Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Sypialnia
AutorWiadomość
Sypialnia [odnośnik]02.12.16 17:58

sypialnia

Poza szafą, łóżkiem i kulawym krzesłem nie ma tu zbyt wiele. Ściany pomalowano na bury kolor, a gdzieś w kącie wisi zakurzony obraz w prostej ramce, na którym pająki już dawno zdążyły utkać pajęczynę. Znajduje się tutaj dwoje drzwi - pierwsze z nich prowadzą do salonu, a drugie do małej i skromnie urządzonej łazienki.
Na pierwszy rzut oka sypialnia nie sprawia wrażenia zbyt przytulnej, jednak gdy odsunie się półprzejrzyste, brązowe zasłony, z okna można zobaczyć ruchliwą londyńską ulicę i spory fragment centrum. Wieczorami dociera tutaj ciepłe światło latarni, a czasem nawet melodia grana przez jakiegoś ulicznego muzyka.
Niejedną noc Tilda spędza właśnie przy tym oknie - z książką w dłoni i z świecą na parapecie, której migoczący płomień można dostrzec z chodnika.
Tilda Fancourt
Zawód : hoduję pająki
Wiek : 26
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna


the good ones always seem to break


OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Zwierzęcousty

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t3972-tilda-fancourt https://www.morsmordre.net/t3987-arachne https://www.morsmordre.net/t3985-porozmawiajmy-o-pajakach https://www.morsmordre.net/f149-redwood-avenue-17-3 https://www.morsmordre.net/t4010-skrytka-bankowa-nr-1022 https://www.morsmordre.net/t6385-tilda-fancourt#162295
Sypialnia
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach