Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Lady " Wynocha" Burke na salonach!
AutorWiadomość
Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 1:07

Jestem inna, niż wszystkie, które poznałeś do tej pory. Bardziej wolna. Niepokorna, jak mały strumyk który, nawet nie wiesz kiedy, zmienia się w rwącą rzekę. Cierpliwa, jednak nie będę siedzieć cicho, mam swoje zdanie. Nie będę też strzępić sobie języka na darmo, jeśli nie uznam, żeś tego wart. Tajemnicza, nieokrzesana i wolna, nie do ujarzmienia, niczym dziki zwierz. Nie skrywam się pod obłudą fasady z uśmiechu i kłamstw, który towarzyszy tak wielu innym. Roztaczam wokół siebie chłód, który inni określają powiewem świeżości. Moje usta prędzej wygną się w oznace pogardy, czy pozostaną niewzruszone, niźli zobaczysz choćby na nich cień uśmiechu, ten grymas rzadko zdobi mą twarz. Jednak Ci, co choć raz go ujrzeli, zgodnie przyznają, że wart jest swej ceny. Nie poznasz mnie nigdy do końca, jednak możesz spróbować poznając mnie bliżejEdgar BurkeŁamacz klątw/brat
Edgar z rodziny Burkowatych
Podziwiam go. Głównie dlatego, że zaskarbia sobie przychylność ojca, której zawsze pragnęłam. to on zaraził mnie miłością do podróży i odkrywania nowych miejsc.
Quentin Burkealechmik/brat
Zimny odcień miłości
Kolejny mój brat, na którym wzorowałam się wybierając ścieżkę kariery życiowej. Okazało się jednak, że mimo iż kurs poszedł mi dobrze, to stanie nad kociołkiem jest nie dla mnie, a ja sama bardziej przypominam Edgara.
Esmee BurkeNadworna łobuziara
Psotnik pospolity
Jedna z bliźniaczek, córka Edgara. Ukochana bratanica Wynonny. To ona razem z siostrą jako jeden z niewielu sprawiają, że uśmiecha się pięknie i szczerze


Evelyn Slughornalchemik/kuzynka
Slughorn, niedaleka odmiana Burkowatych
To dziwna znajomość, ale potrzebna mi. Evelyn zdaje się rozumieć mnie i nie kwestionować moich wyborów. Głownie dlatego utrzymuję tą znajomość.
Ulla Nottpracuje w Wizengamocie
Notówka bladzista
Początki ich znajomości nie układały się dobrze. Głównie dlatego że panna Nott potrzebowała uwagi, której ja znów unikałam jak ognia. Zbliżyłyśmy się na kursie alchemicznym i tam utworzyła się między nami nić porozumienia.
Duncan BeckettNOZ
Rzdewnik szlamisty
W wieku czternastu lat złamałam nu nos. To jednak nadal nie zraziło go do mnie. Często ma czelność odezwać się do mnie mimo swojego pochodzenia i jako jeden z niewielu potrafi mnie rozbawić. Nie widziałam go jednak od kilku lat. I, żeby ktoś nie pomyślał, że jest inaczej, dobrze mi z tym!


Mogoth YaxleyPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Victoria ParkinsonPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Artur SlughornPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku


Inara CarrowPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Tristan RosierPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Soren AveryPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku


Nazwa / ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Nazwa / ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
Nazwa / ImięPodtytuł
Tekst po najechaniu na górze
Tekst w środku
You say

"I can fix the broken in your heart You're worth saving darling".
But I don't know why you're shooting in the dark I got faith in nothing.
Ostatnio zmieniony przez Wynonna Burke dnia 24.08.16 14:36, w całości zmieniany 7 razy
Wynonna Burke
Zawód : Łowca rzadkich ingrediencj, ex alchemik
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Im difficult, but I promise
I'm worth it.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Snow Queen
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3517-wynonna-persephone-burke https://www.morsmordre.net/t3530-tryton#61808 https://www.morsmordre.net/t3529-lady-burke-na-salonach#61753 https://www.morsmordre.net/t3531-wynonna-burke#61812
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 11:08
Cześć! fluffy Przyszłam powiedzieć, że my się możemy- a nawet powinnyśmy!- znać. Jesteśmy w tym samym wieku, na pewno setki razy widywałyśmy się przy ślizgońskim stole, potem wylądowałyśmy na kursie alchemicznym, no i jeszcze zdobywasz rzadkie składniki, co plasuje Cię bardzo wysoko na liście pożądanych kontaktów Ulli, która bawi się w alchemię! I pomimo ich trudnych charakterów (ech, te szlachcianki!) byłabym skłonna iść w jakiś fajny pozytyw, bo mamy dużo wspólnego. Co Ty na to? :pwease:
Ulla Nott
Zawód : pracownica Służb Administracyjnych Wizengamotu
Wiek : 24 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
lend me your hand and we'll conquer them all;
but lend me your heart and I'll just let you fall
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Lady " Wynocha" Burke na salonach!  Large
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3242-ulla-nott#54010 https://www.morsmordre.net/t3357-tyfon https://www.morsmordre.net/t3305-poskromic-zlosnice https://www.morsmordre.net/t3358-ulla-nott
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 12:14
Ooo, siostrzyczka :pwease:


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 25 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 30 +1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t3158-gburek#52271 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 12:37
no, to przychodzę z Morgo, bo reszta moich dziadów nie pasuje. chyba że na chama Lady " Wynocha" Burke na salonach!  3510499220 też coś chcę skoro nie jesteś tak... doświadczona jak swój brat. tylko 2 lata różnicy, ten sam dom, znać się muszą... róbmy coś  Lady " Wynocha" Burke na salonach!  2573766412They call him The Young Wolf. They say he can turn into a wolf himself when he wants. They say he can not be killed.

Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 14:53
Ulla Nott ja ci powiem tak, że wzięłam i przeczytałam sobie twoją kartę i co śmieszne, tchnęło mnie takie dziwne uczucie, że mimo iż są w jednym wieku i mają wiele wspólnego, to są też jednocześnie różne, począwszy od wyglądu, a skończywszy na charakterze. Ogólnie na co dzień właśnie takie zachowanie strasznie irytuje Wynonne, więc nie zadaje ona sobie nawet trudu by rozmawiać z taką osobą. Jednak są rówieśniczkami i znają się już z Hogwartu, może dziecięce serce Ulli nie mogło zrozumieć dlaczego i w Wynonnie nie wzbudza zainteresowania, czy też troski, tak jak w innych otaczających ją ludziach. To zaś mogło strasznie ciągnąć ją do Burke, które pewnie przez pierwsze kilka miesięcy, czy nawet lat zbywała ją szybko jakimś krótkim zdaniem. A już mówię dlaczego! Winnie posiadała wysoką zdolność obserwacji i logicznego myślenia, a co za tym idzie - wyciągania odpowiednich wniosków. Mogła więc szybko rozgryźć pannę Nott, doskonale zdawać sobie sprawę, że cała jej postać, to jedna wielka, dobrze grana rola teatralna i że Ulla jest mocno uzależniona od atencji i skupiania na sobie uwagi.
Co do szkolnych relacji nazwałabym to drogą przez ciernie dla Ulli, chyba, że coś mi nie wyszło z rozumieniem a czytanie, co też jest możliwe. Wynnona mogła ją ignorować przez długi okres czasu, a gdy już przychodziło jej do spędzaniu z nią czasu robiła to niechętnie i nie ukrywała tego.
Co do dalszych, może Burke po latach w końcu zrozumiałaby, że ta poza to forma obronna i w jakiś sposób ją zaakceptowała, może zbliżyły się na tym kursie. Może Ulla wiedząc, że Wyn ma w sobie więcej odwagi tchnęła w nią tą brakującą resztkę, dzięki której ta postawiła się ojcu i w końcu zaczęła robić coś, co sprawia jej satysfakcję, jednocześnie przynosząc wiele siniaków i otarć.
To w sumie bardziej taki zbiór myśli rozrzuconych, niezebranych, wiec ogarnij to, pomyśl i daj znać :pwease:

PANIE BRACIE aww aww aww aww aww aww
zawsze byłam w Twoim i Quentina cieniu, trochę się czułam niedoceniana przez ojca, ale z chęcią posłucham, jak ty sie zapatrujesz na nasze relacje :run:

Morgoth Yaxley masz jaguara na patronusie aww my kotowaci musimy trzymać się razem.
Możesz mi pomagać w zdobywaniu smoczych ingrediencji, ale dawać czynki, jajk będziesz wiedział, że jakiś gdzieś ledwie zipie i trzeba go dobić, albo już nie żyje. Wątroba, czy oko zawsze cenne w mej kolekcji będzie.
Co do stosunków między nami, w sumie nie wiem, po przeczytaniu karty mam takie wrażenie, że Twoja postać nie to mnie ziębić będzie ni to parzyć. Ale w sumie, jak się postarasz, to mogę Cię nawet lubić!
Wynonna Burke
Zawód : Łowca rzadkich ingrediencj, ex alchemik
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Im difficult, but I promise
I'm worth it.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Snow Queen
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3517-wynonna-persephone-burke https://www.morsmordre.net/t3530-tryton#61808 https://www.morsmordre.net/t3529-lady-burke-na-salonach#61753 https://www.morsmordre.net/t3531-wynonna-burke#61812
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 15:23
No, właśnie widziałam, że masz podobnego kota na patronusa cwaniak I bogina też mamy tego samego Lady " Wynocha" Burke na salonach!  2573766412 Na pewno będę Ci dawać cynki, jeśli będę dostawać coś w zamian. Jesteś eks alchemikiem, ale chyba jeszcze coś możesz wędzić, nie? Morgo na pewno będzie szanował pannę przez to, że jest ambitna i dążąca do perfekcji. Tak samo dobierali znajomków przez gęstą selekcję w Hogwarcie i może właśnie  należeli do tej samej grupy? Tak samo cenią rodzinę. Nie mogę powiedzieć jakie będzie mieć do niej stosunki, bo to wszystko wyjdzie w praniu, ale zapowiada się ciekawie  awwThey call him The Young Wolf. They say he can turn into a wolf himself when he wants. They say he can not be killed.

Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 15:49
Musimy mieć pozytyw! Wiadomo, Burkowie zawsze trzymają się razem. Chociaż Edgar z Wynonną pewnie zbyt często się nie widzieli - w końcu 10 lat różnicy to niemało. Kiedy się urodziła, Edgar już szedł do Hogwartu, a kiedy podrosła, Edgar już był dorosły, jeździł gdzieś po świecie i o. NO ALE i tak bądźmy do siebie przywiązani, pomagajmy sobie i trujmy wrogów. Poza tym mogli wspólnie jeździć na niektóre wyprawy; może na te pierwsze jeździła razem z Edgarem? No, coś takiego.


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 25 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 30 +1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t3158-gburek#52271 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 15:57
Morgoth Yaxley :run: ojenynocotygadasz, to mi zaczyna zakrawać na mocno pozytywną relację. Jak chcesz i masz jakieś cynki to możemy zagrać coś, albo iść coś zdobyć, a ja jedną z wybranych ingrediencji zmienię na smoczą ;>

Bracie aww właśnie, właśnie, mogłeś mnie zabrać gdzieś i to Ty mi zaszczepiłeś miłość do podróży. Bawienie się z artefaktami mnie już jednak za mocno nie interesowało, bo dla mnie to zwykłe stare bibeloty i nie wato im poświęcać za wiele uwagi. No i kocham mocno Twoje córki, są przecież taki urocze, może mnie łaskawie słuchają, bo im opowiadam o różnych przygodach z podróży. Przy nich jedynych, poza Tobą i Quentinem mogę się prezentować nie tak chłodno i oschle.


You say

"I can fix the broken in your heart You're worth saving darling".
But I don't know why you're shooting in the dark I got faith in nothing.
Ostatnio zmieniony przez Wynonna Burke dnia 10.08.16 16:09, w całości zmieniany 1 raz
Wynonna Burke
Zawód : Łowca rzadkich ingrediencj, ex alchemik
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Im difficult, but I promise
I'm worth it.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Snow Queen
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3517-wynonna-persephone-burke https://www.morsmordre.net/t3530-tryton#61808 https://www.morsmordre.net/t3529-lady-burke-na-salonach#61753 https://www.morsmordre.net/t3531-wynonna-burke#61812
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 16:01
No, gadam! I to konkretnie. Mocno pozytywna?  charming Na każdą grę jestem chętna, więc powiedz tylko czego Ci potrzeba i gdzie chcesz wyruszać, a pakuję plecaczek, kajecik pod pachę i idę! Przydałoby mi się coś ze smokami, bo coś mi ludzie od roboty pouciekali na urlopy idkThey call him The Young Wolf. They say he can turn into a wolf himself when he wants. They say he can not be killed.

Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 16:09
Yaxley, możemy się ruszyć po krew smoka, albo po jego oko. Gdzie co i jak, to chyba Ty najlepiej wiesz. Najlepiej, jak mi dasz cynka przez sowę, że jeden ledwo zipie zaraz zemrze, albo chodźmy na pożądną walkę z jakiś! Cokolwiek, mogę zacząć, jak mi powiesz gdzie i polecimy z tematem :come:


You say

"I can fix the broken in your heart You're worth saving darling".
But I don't know why you're shooting in the dark I got faith in nothing.


Wynonna Burke
Zawód : Łowca rzadkich ingrediencj, ex alchemik
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Im difficult, but I promise
I'm worth it.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Snow Queen
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3517-wynonna-persephone-burke https://www.morsmordre.net/t3530-tryton#61808 https://www.morsmordre.net/t3529-lady-burke-na-salonach#61753 https://www.morsmordre.net/t3531-wynonna-burke#61812
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 16:14
Muszę jeszcze pomyśleć, dlaczego miałby Ci przesyłać tę wiadomość... Bo... Teraz niczego nie potrzebuję. Na walkę na razie nie licz, bo szybciej umrę przez Ondynkę XD Ale przydałoby się jeszcze powód, dla którego napiszę obgadać. Bo tak z dupy to odpada. Chyba że napiszesz do mnie z prośbą o doniesienie o takim przypadku i wtedy już będzie cacy wszystko się trzymało kupy cwaniakThey call him The Young Wolf. They say he can turn into a wolf himself when he wants. They say he can not be killed.

Morgoth Yaxley
Zawód : a gentleman is simply a patient wolf, buduję sobie balet trolli
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Thus he came alone to Angband's gates, and he sounded his horn, and smote once more upon the brazen doors, and challenged Morgoth to come forth to single combat. And Morgoth came.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3063-morgoth-yaxley https://www.morsmordre.net/t3117-kylo#51270 https://www.morsmordre.net/t3115-the-young-wolf#51264 https://www.morsmordre.net/f288-fenland-palac-yaxleyow https://www.morsmordre.net/t3525-skrytka-bankowa-nr-803#61584 https://www.morsmordre.net/t3124-morgoth-yaxley#51390
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 16:18
Może napiszę do Ciebie sowę i powiem w nim, że mam dla Ciebie propozycję, o której wolałabym porozmawiać osobiście, a ty mi ładnie wyślesz sowę z miejscem spotkania i tam walniemy wątek w którym dopiero "ustawiamy" naszą przyszłą współpracę, a dla swojej wiarygodności podajesz mi pierwsze info jakieś? :D


You say

"I can fix the broken in your heart You're worth saving darling".
But I don't know why you're shooting in the dark I got faith in nothing.


Wynonna Burke
Zawód : Łowca rzadkich ingrediencj, ex alchemik
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Im difficult, but I promise
I'm worth it.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Snow Queen
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3517-wynonna-persephone-burke https://www.morsmordre.net/t3530-tryton#61808 https://www.morsmordre.net/t3529-lady-burke-na-salonach#61753 https://www.morsmordre.net/t3531-wynonna-burke#61812
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 16:19
no i szafa gra a w trawie piszczy  cwaniak
nie przelogowałam się, ale tu Morgo iksde


Hello darkness, my old friend
Come to talk with you again

Raiden Carter
Zawód : dzień dobry
Wiek : 32
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
I don't know but I been told
A big legged woman ain't got no
s o u l
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Lady " Wynocha" Burke na salonach!  Tumblr_nd9k6t8Tpx1rjxr81o8_r1_250
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3256-raiden-carter#55069 https://www.morsmordre.net/t3274-tales#55392 https://www.morsmordre.net/t6371-agent-carter#161664 https://www.morsmordre.net/f308-beckenham-overbury-avenue-13 https://www.morsmordre.net/t3526-skrytka-bankowa-nr-834#61585 https://www.morsmordre.net/t3275-raiden-carter#117377
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 16:21
wiem wiem hula to biegnę pisać


You say

"I can fix the broken in your heart You're worth saving darling".
But I don't know why you're shooting in the dark I got faith in nothing.


Wynonna Burke
Zawód : Łowca rzadkich ingrediencj, ex alchemik
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Im difficult, but I promise
I'm worth it.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Snow Queen
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3517-wynonna-persephone-burke https://www.morsmordre.net/t3530-tryton#61808 https://www.morsmordre.net/t3529-lady-burke-na-salonach#61753 https://www.morsmordre.net/t3531-wynonna-burke#61812
Re: Lady " Wynocha" Burke na salonach! [odnośnik]10.08.16 18:09
Chciałabym ci podsunąć Victorię. Jest alchemiczką po skończonym kursie ministerialnym, teraz jednak zajmuje się produkcją perfum. Co nie zmienia faktu, że czasami również warzy eliksiry, jeśli jest tego taka potrzeba. Może od lady Burke mogłaby czasami kupować składniki, które byłyby jej aktualnie potrzebne, a nie mogłaby ich nigdzie dostać? Znają się raczej z salonów, na szkołę to zbyt duża różnica wieku. Niby Parkinsonowie i Burkowie się nie lubią, ale co się robi dla interesów?Czas płynieAle wspomnienia pozostają na zawsze

Victoria Parkinson
Zawód : Dama, twórczyni perfum, alchemiczka
Wiek : 20
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Bo nie miłość jest najważniejsza, a spełnienie obowiązku wobec rodu i męża.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3354-victoria-parkinson https://www.morsmordre.net/t3379-harkan#57453 https://www.morsmordre.net/t3381-lady-parkinson#57459 https://www.morsmordre.net/f110-gloucestershire-cotswolds-hills-posiadlosc-parkinsonow https://www.morsmordre.net/t3442-skrytka-bankowa-nr-842 https://www.morsmordre.net/t3380-victoria-parkinson#57455

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Lady " Wynocha" Burke na salonach!
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach