę wziąć udział?
W odpowiednim wątku mistrz gry na początku każdego miesiąca zarządza rozpoczęcie zapisów. W trakcie jednych zapisów można się zgłosić do jednej lub dwóch misji. Członkostwo w organizacji nie obliguje do uczestnictwa: misje poboczne są przeznaczone tylko dla chętnych.

Po zakończeniu zapisów mistrz gry losuje wśród zgłoszonych postaci pary (i jedną trójkę, jeśli postaci jest nieparzyście). Następnie wyznaczona - również drogą losowania - osoba z pary losuje misję. Szczegóły związane z losowaniem opisane są w podanych powyżej wątkach. Jeżeli więcej niż jedna osoba wylosuje tę samą misję, wyznaczone pary powinny wykonać to zadanie razem.


Na czym to polega?
Są to krótkie zadania, których treść zostanie przez graczy wylosowana. We wszystkich sytuacjach niedookreślonych (np. „wysoko postawiony polityk”, „muzeum”) gracze powinni samodzielnie uzupełnić pozostałe informacje w trakcie rozgrywki – kim ten polityk był, jak się nazywał, gdzie dokładnie pracował i z czego konkretnie zasłynął lub o jakie muzeum konkretnie chodzi. Aby zadanie zostało uznane za wykonane, misję należy wykonać w pełnym wątku (minimum 5 postów na osobę) oraz zakończyć przed upływem trwającego miesiąca fabularnego.

Jeżeli okaże się, że druga postać nie odpisze w dłuższym przeciągu czasu i tym samym uniemożliwi wykonanie zadania, gracz może dokończyć zadanie sam, opisując swoje dalsze działanie w poście liczącym przynajmniej 1000 słów. Może również skorzystać z pomocy lustra.

W wątkach można korzystać z lustra Ain Eingarp, które spełni rolę mistrza gry. Postać pisząca z tego konta może wcielić się w rolę dowolnych NPC-ów, wymienionych w treści zadania lub niewymienionych, oraz kształtować rzeczywistość, zrzucając graczom różnego rodzaju przeszkody. Należy pamiętać, że osoba korzystająca z lustra nie jest uprawniona do podejmowania działań kontrowersyjnie zbyt mocno ingerujących w integralność fabularną postaci, tj. o uśmierceniu postaci, uwięzieniu jej, nakryciu na nielegalnej działalności, zadecydować może wyłącznie mistrz gry.

Należy pamiętać, że wszelkie przedmioty wykorzystywane fabularnie (np. trucizny) muszą zostać uwarzona zgodnie z mechaniką forum, podobnie jak rzucane zaklęcia wymagają korzystania z kości.Powrót do góry Go down
 

Misje poboczne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Misje, walki, eventy i inne
» Misje zakonników

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Biuro informacji :: Mechanika-
Styl: Evandra + CassandraForum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.Baner small nobg

Morsmordre 2015-18