Wydarzenia


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share | 
 

 Tryton

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Wynonna Burke
avatar

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t3517-wynonna-persephone-burke https://www.morsmordre.net/t3530-tryton#61808 https://www.morsmordre.net/t3529-lady-burke-na-salonach#61753 https://www.morsmordre.net/t3531-wynonna-burke#61812
Łowca rzadkich ingrediencj, ex alchemik
24
Szlachetna
Zaręczona
Im difficult, but I promise
I'm worth it.
7
7
10
0
2
1
4
8
Czarownica
Snow Queen

PisanieTemat: Tryton   10.08.16 11:43

First topic message reminder :
Tryton
Tryton to nie sowa, a potężne sówsko. Wynnona, gdy zdecydowała się na karierę łowcy ingrediencji bardzo długo szukała sowy odpowiedniej. Wytrwałej i takiej, która potrafi przebyć dalekie odległości.
Tryton właśnie taki jest. Jednocześnie dostojny jak jego właścicielka, ole ogłady ma chyba więcej od niej. Zawsze spokojny i cierpliwy. Ciężko go zdenerwować, czy przestraszyć. A co najważniejsze, rzetelnie dostarcza listy.


Kod:
<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('LINK DO OBRAZKA TWOJEJ SOWY');"><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt">NADAWCA</span><div class="sowa3"><span class="adresat">ADRESAT </span><span class="tresc">TREŚĆ WIADOMOŚCI
<span class="podpis">PODPIS</span></span></div></div></div></div>
You say

"I can fix the broken in your heart You're worth saving darling".
But I don't know why you're shooting in the dark I got faith in nothing.
Ostatnio zmieniony przez Wynonna Burke dnia 03.12.16 20:27, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Tristan Rosier
avatar

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t977-tristan-rosier#5336
Arystokrata, smokolog
27
Szlachetna
Żonaty
Ani żąda, ani prosi,
tylko w ślepiach żółty blask
i o schody ostrzy pazur,
aż człowieka bierze dreszcz.
29
30
0
0
0
42
5
11
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Tryton   03.06.17 19:57

Przeczytaj Tristan C. Rosier
Wynonno,słowem wstępu dziękuję za przepełnione troską słowa, mam się dobrze, podobnie jak moja piękna małżonka. Evandra przesyła pozdrowienia, wraz z niemym podziwem nad lady odwagą, brawurą i siłą ducha, sama nigdy nie porwałaby się na tak heroiczny czyn. Mnie również nie przestaje wypełniać zdumienie, wydaje mi się, że twój brat, lady, nie był mniej zaskoczony. Nie jestem pewien, czy to czasem nie w tym momencie zakrztusił się podanym trunkiem; szczęśliwie nie był to wypadek śmiertelny.

Nie musisz dziękować mi za okazaną pomoc, taki był mój obowiązek. Niechętnie patrzę, kiedy błękitna krew rosi ziemię; a już zwłaszcza błękitna krew należąca do mojej rodziny. Jak powinienem się do ciebie zwracać, lady, kiedy nasze rodziny zostaną połączone? Siostro? Ależ to dźwięcznie brzmi. Jako mężczyzna, człowiek starszy i bardziej doświadczony, co więcej, mający o smokach obszerną wiedzę, nie mogłem dopuścić do tej katastrofy, choć wydaje mi się, że dwie dekady temu, jeszcze nim posiadłem całą tę wiedzę, wiedziałem już, że szarża w smoczą paszczę to nienajlepszy pomysł. Mam nadzieję, że lady też tę lekcję zapamięta - po liście widzę, że z tą coraz lepiej.

Z niecierpliwością również wyczekuję spotkania - choć ufam, że odbędzie się ono w okolicznościach bardziej sprzyjających. Jeśli chce mi lady podziękować osobiście, sugeruję wyprawę do teatru. Wystawiają Don Kichota - jeśli miniona sytuacja wciąż jest dla lady zagadką, morał płynący ze spektaklu powinien rzucić na nią nieco światła.
Tristan
the vermeil rose had blown
in frightful scarlet, and its thorns outgrown

Powrót do góry Go down
Tristan Rosier
avatar

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t633-tristan-rosier#1815 https://www.morsmordre.net/t639-vespasien https://www.morsmordre.net/t637-tristan-rosier#1838 https://www.morsmordre.net/f97-dover-upper-rd-13 https://www.morsmordre.net/t977-tristan-rosier#5336
Arystokrata, smokolog
27
Szlachetna
Żonaty
Ani żąda, ani prosi,
tylko w ślepiach żółty blask
i o schody ostrzy pazur,
aż człowieka bierze dreszcz.
29
30
0
0
0
42
5
11
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Tryton   04.06.17 0:45

Przeczytaj Tristan C. Rosier
Wynonno,przekazałem pozdrowienia, lecz w jej imieniu zdecyduję się odmówić Twojej propozycji. Jest bardzo ciekawa, niemniej moja droga małżonka jest damą, która nie może sobie pozwolić na zabrudzenie swojej perfekcyjnej reputacji. Jestem pewien, że z przyjemnością posłucha opowieści już po Twoim powrocie, choć być może wpierw powinnaś opowiedzieć je swoim braciom - celem przesiania tych, które nadają się do towarzystwa dam.
Nie ma niczego dziwnego w tym, że się o Ciebie troszczę, Wynonno. Twój brat zrobiłby to samo dla mojej siostry, gdyby ta nagle postradała rozum. Cieszy mnie Twoja wdzięczność, wiedz, że pewnego dnia się o nią upomnę.

To wielki zaszczyt, zostać przeniesiony na bliższy stopień poufałości. Wedle życzenia, będę się zwracał do Ciebie imieniem. Być może udzieli ci się wspomniana przez Ciebie zimna krew - opanowanie nigdy nie było Twoją mocną stroną. Nie spodziewałem się pachnącej papeterii, ale pergamin dziurawy jak ser szwajcarski świadczy o braku wiedzy o elementarnych podstawach epistolografii. Dobrze, że to tylko nieformalny list, w którym, jako nieprzerwanie zatroskany przyjaciel, mogę zwrócić Ci uwagę na ów estetyczny defekt.
Masz słuszność. Kiedy wypowiadam Twoje imię, czuję tę moc braterskich uczuć, niemal takich silnych, jakie czułem zawsze do rodzonego brata.

Oczywiście, że byłbym tak uprzejmy. Zobaczymy, czego nauczymy się tym razem. Spotkamy się więc w Palladium jutrzejszego wieczoru - jeśli tylko termin jest dla Ciebie dogodny.
Tristan
the vermeil rose had blown
in frightful scarlet, and its thorns outgrown

Powrót do góry Go down
Deirdre Tsagairt
avatar

Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t1037-deirdre-tsagairt https://www.morsmordre.net/t1043-moira#6174 https://www.morsmordre.net/t1045-panienka-lekkich-obyczajow-zaprasza#6178 https://www.morsmordre.net/f217-kent-wyspa-sheppey-biala-willa https://www.morsmordre.net/t1190-deirdre-tsagairt
kochanica króla
25
Czysta
Zamężna


I've tasted blood and I want more


20
10
0
0
0
41
5
0
Czarownica
maybe I have always been more comfortable in chaos

PisanieTemat: Re: Tryton   06.06.17 22:12

Przeczytaj
Wynnono,
oczywiście, że znajdę dla Ciebie jutro czas. Spokojny spacer dobrze nam zrobi - dawno nie przebywałam na świeżym powietrzu i chociaż doskonale wiesz, że właściwie nie przepadam za wątpliwie kuszącym pięknem natury, to w Twoim towarzystwie jakoś podołam skonfrontowaniu się z rozkwitając przyrodą. Może doprowadzi to nas do nostalgicznych wspomnień związanych z Hogwartem i nieco zmniejszy ciężar dorosłości spoczywający na naszych barkach.
Do zobaczenia jutrzejszym wieczorem, Wynonno.
Deirdre
x Me and the devil walking side by side - and I'm gonna see my man until I get satisfied
Powrót do góry Go down
Inara Nott
avatar

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t1023-inara-carrow https://www.morsmordre.net/t1405-tu-jest-smok-ale-sowa https://www.morsmordre.net/t1100-inara-carrow https://www.morsmordre.net/f236-nottinghamshire-ashfield-manor https://www.morsmordre.net/t1598-inara-carrow
Alchemiczka
26
Szlachetna
Zamężna
I might only have one match
but I can make an explosion
10
10
35
0
0
0
5
5
Czarownica

PisanieTemat: Re: Tryton   06.06.17 23:29

Przeczytaj Inara
Wynonno,
Uwielbiasz mnie straszyć, prawda? Przez krótki, okrutny moment podejrzewałam cię o zmianę swego nastawienia do mnie. Tyle razy ostatnio oficjałów słyszałam, że czasem boję się, że zapomniano jak mam na imię. Nie zapomnij Wynn, proszę.
Nie wiem, co mam ci powiedzieć. Nigdy...nie myślałam, że to wszystko mi się przytrafi. Szczególnie on. Ale o to chyba chodzi. gdyby nie on, wszystko byłoby rysowane gruba linią sztucznego niedopowiedzenia. Tak nie jest. Nie żałuję żadnej chwili z nim spędzonej, ale...nie myśl Moja droga, że na tym moje życie się kończy. Nie rezygnuję z pasji, ani swoich pragnień, chociaż jedno spełniło się nieoczekiwanie.
Minęło zbyt wiele czasu od naszego spotkania, takiego, w którym pachniesz ziołami i wrzucasz mi do kociołka niespostrzeżenie listek jaśminu. Kto by pomyślał, że jeden, drobny płatek wywoła takie wrzenie?
Wynn..kradnij ten czas, proszę. Zmieniłam nazwisko, ale jestem tą samą Inarą co kiedyś, może nieco bardziej zamotaną przez wydarzenia, może z obliczem bardziej zamyślonym? Każdy trochę się zmienia, sama wiesz. Tym bardziej, że masz o czym mi też opowiedzieć. Odwiedź mnie.
Percy, też się ucieszy.

Tęsknię Nonna,

Inara

You with the sad eyes. Don't be discouraged, Oh I realize, It's hard to take courage. I see you real

Powrót do góry Go down
Craig Burke
avatar

Martwi/Azkaban/Zaginieni
Martwi/Azkaban/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3810-craig-maddox-burke https://www.morsmordre.net/t3814-blanche#70697 https://www.morsmordre.net/t3813-zwiazki-lorda-burke#70693 https://www.morsmordre.net/f173-durham-rezydencja-w-tees-valley https://www.morsmordre.net/t3842-craigowe#71823
Handlarz czarnomagicznymi przedmiotami
32
Szlachetna
Kawaler
I will burn your kingdom down
If you try to conquer
Me and Mine
3
15
0
0
1
20
9
9
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Tryton   07.06.17 9:14

Przeczytaj Craig Burke
Droga Wynonno raduje mnie, że mój list jednak do Ciebie dotarł. Bałem się, że mógł się gdzieś zawieruszyć. Naturalnie rozumiem, że jesteś osobą dość zajętą, stale spieszącą za jakimiś sprawami i w natłoku zadań nie dałaś rady znaleźć chwili by odpisać.
Butelka hiszpańskiego trunku brzmi niezwykle kusząco, muszę jednak z przykrością donieść, iż z powodu braku odpowiedzi z Twojej strony, wyznaczony dzień zagospodarowałem już na inne sprawy, których nie da się przesunąć w czasie. Nadal jednak z ogromną chęcią zobaczę się z Tobą w wolnej chwili. Wyznaczmy więc tylko późniejszy termin, by żadnemu z nas nie przeszkodził on w codziennych sprawach. Mam nadzieję, że w maju znajdziesz dla mnie odrobinkę czasu. Mój dom zawsze stoi dla ciebie otworem.
Twój kuzyn
Craig
His smile fair as spring, as towards him he draws you;
His tongue sharp and silvery as he imploresyou
Powrót do góry Go down
Daphne Rowle
avatar

Martwi/Azkaban/Zaginieni
Martwi/Azkaban/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t652-daphne-rowle https://www.morsmordre.net/t707-safona#2367 https://www.morsmordre.net/t706-daphne-rowle https://www.morsmordre.net/f222-cheshire-zamek-beeston https://www.morsmordre.net/t4308-daphne-h-rowle#90966
Niewymowna, alchemiczka i trucicielka
28
Szlachetna
Panna
jeśli przeżyje choć jeden wilk,
owce nigdy nie będą bezpieczne
5
1
19
1
0
11
2
1
Czarownica
królowa zimy

PisanieTemat: Re: Tryton   08.06.17 19:32

Przeczytaj Daphne H. Rowle
Droga Wynonno, minęło wiele czasu od naszego ostatniego spotkania. Jestem winna zarówno Tobie, jak i Quentinowi, przeprosiny za moje milczenie, jednakże od wielu miesięcy byłam na Wyspach nieobecna. Wierzę, iż miewasz się dobrze i cieszysz się dobrym zdrowiem. Trapi mnie ciekawość Twych przygód i nieprzygód, które zwykle towarzyszą poszukiwaczom.
Jednocześnie zwracam się do Ciebie z prośbą, bo wierzę, że kto jak kto, lecz Ty, na pewno będziesz mogła zaoferować mi róg reema w dobrej cenie. Czy mogę na Ciebie liczyć w tym wględzie? Daphne
here in the forest, dark and deep,
I offer you eternal sleep

Powrót do góry Go down
Daphne Rowle
avatar

Martwi/Azkaban/Zaginieni
Martwi/Azkaban/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t652-daphne-rowle https://www.morsmordre.net/t707-safona#2367 https://www.morsmordre.net/t706-daphne-rowle https://www.morsmordre.net/f222-cheshire-zamek-beeston https://www.morsmordre.net/t4308-daphne-h-rowle#90966
Niewymowna, alchemiczka i trucicielka
28
Szlachetna
Panna
jeśli przeżyje choć jeden wilk,
owce nigdy nie będą bezpieczne
5
1
19
1
0
11
2
1
Czarownica
królowa zimy

PisanieTemat: Re: Tryton   08.06.17 20:15

Przeczytaj Daphne H. Rowle
Droga Wynonno, przyjemność jest po mojej stronie, jeśli mogłam sprawić Ci radość. Pozwalam sobie mieć nadzieję, iż uda nam się spotkać w nadchodzącym miesiącu i porozmawiać w cztery oczy! Doskonale wiesz, że niektórych myśli nie można przelać na pergamin.
Nie, milady, zdecydowanie nie przynosi! Prawdę mówiąc - tęskniłam za swoim zajęciem przez te wszystkie miesiące. Wiesz doskonale, że kobiety takie jak my, z takim statusem majątkowym, mogą pozwolić sobie na zawodową bezczynność - chyba, że posiadają coś niezwykle ważnego: ambicję. Posada, którą zdobyłam, zdobyłam dzięki pasji. Departament Tajemnic nie jest dla mnie więc źródłem udręk, lecz fascynacji - nie mogę Ci jednak zdradzić nic więcej. Uroki mego zawodu.
Niezaprzeczalnie są najwyższej jakości, dlatego właśnie zwróciłam się z prośbą do Ciebie! Nie zaprzeczam że jeśli to możliwe, to miałabym pewne wymagania... Chodzi mi o róg młodego osobnika, pozwolę sobie powiedzieć - wręcz świeży, a więc niezbyt długi. Daphne


here in the forest, dark and deep,
I offer you eternal sleep

Powrót do góry Go down
Antonia Borgin
avatar

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t4668-antonia-borgin https://www.morsmordre.net/t4725-vermeer#101224 https://www.morsmordre.net/t4722-nie-wszystko-zlo-to-co-sie-swieci https://www.morsmordre.net/f319-smiertelny-nokturn-19 https://www.morsmordre.net/t4726-antonia-borgin#101398
pracownik urzędu niewłaściwego użycia czarów & znawca run
26
Półkrwi
Panna
ognistych nocy głodne przebudzenia
i tych uścisków, żar co krew wysusza,
wszystkie rozkosze ciała - i cierpienia
wszystkie, jakie znosi dusza
0
11
0
5
0
15
2
4
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Tryton   09.06.17 15:12

Przeczytaj Antonia Borgin
Czarne złoto na Walijskich zboczach? Nie robię nic bezinteresownie więc jeżeli poszukiwania mają przynieść jedynie Tobie zysk, a mi prawdopodobnie jedynie coś na kształt satysfakcji to na pewno znajdziesz w Londynie innych znawców run.

Co do pomyłek to cieszę się, że o tym wspomniałaś. To chyba ten jeden z nielicznych momentów kiedy się zgadzamy. A

   
Udziel mi więc tych cierpień
 płaczmy razem na nie! ach, nie dziel ich, niech
wszystko mi samej zostanie
Powrót do góry Go down
Daphne Rowle
avatar

Martwi/Azkaban/Zaginieni
Martwi/Azkaban/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t652-daphne-rowle https://www.morsmordre.net/t707-safona#2367 https://www.morsmordre.net/t706-daphne-rowle https://www.morsmordre.net/f222-cheshire-zamek-beeston https://www.morsmordre.net/t4308-daphne-h-rowle#90966
Niewymowna, alchemiczka i trucicielka
28
Szlachetna
Panna
jeśli przeżyje choć jeden wilk,
owce nigdy nie będą bezpieczne
5
1
19
1
0
11
2
1
Czarownica
królowa zimy

PisanieTemat: Re: Tryton   09.06.17 19:04

Przeczytaj Daphne H. Rowle
Droga Wynonno, tutaj także muszę się z Tobą zgodzić. Po prostu ja nie potrafię pojąć podobnej stagnacji, nie usiedziałabym długo w jednym miejscu, oczywiście w sensie własnego rozwoju. Wiem doskonale, że doskonale rozumiesz co mam na myśli.
Byłam przygotowana na dłuższy czas oczekiwania, Wynonno! Jestem świadoma, iż za najwyższą jakością stoi mnóstwo pracy oraz czasu, dlatego oczywiście będę cierpliwa.
Czy tą podróż mam rozumieć jako ostatnią przed Twymi zaślubinami? Chciałam złożyć Ci gratulacje osobiście, jednakże skoro już o tym wspomniałam... To przyjmij je ode mnie. Wierzę, iż Twój pan ojciec dokonał słusznego wyboru i będziesz ukontentowana. Jeśli masz wątpliwości, to możesz na mnie liczyć - jestem dobrym słuchaczem. Daphne
here in the forest, dark and deep,
I offer you eternal sleep

Powrót do góry Go down
Daphne Rowle
avatar

Martwi/Azkaban/Zaginieni
Martwi/Azkaban/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t652-daphne-rowle https://www.morsmordre.net/t707-safona#2367 https://www.morsmordre.net/t706-daphne-rowle https://www.morsmordre.net/f222-cheshire-zamek-beeston https://www.morsmordre.net/t4308-daphne-h-rowle#90966
Niewymowna, alchemiczka i trucicielka
28
Szlachetna
Panna
jeśli przeżyje choć jeden wilk,
owce nigdy nie będą bezpieczne
5
1
19
1
0
11
2
1
Czarownica
królowa zimy

PisanieTemat: Re: Tryton   09.06.17 19:53

Przeczytaj Daphne H. Rowle
Wynonno, muszę przyznać, iż podziwiam Twą wiedzę w dziedzinie zarówno zielarstwa, jak i magicznych zwierząt. Jako alchemik, rzecz jasna, pilnie studiowałam obie te dziedziny, jednakże większą wagę zawsze przywiązywałam zawsze do samego procesu eliksirowarstwa. Przywykłam do kupowania ingrediencji, nie zaś ich zdobywania - a jestem świadoma, iż pozyskanie ich to nie lada wyzwanie. Naprawdę - winszuję talentu Wynonno!

Nie wierzę w to, by tak silna kobieta jak Ty dała się stłamsić i porzuciła swą pasję. Doskonale znasz moje spojrzenie na małżeństwo: jestem świadoma, że to nasz obowiązek, lecz jesteśmy czarownicami szlachetnej krwi i nie dajmy z siebie uczynić niewolnic. Wierzę, że będziesz silna i nie porzucisz swej pasji, szczerze Ci tego życzę Wynonno!
Daphne
here in the forest, dark and deep,
I offer you eternal sleep

Powrót do góry Go down
Antonia Borgin
avatar

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t4668-antonia-borgin https://www.morsmordre.net/t4725-vermeer#101224 https://www.morsmordre.net/t4722-nie-wszystko-zlo-to-co-sie-swieci https://www.morsmordre.net/f319-smiertelny-nokturn-19 https://www.morsmordre.net/t4726-antonia-borgin#101398
pracownik urzędu niewłaściwego użycia czarów & znawca run
26
Półkrwi
Panna
ognistych nocy głodne przebudzenia
i tych uścisków, żar co krew wysusza,
wszystkie rozkosze ciała - i cierpienia
wszystkie, jakie znosi dusza
0
11
0
5
0
15
2
4
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Tryton   09.06.17 20:37

Przeczytaj Antonia Borgin
  O obowiązku wobec sklepu nie musisz mi naprawdę przypominać. Pod koniec kwietnia wyślij mi proszę sowę ze szczegółami spotkania. Nie istnieje większa wdzięczność, lady Burke.   A.

   
Udziel mi więc tych cierpień
 płaczmy razem na nie! ach, nie dziel ich, niech
wszystko mi samej zostanie
Powrót do góry Go down
Edgar Burke
avatar

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t3158-gburek#52271 https://www.morsmordre.net/f295-durham-barnard-castle https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
łamacz klątw, B&B, diler opium
34
Szlachetna
Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
20
0
0
5
0
20
5
5
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Tryton   12.06.17 11:15

Przeczytaj Edgar Burke
Wynonno, dziękuję Ci za list. Bliźniaczki czują się świetnie, tak samo jak mały Marius. Cała trójka zdaje się klonować - pomimo dużego rozmiaru naszej posiadłości, nie ma miejsca, w którym by ich nie było.
Szczerze mówiąc, moje życie ostatnio kręci się wokół sklepu. Dobrze wiesz ile zmian wniosło wyjście Wielkiej Brytanii z MKCZ, dlatego też większość wolnego czasu poświęcam na uspokojenie sytuacji. Nie będę zdradzał Ci żadnych szczegółów, nie sądzę, by były one interesujące.
Również ubolewam nad tym, że tak rzadko się spotykamy. Przyznasz, że nasi rodzice o wiele lepiej dysponowali swoim czasem - w rodzinnym domu regularnie pojawiali się nasi wujowie wraz z ciotkami. Czas wziąć z nich przykład albo zapomnimy jak wyglądamy.
Ziva również ma się dobrze. Dziękuje Ci za miłe słowa i również pozdrawia. Edgar


Powrót do góry Go down
Craig Burke
avatar

Martwi/Azkaban/Zaginieni
Martwi/Azkaban/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3810-craig-maddox-burke https://www.morsmordre.net/t3814-blanche#70697 https://www.morsmordre.net/t3813-zwiazki-lorda-burke#70693 https://www.morsmordre.net/f173-durham-rezydencja-w-tees-valley https://www.morsmordre.net/t3842-craigowe#71823
Handlarz czarnomagicznymi przedmiotami
32
Szlachetna
Kawaler
I will burn your kingdom down
If you try to conquer
Me and Mine
3
15
0
0
1
20
9
9
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Tryton   12.06.17 12:59

Przeczytaj Craig Burke
Droga kuzynko cieszy mnie że rozumiesz zaistniałą sytuację. Z radością spotkam się więc z tobą w pierwszych dniach maja, gdy pogoda powinna zacząć już nas rozpieszczać nieco większą ilością słońca. Przy nim hiszpańskie wino będzie smakować zapewne najlepiej.
Twój kuzyn
Craig
His smile fair as spring, as towards him he draws you;
His tongue sharp and silvery as he imploresyou
Powrót do góry Go down
Quentin Burke
avatar

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3067-quentin-burke#50373 https://www.morsmordre.net/t3092-skrzynka-quentina#50608 https://www.morsmordre.net/t3083-disco-inferius#50538 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t3261-quentin-burke
alchemik, ale pomaga u Borgina & Burke'a
29
Szlachetna
Kawaler
Unikaj milczenia
z którego zbyt często korzystasz
ono może rozwiązać ci język.
0
5
20
0
0
10
0
4
Czarodziej

PisanieTemat: Re: Tryton   11.07.17 14:21

Przeczytaj Quentin, 30.04
Wynonno, Przepraszam, że się nie odzywałem i nie zjawiłem się w domu. Miałem poważny wypadek. Leżę w szpitalu na oddziale Urazów Pozaklęciowych, w sali numer 2. Nie mogę pisać, to pismo Estelle, jest tutaj ze mną. Powiadom proszę ojca, żeby się nie martwił - podobno z tego wyjdę. Quentin
Mil­cze­nie, cisza gro­bowa, a jakże wy­mow­na. Zdmuchnęła is­kry złudzeń. Zos­ta­wiła tło stra­conych nadziei.
I po­wiedziała więcej niż słowa.

Powrót do góry Go down
 

Tryton

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Archiwa Departamentu Tajemnic :: Sowia poczta-
Styl: Evandra + CassandraForum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.Baner small nobg

Morsmordre 2015-18