Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Kuchnia
AutorWiadomość
Kuchnia [odnośnik]02.12.16 17:35

kuchnia

Niewielkich rozmiarów kuchnia połączona jest z salonem wąskimi drzwiami i to właśnie w tym miejscu znikają wszelkie pozory porządku, a zaczyna się bałagan. Ładne, jasne meble mogłyby być nieco ładniejsze, gdyby nie piętrzące się na blatach naczynia, których Tilda nie miała cierpliwości powkładać do szafek - zajmowanych zresztą przez pająki. Również rozmaite puszki oraz słoiki poustawiane są bez większego zamysłu i raczej nic nie wskazuje na to, by Tilda miała w najbliższym czasie je posegregować.
Na środku kuchni znajduje się stół z dwoma krzesłami, a w całym pomieszczeniu unosi się intensywny zapach suszonych ziół, których grube pęki zwisają z małych haczyków przytwierdzonych do szafek.
Tilda Fancourt
Zawód : hoduję pająki
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna


the good ones always seem to break


OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Zwierzęcousty

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3972-tilda-fancourt https://www.morsmordre.net/t3987-arachne https://www.morsmordre.net/t3985-porozmawiajmy-o-pajakach https://www.morsmordre.net/f149-redwood-avenue-17-3 https://www.morsmordre.net/t4010-skrytka-bankowa-nr-1022 https://www.morsmordre.net/t6385-tilda-fancourt#162295
Kuchnia
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach