Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Dokąd zmierzamy? - 10.04.1956
AutorWiadomość
Dokąd zmierzamy? - 10.04.1956 [odnośnik]10.01.17 20:18


10.04.1956 r.

Dokąd zmierzamy?


Nadchodzi maj, wiosna, czas miłości, wzruszeń i zauroczeń. Z tej okazji niezastąpiona, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju

Cassandra Trelawney


specjalnie dla naszych Czytelniczek przygotowała uniwersalną, złożoną, wieloaspektową wróżbę. Obejmuje pogodę, nastroje polityczne, zmiany środowiskowe oraz najnowsze wydarzenia sportowe. Poleca, gdzie najlepiej dokonać zakupu preparatów zwalczających uciążliwe bahanki.

Przekazujemy Wam jej list, dzięki któremu możecie lepiej przygotować się na nadchodzące dni.

List od Cassandry Trelawney


Wiosna to najlepszy okres, by otworzyć szafy i zrobić w nich porządki (warto wyrzucić z niej również niemodne ubrania - polecamy zapoznać się z najnowszymi trendami w naszym kąciki kulturalnym na s. 13 - dop. red.). Odświeżyć tiary i parasolki chroniące przed słońcem, poszukać zwiewnych spódnic i wyciągnąć wreszcie bardziej wycięte pantofelki. Szykuje się wielkie ocieplenie, pogoda będzie w tym roku łaskawa. Ciepła, ale nie sucha – deszcz spadnie wielkimi kroplami zawsze wtedy, kiedy będzie potrzebny. Porządki w ubraniach to jednak tylko skromna część wielkiej pracy, jaką należy wykonać przed nadchodzącym miesiącem.
Równie ważny jest porządek w kuchni. Pamiętajcie, że uwieszona pod sufitem lawenda pomoże wam wypłoszyć nagromadzone zimą bahanki z trudno dostępnych miejsc. Preparaty lawendowe firmy Herbs Corp. kosztują naprawdę niewiele, co więcej, można je zamówić nie wychodząc z domu, przy pomocy sowy. Używam ich od dziesięciu lat i jestem bardziej niż zachwycona. Niemniej - właśnie, warto pamiętać o pieniądzach, w maju mogą was spotkać większe, nieprzewidziane wydatki. Oprócz inwazji bahanków w waszych domach mogą zalęgnąć się chropianki. Należy na nie szczególnie uważać – raz zjedzona różdżka już nigdy nie powróci do dawnej świetności, a dłoń, która różdżki trzymać nigdy nie powinna, wypuści spod palców iskry.
Nie odchodząc zbyt daleko od tematu pasożytów, podobne problemy mogą niebawem zacząć sprawiać mugole. Szklana kula mówi, że ich pozycja jest bardzo niepewna. Ludzie, którzy dziś stają w ich obronie wobec zaostrzających się nastrojów, już niebawem sami nie będą pewni własnych przekonań.
Przełom miesięcy, kwietnia i maja, przyniesie dużo zmian, niestety nieszczęśliwych. Wyczuwam zmiany, dziwne anomalie, których nie jestem w stanie do końca zidentyfikować, a które przyniosą nam wszystkim zagładę. Nie chodzi tu już nawet o kwestie polityczne – karty Tarota, które właśnie rozłożyłam, podpowiadają mi, że politycy nigdy nie będą zgodni. Nadejdzie ciemność, która zjednoczy najgorszych wrogów, tuż po tym, jak wielka jasność zniszczy wszystko, co istniało.
Mistrzostwa w Quidditchu w tym roku zdobędą Sroki z Montrose.
Ktoś, kto chciał dobrze, w tym miesiącu zawiedzie nie tylko siebie.
Ktoś, kto nigdy nie myślał o dobru innych, odsłoni się przed światem.
Uważajcie również na swoje zwierzęta domowe, zwłaszcza futerkowe. Przewiduję większą aktywność magicznych pcheł. Zaklęcie znienawidzone przez stażystów Munga okaże się pomocne jak nigdy – prawdopodobnie pojawi się ono również na tegorocznych egzaminach. Uczcie się pilnie, będą trudne.
A świat: stanie na głowie!

Zawsze Wasza i szczerze oddana

C. Trelawney


Artykuł sponsorowany przez firmę Herbs Corp. - polecamy najlepsze preparaty lawendowe
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Dokąd zmierzamy? - 10.04.1956
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach