Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Wątki z pracą
AutorWiadomość
Wątki z pracą [odnośnik]20.11.16 21:17
First topic message reminder :

Wątki z pracą

Wątek służy akceptacji wątków, za które postaci rzucają kością i zbierają punkty w swoich skrytkach bankowych. Rzutu można dokonać po tym, jak pod postem pojawi się akceptacja. Zgłoszenia, jak zawsze, należy dokonać z konta, z którego odgrywany jest wątek.

Aby wątek mógł zostać zaakceptowany, pisane w jego trakcie posty nie mogą być krótsze niż 300 słów.

Przypominamy, że post z opowiadaniem dotyczącym pracy zgłasza się w wątku z doświadczeniem.

Kod:
[b]Imię i nazwisko[/b]:
[b]Fabularna data wątku[/b]:
[b]Opis wątku[/b]:  co dokładnie dzieje się w wątku? dlaczego uważasz, że to wątek, za który możesz rzucić kością?
[b]Link do rozgrywki[/b]:  link do wątku
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Wątki z pracą - Page 53 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Wątki z pracą [odnośnik]11.10.21 21:08
Imię i nazwisko: Michael Tonks
Fabularna data wątku: 14.01
Opis wątku: Michael patroluje Derbyshire i natyka się (spóźniony) na scenę masowej rzezi, znajdując kilkanaście trupów. Jako auror rozpoznaje ślady czarnej magii na zwłokach - upewnia się, że w pobliżu nie ma inferiusów, zabezpiecza całą okolicę Protectą (na wypadek gdyby napastnicy chcieli tu powrócić) i próbuje dowiedzieć się, co się stało od ledwo żywego mężczyzny i przypadkowego chłopaka (Thomas). Mężczyzna umiera na oczach Tonksa, a Thomas nic nie wie, ale Michael otrzymuje zaszyfrowany list, który zawiera informacje o mugolskich kryjówkach (wątek zgłoszę do Spokojnie Jak na Wojnie po rozegraniu dalszych wątków związanych ze sprawą). Jako auror, Tonks wie, że ze zwłok wciąż można stworzyć inferiusy - dlatego postanawia magicznie wykopać dla wszystkich masowe groby i godnie pochować zamordowanych, aby żaden czarnoksiężnik nie wykorzystał sceny w niecny sposób.
Link do rozgrywki: tutaj

Imię i nazwisko: Michael Tonks
Fabularna data wątku: 16.01
Opis wątku:  Michael patroluje Derbyshire i trafia na opuszczony kościół oraz dwóch zmizerniałych czarodziejów. Pierwszy z nich chce go okraść, więc Tonks wręcza mu jałmużnę i wysyła po pomoc do Derby. Drugi - Silas, znajomy z czasów śledztwa w Londynie - ma mugolską krew i niestrudzenie zagaduje Michaela, gdy ten sprawdza okolicę. Tonks umiejętnie wyciąga z Silasa informacje, aby upewnić się, że ten na niego nie doniesie i przekonać o jego poglądach politycznych, a następnie rozważa propozycję Silasa by zostać jego informatorem - ostatecznie decyduje się wykorzystać chłopaka w Londynie, gdzie na polecenie Tonksa szpieguje inna sojuszniczka Zakonu, która może potrzebować pomocy. W międzyczasie Michael sprawdza miejsce za pomocą Carpiene i Homenum Revelio, wyczuwając zapach spalenizny i pozostałości czarnej magii - otworzywszy kościół, widzi zwłoki spalonych tam żywcem mugoli (konsekwencje poprzedniego wątku Rycerzy w tej lokacji). Z powodu ataku paniki Silasa Tonks musi na chwilę przerwać śledztwo, ale zamyka magicznie drzwi aby mugole spoczywali w spokoju i w imieniu Biura Aurorów składa Greengrassom raport o masakarze w okolicy oraz (dodatkowo) o wygłodzonym czarodzieju.
Link do rozgrywki: tutaj


edit: nie jestem pewna, czy wątki powiązane z eventem "Ciemno Wszędzie Głucho Wszędzie" można rozliczać jako prackowe - rozumiem jeśli nie, ale mój tyczy się aurorskich obowiązków, więc zgłaszam jeśli tak <3
Imię i nazwisko: Michael Tonks
Fabularna data wątku: 29.01
Opis wątku:  Otrzymawszy list od Henry'ego Cartera (npc/mg z Biura Aurorów), Michael udaje się na patrol na granicę Northumberland i Durham, w celu sprawdzenia doniesień (od pojmanych przez Tonksa w grudniu i przesłuchanych przez Biuro Aurorów szmalcowników) o obozowisku mugoli i zasadzających się na nich szmalcownikach. Mike i Thalia są świadkami pościgu szmalcownika za mugolskim chłopcem. Chronią mugola i skutecznie pojedynkują się ze szmalcownikiem, którego - po rozbrojeniu i związaniu - Tonks skutecznie przesłuchuje. Otrzymawszy niezbędne informacje, Michael zabija szmalcownika i usuwa po sobie ślady, a Thalia jako metamorfomag wciela się we wroga aby uśpić czujność sił Ministerstwa. Tonks zabiera mugola na miotle do bezpiecznego Blyth. Dzięki patrolowi i zwiadowi, pozyskał też informacje umożliwiające zaplanowanie dalszej akcji by uratować resztę ukrywających się w lesie mugoli.
Link do rozgrywki: tutaj

+


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 46
UROKI : 36
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/30
SPRAWNOŚĆ : 11/36
Genetyka : Wilkołak
Wątki z pracą - Page 53 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks
Re: Wątki z pracą [odnośnik]12.10.21 15:11
Imię i nazwisko: Maghnus Bulstrode
Fabularna data wątku: 08.02.1958
Opis wątku: Na umówione spotkanie do Piórka Feniksa przybyła Sigrun, by wypytać Maghnusa o wszystko co wie na temat Deana Finnigana, współpracującego między innymi z Piórkiem dostawcy alkoholi, podejrzewanego przez sąsiadów o bycie likantropem. Pragnąc przerwać jakiekolwiek powiązania łączące klub z bestią, z którą współpraca w świetle nowych faktów mogłaby zaszkodzić jego reputacji, Maghnus zaproponował Sigrun nalot na magazyn Finnigana w trakcie kolejnej umówionej dostawy, która ma być prowokacją do wywabienia mężczyzny z ukrycia. By poznać szczegóły kontaktów z dostawcą, Bulstrode wezwał do gabinetu Rickarda, zarządcę klubu. Omówili szczegóły dostawy, skorzystali z informacji przekazywanych przez zarządcę, a przy okazji na jaw wyszły kolejne przekręty Rickarda, któremu Maghnus dał ostatnią szansę na poprawę.
Link do rozgrywki:  Piórko Feniksa

+


half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : 25
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 26
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t9887-mouth-full-of-white-lies#299287 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374
Re: Wątki z pracą [odnośnik]12.10.21 16:02
Imię i nazwisko: Sigrun Rookwood
Fabularna data wątku: 08.02.1958
Opis wątku: Tropiąc Deana Finnigana, o którym dotarły do mnie wieści, że może być obciążony klątwą wilkołactwa i ostatnio zniknął pozostawiając po sobie tropy na to wskazujące, dowiaduję się, że dostarczał alkohole do Piórka Feniksa. Przybywam więc do Maghnusa, właściciela klubu, aby porozmawiać o dostawcy i przeprowadzić w tej sprawie śledztwo. Dzięki niemu dowiaduję się o magazynie w porcie, dzięki jego pracownikowi zaś o kochance, która może wiedzieć więcej. Podejmuję też z Maghnusem współpracę mającą na celu zwabienie wilkołaka w pułapkę; Piórko Feniksa ma złożyć zamówienie i powiadomić mnie, gdzie ma nastąpić odbiór i o której. Uzyskane informacje pozwolą być może Deana schwytać.
Link do rozgrywki:  Piórko Feniksa

+


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : 40
UROKI : 5
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 56
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544
Re: Wątki z pracą [odnośnik]15.10.21 15:12
Imię i nazwisko: Revna Bagman
Fabularna data wątku: 11.02.1958
Opis wątku: Do Leśniczówki przybywa Sigrun, niosąc zapas ingrediencji i tajemniczy kryształ wspomagający prace alchemiczne. Pragnie zamówić truciznę, zdając się na moją ekspertyzę, omawiamy więc warunki, w jakich ma zostać użyta, ilość osób, jakie ma dotknąć, czas działania i oczekiwane efekty, nim proponuję smoczy eliksir, a Rookwood się zgadza. Zlecenie obiecuję potraktować priorytetowo i przystąpić do pracy z samego ranka.
Link do rozgrywki: link

+
Revna Bagman
Zawód : alchemik, łowca ingrediencji
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
let it hurt
until it can't hurt anymore
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 25
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10569-revna-bagman#320253 https://www.morsmordre.net/t10660-rangvaldr#323147 https://www.morsmordre.net/t10658-written-in-the-stars#323141 https://www.morsmordre.net/f401-cheshire-delamere-forest-lesniczowka https://www.morsmordre.net/t10659-skrytka-bankowa-nr-2333#323142 https://www.morsmordre.net/t10661-revna-bagman#323148
Re: Wątki z pracą [odnośnik]17.10.21 23:24
Imię i nazwisko: Primrose Burke
Fabularna data wątku: 07.01
Opis wątku: Tatiana Dolohov przychodzi do sklepu celem zamówienia dwóch talizmanów u Borgina, ale tego nie ma, Primrose oferuje swoje usługi. Kobiety zaczynają rozmawiać na temat tego czego oczekuje Tatiana oraz jakie talizmany ją interesują. Następnie omawiają wygląd zamówienia, zaś lady Burke pokazuje swoje prace i na tej podstawie kobiety dochodzą do porozumienia. Tatiana zapewnia, że przekaże wszystkie składniki niezbędne do zrealizowania zamówienia, a lady Burke podaje przybliżony termin realizacji.
Link do rozgrywki: Tutaj


Imię i nazwisko: Primrose Burke
Fabularna data wątku: 09.01
Opis wątku: Primrose na prośbę Silke Multon spotyka się z nią w Londynie aby omówić zamówienie dla pani Multon. Primrose zbiera dokładny wywiad czego potrzebuje kobieta, zadając bardzo szczegółowe pytania dowiaduje się, że klienta pragnie mieć połączenie złota i pereł, ale nic co będzie nawiązywało do marynistyki. Na tej podstawie lady Burke przygotowuje na miejscu poglądowy szkic jak szpila do włosów mogłaby wyglądać, na co klienta przystaje. Kobiety finalizują spotkanie, a Primrose otrzymuje od pani Multon wszystkie niezbędne składniki.
Link do rozgrywki: Tutaj

+May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 5
UROKI : 6
ALCHEMIA : 30
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 8
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Wątki z pracą - Page 53 E331336106fb118b6485453aee90de3a
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Wątki z pracą [odnośnik]18.10.21 0:16
Imię i nazwisko: Thalia Wellers
Fabularna data wątku: 10 lutego
Opis wątku: Thalia na prośbę kapitana udaje się na spotkanie z astronomem, Jaydenem Vane. Po wymianie uprzejmości przekazuje mu obraz, który profesor zamówił podczas jednej ze swoich wypraw a którego dostawę zlecił "Shannon", potem zaś przyjmuje informacje na temat stworzenia kalendarza pływów, który niezbędny jest do żeglugi - dowiaduje się o istnieniu odpowiedniej formuły którą będzie potem mogła dopasować do terminarza handlowego i móc oceniać najlepsze czasy przybycia do danego portu, co wspomoże kapitana w rozplanowaniu wypraw.
Link do rozgrywki: Tutaj

+
Thalia Wellers
Zawód : Żeglarz, handlarz, przemytnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Some may yield
But me I never could be tamed
Through moors and meadows
Cloaked, concealed
Never to forget my name
I walk the shadows
OPCM : 16
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 1
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10111-thalia-wellers#306486 https://www.morsmordre.net/t10173-kymopoleia#308971 https://www.morsmordre.net/t10159-beware-the-daughter-of-the-sea#308538 https://www.morsmordre.net/f350-walia-llyn-trawsfynydd-syrenia-laguna https://www.morsmordre.net/t10167-skrytka-bankowa-nr-2284#308735 https://www.morsmordre.net/t10164-thalia-wellers#308697
Re: Wątki z pracą [odnośnik]19.10.21 19:33
Imię i nazwisko: Demelza Fancourt
Fabularna data wątku: 04.02.1958
Opis wątku: Pracownię krawiecką Demi odwiedza klientka, by zamówić poprawki do wykonanej przez nią wcześniej szaty; po sprawdzeniu okazało się, że Rita straciła gdzieniegdzie kilka centymetrów i trzeba płaszcz zwęzić. Demi proponuje, aby szatę ozdobić dodatkową tkaniną, na co Rita przystaje. Od razu wprowadza poprawki, zwężając szatę, farbując dodatkowy materiał i przyszywając go do płaszcza, za co otrzymuje od zadowolonej z efektu klientki wynagrodzenie.
Link do rozgrywki: pracownia krawiecka

+


Let me see you

Stripped down to the bone

Demelza Fancourt
Zawód : tancerka w Piórku Feniksa, wschodząca gwiazdka burleski
Wiek : 23 lata
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna

I have to believe that sin
can make a better man


OPCM : 1
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 19
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9417-demelza-fancourt#286301 https://www.morsmordre.net/t9592-belle#291686 https://www.morsmordre.net/t9595-zatancz-ze-mna#291787 https://www.morsmordre.net/f355-brighton-whitehawk-way-389 https://www.morsmordre.net/t9591-skrytka-bankowa-nr-2177#291683 https://www.morsmordre.net/t9593-demelza-e-fancourt#291728
Re: Wątki z pracą [odnośnik]20.10.21 12:44
Imię i nazwisko: Rita Runcorn
Fabularna data wątku: 5.01.1958
Opis wątku: Rita, Drew i Cillian ruszają po cichu wytropić, a następnie porwać czarodziejów, którzy później mają być straceni na egzekucji w Stroke-on-Trent. Cała akcja odbywa się po cichu, aby wywlec odpowiednie osoby z domu bez powiadomienia sąsiedztwa. Rita przygotowuje tam zwiad, odkrywając miejsca, w których chowali się ci zdrajcy i mugole, dzięki czemu udało się sprawnie przeprowadzić akcję. Następnie zaklęciami takimi jak esposas unieruchamia cele, do dalszego oddania Ministerstwu i Rycerzom.
Link do rozgrywki: link

+


dobranoc panowie

Teacher says that I've been naughty, I must learn to concentrate. But the girls they pull my hair and with the boys, I can't relate. Daddy says I'm good for nothing, mama says that it's from him.
Rita Runcorn
Zawód : wiedźmi strażnik, szpieg
Wiek : 28
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
different eyes see
different things
OPCM : 16
UROKI : 31
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej

Duchy
Duchy
https://www.morsmordre.net/t9622-rita-runcorn https://www.morsmordre.net/t9822-raido#297856 https://www.morsmordre.net/t9821-run-rita-run https://www.morsmordre.net/f367-borough-of-enfield-chase-side-21 https://www.morsmordre.net/t9823-skrytka-bankowa-nr-2203 https://www.morsmordre.net/t9824-rita-runcorn#297859
Re: Wątki z pracą [odnośnik]21.10.21 19:51
Imię i nazwisko: Revna Bagman
Fabularna data wątku: 10.01.1958
Opis wątku: W trakcie warzenia eliksiru odwiedza mnie sir Rowle, żywo zaniepokojony dostrzeżoną przez niego infekcją cisu. Jako opiekunka flory Delamere dokonuję oględzin zbrązowiałej rośliny, ustalając dokładnie przyczyny jej stanu i planując działania naprawcze, które zostają zaakceptowane przez zarządcę terenów łownych. Dla pewności sprawdzam stan okolicznych drzew, te jednak są całkowicie zdrowe. Dyskusja odnośnie infekcji kończy się otrzymaniem reprymendy, obiecuję zająć się rośliną bezzwłocznie, po czym powracam do prac alchemicznych w Leśniczówce.
Link do rozgrywki: Delamere, Cheshire

Imię i nazwisko: Revna Bagman
Fabularna data wątku: 30.01.1958
Opis wątku: Do zrealizowania intratnego zamówienia na wywar ze sproszkowanego srebra i dyptamu ruszam na poszukiwania owoców śnieguliczki białej do Wenlock Edge w sąsiednim hrabstwie. W trakcie wyprawy natrafiam na parę mugoli z dzieckiem i dostrzegając w tym możliwość poszerzenia swych zbiorów o ingrediencje pochodzenia ludzkiego, niezbędne do tworzenia baz pod klątwy, postanawiam z pomocą Rity zapędzić mugoli w kozi róg i pobrać interesujące mnie komponenty takie jak na paliczki, łzy rozpaczy czy skórę z twarzy. Na sam koniec wyprawy znajduję również i śnieguliczkę.
Link do rozgrywki: Wenlock Edge, Shropshire

+
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Revna Bagman dnia 22.10.21 7:25, w całości zmieniany 2 razy
Revna Bagman
Zawód : alchemik, łowca ingrediencji
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
let it hurt
until it can't hurt anymore
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 25
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10569-revna-bagman#320253 https://www.morsmordre.net/t10660-rangvaldr#323147 https://www.morsmordre.net/t10658-written-in-the-stars#323141 https://www.morsmordre.net/f401-cheshire-delamere-forest-lesniczowka https://www.morsmordre.net/t10659-skrytka-bankowa-nr-2333#323142 https://www.morsmordre.net/t10661-revna-bagman#323148
Re: Wątki z pracą [odnośnik]21.10.21 20:03
Imię i nazwisko: Albert Rowle
Fabularna data wątku: 10.01.58
Opis wątku: Sir Rowle zauważa, że cis w lesie Delamere został zainfekowany. Udaje się więc do opiekunki flory tych terenów i oczekuje od niej rozwiązania tej sprawy, dopytując o szczegóły i powody takich problemów. Ostatecznie daje jej reprymendę, licząc, że dzięki temu już nie dopuści do podobnego problemu.
Link do rozgrywki: świstoklik

+


Dziady, duchy, rody nasze prosimy, prosimy
Do wieczerzy, miejsca, ognie palimy, palimy
I zwierzynie dzisiaj ładnie ścielimy, ścielimy
Żeby słowa nam od przodków mówiły, mówiły
Albert Rowle
Zawód : zarządca terenów łowieckich Delamere
Wiek : 38
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
The more a thing is perfect, the more it feels pleasure and pain.
OPCM : 15
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Zwierzęcousty

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10483-albert-rowle https://www.morsmordre.net/t10668-vegvisir https://www.morsmordre.net/t10667-sir-albert-rowle https://www.morsmordre.net/f361-cheshire-beeston-castle https://www.morsmordre.net/t10669-skrytka-bankowa-nr-2262 https://www.morsmordre.net/t10677-albert-rowle
Re: Wątki z pracą [odnośnik]24.10.21 22:41
Imię i nazwisko: Catriona Rowle
Fabularna data wątku: 10 stycznia '58
Opis wątku: Mąż Cressidy zjeżdża do Delamere na polowanie, a obowiązkiem Catriony jest zajęcie się jego małżonką. Organizuje im popołudnie w Warrington, gdzie zaprasza szlachetną damę do teatru na spektakl Makbeta, przy okazji zabawiając kobietę rozmową.
Link do rozgrywki: link do wątku

Działania podjęte w wątku nie prowadzą do rozwoju Rodu.

Zostałam poinformowana przez sprawdzającego, że w przypadku Catriony przyjmowanie dam w Cheshire w czasie gdy ich mężowie udają się na polowanie w Delamere, może być traktowane zarobkowo.


something borrowed
must be returned, flowers in bloom will wither, my dream began with your glance. for whom did i look beautiful then? for whom do i sigh today? i do not wish to waste what you have given me, so i will go all the way, all for fate.


Ostatnio zmieniony przez Catriona Rowle dnia 26.10.21 23:53, w całości zmieniany 3 razy
Catriona Rowle
Zawód : jejmość ziem Cheshire
Wiek : 28
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zamężna
her chest filled with diamonds and gold.
OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 17
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 10
ZWINNOŚĆ : 18
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10485-catriona-rowle#317948 https://www.morsmordre.net/t10663-naudhiz#323255 https://www.morsmordre.net/t10666-lady-cheshire#323270 https://www.morsmordre.net/f361-cheshire-beeston-castle https://www.morsmordre.net/t10664-skrytka-nr-2320#323256 https://www.morsmordre.net/t10665-catriona-rowle#323257
Re: Wątki z pracą [odnośnik]25.10.21 21:14
Imię i nazwisko: Fantine Rosier
Fabularna data wątku: 12.01.1958
Opis wątku: W trakcie wykonywania obowiązków w Smoczych Ogrodach odwiedza mnie lady Burke; ja warzę eliksir dedykowany smokom i wyjaśniam Prim trochę zawiłości alchemicznych, tłumaczę jakie właściwości mają dane składniki i jak wpływają na proces warzenia, a także tłumaczę, że ingrediencje dodatkowe zależą od rasy smoków. Primrose obserwuje mnie w trakcie pracy, bo eliksir wyszedł za gęsty i musiałam znaleźć rozwiązanie.
Link do rozgrywki: laboratorium

+


Była także pewna chwila, której nie zapomnę. Był raz wieczór rozmarzony i nadzieje płonne przez dziewczynę z końca sali podobną do Róży, której taniec w sercu moim święty spokój zburzył.
Fantine Rosier
Zawód : Arystokratka
Wiek : 22 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
emanowała namiętnością skroploną winem

wiem, że pachniała jak Paryż choć nigdy tam nie byłem
OPCM : 5
UROKI : 10
ALCHEMIA : 22
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
królowa kier
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5048-fantine-rosier https://www.morsmordre.net/t5137-desdemona#111449 https://www.morsmordre.net/t5140-fanny-rosier https://www.morsmordre.net/t5141-komnaty-fantine https://www.morsmordre.net/t5136-skrytka-bankowa-nr-1272 https://www.morsmordre.net/t5138-fantine-c-rosier#111457
Re: Wątki z pracą [odnośnik]26.10.21 23:39
Imię i nazwisko: Albert Rowle
Fabularna data wątku: 17.01.58
Opis wątku: Albert spotyka się z Corneliusem Sallowem, aby omówić wizytę redaktorów najbardziej poczytnych gazet w tym kraju w Delamere, gdzie mają udać się na domniemane zaproszenie Rzecznika Ministra Magii. Sir Rowle przekazuje, czego oczekiwałby od takiej wizyty, a także odpowiednio przekonuje Corneliusa z pomocą łapówki w postaci kurtyzan z Wenus. Planowanie polowania na terenach Alberta ustanawia ich termin na luty, a mężczyźni oddają się rozważaniom, jak dokładnie powinno wyglądać.
Link do rozgrywki: tutaj, a potem tutaj

+


Dziady, duchy, rody nasze prosimy, prosimy
Do wieczerzy, miejsca, ognie palimy, palimy
I zwierzynie dzisiaj ładnie ścielimy, ścielimy
Żeby słowa nam od przodków mówiły, mówiły
Albert Rowle
Zawód : zarządca terenów łowieckich Delamere
Wiek : 38
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
The more a thing is perfect, the more it feels pleasure and pain.
OPCM : 15
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 15
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Zwierzęcousty

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t10483-albert-rowle https://www.morsmordre.net/t10668-vegvisir https://www.morsmordre.net/t10667-sir-albert-rowle https://www.morsmordre.net/f361-cheshire-beeston-castle https://www.morsmordre.net/t10669-skrytka-bankowa-nr-2262 https://www.morsmordre.net/t10677-albert-rowle
Re: Wątki z pracą [odnośnik]26.10.21 23:46
Imię i nazwisko:  Cornelius Sallow
Fabularna data wątku: 17.01
Opis wątku: Cornelius spotyka się z lordem Rowle aby omówić wizytę redaktorów "Walczącego Maga" w Delamere, gdzie będą szukać inspiracji do serii artykułów o oczyszczonej Anglii w pięknych lasach i pustych wsiach bez mugoli. Panowie ustalają termin i przebieg wizyty, Sallow podpytuje również Alberta o znanych mu przekupnych naukowców i dzieli się refleksjami na temat planowanego przejęcia propagandy w "Horyzontach Zaklęć."
Link do rozgrywki: tutaj, a potem tutaj

+


I watched with glee

While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they made

Cornelius Sallow
Zawód : Rzecznik Ministerstwa Magii, propagandzista
Wiek : 44
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Żonaty
I'm a man of wealth and taste
And I lay traps for troubadours
OPCM : 5
UROKI : 35
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
Wątki z pracą - Page 53 Tumblr_p5310i9EoI1v05izqo1_500
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8992-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/t9022-gaius https://www.morsmordre.net/t9023-cornelius-sallow https://www.morsmordre.net/f146-chelsea-mallord-street-31 https://www.morsmordre.net/t9021-skrytka-bankowa-nr-2119#271390 https://www.morsmordre.net/t9123-cornelius-sallow#275155
Re: Wątki z pracą [odnośnik]28.10.21 3:21
Imię i nazwisko: Michael Tonks
Fabularna data wątku: 30.01
Opis wątku: Przeprowadziwszy dnia poprzedniego zwiad/patrol w lesie w Northumberland (wątek zgłoszony powyżej), Michael organizuje akcję mającą na celu pozbycie się szmalcowników z przygranicznych terenów oraz ewakuację ukrywających się w lesie mugoli zbiegłych z Durham. Do pomocy werbuje metamorfomag Thalię, która pomaga mu nakłonić grupę szmalcowników do pościgu za jego poszukiwaną listem gończym osobą. Upozorowawszy spłoszoną ucieczkę przed szmalcownikami, Mike zwabia ich na polanę, gdzie czekają już pułapki oraz Stevie Beckett. W trójkę pokonują i zabijają grupę szmalcowników podczas długiego pojedynku.
Pozbywszy się z lasu niebezpieczeństwa, Michael prowadzi towarzyszy do kryjówki mugoli - gdzie przekonuje uciekinierów do zaufania czarodziejom, a Stevie ewakuuje ich do stolicy hrabstwa za pomocą przygotowanych wcześniej świstoklików.
Link do rozgrywki: tutaj

+


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
Can I not save
One from the pitiless wave?
OPCM : 46
UROKI : 36
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/30
SPRAWNOŚĆ : 11/36
Genetyka : Wilkołak
Wątki z pracą - Page 53 7f6edca3a6f0f363d163c63d8a811d78
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks

Strona 53 z 59 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 59  Next

Wątki z pracą
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach