Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Blanca
AutorWiadomość
Blanca [odnośnik]16.03.17 22:56Blanca
Ta wierna płomykówka towarzyszy Sephorze od roku, ponieważ poprzednia była zbyt niezdarna i ściany traktowała jako obiekty nieistniejące. Któregoś razu potraktowała jeden z takich obiektów z taką ignorancją, że zakończyła swój żywot w niemalże jednej chwili. Jej miejsce zajęła Blanca - pokorna obserwatorka i wierna towarzyszka długich godzin spędzonych w pracowni. Listy donosi sprawnie, a w ramach podzięki oczekuje drobnego przysmaku - uwielbia skrawki duszonej baraniny.


List:
Gość
Anonymous
Gość
Re: Blanca [odnośnik]18.03.17 19:47
Przeczytaj Perseus Avery
Droga SephoroZapewniam, że miewam się dobrze - szczególnie teraz, gdy na moim parapecie zawita Blanca niosąca tak pomyślnie wieści - oby kwiecień obchodził się z Tobą równie łaskawie.
Jestem pewien, że pod Twoją ręką portret osiągnął szczyt swojej świetności, mam jednak nadzieję, że prace przy nim nie okazały się być zbyt nużące, a moja Rodzicielka nie wywierała na Tobie presji czasowej; oboje wiemy, jak uciążliwa potrafi być, gdy czegoś wyczekuje.
Czy powinienem zatem potraktować Twój list jako zaproszenie do odwiedzin w Wilton?
Perseus


stars, hide your fires:
  let not light see my black and deep desires.
 
Perseus Avery
Zawód : wiedźmia straż
Wiek : 25
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
vicious
vengeful
victorious
OPCM : 6
UROKI : 19
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 32
ZWINNOŚĆ : 3
SPRAWNOŚĆ : 8
Genetyka : Czarodziej
nothing good ever stays with me
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t1103-perseus-julius-avery https://www.morsmordre.net/t1235-persowa-poczta#9205 https://www.morsmordre.net/t1120-cry-me-a-river#7293 https://www.morsmordre.net/f177-shropshire-dwor-averych https://www.morsmordre.net/t2783-skrytka-bankowa-nr-318#44957 https://www.morsmordre.net/t1181-perseus-avery#8549
Blanca
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach