Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

Wątki z pracą
AutorWiadomość
First topic message reminder :

Wątki z pracą

Wątek służy akceptacji wątków, za które postaci rzucają kością i zbierają punkty w swoich skrytkach bankowych. Rzutu można dokonać po tym, jak pod postem pojawi się akceptacja. Zgłoszenia, jak zawsze, należy dokonać z konta, z którego odgrywany jest wątek.

Aby wątek mógł zostać zaakceptowany, pisane w jego trakcie posty nie mogą być krótsze niż 300 słów.

Przypominamy, że post z opowiadaniem dotyczącym pracy zgłasza się w wątku z doświadczeniem.

Kod:
[b]Imię i nazwisko[/b]:
[b]Fabularna data wątku[/b]:
[b]Opis wątku[/b]:  co dokładnie dzieje się w wątku? dlaczego uważasz, że to wątek, za który możesz rzucić kością?
[b]Link do rozgrywki[/b]:  link do wątku
Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ELIKSIRY : 99
LECZENIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Wątki z pracą - Page 53 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Powrót do góry Go down


Imię i nazwisko: Michael Tonks
Fabularna data wątku: 14.01
Opis wątku: Michael patroluje Derbyshire i natyka się (spóźniony) na scenę masowej rzezi, znajdując kilkanaście trupów. Jako auror rozpoznaje ślady czarnej magii na zwłokach - upewnia się, że w pobliżu nie ma inferiusów, zabezpiecza całą okolicę Protectą (na wypadek gdyby napastnicy chcieli tu powrócić) i próbuje dowiedzieć się, co się stało od ledwo żywego mężczyzny i przypadkowego chłopaka (Thomas). Mężczyzna umiera na oczach Tonksa, a Thomas nic nie wie, ale Michael otrzymuje zaszyfrowany list, który zawiera informacje o mugolskich kryjówkach (wątek zgłoszę do Spokojnie Jak na Wojnie po rozegraniu dalszych wątków związanych ze sprawą). Jako auror, Tonks wie, że ze zwłok wciąż można stworzyć inferiusy - dlatego postanawia magicznie wykopać dla wszystkich masowe groby i godnie pochować zamordowanych, aby żaden czarnoksiężnik nie wykorzystał sceny w niecny sposób.
Link do rozgrywki: tutaj

Imię i nazwisko: Michael Tonks
Fabularna data wątku: 16.01
Opis wątku:  Michael patroluje Derbyshire i trafia na opuszczony kościół oraz dwóch zmizerniałych czarodziejów. Pierwszy z nich chce go okraść, więc Tonks wręcza mu jałmużnę i wysyła po pomoc do Derby. Drugi - Silas, znajomy z czasów śledztwa w Londynie - ma mugolską krew i niestrudzenie zagaduje Michaela, gdy ten sprawdza okolicę. Tonks umiejętnie wyciąga z Silasa informacje, aby upewnić się, że ten na niego nie doniesie i przekonać o jego poglądach politycznych, a następnie rozważa propozycję Silasa by zostać jego informatorem - ostatecznie decyduje się wykorzystać chłopaka w Londynie, gdzie na polecenie Tonksa szpieguje inna sojuszniczka Zakonu, która może potrzebować pomocy. W międzyczasie Michael sprawdza miejsce za pomocą Carpiene i Homenum Revelio, wyczuwając zapach spalenizny i pozostałości czarnej magii - otworzywszy kościół, widzi zwłoki spalonych tam żywcem mugoli (konsekwencje poprzedniego wątku Rycerzy w tej lokacji). Z powodu ataku paniki Silasa Tonks musi na chwilę przerwać śledztwo, ale zamyka magicznie drzwi aby mugole spoczywali w spokoju i w imieniu Biura Aurorów składa Greengrassom raport o masakarze w okolicy oraz (dodatkowo) o wygłodzonym czarodzieju.
Link do rozgrywki: tutaj


edit: nie jestem pewna, czy wątki powiązane z eventem "Ciemno Wszędzie Głucho Wszędzie" można rozliczać jako prackowe - rozumiem jeśli nie, ale mój tyczy się aurorskich obowiązków, więc zgłaszam jeśli tak <3
Imię i nazwisko: Michael Tonks
Fabularna data wątku: 29.01
Opis wątku:  Otrzymawszy list od Henry'ego Cartera (npc/mg z Biura Aurorów), Michael udaje się na patrol na granicę Northumberland i Durham, w celu sprawdzenia doniesień (od pojmanych przez Tonksa w grudniu i przesłuchanych przez Biuro Aurorów szmalcowników) o obozowisku mugoli i zasadzających się na nich szmalcownikach. Mike i Thalia są świadkami pościgu szmalcownika za mugolskim chłopcem. Chronią mugola i skutecznie pojedynkują się ze szmalcownikiem, którego - po rozbrojeniu i związaniu - Tonks skutecznie przesłuchuje. Otrzymawszy niezbędne informacje, Michael zabija szmalcownika i usuwa po sobie ślady, a Thalia jako metamorfomag wciela się we wroga aby uśpić czujność sił Ministerstwa. Tonks zabiera mugola na miotle do bezpiecznego Blyth. Dzięki patrolowi i zwiadowi, pozyskał też informacje umożliwiające zaplanowanie dalszej akcji by uratować resztę ukrywających się w lesie mugoli.
Link do rozgrywki: tutaj

+


You can tame a big bad wolf
if you don't feed him

Michael Tonks
Michael Tonks
Zawód : Rebeliant
Wiek : 35
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
In my defense, the moon was full and I was left unsupervised.
OPCM : 42
UROKI : 36
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5/30
SPRAWNOŚĆ : 11/36
Genetyka : Wilkołak
Wątki z pracą - Page 53 Eric-Northman-Screen-Test-S4-true-blood-22322446-432-244
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t7124-michael-tonks https://www.morsmordre.net/t7131-do-michaela https://www.morsmordre.net/t7129-wilkolak-mugolak https://www.morsmordre.net/f139-mickleham-old-london-rd-1 https://www.morsmordre.net/t7132-skrytka-bankowa-nr-1759#189352 https://www.morsmordre.net/t7130-michael-tonks

Powrót do góry Go down

Imię i nazwisko: Maghnus Bulstrode
Fabularna data wątku: 08.02.1958
Opis wątku: Na umówione spotkanie do Piórka Feniksa przybyła Sigrun, by wypytać Maghnusa o wszystko co wie na temat Deana Finnigana, współpracującego między innymi z Piórkiem dostawcy alkoholi, podejrzewanego przez sąsiadów o bycie likantropem. Pragnąc przerwać jakiekolwiek powiązania łączące klub z bestią, z którą współpraca w świetle nowych faktów mogłaby zaszkodzić jego reputacji, Maghnus zaproponował Sigrun nalot na magazyn Finnigana w trakcie kolejnej umówionej dostawy, która ma być prowokacją do wywabienia mężczyzny z ukrycia. By poznać szczegóły kontaktów z dostawcą, Bulstrode wezwał do gabinetu Rickarda, zarządcę klubu. Omówili szczegóły dostawy, skorzystali z informacji przekazywanych przez zarządcę, a przy okazji na jaw wyszły kolejne przekręty Rickarda, któremu Maghnus dał ostatnią szansę na poprawę.
Link do rozgrywki:  Piórko Feniksa

+


half gods are worshipped
in wine and flowers
real gods require blood


Maghnus Bulstrode
Maghnus Bulstrode
Zawód : badacz starożytnych run, były łamacz klątw, cień i ciężka ręka w Piórku Feniksa
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
gore and glory
go hand in hand
OPCM : 24
UROKI : 0
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 24
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 death before dishonor
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t9868-maghnus-i-bulstrode https://www.morsmordre.net/t9891-helios#299311 https://www.morsmordre.net/t9887-mouth-full-of-white-lies#299287 https://www.morsmordre.net/f377-gerrards-cross-bulstrode-park https://www.morsmordre.net/t9894-skrytka-bankowa-nr-2246#299355 https://www.morsmordre.net/t9896-maghnus-bulstrode#299374

Powrót do góry Go down

Imię i nazwisko: Sigrun Rookwood
Fabularna data wątku: 08.02.1958
Opis wątku: Tropiąc Deana Finnigana, o którym dotarły do mnie wieści, że może być obciążony klątwą wilkołactwa i ostatnio zniknął pozostawiając po sobie tropy na to wskazujące, dowiaduję się, że dostarczał alkohole do Piórka Feniksa. Przybywam więc do Maghnusa, właściciela klubu, aby porozmawiać o dostawcy i przeprowadzić w tej sprawie śledztwo. Dzięki niemu dowiaduję się o magazynie w porcie, dzięki jego pracownikowi zaś o kochance, która może wiedzieć więcej. Podejmuję też z Maghnusem współpracę mającą na celu zwabienie wilkołaka w pułapkę; Piórko Feniksa ma złożyć zamówienie i powiadomić mnie, gdzie ma nastąpić odbiór i o której. Uzyskane informacje pozwolą być może Deana schwytać.
Link do rozgrywki:  Piórko Feniksa

+


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : 40
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 51
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544

Powrót do góry Go down

Imię i nazwisko: Revna Bagman
Fabularna data wątku: 11.02.1958
Opis wątku: Do Leśniczówki przybywa Sigrun, niosąc zapas ingrediencji i tajemniczy kryształ wspomagający prace alchemiczne. Pragnie zamówić truciznę, zdając się na moją ekspertyzę, omawiamy więc warunki, w jakich ma zostać użyta, ilość osób, jakie ma dotknąć, czas działania i oczekiwane efekty, nim proponuję smoczy eliksir, a Rookwood się zgadza. Zlecenie obiecuję potraktować priorytetowo i przystąpić do pracy z samego ranka.
Link do rozgrywki: link

+
Revna Bagman
Revna Bagman
Zawód : alchemik, łowca ingrediencji
Wiek : 24
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
let it hurt
until it can't hurt anymore
OPCM : 0
UROKI : 0
ELIKSIRY : 25
LECZENIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 8
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t10569-revna-bagman#320253 https://www.morsmordre.net/t10660-rangvaldr#323147 https://www.morsmordre.net/t10658-written-in-the-stars#323141 https://www.morsmordre.net/f401-cheshire-delamere-forest-lesniczowka https://www.morsmordre.net/t10659-skrytka-bankowa-nr-2333#323142 https://www.morsmordre.net/t10661-revna-bagman#323148

Powrót do góry Go down

Imię i nazwisko: Primrose Burke
Fabularna data wątku: 07.01
Opis wątku: Tatiana Dolohov przychodzi do sklepu celem zamówienia dwóch talizmanów u Borgina, ale tego nie ma, Primrose oferuje swoje usługi. Kobiety zaczynają rozmawiać na temat tego czego oczekuje Tatiana oraz jakie talizmany ją interesują. Następnie omawiają wygląd zamówienia, zaś lady Burke pokazuje swoje prace i na tej podstawie kobiety dochodzą do porozumienia. Tatiana zapewnia, że przekaże wszystkie składniki niezbędne do zrealizowania zamówienia, a lady Burke podaje przybliżony termin realizacji.
Link do rozgrywki: Tutaj


Imię i nazwisko: Primrose Burke
Fabularna data wątku: 09.01
Opis wątku: Primrose na prośbę Silke Multon spotyka się z nią w Londynie aby omówić zamówienie dla pani Multon. Primrose zbiera dokładny wywiad czego potrzebuje kobieta, zadając bardzo szczegółowe pytania dowiaduje się, że klienta pragnie mieć połączenie złota i pereł, ale nic co będzie nawiązywało do marynistyki. Na tej podstawie lady Burke przygotowuje na miejscu poglądowy szkic jak szpila do włosów mogłaby wyglądać, na co klienta przystaje. Kobiety finalizują spotkanie, a Primrose otrzymuje od pani Multon wszystkie niezbędne składniki.
Link do rozgrywki: TutajMay god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 5
UROKI : 6
ELIKSIRY : 26
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 8
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Wątki z pracą - Page 53 Dd3436d291f269d9d228b8e0011b3018
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke

Powrót do góry Go down

Imię i nazwisko: Thalia Wellers
Fabularna data wątku: 10 lutego
Opis wątku: Thalia na prośbę kapitana udaje się na spotkanie z astronomem, Jaydenem Vane. Po wymianie uprzejmości przekazuje mu obraz, który profesor zamówił podczas jednej ze swoich wypraw a którego dostawę zlecił "Shannon", potem zaś przyjmuje informacje na temat stworzenia kalendarza pływów, który niezbędny jest do żeglugi - dowiaduje się o istnieniu odpowiedniej formuły którą będzie potem mogła dopasować do terminarza handlowego i móc oceniać najlepsze czasy przybycia do danego portu, co wspomoże kapitana w rozplanowaniu wypraw.
Link do rozgrywki: Tutaj
Thalia Wellers
Thalia Wellers
Zawód : Żeglarz, handlarz, przemytnik
Wiek : 29
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Some may yield
But me I never could be tamed
Through moors and meadows
Cloaked, concealed
Never to forget my name
I walk the shadows
OPCM : 12
UROKI : 6
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 1
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 15
Genetyka : Metamorfomag

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t10111-thalia-wellers#306486 https://www.morsmordre.net/t10173-kymopoleia#308971 https://www.morsmordre.net/t10159-beware-the-daughter-of-the-sea#308538 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t10167-skrytka-bankowa-nr-2284#308735 https://www.morsmordre.net/t10164-thalia-wellers#308697

Powrót do góry Go down

Strona 53 z 53 Previous  1 ... 28 ... 51, 52, 53

Wątki z pracą

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach