Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Baron
AutorWiadomość
Baron [odnośnik]31.08.16 20:15
First topic message reminder :
Baron
Baron nie jest sową, jest jastrzębiem. To ptaszysko o brązowym upierzeniu dotrze wszędzie i w każdą pogodę. Trochę czasem grymasi, dlatego dobrze mieć dla niego jakiegoś krakersa. Jak trafisz na jego zły dzień, to nawet krakers nie uchroni cię przed dziobnięciem w palce, które znaczy tylko tyle, że masz się pośpieszyć z tym marnym listem, bo on chce wrócić już do siebie. Tonks nie gryzie, bo Tonks go karmi. Każdy inny narażony jest jednak na jego pogardliwy wzrok i ostry dziób.


Kod do listu:
Kod:

<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('LINK DO OBRAZKA TWOJEJ SOWY');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 10 Just6
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks

Re: Baron [odnośnik]19.03.20 21:06
Przeczytaj M.Tonks
J. Tonks Przesyłam raport z marcowej misji Zakonu Feniksa.
Cel misji: 27 marca wraz z Samuelem Skamandrem udaliśmy się do chatki felietonisty Proroka Codziennego o nazwisku Fidelius i jego rodziny. Fidelius był na celowniku Ministerstwa z powodu swoich artykułów krytykujących Malfoya, w dodatku jego krewni prawdopodobnie angażowali się w pomoc mugolom - mieliśmy za zadanie ostrzec wszystkich przed niebezpieczeństwem, przekonać do współpracy z Zakonem i pomóc im ewakuować się do Oazy.
Przebieg: Niestety, nigdy nie dotarliśmy do rodziny Fideliusa. Na polanie przed chatą pojawili się dwaj czarnoksiężnicy, jeden zamaskowany i wspomagający się Speculio. Ten ze Speculio rzucił czarnomagiczne zaklęcie - mgłę, która wywoływała najgorsze koszmary, w dodatku o mocy spotęgowanej dzięki magii jego kopii. Jestem aurorem od lat, a nigdy nie padłem ofiarą czegoś tak potężnego. Zaklęcie zbiło mnie z nóg i ocknąłem się dopiero w Mungu. Słyszałem, że Skamander ochronił się dzięki oklumencji, a potem rzucił Aequitio aby unieszkodliwić również napastników. Najprawdopodobniej liczył, że resztkami sił zdoła przywołać Patronusa i ostrzec Fideliusa, ale przeliczył swoje siły i nie zdążył…
Rezultat: Nie wiadomo co się stało z rodziną Fideliusa, ponieśliśmy porażkę - jeżeli padli ofiarą czarnej mgły, to wszystko mogło skończyć się tragicznie, jeżeli uciekli, to nie wiadomo dokąd. Rycerze Walpurgii nie zdołali się do nich przedostać ani ich torturować, ale to marne pocieszenie.
Co można było zrobić lepiej: Misja zmotywowała mnie do nauki oklumencji, widzę też jak potężne są zdolności niektórych członków Rycerzy Walpurgii. Skamander poświęcił się heroicznie i unieszkodliwił napastników, ale powinniśmy byli obrać za priorytet bezpieczeństwo Fideliusa, ostrzec go od razu i dopiero potem podjąć walkę.
Wnioski końcowe: Misja zakończyła się niepowodzeniem dla nas i dla wrogów.


PS: Przepraszam za zwłokę, przy porządkach i nowych lokatorach w domu zniknął mój zapas pergaminu (znalazł się w biurku, ale naprawdę praktyczniej trzymać go na podłodze przy szafce).
--> Michael


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 10 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Baron [odnośnik]24.03.20 23:29
Kieran Rineheart 2 IV 1957
Justine, Wiesz cokolwiek o Jackie? Może chociaż gdzie się podziewa? Odzywała się w ogóle? Może chociaż wiesz cokolwiek o tym, co wydarzyło się w Westminster? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje. K. RineheartThere’s a storm inside of us. A burning. A river. A drive. An unrelenting desire to push yourself harder and further than anyone could think possible. Pushing ourselves into those cold, dark corners where the bad things live, where the bad things fight. We wanted that fight at the highest volume. A loud fight. The loudest, coldest, hottest, most unpleasant of the unpleasant fights.
Kieran Rineheart
Zawód : Rebeliant
Wiek : 53
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
I have a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you.
OPCM : 47
UROKI : 28
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
when we all fall asleep where do we go
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5879-kieran-rineheart https://www.morsmordre.net/t5890-aedus#139383 https://www.morsmordre.net/t5891-aurorskie-sprawki#139384 https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5895-skrytka-bankowa-nr-1467 https://www.morsmordre.net/t5907-k-rineheart#139780
Re: Baron [odnośnik]25.03.20 21:57
A.S.24 maja 1957
Samuel nie żyje.

Skontaktowała się ze mną Jude która towarzyszyła mu podczas ostatniej akcji "przerzutu" z Londynu. Tak, tej minionej od której się nie kontaktował. Zostali zaskoczeni i zaatakowani. Samuel miał kupić im czas i tylko dzięki temu udało im się zbiec, a ja otrzymałem tą wiadomość. Chwilę przed ucieczką został poważnie raniony, być może nawet śmiertelnie. Na polu walki nie znaleźli ciała. Kilku należących do wroga też brakowało. Walka toczyła się u wybrzeża - przypływ prawdopodobnie zrobił swoje.

Gdyby żył zdążyłby się z nami skontaktować. Wysyłałem Hrabinę, lecz ta wraca z listami które jej dałem. Z trzecim nie chciała nawet wylecieć. Posłana wiadomość patronusem też nie jest w stanie obrać kierunku.

Przekaż wiadomość pozostałym gwardzistom.


A.S.


Find your wings


Anthony Skamander
Zawód : Rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
You don't need a weapon when you were born one
OPCM : 25
UROKI : 50
ALCHEMIA : 1
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5456-budowa#124328 https://www.morsmordre.net/t5494-hrabina#125516 https://www.morsmordre.net/t5473-thony#124691 https://www.morsmordre.net/f256-bexley-high-street-27-4 https://www.morsmordre.net/t5495-skrytka-bankowa-nr-1354#125517 https://www.morsmordre.net/t5479-anthony-skamander#124933
Re: Baron [odnośnik]27.03.20 13:04
17 IV  
Justine, z ostatnich "odwiedzin" w banku Marcella wróciła z notatnikiem, któremu przyjrzeliśmy się dzisiaj na spokojnie. Musiał należeć do Bathildy.
Wygląda na to, że nikt z Ministerstwa nie miał jeszcze okazji, żeby go przejrzeć, kartki były pozlepiane.
Może Cię zainteresować zawartość dziennika - Marcella znalazła w nim zapiski dotyczące anomalii, był tam także fragment o tym, jak dostać się do Azkabanu.
Jeśli gwardia wyrazi na to zgodę, chcielibyśmy od razu udać się do domu Bagshot - dzięki znalezionym w notatniku zapiskom jesteśmy w stanie obejść wszystkie nałożone przez nią zabezpieczenia. Może zostało tam jeszcze coś, co nie powinno dostać się w niepowołane ręce.
Czekamy na Waszą decyzję, Marcella i Keatfrom underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : 25
UROKI : 16
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 23
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t7786-casting-shadows#217131 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189
Re: Baron [odnośnik]28.03.20 23:12
Świetlisty gronostaj dotarł do Just porankiem 16 czerwca i przemówił spokojnym, nieco zmęczonym, ale żywym głosem Jackie.Długo mnie nie było, ale wróciłam już do Walii, do domu. Żyję i dochodzę do siebie. Wysłałam już patronusa do Hannah, zaproponowałam jej wspólne spotkanie, we trzy. Mamy chyba sporo do nadrobienia. Mam nadzieję, że przez ten czas dobrze radziłaś sobie na wojennym froncie. I że jesteś cała i zdrowa.


Link do rzutu kością: tutaj


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 10 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Baron [odnośnik]01.04.20 8:19
wieczór 16 maja, wilczy patronus przemówił zmęczonym i zachrypniętym, ale zdeterminowanym głosem Michaela TonksaJust,
Chciałem Ci tylko dać znać, że pełnię spędziłem bezpiecznie i prawie bez komplikacji - w wyniku tego "prawie" chwilowo nie powinienem się teleportować, zostanę kilka dni u starej znajomej, ale wracam do domu jak tylko dojdę do siebie. Mam nadzieję, że nie zdążyliście się zbytnio zmartwić i że nie sprzątałaś w kuchni pod moją nieobecność, potem nie mogę nic znaleźć. Żartuję, na pewno jesteś zajęta! Do zobaczenia!


Rzut kością


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 10 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Baron [odnośnik]05.04.20 9:28
Przeczytaj Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Szanowna Panno Mulpepper, w imieniu swoim oraz pozostałych członków Komisji, chciałbym pogratulować rejestracji różdżki i tym samym podziękować za powierzone Ministerstwu Magii zaufanie. Równocześnie informuję, że zgodnie z dekretem Ministra Magii z dnia 10 kwietnia 1957 roku, każdy czarodziej lub czarownica przebywający na terenie Londynu, ma obowiązek noszenia przy sobie dokumentu poświadczającego dokonaną rejestrację oraz okazania go odpowiednim służbom w razie kontroli. Dokument staje się ważny z chwilą podpisania go przez posiadacza, i od tego momentu stanowi zarówno dowód jego tożsamości, jak i pełni rolę oficjalnego zezwolenia na noszenie różdżki na terenie stolicy.

Jeżeli na dokumencie zaistniały jakiekolwiek nieprawidłowości, należy zgłosić się do siedziby Komisji w terminie nieprzekraczającym 7 dni od daty otrzymania niniejszego listu wraz z kompletem dokumentów potwierdzających poprawne dane.

Z poważaniem,
Tiberius Bellchant
Szef Komisji Rejestracji Różdżek
Dep. Przestrzegania Prawa Czarodziejów
Brytyjskie Ministerstwo Magii
Londyn, dn. 20.04.1957


Do listu dołączony został dokument:

Baron - Page 10 CtGX8yr

Pomyłki, poprawki, uwagi (zwłaszcza w przypadku błędnie założonej daty urodzenia lub statusu cywilnego postaci wymyślonych) można zgłaszać bezpośrednio do Percivala. Jeżeli macie dla waszych postaci wybrany charakter pisma, możecie mi również podesłać odpowiednią czcionkę (najlepiej w postaci linku do strony, z której mogłabym ją pobrać).
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 10 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Baron [odnośnik]11.04.20 15:12
Przeczytaj Charlene Leighton
Tonks, Dziękuję za list. Początki kwietnia były dla mnie trudne, z tego powodu nie mogłam pojawić się w wiadomym miejscu. Wciąż próbuję przejść do porządku dziennego nad tym, że Very już nie ma. Ale nie zapomniałam o swoich zobowiązaniach i o warzeniu mikstur. Mam coś, co mogłoby Ci pomóc. Eliksir, który znajdziesz zawinięty w ochronnym pakunku dołączonym do listu, jest silny, ale naturalnie, nierozsądnym byłoby pokładanie w nim stuprocentowej ufności. Wiem jednak, że jesteś silną i zdolną czarownicą, która wie, jak poradzić sobie z przeciwnościami.
Jeśli kiedyś będziesz mieć czas, chciałabym porozmawiać. Charlie
Best not to look back. Best to believe there will be happily ever afters all the way around - and so there may be; who is to say there
will not be such endings?
Charlene Leighton
Zawód : Alchemiczka
Wiek : 24/25
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Chciałoby się uciec,
ale nie przed wszystkim się da.
OPCM : 11
UROKI : 0
ALCHEMIA : 46
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 20
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10/51
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5367-charlene-leighton https://www.morsmordre.net/t5375-listy-do-charlie https://www.morsmordre.net/t5374-alchemiczka-kocia-mama https://www.morsmordre.net/f173-oaza-chata-nr-88 https://www.morsmordre.net/t5388-skrytka-bankowa-nr-1338 https://www.morsmordre.net/t5387-charlene-leighton
Re: Baron [odnośnik]18.04.20 23:57
Masz wiadomość!maj
Just,tak się składa, że wiem i czekałam aż się odezwiesz w tej sprawie. Mam w szafie jedną sukienkę, w której nigdy wcześniej nie byłam i raczej nigdy nie będę. Nie wiem, co mi strzeliło do głowy, jest za mała, za krótka i w ogóle za wszystko, a na Ciebie powinna być w sam raz.

Wpadniesz po nią, czy chcesz by Dallas ją dostarczył?

I nie, nie wypada. Zabierasz Vincenta?

Hannah


Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to be

Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna


take me back to the night we met


OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 10 Tumblr_oxmjfhKUXW1u5i578o4_r1_400
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Baron [odnośnik]19.04.20 0:36
Masz wiadomość!maj
Just,tak, czyli jak? Żeby wszyscy faceci ustawiali się w kolejce do Ciebie? I bez moich sukienek nie masz z tym problemu, ale postaram się Cię nie zawieźć i nie obniżyć za bardzo poprzeczki.

Przyjdź, trochę się rozerwiesz. Dobrze Ci to zrobi. Będziemy tańczyć jak szalone, objadać się ciastem, a na końcu uśniemy gdzieś w żywopłocie. Nie, żartuję, nie wypada, nie bierz tego do siebie. To ostatnie wykreśl z listy rzeczy do zrobienia.

Prostsze i nudniejsze. Raz na jakiś czas możesz być bardziej kobieca, niczego Ci to nie ujmie, a może w końcu Ci się spodoba.

Hannah


Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to be

Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna


take me back to the night we met


OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 10 Tumblr_oxmjfhKUXW1u5i578o4_r1_400
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Baron [odnośnik]19.04.20 15:13
Przeczytaj Lucinda Selwyn
Justy, jeśli mówisz o tym, że ostatnio nie miałyśmy ze sobą zbyt dobrego kontaktu to bardzo Cię za to przepraszam. Wszystko jest teraz takie dziwne, trudne. Brak mi normalności, a jednak też o nią nie zabiegam.

U mnie jak zwykle nic nie jest w porządku. Na ile to oczywiście jest możliwe. Zostałam w swoim starym mieszkaniu więc jeśli będziesz miała ochotę możesz mnie odwiedzić, chociaż obie wiemy jak wielkie to kuszenie losu w obecnej sytuacji.

Jeśli jednak mówisz o tym co ostatnio się wydarzyło to nie martw się. Zdaje sobie sprawę z tego jak ciężko jest dzierżyć to wszystko na własnych ramionach. Wszystkim nam zaczynają puszczać nerwy, ale to niczego między nami nie zmienia. Stęskniłam się już za Tobą więc daj mi znać kiedy będziesz chciała się spotkać.

A teraz opowiedz mi co u Ciebie.


Lucy


Ignis non exstinguitur igneThat is our great glory, and our great tragedy
Lucinda Hensley
Zawód : łamacz klątw i uroków & poszukiwacz artefaktów
Wiek : 28
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Panna
hope for the best, but prepare for the worst
OPCM : 40
UROKI : 27
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 2
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 10 Tumblr_on19yxR5PA1tj4hhyo2_500
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3072-lucinda-lynn-selwyn https://www.morsmordre.net/t3145-sennett#51834 https://www.morsmordre.net/t3144-chodzcie-chodzcie-do-mnie#51829 https://www.morsmordre.net/f104-szkocja-kres-w-john-o-groats https://www.morsmordre.net/t4137-skrytka-bankowa-nr-806#82308 https://www.morsmordre.net/t3214-lucinda-selwyn#55539
Re: Baron [odnośnik]19.04.20 18:50
Masz wiadomość!maj
Just,co tam tak kreślisz, chyba mnie nie obrażasz?

Możemy też odwiedzić jakiś butik. Siostra Marcelli pracuje u  Madame Malkin, o ile pamiętam. Może znalazłaby dla Ciebie coś odpowiedniego? Coś klasycznego? Nowoczesnego? Powinno, ale sama sukienka nie wystarczy. Jak będziesz się w niej źle czuła to każdy to zauważy. Wszystko zależy od Twojego nastawienia. Moja babcia mawiała, że czasem wystarczy uśmiech, by zdobyć czyjąś miłość, ale nie łudź się, że to działa. Potrzebujesz jeszcze do tego odpowiedniej sukienki. A sukienka odpowiedniego uśmiechu.

Faktycznie, myślałam o ślubie. Też nie przypominam sobie żadnego żywopłotu u mnie przed domem. Chyba, że te krzaki, w które kiedyś wpadłaś, jak Cię zawiało po tym winie. A może to był gin? Nie pamiętam.

Z Benem, głupie pytanie. Wiesz dobrze, że jeśli stara panna przyprowadza kawalera to coś poważnego wisi w powietrzu, a mnie się do tego już nie spieszy. I raczej tak zostanie. Dobrze jest jak jest. Muszę pilnować mojego brata, bo znając go przyjdzie z jakąś półwilą i nie wyjdzie z tego nic dobrego. Z takimi babami to same kłopoty.

Hannah


Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to be

Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna


take me back to the night we met


OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 10 Tumblr_oxmjfhKUXW1u5i578o4_r1_400
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Baron [odnośnik]20.04.20 11:04
Przeczytaj Benjamin
Tonks,
psidwacza mać.

Jesteś pewna? Nie ma ciała, może po prostu zaginął albo ukrył się na jakiś czas. Powinniśmy zbadać to miejsce. W ogóle co to była za akcja? Dlaczego tam był? Co miał robić?


Ben


Make my messes matter, make this chaos count.
Benjamin Wright
Zawód : eks-gwiazda quidditcha, nadzorca w smoczym rezerwacie
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
may the bridges I burn
light the way
OPCM : 45
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 40
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 10 2548bf6970f74d0d9594e17b72bc2037
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t656-benjamin-wright https://www.morsmordre.net/t683-smok#2087 https://www.morsmordre.net/t3555-nokturnowa-rubryka-towarzyska#62778 https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t4339-skrytka-bankowa-nr-178#92647 https://www.morsmordre.net/t1416-jaimie-wright
Re: Baron [odnośnik]21.04.20 0:45
Masz wiadomość!maj
Just,no nie wiem jaki ma kształt, taki jak sukienka. Kształt klepsydry? Ma rękawki za łokieć, spory dekolt, ma opiętą raczej górę i jest rozkloszowana o pasa w dół. W takim szmaragdowym kolorze.
Baron - Page 10 CJIPcFI

Nie wiem czy się da, jak zdobędę to dam Ci znać, ok?

Domyślam się, że nie wiesz, dlatego Cię o tym informuję. Co poszło nie tak z Vincentem? To może z Benem pójdziesz? Ja jednak z nim nie idę. Nie odzywam się do niego.

Hannah


Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to be

Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna


take me back to the night we met


OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 10 Tumblr_oxmjfhKUXW1u5i578o4_r1_400
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright
Re: Baron [odnośnik]21.04.20 8:53
Masz wiadomość!maj
Just,Przypomniałam sobie, że w najbliższych dniach czeka mnie mnóstwo pracy, w domu i w sklepie. Przesyłam Ci sukienkę. Możesz ją zatrzymać, na mnie i tak jest za mała.

I nie, nie byłam nigdy w Dolinie Wiśniowej.

Hannah


Dallas przyleciał z pakunkiem, w którym znajdowała się wspomniana sukienka.


Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are meant to be

Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna


take me back to the night we met


OPCM : 30
UROKI : 15
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 10 Tumblr_oxmjfhKUXW1u5i578o4_r1_400
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright

Strona 10 z 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Baron
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach