Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Baron
AutorWiadomość
Baron [odnośnik]31.08.16 20:15
First topic message reminder :
Baron
Baron nie jest sową, jest jastrzębiem. To ptaszysko o brązowym upierzeniu dotrze wszędzie i w każdą pogodę. Trochę czasem grymasi, dlatego dobrze mieć dla niego jakiegoś krakersa. Jak trafisz na jego zły dzień, to nawet krakers nie uchroni cię przed dziobnięciem w palce, które znaczy tylko tyle, że masz się pośpieszyć z tym marnym listem, bo on chce wrócić już do siebie. Tonks nie gryzie, bo Tonks go karmi. Każdy inny narażony jest jednak na jego pogardliwy wzrok i ostry dziób.


Kod do listu:
Kod:

<div class="sowa"><div class="ob1" style="background-image:url('LINK DO OBRAZKA TWOJEJ SOWY');"><!--

--><div class="sowa2"><span class="p">Przeczytaj </span><span class="pdt"><!--

--> NADAWCA <!--

--></span><div class="sowa3"><span class="adresat"><!--

--> ADRESAT <!--

--></span><span class="tresc"><!--

--> TREŚĆ WIADOMOŚCI <!--

--><span class="podpis"><!--

--> PODPIS <!--

--></span></span></div></div></div></div>And oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 12 D
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks

Powrót do góry Go down


Re: Baron [odnośnik]09.05.20 18:06
13 V  
T., jesteśmy w dupie.
jak bawiłaś się na weselu? Wszystko u Ciebie w porządku? Odezwij się czasem!

/treść widoczna dopiero po użyciu zaklęcia poznanego na spotkaniu Zakonu/
Kurwa nie Twoja ani nie moja mać. Jeszcze nie wiem, jak bardzo mamy przewalone, ale w jakimś stopniu na pewno. Byłem wczoraj, żeby zarejestrować różdżkę, to miał być pretekst, żeby trochę się tam rozejrzeć, zorientować, jak to wszystko funkcjonuje.
No i jakoś tak wyszło, że udało mi się wejść do pomieszczenia, w którym przechowują dokumenty. W załączniku przesyłam poglądową mapkę, jak wyglądało to piętro (ten Namiar, czy coś w ten deseń, nakładają na innym poziomie, ale nie mam pojęcia, gdzie dokładnie). A strzałki mają pokazywać, pomiędzy którymi pokojami kursowali urzędnicy. W korytarzu na tyłach znajduje się archiwum. Udało mi się tam dostać i z głupia frant sięgnąłem do szafki, w której trzymają teczki z osobami o nazwiskach na W, bo wiedziałem, że Hannah rejestrowała się jako jedna z pierwszych. Przynajmniej od nas. No i jej dokumenty wciąż tam były, więc chyba trzymają w tym pomieszczeniu wszystkie. Ale robią też na pewno kopie, które przenoszą w inne miejsce. Najprawdopodobniej w ogóle poza budynek Ministerstwa. Partia z dwunastego miała być przeniesiona dzisiaj - z samego rana.
A teraz wiadomość dnia - zgadnij, co napisali na jej teczce tłustymi, czerwonymi literami? Wielkimi czy tam dużymi, nigdy nie wiem, jak jest poprawnie. W każdym razie - dopisali na niej, że jest członkiem Zakonu Feniksa. A ona podała swój prawdziwy adres - domowy i sklepu. Ja pierdolę, Tonks, skąd oni o niej wiedzą? No i o kim jeszcze wiedzą? Nie miałem możliwości sprawdzić wszystkich nazwisk, ale można chyba podejrzewać, że skoro jakoś się o niej dowiedzieli, to o pozostałych Zakonnikach też mają informacje. Przynajmniej o części. Jesteś w bezpiecznym miejscu?
Trzeba ostrzec ludzi. Wszystkich, o których Ministerstwo może wiedzieć. Rozmawiałem wczoraj z Hannah, spotkałem się z nią, bo nie byłem pewien, czy nie przechwytują jej sów.
Czemu mając jej adres i wiedząc, że jest w Zakonie, jeszcze jej nie zgarnęli? W co oni, kurwa, grają? Może naprawdę ją śledzą, zbierają informacje o ludziach, z którymi jest widywana? I chcą w ten sposób dotrzeć do większej liczby Zakonników? Nie mam pojęcia.
Poza tym - utknąłem. Żeby cokolwiek zrobić z różdżkami, czy w ogóle, żeby dowiedzieć się, gdzie jest to całe "centrum dowodzenia", chyba tak to nazwał Skamander, musimy dorwać kogoś z nich. I przesłuchać. Skutecznie namówić do gadania. Mam veritaserum od Asa, ale chyba nie powinienem robić tego sam. W Ministerstwie wszystko sprowadzało się do kilku kłamstw i krycia się po kątach, a jeśli teraz skończy się na walce, to... sama wiesz, że mogę co najwyżej pogrozić komuś pięścią.
Co z tym robimy dalej?
Mam dwa nazwiska, które mogą się okazać przydatne.
Rineheart użył swoich kontaktów, żeby dotrzeć do adresu takiej suk takiego babsztyla, na którego się natknąłem. Pieprzona Mathilda Midgen, aktualnie zastępca przewodniczącego Komisji Kontroli Różdżek (tak, mają coś takiego, brzmi absurdalnie, powinni jeszcze powołać Komisję Kontroli Bucowatości). Udało mu się dowiedzieć, że wcześniej pracowała w Departamencie Magicznych Wypadków i Katastrof - w Oddziale Kontroli Magicznej, ale tak skutecznie lizała komuś dupę, że teraz jest już jakąś szychą w Ministerstwie. Ponoć ma w garści kilku ważniaków. Nie wiem, na ile realne jest dopadnięcie jej. Ale bez wątpienia wiedziałaby sporo i gra jest chyba warta świeczki.
Jest jeszcze Horace Plunkett, starszy specjalista w Biurze Rejestracji Różdżek, on też może posiadać sporo informacji, tylko... nie jestem pewien, czy go przeze mnie nie zwolnili nie ma teraz sporych kłopotów, bo musiałem się ratować i trochę namieszałem, wysługując się jego nazwiskiem.
Zostawiłem wspomnienia z ich twarzami w kuchni w Starej Chacie, tam obok myślodsiewni, gdyby miały się do czegoś przydać.
Nie wiem, co teraz.
I kurewsko mnie to wszystko martwi.
  K.from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : 25
UROKI : 16
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 23
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t7786-casting-shadows#217131 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189

Powrót do góry Go down

PrzeczytajMatt
wiem, że nie spieszyłem się z odpowiedzią, lecz jakoś tak kompletnie nie po drodze do zakładania w stronę listów. nie wiem czy się chwaliłem ale od jakiegoś czasu pracuję poza Londynem przez co powroty do domu, a także wyprawy z tego są całkiem kłopotliwe. Gdyby nie kartoteka to sie w sumie bym nie zastanawiał nad tą całą pieprzoną rejestracją, a tak to nie wiem... jak na razie sztuka dla sztuki utrudniam sobie życie czyli wychodzi na to, że żyje mi się całkiem po staremu. To co mnie w sumie w tym momencie zastanawia to to czy ty w sumie nie potrzebujesz pomocy albo jakichś pieniędzy, ki wie. W końcu Biuro aurorów zostało zdelegalizowane, nie? A ty byłaś tam na stażu. Masz się z czego utrzymać?I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 12 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]22.05.20 22:59
Opis: 19 maja wieczorem połyskująca sylwetka wielkiego jelenia odnalazła Justine, przemawiając bardzo szybko przerażonym, rozdygotanym głosem Wright:Londyn płonie, nie opanujemy tego same! Pożoga zniszczyła Big Bena, kieruje się na północ. Lada moment dotrze do centrum. Trafiłyśmy na trzech czarnoksiężników, jeden z nich na pewno jest Rycerzem Walpurgii!


Link do rzutu kością: Big Ben


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 12 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]26.05.20 14:39
Przeczytaj początek czerwca
Tonks, wiesz dobrze, że na niezapomniane spotkania z Tobą zawsze znajdę czas. Podaj miejsce i godzinę, a na pewno tam będę. I bez obaw, Londyn i dobre towarzystwo zasługują na najlepszy strój, jaki mam w zanadrzu.

Do rychłego zobaczenia,
Baron - Page 12 O4kpmYfas my story came to a close I realized
I was the villain all along
Percival Blake
Percival Blake
Zawód : dowódca grupy smoczych łowców w peak district
Wiek : 34
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler

are we destined
to burn
or will we last the night?

OPCM : 33
UROKI : 42
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni zakonnicy
Nieaktywni zakonnicy
https://www.morsmordre.net/t1517-percival-nott https://www.morsmordre.net/t1542-tatsu https://www.morsmordre.net/t1531-percy https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t3560-skrytka-bankowa-nr-416#62942 https://www.morsmordre.net/t1602-percival-nott

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]01.06.20 21:00
T., ja po prostu...
Może, dla mnie to był spory szok, nie zdawałem sobie sprawy, że wiedzą aż tak dużo.
Porozmawiaj z nią, wiesz, że ona jest... Cholernie uparta. Jak będzie trzeba, to spakujemy jej rzeczy we dwójkę, spetryfikujemy ją i przeniesiemy w jakieś bezpieczne miejsce, dobra?
To nie jest żart.
W takim razie o nich też pewnie Ministerstwo wie. Ktoś z nich się rejestrował?
Chyba zbyt ryzykowne. Spróbujmy najpierw z obserwacjami, jeśli to nic nie da, będziemy kombinować dalej.
Wezmę ze sobą jakieś eliksiry.
Kojarzysz może porozwieszane na sznurkach buty? Z bukietami w środku? Upamiętniające ofiary pożaru w Ministerstwie?
Może tam się spotkamy? K.from underneath the rubble,
sing the rebel song
Keat Burroughs
Keat Burroughs
Zawód : rebeliant
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
some days, I feel everything at once, other - nothing at all. I don't know what's worse: drowning beneath the waves or dying from the thirst.
OPCM : 25
UROKI : 16
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 13
SPRAWNOŚĆ : 23
Genetyka : Czarodziej
I will survive, somehow I always do
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7770-keaton-burroughs https://www.morsmordre.net/t7784-sterta-nieprzeczytanych-listow#217101 https://www.morsmordre.net/t7786-casting-shadows#217131 https://www.morsmordre.net/f128-oaza-chata-nr-69 https://www.morsmordre.net/t7785-skrytka-bankowa-nr-1866#217105 https://www.morsmordre.net/t7787-keaton-burroughs#217189

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]02.06.20 16:11
przeczytaj Sue Lovegood
Tonks, mam trochę planów, ale nie są tak istotne - wszystkie do przesunięcia, więc możecie na mnie liczyć, na wszelki wypadek rezerwuję na ten plan cały dzień. Transmutacja będzie idealna, na pewno zrobimy z niej użytek! Trzymam kciuki za Twoje sprawy i ślę wiadomość do K.

PS. Te ciasteczka są naprawdę świetne, upiekłam dziś świeże, wysyłam Ci trochę. Smacznego! Sue


wiadomość ukryta pod przepisem na ciasteczka


through the silence where it hides
let's just hold our hands and not let it drownand like leaky roof let's cover our holes
let's become the blow of our own woes


Susanne Lovegood
Susanne Lovegood
Zawód : opiekunka zwierząt, zaklinacz królików
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna

and like pack of wolves
let's not separate

OPCM : 25
UROKI : 5
ELIKSIRY : 5
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 33
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 14
SPRAWNOŚĆ : 1
Genetyka : Czarownica
Baron - Page 12 0eeef1df769718811325b39738397252
Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t4789-susanne-echo-lovegood https://www.morsmordre.net/t5182-deszczowa-sowa#113703 https://www.morsmordre.net/t5758-kapelusz-z-niespodzianka#135806 https://www.morsmordre.net/f149-gloucestershire-okolice-little-witcombe-klebek https://www.morsmordre.net/t5129-skrytka-bankowa-nr-1094 https://www.morsmordre.net/t5133-susanne-echo-lovegood#111350

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]02.06.20 20:45
Przeczytaj Cedric Dearborn
Tonks, dziękuję za list. Wyruszę tak szybko jak to możliwe. Mam już informację od Michaela, że będzie mi towarzyszył.
Napiszę, gdy tylko Warholowie będą już bezpieczni na statku.

Z poważaniem,
Cedric Dearborn


when injustice
becomes law
resistance
becomes dutyCedric Dearborn
Cedric Dearborn
Zawód : Rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec

anger makes you stupid

stupid gets you killed
OPCM : 29
UROKI : 25
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 12 Hss7
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7241-cedric-dearborn https://www.morsmordre.net/t7249-nike#195067 https://www.morsmordre.net/t7242-znajde-cie https://www.morsmordre.net/f238-oaza-chata-nr-30 https://www.morsmordre.net/t7248-skrytka-bankowa-nr-1776#195061 https://www.morsmordre.net/t7247-cedric-dearborn#195054

Powrót do góry Go down

Opis: 19 maja wieczorem świetlisty jeleń po raz drugi dotarł do Justine. Tym razem jednak przemówił spokojnym głosem przyjaciółki:Nie kieruj się już do Londynu, sytuacja została opanowana. Przynajmniej na tyle, by pożoga nie groziła już zniszczeniem całego miasta. Ogień się dopala, Big Ben jest prawie doszczętnie zniszczony. Jesteśmy całe, nikt chyba nie ucierpiał. Nie martw się.


Link do rzutu kością: Sowia poczta


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 12 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]08.06.20 16:48
19. maja 1957
Moja droga,wszak widziałem Cię niedawno, lecz tęsknię niezmiernie - czy byłabyś tak dobra i poleciła bolejącemu sercu lekturę, coby ukoiła niespokojne myśli?
Twój aż do śmierci
a nawet i po niej

/treść ukryta/
Hej Just,
mam nadzieję, że chociaż trochę Cię tym rozbawiłem. Przesłanie jest jednak aż nader prawdziwe: potrzebuję książek. Dobrze wiem, że masz parę tomów, na których mi się nie udało położyć rąk.
Wczoraj wieczorem miał miejsce atak na Ruderę, szczęśliwie dzięki opanowaniu i sprytowi wszyscy uszli cało - Bertie powiadomił mnie przez patronusa. Jest to jednak aż zbyt dosłowny dowód na to, że po listach gończych wszyscy musimy jeszcze bardziej wzmóc czujność. Od zamieszkania w Kurniku pozostaję ostrożny z podawaniem mojego adresu, ale przestało mi to wystarczać. Obwarowałem już nas całkiem ładnym wachlarzem zaklęć, ale wciąż mi mało - możesz to nazwać paranoją jeżeli chcesz się ze mnie ponabijać, ale będę utrzymywać, że to bardzo zdrowy objaw.
Tak czy inaczej: jeżeli mógłbym wpaść i pożyczyć to i owo to będę niezmiernie wdzięczny. Jeżeli sama masz ochotę mnie odwiedzić i poeksperymentować, czuj się bardziej niż zaproszona.

Baron - Page 12 A3Vtfb4

PS. Ida upiekła ciasteczka, jeżeli wizja obronnego poligonu na mojej posesji jest niewystarczająco kusząca.


Alexander Farley
Alexander Farley
Zawód : Uzdrowiciel
Wiek : 22
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Zaręczony

Alex, you gotta fend for yourself

OPCM : 52
UROKI : 25
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 37
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 11
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 12 9545390201fd274c78230f47f1eea823
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t927-alexander-farley https://www.morsmordre.net/t999-fumea https://www.morsmordre.net/t937-lubisz-moze-teatr#4917 https://www.morsmordre.net/f223-dolina-godryka-kurnik https://www.morsmordre.net/t3768-skrytka-bankowa-nr-277 https://www.morsmordre.net/t979-a-selwyn#5392

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]23.06.20 13:39
Przeczytaj 4 maja 1957
Droga Justine,przepraszam, że w trakcie naszego ostatniego spotkania zachowywałam się tak chaotycznie. Chyba uważałam Dolinę Godryka za nasze, bezpieczne miejsce. Ale chyba nikt i nigdzie nie jest już w pełni bezpieczny. Udało mi się naszkicować mężczyznę, którego wtedy widziałam. Może to jakoś pomoże, chociaż zapewne to nie oddaje w pełni jego wyglądu, nie miałam jak mu się zbyt dokładnie przyjrzeć.
Czy jest może coś, w czym mogłabym pomóc Zakonowi? Wiem, że nie pracowałam nawet w policji, a zajmowanie się sztuką trudno uznać za umiejętność przydatną w trakcie wojny… ale jeśli w czymkolwiek będzie potrzebna moja różdżka, jestem do dyspozycji.

PS Jeśli Michael przekazał Ci o tym, że próbowałam rzucić bombardę w Oazie… Ja naprawdę nie wiem, co we mnie wstąpiło, chciałam tylko spróbować ćwiczyć jakieś trudniejsze uroki. Ale i tak mi nie wyszło, więc… Przepraszam.

Pozdrawiam,
Gwen Grey


Przypominała sobie, że Jaskółka porównywała śnienie do ogrodu, mówiła, że można dzięki niemu choć na chwilę opuścić więzienie, naprawdę
poczuć niebo.
Gwendolyn Grey
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka, ilustratorka "Czarownicy"
Wiek : 21
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Bo tylko tak idzie wytrzymać: śmiejąc się z ponurych zdarzeń. A im chętniej się mnożą, tym częściej należy się śmiać.
OPCM : 20
UROKI : 24
ELIKSIRY : 15
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
Za rogiem zawsze będzie czyhał jakiś nowy koszmar
Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t5761-gwen-grey#135984 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-gwen-grey#135987

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]27.06.20 22:42
Opis: popołudnie 6 maja 1957, głos MichaelaKtoś jest pod naszym domem, nie zdążę dokończyć przeprowadzki. Dołączę do Was jak najszybciej, pod żadnym pozorem nie wracaj do Mickleham. Przekaż reszcie.


Link do rzutu kością: post fabularny (i trzy próby w rzucie kością, trzecia udana)


I show not your face but your heart's desire
Ain Eingarp
Ain Eingarp
Zawód : Wielość
Wiek : nieskończoność
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
I show not your face but your heart's desire.
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
Genetyka : Metamorfomag
Baron - Page 12 3baJg9W
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f47-sowia-poczta http://morsmordre.forumpolish.com/f5-powiazania http://morsmordre.forumpolish.com/f55-mieszkania http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]29.07.20 22:22
Jayden Vane
Justine,Nie znamy się, ale Pomona wspominała Twoje imię jako tej, która podarowała jej koty. Do tego zakładam, że i Ty jesteś na majowych fotografiach. Nie martw się jednak - nie piszę à propos tego. Musisz wybaczyć mi też ten list pisany w pośpiechu i nieładzie, ale jestem zdesperowany. Chodzi właśnie o Pomonę.

Nigdzie nie mogę jej znaleźć. Zniknęła w nocy, nie zostawiła żadnej wiadomości, a jej rzeczy z szaf zostały zabrane. Szukam informacji już w miejscach, które zdają się irracjonalne, ale nie wiem, co robić. Nie zniknęłaby tak po prostu bez słowa. Nie wierzę w to. Czy przekazywała Ci jakiekolwiek informacje o swoich planach? Wiesz, gdzie może być? Jeśli jest z Wami, proszę, powiedz jej, żeby wracała do domu. Nie wiem, dlaczego zniknęła, ale nie ma rzeczy nie do rozwiązania. Jeśli coś wiesz, powiedz mi. Proszę.Jayden Vane

list pojawił się na parapecie Justine 15 lipca


what survived may not be the same, but it's me
BEAUTIFUL AND KIND,
BUT sad

Jayden Vane
Jayden Vane
Zawód : astronom, profesor, publicysta, badacz, nauczyciel, ojciec
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowiec
Sometimes the truth
Isn’t good enough.
Sometimes people deserve more.
Sometimes people deserve
To have their faith rewarded.
OPCM : 43
UROKI : 25
ELIKSIRY : 2
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 12
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t4372-jayden-vane#93818 https://www.morsmordre.net/t4452-poczta-jaydena#95108 https://www.morsmordre.net/t4451-lucky-star#95083 https://www.morsmordre.net/f113-irlandia-killarney-national-park-theach-fael https://www.morsmordre.net/t4454-skrytka-bankowa-nr-1135#95111 https://www.morsmordre.net/t4453-jayden-vane

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]16.08.20 17:29
Przeczytaj 2 maja
Tonks, zgodnie z poleceniem pragnę zdać Ci raport z ubiegłej nocy: bezzwłocznie udałem się do Londynu, by odnaleźć Warholów. Towarzyszył mi w tym Twój brat, Michael. Udało nam się wyprowadzić ich z miasta. Byli obserwowani, ale spetryfikowaliśmy czujkę i wyczyściłem mu pamięć, nie będzie pamiętał ani nas, ani tego, że Warholowie opuszczali swoją kamienicę. Wydostawszy się z Londynu na miotłach dostaliśmy się do Norfolk. Tam czekała na nich bezpieczna kryjówka, gdzie czekałem razem z nimi na statek płynący do Francji. Całą trójkę wsadziłem na pokład. Megan przekazała mi dokumenty. Pozostawię je w Oazie, tak będzie bezpieczniej. Warholowie są już bezpieczni we Francji.

Z poważaniem,
Cedric Dearborn


when injustice
becomes law
resistance
becomes dutyCedric Dearborn
Cedric Dearborn
Zawód : Rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec

anger makes you stupid

stupid gets you killed
OPCM : 29
UROKI : 25
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarodziej
Baron - Page 12 Hss7
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7241-cedric-dearborn https://www.morsmordre.net/t7249-nike#195067 https://www.morsmordre.net/t7242-znajde-cie https://www.morsmordre.net/f238-oaza-chata-nr-30 https://www.morsmordre.net/t7248-skrytka-bankowa-nr-1776#195061 https://www.morsmordre.net/t7247-cedric-dearborn#195054

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]24.08.20 17:15
Przeczytaj V. Rineheart
Justine,
Wygrałaś? Irlandia? Gratuluję, zawsze wiedziałem, że jesteś najlepsza! Nawet nie wiesz jak się... Przecież to moje rodzime tereny, tak dawno ich nie widziałem. Tak dawno tam nie byłem. Ciekawe jak wygląda, jak bardzo się zmieniła. Nie wiem co powiedzieć. Jestem...

Już nie będziesz musiała czekać.
Napisz proszę skąd chcesz wyruszać.

Będę o świcie,

V. Rineheart


[bylobrzydkobedzieladnie]My biggest fear is that eventually you will see me, that way I will see
myself


Ostatnio zmieniony przez Vincent Rineheart dnia 29.09.20 21:57, w całości zmieniany 1 raz
Vincent Rineheart
Vincent Rineheart
Zawód : łamacz klątw, dostawca roślinnych ingrediencji, rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Za czyim słowem podążył tak czule, że się odważył na tę
podróż groźną, rzucił wyzwanie wzburzonemu morzu?
OPCM : 28
UROKI : 31
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7723-vincent-rineheart https://www.morsmordre.net/t7772-elidor#215947 https://www.morsmordre.net/t7775-your-sweet-escape https://www.morsmordre.net/f310-irlandia-wschodnie-przedmiescia-bray-akacjowa-ostoja https://www.morsmordre.net/t7773-skrytka-bankowa-nr-1857#215948 https://www.morsmordre.net/t7776-vincent-rineheart#216049

Powrót do góry Go down

Re: Baron [odnośnik]30.08.20 22:11
K.R. VII 1957
Justine, Trzy dni to nie wieczność, damy sobie radę. Każdy wie, co ma robić i walczy w miarę swoich możliwości. Zresztą, nie znikasz podczas realizowania jakiejś szeroko zakrojonej akcji, więc krótka nieobecność nie wpłynie na nasze działania. Nie zamierzam zadawać żadnych pytań i czegokolwiek komentować, ale dobrze, że dałaś wcześniej znać o swoich planach.   KieranThere’s a storm inside of us. A burning. A river. A drive. An unrelenting desire to push yourself harder and further than anyone could think possible. Pushing ourselves into those cold, dark corners where the bad things live, where the bad things fight. We wanted that fight at the highest volume. A loud fight. The loudest, coldest, hottest, most unpleasant of the unpleasant fights.
Kieran Rineheart
Kieran Rineheart
Zawód : Rebeliant
Wiek : 53
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowiec
I have a very particular set of skills, skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you.
OPCM : 47
UROKI : 28
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej
when we all fall asleep where do we go
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5879-kieran-rineheart https://www.morsmordre.net/t5890-aedus#139383 https://www.morsmordre.net/t5891-aurorskie-sprawki#139384 https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5895-skrytka-bankowa-nr-1467 https://www.morsmordre.net/t5907-k-rineheart#139780

Powrót do góry Go down

Strona 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Baron

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach