Wydarzenia


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Share | 
 

 Referendum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz gry
avatar

Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
naczelny mąciciel
odwieczny
n/d
n/d
Do you wanna live forever?
99
99
99
99
99
99
Czarodziej

PisanieTemat: Referendum    27.09.16 16:4203.03.1956 r.

Planowane referendum

Dla bezpieczeństwa magicznej społeczności?Minister Magii wciąż angażuje się w bezpieczeństwo magicznego świata, forsując zmiany nie tylko za pomocą wprowadzanych dekretów. Tym razem to magiczne społeczeństwo zadecyduje nie tylko o kształcie stanowionych praw, obowiązków społeczności, ale i o samym otoczeniu. Wyniki sondażów przeprowadzanych w ostatnich tygodniach wskazują, że potrzebne są zmiany, które zdają się być oczekiwane przez magiczną społeczność. Zaledwie 14% ankietowanych dostrzega pozytywny wpływ mugoli na rozwój państwa. Z kolei 78.8% odczuwa zagrożenie ze strony mugoli i uważa za zbędne ukrywanie obecności świata magii. Takie wyniki przekładają się na wzrost antymugolskich nastrojów społeczeństwa, niejednokrotnie doprowadzając do interwencji magicznej policji, pracowników ds łagodzenia mugoli oraz amnezjatorów.

Już 10 marca pełnoletni czarodzieje w drodze głosowania, wyrażają swoją wolę co do sposobu rozstrzygnięcia sprawy poddanej pod referendum. Dzień ten ustanawia się dniem wolnym od pracy. Natomiast przed społecznością zostaną postawione trzy pytania, dotyczące: usunięcia poszczególnych wydziałów Ministerstwa lub całych departamentów, ustanowienia specjalnej jednostki policji antymugolskiej oraz opuszczenia MKCz przez Wielką Brytanię.

Pytania przestawiono poniżej:
Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem policji antymugolskiej?
Czy jest Pani/Pan za przeprowadzaniem zmian w strukturze Ministerstwa Magii?
Czy jest Pani/Pan za wyjściem magicznej społeczności Wielkiej Brytanii z Międzynarodowej Konfederacji Czarodziejów?

Głos można oddać osobiście w atrium Ministerstwa Magii w dniu referendum.

Wybuch w Muzeum Tolerancji Mugoli

Popołudniem 2 marca niebo rozświetliły płomienie w samym centrum Londynu. Głośny wybuch zwrócił uwagę nie tylko przedstawicieli świata czarodziejów - szalejąca pożoga rozprzestrzeniła się na przylegające budynki, prawie że całkowicie niszcząc sklepy i kafejki należące do świata niemagicznych. Za przyczynę tego ciężkiego wypadku uważa się nieszczelność jednego z zamontowanych w budynku zbiorników gazu. Ministerstwo dochodzi odpowiedzialności za ten incydent i ostrzega przed wykorzystywaniem mugolskich wynalazków w swoich domach i w miejscu pracy. Redakcja Proroka Codziennego składa najszczersze kondolencje na ręce rodzin, które stracili bliskich w wypadku. Liczba ofiar śmiertelnych została ustalona na dziewięć osób, zarówno pracowników muzeum, jak i zwiedzających przebywających w tym czasie w budynku.

Tajemniczy zdrajca


W domu na przedmieściach Londynu zostało znalezione ciało pana Edwarda Rossa, długoletniego pracownika Komitetu Łagodzenia Mugoli. Według otrzymanych informacji, o tragedii poinformowała zrozpaczona żona, która odnalazła ciało po powrocie od chorej siostry. Na miejscu zbrodni nie znaleziono krwi i oznak włamania na tle rabunkowym. Niepokojący wydaje się fakt, że na ścianie, pod którą odnaleziono ciało, można było odczytać wypalone słowo zdrajca. Czyżby ofiara miała tajemniczych wrogów, a może prowadziła nielegalne interesy? Magiczna policja rozpoczęła wszelkie potrzebne procedury, by odnaleźć sprawców. Redakcja Proroka składa kondolencje wdowie i czwórce dzieci.


Powrót do góry Go down
 

Referendum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Morsmordre :: Wprowadzenie :: Media :: Prorok Codzienny-
Styl: Evandra + CassandraForum oparte na serii książek J.K.Rowling, niektóre imiona i nazwy własne są jej własnością.
Opisy częściowo pisane w oparciu o Pottermore.
Autorskie opracowania oraz pozostałe treści forum są własnością intelektualną twórców,
zabrania się ich kopiowania.Baner small nobg

Morsmordre 2015-18