Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Zakładanie lokacji
AutorWiadomość
Zakładanie lokacji [odnośnik]13.04.15 13:19
First topic message reminder :

Zakładanie lokacji

Forum Morsmordre obfituje w szereg dostępnych lokacji dla wątków naszych użytkowników. Spis obecnie dostępnych lokacji znajduje się w temacie z mapą. Prosimy o dokładne zapoznanie się ze spisem, być może właśnie tam znajdziesz odpowiednie miejsce do gry. Lecz jeśli tak się nie stanie, nic straconego, właśnie w tym temacie, z wykorzystaniem poniższego kodu, możesz poprosić Mistrzów Gry o utworzenie potrzebnej lokacji*.

O założenie domów postaci należy prosić w temacie zakładanie mieszkań, lecz lokacje w tych domach należy założyć za pośrednictwem niniejszego tematu. Do zakładania pomieszczeń w dworkach szlacheckich służy ten temat.

Kod:
[b]Miejsce:[/b] nazwa i dokładna lokalizacja - oraz link do subforum/działu
[b]Umotywowanie założenia:[/b]
[b]Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji [u]poziomej[/u]:[/b] [url=WSTAW_LINK]Obrazek lokacji[/url]
[b]Krótki opis lokacji:[/b]
* Mistrzowie Gry zastrzegają sobie prawo do odmowy założenia tematu, jeśli na forum znajduje się już kilka podobnych lokacji.

Poniższy kod służy zakładaniu lokacji.
Kod:
<div class="ramka3"><img class="kalen" src="OBRAZEK"><span class="kalen2"; style="top: -10px"><h1>NAZWA POMIESZCZENIA</h1><div class="dev"> Opis pomieszczenia.</div></div>

[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 26.03.18 19:52, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zakładanie lokacji  - Page 7 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]15.05.19 13:56
Miejsce: Łazienka, https://www.morsmordre.net/f232-aldermanbury-5-15
Umotywowanie założenia: mam trochę mało miejsca w domu
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Łazienka Gwen to najmniejsze pomieszczenie w całym domu. Drzwi do niej prowadzą z przedpokoju. Utrzymana jest w niebieskiej kolorystyce. Nie ma w niej zbyt wielu rzeczy: toaleta, umywalka z prostym lustrem, niewielka szafka i prysznic to właściwie cały jej asortyment. Pomieszczenie ma też niewielkie okno, przysłonięte dość ciężką zasłonką. Gwen pilnuje, aby nie wnosić tu zbyt wielu szpargałów i raczej zachowuje czystość, aby w razie odwiedzin niespodziewanych gości nie mieć się czego wstydzić.

Miejsce: Przedpokój, https://www.morsmordre.net/f232-aldermanbury-5-15
Umotywowanie założenia: mam trochę mało miejsca w domu
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Przedpokój w mieszkaniu Gwen jest stosunkowo jasnym i obszernym pomieszczeniem. Jego ściany są pokryte tapetą w delikatne roślinne wzory, a podłoga ma dokładnie taką samą barwę, co ta znajdująca się w salonie. Po wejściu goście moją zobaczyć trzy pary drzwi. Te na prawo prowadzą do kuchni, na wprost – do łazienki, a po lewej do salonu. Jeśli ktoś uniesie oczy, zobaczy w suficie klapę. Po jej otwarciu można wysunąć drabinkę, prowadzącą do pracowni i sypialni dziewczyny.
W pomieszczeniu nie ma zbyt wielu przedmiotów. Na podłodze leży wycieraczka, a po lewej od drzwi stoi wieszak na ubrania oraz miejsce do odkładania butów. Kawałek dalej znajduje się tylko niewielka komoda, na której dziewczyna układa kwiaty, książki i lampki. Tuż nad nią, na ścianie, wisi niewielkie, ozdobne lustro z dwóch stron obwieszone świecznikami.


Są dwa takie same opisy - drugie zdjęcie jest odrobinę zbyt współczesne.

Źle skopiowałam opis, już poprawione. Zdjęcie chyba powinno być teraz OK.

+


Przypominała sobie, że Jaskółka porównywała śnienie do ogrodu, mówiła, że można dzięki niemu choć na chwilę opuścić więzienie, naprawdę
poczuć niebo.
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka, ilustratorka "Czarownicy"
Wiek : 21
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Bo tylko tak idzie wytrzymać: śmiejąc się z ponurych zdarzeń. A im chętniej się mnożą, tym częściej należy się śmiać.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Za rogiem zawsze będzie czyhał jakiś nowy koszmar
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t5761-gwen-grey#135984 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-gwen-grey#135987
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]17.05.19 12:00
Miejsce: biura Urzędu Łączności z Mugolami
Umotywowanie założenia: na III piętrze MM brakuje lokacji, a chętnie pograłabym tam wątki związane z pracą!
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji: Chociaż wąski korytarz zdaje się ciągnąć w nieskończoność, biura Urzędu Łączności z Mugolami nie należą do dużych. W jednym pokoju mieści się od dwóch od czterech biurek ustawionych w kątach niewielkich pomieszczeń. Z wypełnionych dokumentacją szafek gdzieniegdzie wychyla się zmatowiały, zakurzony brzeg książki - zwykle instrukcji obsługi mugolskich urządzeń. Przy nogach co poniektórych stanowisk piętrzą się wieżyczki zbudowane z opasłych tomisk naukowych, opowieści fabularnych niemagicznych autorów i kronik.
Blaty biurek udekorowane są wedle uznania. Na wielu z nich pojawiają się przyrządy prosto z mugolskiego świata. Niekiedy są to zwykłe figurki lub ozdoby, innym razem piloty do telewizorów, aparaty fotograficzne i inne cuda współczesnej technologii. W powietrzu wiruje zapach starego papieru oraz woń taniej kawy, nieśpiesznie chłodzącej się w ceramicznych kubkach. Panuje gwar skomponowany z prowadzonych podczas pracy rozmów, przyciszonej muzyki płynącej z radyjek i okazjonalnego świstu przelatujących nad głowami papierowych samolocików.
Zwykle dominuje tu atmosfera zdecydowanie przyjaźniejsza, lżejsza od klimatu odczuwalnego podczas spaceru przez pozostałe działy.

+
Gość
Anonymous
Gość
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]11.06.19 22:17
Miejsce: Tutaj Cukiernia "Czekoladowa Rzeka"
Umotywowanie założenia: To odebrany mi spadek po ojcu i muszę mieć też gdzie pracować Neutral
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Cukiernia "Czekoladowa Rzeka" była w rodzinie Thorne'ów od pokoleń. Pomimo zmiany właściciela dalej skupia się ona - jak sama nazwa wskazuje - bardziej na wyrobach czekoladowych niżeli na żelatynowych. Na zewnątrz często wystawiane są stoliki dla tych, którzy chcą cieszyć się słodkościami na świeżym powietrzu. Dla tych jednak, którzy decydują się na posiłek na wynos, produkty pakowane są w urocze paczuszki nie tylko dla zabezpieczenia, ale i dla estetyki.
Na samym progu klienta wita słodka woń i brak gwaru. Z miłą chęcią odbywa się rozmowy w towarzystwie rozmaitego jedzenia. Można więc powiedzieć, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Oprócz tej mieszczącej się na Pokątnej, na świecie istnieje również wiele innych cukierni pod tą samą nazwą, między innymi w Rosji. Nic więc dziwnego, że linia tych cukierni jest nie tylko uwielbiana przez wzgląd na jakość towarów czy atmosferę, ale i dość znana wśród przeciętnych czarodziejów.

+


Oh my darling ClementineYou were lost and gone forever
Dreadful sorrow, Clementine

Clementine Thorne
Zawód : ~ Czekoladniczka ~
Wiek : 25
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Do you ever feel like a misfit?
Everything inside you is
Dark and twisted
Oh, but it's okay to be different
'Cause baby, so am I
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Zakładanie lokacji  - Page 7 Cc393f0d121afc37a102a60f503e5d7c
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7407-clementine-thorne https://www.morsmordre.net/t7474-truman https://www.morsmordre.net/t7475-there-was-a-girl https://www.morsmordre.net/f284-sevenoaks-riverhill-road-13 https://www.morsmordre.net/t7477-skrytka-bankowa-nr-1812 https://www.morsmordre.net/t7476-clementine-thorne
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]20.06.19 12:52
Miejsce: Stary Cmentarz, przedmieścia Londynu
Umotywowanie założenia: Nie mamy na forum zbyt wielu cmentarzy, a taki typowo magiczny jest właściwie tylko jeden. Lokacja jest zajęta, a bardzo chcemy coś  w podobnym miejscu zagrać; ponadto Priscilla mieszka na przedmieściach miasta i raczej naciskałaby, aby jej mąż spoczywał gdzieś bliżej jej domu.
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Najstarszy cmentarz w Londynie, na którym od 1567 roku spoczywają czarodzieje. Znajduje się na przedmieściach i dzieli na dwie części. Pierwsza, duża i zaniedbana połać terenu to stare, historyczne nagrobki oraz krypty należące do dawnych, bogatszych rodzin. Pomiędzy nimi rosną wiekowe drzewa, a całość porasta bluszcz, sprawiając, że cmentarz miejscami bardziej przypomina las, niż miejsce spoczynku czarodziejów. Aby wejść do tej części należy posiadać klucz do bramy, bądź po prostu ją przeskoczyć.
Druga część cmentarza to ta, w której do dziś grzebani są czarodzieje. Najstarszy znajdujący się w niej nagrobek pochodzi z 1901 roku i należy do nieznanego czarodzieja. Jego zwłoki znaleziono w Tamizie i nigdy nie odkryto tożsamości, mimo że delikwent miał przy sobie różdżkę. Od 1930 roku pojawia się tu jednak mało nowych mogił: większość czarodziejów decyduje się na chowanie swoich bliskich na cmentarzu znajdującego się bliżej centrum. Dlatego też ceny pochówku w tym miejscu zmalały i często ta wiekowa lokacja okazuje się miejscem ostatniego spoczynku dla osób o niższym statusie społecznym. Znajdujące się tu nagrobki często są więc dość skromne.
Cały kompleks chroni wysoki mur oraz zaklęcia, ukrywające miejsce przed wzrokiem niemagicznych.

+


Przypominała sobie, że Jaskółka porównywała śnienie do ogrodu, mówiła, że można dzięki niemu choć na chwilę opuścić więzienie, naprawdę
poczuć niebo.
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka, ilustratorka "Czarownicy"
Wiek : 21
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Bo tylko tak idzie wytrzymać: śmiejąc się z ponurych zdarzeń. A im chętniej się mnożą, tym częściej należy się śmiać.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Za rogiem zawsze będzie czyhał jakiś nowy koszmar
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t5761-gwen-grey#135984 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-gwen-grey#135987
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]06.07.19 20:38
Miejsce: Przy barze (?), Parszywy Pasażer
Umotywowanie założenia: Moja Philippa jest barmanką w tym lokalu, a wewnątrz znajdują się jedynie tematy-stoliki. Wiadomo, że od tej luźniej gadki z barmanem wycierającym ścierką brudny kufel wszystko się zaczyna... Zamierzam się tam zagnieździć, wpadną znajomi i tak może zrobić się ciasno dlatego chciałam poprosić o stworzenie kliku dodatkowych tematów tym miejscu.
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Ku brzegom angielskim już ruszać nam pora, i smak waszych ust, hiszpańskie dziewczyny, w noc ciemną i złą nam będzie się śnił... Zabłysną nam bielą skał zęby pod Dover i znów noc w kubryku wśród legend i bajd...

Każda wizyta w Parszywym Pasażerze zaczyna się od baru. Nim zachęcony syrenim szyldem gość rozejrzy się za stolikiem, nim spojrzy w stronę roztańczonej panienki, podąży ku widocznym od progu rządom szklanych, półpełnych butelek poustawianych nierówno na wąskich półkach przy barze. Tawerna oferuje szeroki wybór trunków, choć niektóre z nich nie pachną zbyt zachęcająco. W blasku taniej żarówki błyszczą się wielokolorowe alkohole, które odmienią każdy nędzny dzień. Żaden barman nie pozwoli, aby ktokolwiek wyszedł stąd niepocieszony.

Miejsce: Piwnica, Parszywy Pasażer
Umotywowanie założenia: Częściowo tak jak wyżej, a dodatkowo: nie od dziś wiadomo, że w tym miejscu dzieją się różne podejrzane rzeczy. Piwniczka to dość dyskretne miejsca, podejrzewam, że jest tam również jakieś tajemne wyjście z lokalu i przechowuje się tam zapasy alkoholu. Lokacja byłaby pomocna do przeprowadzania pewnych transakcji i gier niezwiązanych ze swobodnym piciem przy stoliku.
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Szemrany lokal i równie szemrane interesy. Strach pomyśleć, co kryje się w piwnicach Parszywego Pasażera. Wewnątrz panuje półmrok, roznosi się intensywny smród martwego szczura i taniej wódki, a ciągnący się korytarz prowadzi do tajemnego wyjścia z pubu. To w tych podziemiach chowają się beczki z ulubionym rumem umieszczone w oddzielnym, zamkniętym pomieszczeniu. Tutaj też dyskretnie załatwiane są pewne wątpliwe transakcje. Wejście do piwnicy znajduje się w wąskim korytarzu za toaletami. Powiadają, że czasami zza tych drzwi dobiegają podejrzane odgłosy, ale nikną one w gwarze głośnych opowieści.

+


Ostatnio zmieniony przez Philippa Moss dnia 08.07.19 16:14, w całości zmieniany 1 raz
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t7540-filipa https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]07.07.19 11:00
Miejsce: Biuro wiedźmiej straży, Departament Przestrzegania Prawa Czarodziejów
Umotywowanie założenia: Szukałam miejsca na wątek strażniczy i nie znalazłam nic odpowiedniego, a widzę, że i aurorzy, i policja mają swoje biura.
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji: W tej części departamentu pracują przedstawiciele wiedźmiej straży. Ich dział składa się z wąskiego korytarza, który prowadzi do licznych gabinecików niewielkich rozmiarów. Każde takie pomieszczenie zawiera po jednym oknie, a do tego biurka, regały i tablice pozwalające na uporządkowanie wszelkich materiałów, raportów i dowodów. Zwykle taki pokój zajmowany jest przez przynajmniej dwóch pracowników. Oprócz tego, wspomniany korytarz prowadzi również do lokum szefa biura oraz kilku obszerniejszych sal, w których odbywają się spotkania i narady.

+


It is not our enemies that defeat us. It is our fear.
Maeve Clearwater
Zawód : Rebeliant, wywiadowca
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
The moments of peace that we find sometimes, they aren't anything but warfare, thinly disguised.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t6468-maeve-clearwater https://www.morsmordre.net/t6481-artemizja#165435 https://www.morsmordre.net/t6475-maeve#165296 https://www.morsmordre.net/t10356-sypialnia-maeve#312817 https://www.morsmordre.net/t6969-skrytka-bankowa-nr-1629#183139 https://www.morsmordre.net/t6512-maeve-clearwater
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]17.07.19 16:29
Nie byłam pewna czy iść tu czy w aktualizacje, ale skoro część tylko zmieniam, a część zakładam to chyba lepiej tu z całością?

Tak więc proszę o zmianę obrazka i opisu tej lokacji na to:

Nazwa lokacji: Wejście do lokalu
Obrazek
Opis: Wejście do lokalu zwraca uwagę, w jego witrynie zawsze coś się dzieje. Jednego dnia jest to mecz quidditcha rozgrywany przez piernikowych zawodników, innego bal tańczących ludzików wykonanych z jadalnych kasztanów. Miejsce przyciąga nastrojem beztroski, kolorami które biją z wnętrza i zapachem ciast i ciasteczek, które świeżo pieczone są każdego dnia.

Ta lokacja stała się tym:

Miejsce: Cukiernia Wszystkich Smaków
Nazwa lokacji: Część sklepowa
Obrazek
Opis: Wnętrze jest, dość duże, a jednak zapełnione półkami i szafkami na których znajdują się wszelkiej maści słodkości zarówno magiczne jak i mugolskie. Wiele z nich porusza się lub macha do klientów, inne cierpliwie czekają na swoją kolej.
W części sklepowej dominuje zieleń, rozbijana od czasu do czasu przez inne kolory, na przykład w formie znajdujących się w rogu pomieszczenia różowych, kręconych schodów, które prowadzą na antresolę. Na górze dostrzec właśnie na niej część kawiarnianą.

Ta lokacja zmieniła się w to:

Miejsce: Cukiernia Wszystkich Smaków
Umotywowanie założenia: Zakup
Obrazek: Klik
Nazwa lokacji: Lada
Opis: Miejsce w którym można zapłacić za słodycze lub złożyć zamówienie jest odgrodzone od reszty sklepu drewnianym meblem, za którym zawsze stoi jakiś pracownik. Na ladzie znajduje się waga oraz część pustego blatu, po bokach jednak zawsze dostrzec można świeże wypieki przygotowywane na miejscu, skryte oczywiście pod szklanymi pokrywkami do czasu aż ktoś nie zdecyduje się zamówić kawałka, lub dwóch.

Oraz proszę o dodanie tych lokacji:

Miejsce: Cukiernia Wszystkich Smaków
Umotywowanie założenia: Zakup
Obrazek: klik
Nazwa lokacji: Część kawiarniana - duże stoliki
Opis: Piętro, czy raczej antresola lokalu zachowana jest w znacznie spokojniejszej tonacji, można troszkę odetchnąć tu od wrażeń doznanych poniżej. I choć z niektórych stolików można wciąż zerkać na to, co dzieje się na dole, miejsce to zabezpieczone jest znacznie cichsze.
Ta część lokalu przeznaczona jest dla bardziej licznych grup - znajdują się tu większe stoliki różnych rozmiarów i kształtów, pod ścianą znajduje się podłużna lada. Zawsze pachnie tu słodkościami oraz kawą. Dwóch pracowników nigdy nie pozwoli zbyt długo czekać klientowi na obsługę.Miejsce: Cukiernia Wszystkich Smaków
Umotywowanie założenia: Zakup
Obrazek: Klik
Nazwa lokacji: Część kawiarniana - małe stoliki
Opis:
Bardziej zaciszny fragment części kawiarnianej. Jako że pomieszczenie to z trzech stron otoczone jest ścianami, otwarte jedynie na część z większymi stolikami,  nie da się stąd zobaczyć tego, co dzieje się w sklepie. Okna tej części wychodzą na dziedziniec po przeciwnej stronie niż ulica Pokątna. Na parapetach stoją zadbane kwiaty. Jest tu znacznie spokojniej i ciszej. Małe, okrągłe, drewniane stoliki ustawione są od siebie w odległości zapewniającej spokój i dyskrecję rozmów. Przy każdym stoliku stoją dwa drewniane krzesła.

Dwie uwagi: wszystkie obrazki muszą mieć orientację poziomą, obrazek w ostatniej lokacji nie działa

Poprawione!

Pierwsze dwie lokacje mają takie same obrazki, powinny być różne. Oba muszą mieć minimum 400x szerokości, jeśli nie mają, prosiłabym również o poprawę <3

Gotowe <3

+Po prostu nie pamiętać sytuacji w których kostka pęka, wiem
Nie wyrzucę ST,
Chociaż bardzo chcę,
Mam nadzieję, że to wie MG.
Bertie Bott
Zawód : Pracownik w Urzędzie Patentów Absurdalnych, wlaściciel Cukierni Wszystkich Smaków
Wiek : 22
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Po co komu rozum, kiedy można mieć szczęście?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zakładanie lokacji  - Page 7 Giphy
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3352-bertie-bott https://www.morsmordre.net/t3460-jerry#60106 https://www.morsmordre.net/t3378-zapraszam-bardzo#57355 https://www.morsmordre.net/f304-west-country-dolina-godryka-24 https://www.morsmordre.net/t3537-skrytka-bankowa-nr-844 https://www.morsmordre.net/t3389-bertie-bott
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]10.09.19 15:46
Miejsce: Sala odpraw w  link do subforum
Umotywowanie założenia: Dużo aurorów, ciągle zapchane lokacje w Departamencie, mało lokacji stricte biurowych przeznaczonych dla aurorów-aurorów
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: ten lub ten
Krótki opis lokacji: Jedna z sal konferencyjnych wchłonięta przez Biuro Aurorów i przekształcona na jego potrzeby w salę odpraw. To w tym miejscu dzienna zmiana przekazuje pałeczkę nocnej, a nad wszystkim przeważnie czuwa Głównodowodzący Biura lub ktoś przez niego do tej roli wyznaczony zapoznając wszystkich z najważniejszymi informacjami, odkryciami i rozkazami.
Po wejściu do sali od razu rzuca się w oczy jej najlepiej oświetlona ściana wypełniona ruchomymi zdjęciami najbardziej poszukiwanych w tym momencie twarzy mających przeważnie na sumieniu coś naprawdę okropnego, mapą Anglii z naniesionymi różnego rodzaju znacznikami zwracającymi każdego dnia uwagę na coś innego, notki z informacjami do zapamiętania lub też pozostawionymi po fachu podpowiedziami do spraw dla jednego agenta przez drugiego, wzory formularzy i innymi takimi. Długi konferencyjny stół stojący niegdyś wzdłuż sali przestawiony został w poprzek, tak, że stanowi linię rozdzielająca informacyjną ścianę od rzędów krzeseł ustawionych w jej głębi. Na jego blacie rozsypane są przeważnie różnego rodzaju akta spraw wydawanych podczas odpraw, to tu można również próbować szukać tych zagubionych, wyniesionych z archiwum które dziwnym sposobem same z siebie do niego nie wróciły. Z popielniczek rozstawionych tu i ówdzie przesypuje się nadmiar popiołu. Nie trudno też znaleźć stary kubek z kwitnącą kawą.
Poza czasem odpraw sala służy pracownikom do omawiania między sobą spraw wymagających większej współpracy oraz chowania się w czasie przerw przed biurowym chaosem.
+


Miejsce: Kącik prasowy w  link do subforum
Umotywowanie założenia: Dużo aurorów, ciągle zapchane lokacje w Departamencie, mało lokacji stricte biurowych przeznaczonych dla aurorów-aurorów
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: ten
Krótki opis lokacji: Ogólnodostępny dla każdego pracownika Departamentu Przestrzegania Prawa kącik informacyjny w którym to każdego dnia można znaleźć najświeższe wydania rozmaitych gazet poruszających mniej lub bardziej istotne wątki ze świata czarodziejów. Nie tylko tych związanych z polityką, choć niezaprzeczalnie te są najbardziej pożądane przez odwiedzających ten niewielki pokoik, którą lwią część stanowią przeważnie pracownicy Wiedźmiej Straży.
Można tu rozsiąść się w jednym z kilku niewygodnych krzeseł, skorzystać z zawsze idealnego do czytania oświetlenia, posłuchać audycji radiowej z magicznego radia i starać się być na bieżąco ze światem. Przynajmniej wypadałoby jako pracownika tego departamentu.

+


Find your wings


Anthony Skamander
Zawód : Rebeliant
Wiek : 31
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
You don't need a weapon when you were born one
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5456-budowa#124328 https://www.morsmordre.net/t5494-hrabina#125516 https://www.morsmordre.net/t5473-thony#124691 https://www.morsmordre.net/f256-bexley-high-street-27-4 https://www.morsmordre.net/t5495-skrytka-bankowa-nr-1354#125517 https://www.morsmordre.net/t5479-anthony-skamander#124933
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]15.09.19 19:44
Miejsce: Doki, Parszywy Pasażer, Kuchnia
Umotywowanie założenia: Pasażerowa rodzina się rozrasta, szefowa w drodze i potrzebujemy więcej miejsca do grania. :pwease:
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Ciepłe miejsce. Łatwo się jednak domyślić, że panuje tutaj chaos niemniejszy niż w pozostałych częściach tawerny. Między parującymi wściekle garami przemyka stara kucharka, klnąc na prawo i lewo. Pod jej ciężkim pantoflem umierają niezdarne karaluchy, a jej zbyt długa spódnica wyciera z drewnianych podłóg tłuste plamy. Gorące opary wsiąkają w prujące się szmaty, a tamten owinięty wokół jedynego okna kawałek brązowej zasłonki dawno już zesztywniał w brudzie. W kącie piętrzy się stos niedomytych naczyń, a oparta o półkę miotła misternie zamiata pod mebel kupkę gnijących obierków i robaczych pancerzyków, gdy już ostatni pracownik opuści pomieszczenie. Powystawiane na długim, lepkim blacie słoiki chowają niestworzone rzeczy i nikt do końca nie wie, czy warto tam zaglądać. Rozgrzana do czerwoności kuchenka paruje czarną mgłą, a spoczywająca gdzieś między skrzyniami porcelanowa kura do dziś nie odsłoniła swojej tajemnicy. Powiadają, że jej przybycia nie pamięta najstarszy pracownik, ale nikt nie ośmielił się jej stamtąd ruszyć.

Miejsce: Doki, Parszywy Pasażer, Toalety
Umotywowanie założenia: Jak wyżej. Dodatkowo: wiadomo, ile ciekawych rzeczy dzieje się w toaletach!
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Za zakrętem dyskretnie chowają się cuchnące drzwiczki do tego świętego zakątka. Rzadko ktokolwiek zwraca uwagę na wyżłobione w drewnie oznaczenia dla płci. Trzaskane wrota największej prywaty wzburzają falą śmierdzącego powiewu. Po tych wilgotnych ścianach spływało już wszystko. Dotykane nieustannie, wygłaskane zasuwki wciąż się psują – nie ma mowy o chwili beztroskiej intymności. Między resztką ubłoconego papieru a wilgotnym śladem buta rozliczne są tajemnicze transakcje. Przez cienkie ściany przenika gwar rozentuzjazmowanej sali. Zbyt często pękają deski, zbyt rzadko obsługa sięga po szorstką szczotę. To nie jest przyjemne miejsce, ale jak mus to mus. Zaleca się jednak uważać na zawsze śliską podłogę i powstrzymać od pijaczych baletów – do obowiązków obsługi nie należy sklejanie połamanych kości. Ciasne zakątki nie sprzyjają również grupowym manewrom, ale mimo tego za drewnianymi drzwiami często znika więcej niż jedna osoba.

+
Philippa Moss
Zawód : barmanka w "Parszywym Pasażerze", matka niuchaczy
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Czego pragniesz?
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7532-philippa-moss https://www.morsmordre.net/t7541-listy-do-philippy https://www.morsmordre.net/t7540-filipa https://www.morsmordre.net/f26-doki-pont-street-13-5 https://www.morsmordre.net/t7539-skrytka-nr-1834 https://www.morsmordre.net/t7542-phillipa-moss
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]30.09.19 21:17
Miejsce: Szklarnie w posiadłości Prewettów, Weymouth
Umotywowanie założenia: Od zarania dziejów żyjemy w bliskości z naturą i jesteśmy zafascynowani zielarstwem, poza tym musimy gdzieś hodować nasze kwiaty paproci <3
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji: Za murami posiadłości schowane są okazałe szklarnie, w których Prewettowie hodują rośliny z całego świata. Wśród nich można znaleźć zarówno pospolite kwiaty, jak i rzadkie okazy leczniczych ziół, bowiem członkowie rodziny szanują każdą roślinę bez względu na częstotliwość jej występowania. Wewnątrz każdej szklarni postawiono wygodne ławy i stoliki, przy których można pracować lub odpoczywać, podziwiając różnorodność przyrody. W centrum znajduje się najbardziej okazała szklarnia, w której hodowane są kwiaty paproci – duma Prewettów, a jednocześnie symbol ich rodu.

+, ale na przyszłość proszę wklejać lokacje do dworków szlacheckich w tym temacie


Don't pay attention to the world ending. It has ended many times
and began again in the morning

Archibald Prewett
Zawód : nestor toksykolog
Wiek : 31
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Britannia,
You’re so vane
You’ve gone insane
OPCM : 7 +3
UROKI : 0
ALCHEMIA : 5
UZDRAWIANIE : 29 +6
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 4
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarodziej

Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t4341-fluvius-archibald-prewett https://www.morsmordre.net/t4550-baldomero#96909 https://www.morsmordre.net/t4548-lord-prewett#96903 https://www.morsmordre.net/f77-weymouth-siedziba-rodu-prewett https://www.morsmordre.net/t4910-skrytka-bankowa-nr-1115#106844 https://www.morsmordre.net/t4549-fluvius-archibald-prewett#96904
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]14.12.19 11:22
Miejsce: Redakcja "Czarowniy" na Pokątnej
Umotywowanie założenia: mamy już na forum dwie postacie związane z redakcją, a nie mamy miejsca pracy (chyba, że jest, a ja go nie widzę). Na pewno się przyda!
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji: Biuro należące do „Czarownicy” nie należy do największych. Składa się z zaledwie kilku pomieszczeń: korytarza, pomieszczenia dla interesantów, pomieszczenia redaktora naczelnego, Sali konferencyjnej i dużego pokoju redakcyjnego. To właściwie w nim tętni życie całej redakcji. Nieszczególnie duże, wypełnione biurkami i smrodem tytoniu, nie jest najlepszym miejscem do pracy, ale przy tym jedynym, jakie osoby piszące dla tegoż pisma mają. To też w tym pomieszczeniu składane są makiety pisma, co powoduje wokół dość duże zamieszanie i utrudnia spokojną pracę. Redakcję wyróżniają numery „Czarownicy” powieszone na ścianach: trafiają na nie te najlepiej sprzedające się okładki.
Redakcja znajduje się na piętrze, w jednym ze starych mieszkań.

Temat założony tutaj, pozwoliłam sobie przeredagować nieco opis.


Przypominała sobie, że Jaskółka porównywała śnienie do ogrodu, mówiła, że można dzięki niemu choć na chwilę opuścić więzienie, naprawdę
poczuć niebo.
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka, ilustratorka "Czarownicy"
Wiek : 21
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Bo tylko tak idzie wytrzymać: śmiejąc się z ponurych zdarzeń. A im chętniej się mnożą, tym częściej należy się śmiać.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Za rogiem zawsze będzie czyhał jakiś nowy koszmar
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t5761-gwen-grey#135984 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-gwen-grey#135987
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]10.01.20 21:30
Miejsce: Gabinet Francisa Lestrange'a w "restauracji" Wenus
Umotywowanie założenia: Jestem szefem, więc muszę mieć gdzie szefować
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji: Jedna z najbardziej stonowanych komnat w całym Wenus, choć niemniej urządzana ze wykwintnie i ze smakiem. Umeblowanie jak na gabinet jest dość nietypowe, pomieszczenie bowiem bardziej przypomina elegancki salonik niż miejsce pracy. Kanapy z miękkim obiciem, wygodne podnóżki, wysiedziane fotele aż proszą się, aby na nich legnąć i zażyć chwili ożywczego odpoczynku. Jest tak nie bez powodu - Francis w istocie rzadko tu pracuje, petentów przeważnie przyjmuje w którejś z głównych sal, a gabinet wykorzystuje do celów relaksacyjnych i regeneracji straconej energii.

+


Tak, możesz zapalić znicz
Chociaż wiem, że już nic
Mnie nie czyni człowiekiem
Morgan Szalbierz
Zawód : staram się
Wiek : 32
Czystość krwi : Zdrajca
Stan cywilny : Kawaler
I Tend The Light
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Duch
Zakładanie lokacji  - Page 7 0a8b1-img_1302
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7974-francis-m-lestrange https://www.morsmordre.net/t8044-don-juan https://www.morsmordre.net/t7982-zaciekaw-mnie https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t7980-skrytka-bankowa-nr-1928 https://www.morsmordre.net/t8093-fransua-lestrange
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]12.01.20 12:38
Miejsce: Pomieszczenie personelu technicznego, I poziom Ministerstwa Magii, tutaj
Umotywowanie założenia: Subforum nie jest w ogóle rozbudowane, a to tam mieści się siedziba Personelu Technicznego. Chce mieć możliwość rozgrywki na tym poziomie Sheridanem, który z racji wykonywanej funkcji powinien tam często bywać.
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Personel Techniczny nie cieszy się w Ministerstwie Magii szczególnym poważaniem, co z resztą widać po stanie ich wspólnego pomieszczenia. Mimo że osób zajmujących się konserwacją budynku nie brakuje, ich biuro to ciasne, ciemne pomieszczenie, w którym zmieściło się jedynie wiecznie zawalone biurko, niewielka kanapa oraz nadmierna ilość szafek. Trzymane są w nich wszelkie dokumenty związane z naprawami.
Pracownicy przychodzą do tego miejsca tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Zwykle po to, aby uzupełnić kilka dokumentów bądź naprędce zjeść przyniesione do pracy drugie śniadanie. Jedynie osoby pracujące na nocnych zmianach, gdy w Ministerstwie niewiele się dzieje, mogą sobie czasem pozwolić na spędzenie w tym miejscu dłuższej chwili.

Miejsce: Magazyn rzeczy zepsutych, I poziom Ministerstwa Magii, tutaj
Umotywowanie założenia: j/w
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
W tak potężnym budynku jak Ministerstwo nie brakuje sprzętu, który z jakiegoś powodu przestał działać. Czy to bekający budzik, czy zaczarowana księga, której zaklęcia zaczęły się psuć, w pierwszej kolejności trafiają zwykle tutaj. Wkładane do jednej z licznych szafek, leżą w nich, aż któryś z pracowników personelu technicznego będzie miał chwilę, aby je naprawić. Chwila zdarza się jednak rzadko, dlatego niektóre z przedmiotów czekają całe dekady na naprawę. Na całe szczęście pomieszczenie jest dość obszerne, a po pożarze nieco opustoszało, dzięki czemu na razie nikt nie przejmuje się zalegającymi w nim skarbami.
W pomieszczeniu zwykle roznosi się nieprzyjemny zapach pleśni i wilgoci, z którą pracownicy Ministerstwa próbują walczyć od lat… z marnymi skutkami.

Miejsce: Główny korytarz, I poziom Ministerstwa Magii, tutaj
Umotywowanie założenia: j/w
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji:
Korytarz prowadzący między innymi do gabinetu Ministra Magii przepełniony jest bogactwem. Czerwony dywan, rzeźby i obrazy wiszące na ścianach sprawiają, że miejsce to przypomina raczej galerię sztuki, niż siedzibę magicznego rządu. Przed rozmawiające obrazy w korytarzu panuje nieustający szum. Przy ścianach korytarza stoją liczne kanapy, na których można odpocząć i porozmawiać, choć w praktyce mało kto sobie na to pozwala. W końcu nikt nie chce, aby Minister przyłapał go na lenistwie! Pracownicy wyższego rzędu często nie mają jednak świadomości, że za niektórymi obrazami kryją się przejścia, prowadzące do bardzo biednych, wąskich i brudnych korytarzy, w których znajdują się pomieszczenia personelu technicznego.

+


Przypominała sobie, że Jaskółka porównywała śnienie do ogrodu, mówiła, że można dzięki niemu choć na chwilę opuścić więzienie, naprawdę
poczuć niebo.
Gwendolyn Grey
Zawód : malarka, ilustratorka "Czarownicy"
Wiek : 21
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
Bo tylko tak idzie wytrzymać: śmiejąc się z ponurych zdarzeń. A im chętniej się mnożą, tym częściej należy się śmiać.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Za rogiem zawsze będzie czyhał jakiś nowy koszmar
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t5715-gwendolyn-grey-budowa https://www.morsmordre.net/t5762-varda https://www.morsmordre.net/t5761-gwen-grey#135984 https://www.morsmordre.net/f143-kornwalia-puddlemere-dwor-macmillanow https://www.morsmordre.net/t5764-skrytka-bankowa-nr-1412#135988 https://www.morsmordre.net/t5763-gwen-grey#135987
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]19.01.20 3:13
Miejsce: Sklep jubilerski "Dotyk Midasa" - ul. Pokątna
Umotywowanie założenia: Pandora go prowadzi, chcę mieć jak pisać opowiadania prackowe. :o
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji
Krótki opis lokacji: "Dotyk Midasa" zdobył olbrzymią popularność niedługo po jego otworzeniu. Zawdzięcza to nie tylko znanemu nazwisku właścicielki, ale także oferowanym przez nią precjozom. Zazwyczaj sprowadza ich z odległych zakątków świata, nierzadko także tworząc je samodzielnie. Dzięki temu potencjalni klienci prezentują się w biżuterii oryginalnie i nietuzinkowo! Do zakupu zachęca również elegancki wystrój wnętrz, ciemny i nieco surowy, ale zazwyczaj wpasowujący się w gusta klienteli.
Sklep ma jedną wadę - ceny wystawionych produktów są bardzo wysokie, więc na zakup biżuterii mogą pozwolić sobie jedynie najbogatsi. Nic więc dziwnego, że najczęściej pojawiają się w poszukujący oryginalnej biżuterii arystokratki i arystokraci. Wystarczy jednak odpowiednia suma pieniędzy, a nawet najzwyklejszy w świecie przedstawiciel klasy średniej zdobędzie rzecz, której szukał.

Lokacja założona tutaj.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Zakładanie lokacji [odnośnik]25.01.20 21:13
Miejsce: Salon, Potrzebuje pokojów w moim mieszkanku na Pokątnej
Umotywowanie założenia: Nie mam gdzie mieszkać
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: klik
Krótki opis lokacji: Mieszkanie, które Dudley odziedziczył po matce, przypomina bibliotekę, w której po prostu da się mieszkać. Książki są niemal wszędzie i salon wcale nie jest wyjątkiem. Ponieważ lokum znajduje się w starej kamienicy przy ulicy Pokątnej pomieszczenie ma piękne, ozdobne ściany, w których wnękach znajdują się setki książek. Na wysokim suficie zawieszony jest dość prosty żyrandol. Wyposażenie salonu jest dość skromne. Prostokątne pomieszczenie zawiera dwie zielone kanapy oraz niewielkie stoliki zawalone pamiątkami.
Nad sofami wiszą magiczne, ruszające się obrazy, przedstawiające dawnych właścicieli mieszkania. Pan i pani Bell zmarli już ponad sto lat temu, ale tak czy siak zatruwają życie osób mieszkających przy Pokątnej 87/4. Jeśli nie kłócą się nawzajem to pouczają aktualnych mieszkańców oraz ich gości na temat tego, jak powinno opiekować się tym miejscem. Dudley wielokrotnie próbował ściągnąć bądź uciszyć malowidła, jednak do tej pory nie znalazł na do skutecznego sposobu.

Miejsce: Jadalnia, Potrzebuje pokojów w moim mieszkanku na Pokątnej
Umotywowanie założenia: Nie mam gdzie mieszkać
Obrazek o szerokości co najmniej 400px i w orientacji poziomej: klik
Krótki opis lokacji: Jadalnia w domu Dudleya zawiera dość wątki stół na sześć osób, kilka okien, ciemne ściany, puszysty dywan i… dużo, dużo książek. Głównie kucharskich, choć nie tylko: gdy matce chłopaka zaczęło brakować miejsc w innych pomieszczeniach, także i w jadalni zaczęła chomikować pozycje związane z historią magii. Niegdyś na stole zawsze znajdowały się świeże kwiaty, jednak od kiedy to Dudley stał się właścicielem lokum, ten zwyczaj został zażegnany. Zamiast tego stół zwykle pokrywa kurz, podobnie jak stojącą pod ścianą komodę. Młody Sheridan raczej nie czuje potrzeby, aby jeść cokolwiek w tym miejscu, skoro może to zrobić w kuchni bądź swoim pokoju.

Lokacje w swoich mieszkaniach można zakładać samemu <3
ok <3


.. kiedy idę popływać, nie lubię się torturować, wchodząc do zimnej wody stopniowo. Nurkuję od razu i jest to paskudny skok, ale po nim cała reszta to pestka.

Dudley Sheridan
Zawód : Młodszy archiwista i genealog ds. rejestracji w MM
Wiek : 20 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Nie masz obowiązków wobec nikogo z wyjątkiem siebie.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Zakładanie lokacji  - Page 7 EdI3Em4
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7817-dudley-sheridan-w-budowie https://www.morsmordre.net/t7936-barberus#226451 https://www.morsmordre.net/t7939-ja-tu-tylko-sprzatam#226459 https://www.morsmordre.net/f103-pokatna-87-4 https://www.morsmordre.net/t7938-skrytka-nr-1880#226453 https://www.morsmordre.net/t7937-dudley-sheridan#226452

Strona 7 z 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Zakładanie lokacji
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach