Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Cytra
AutorWiadomość
Cytra [odnośnik]14.04.17 21:37Cytra
Młoda sówka, ciekawska i niecierpliwa. Ma zwyczaj obserwować skrobiącego list. Przeważnie bezproblemowa, acz humorzasta. Łatwo ją przekupić smakołykami. Po pokonaniu długich dystansów - długich naturalnie jest tutaj pojęciem względnym - wyraźnie oczekuje nagrody.


[bylobrzydkobedzieladnie]
Gość
Anonymous
Gość
Re: Cytra [odnośnik]16.04.17 23:30
Przeczytaj Elizabeth Fawley  
Siostro, Nie mam Ci za złe tych tygodni milczenia, choć zaczynałam się obawiać i planowałam szybki oraz udany nalot na Munga w celu odnalezienia Twojej osoby. Równie dobrze mogłabym zapytać Glorie, ona zawsze zadziwiająco wszystko wie. Nie chciałam jednak dodatkowe bolu głowy na jakie cierpie zawsze przy bliższym kontakcie z naszą cudowną macochą.

Nie dziwię się, że niepokoi Cię jej zachowanie. Na pewno coś knuje, kombinuje jak to ma w zwyczaju. To jest właśnie powód czemu kobiety powinny pracować, inaczej stają się znudzona i masz przykład jak to się kończy. Na Twoim miejscu obawiałabym się najgorszego, przecież wiesz na czym jej tak bardzo zależy... Jestem jednak pewna, że sobie poradzisz - w końcu jesteś Fawleyem! Również liczę na szybkie spotkanie, przyznaję, stęskniłam się za Tobą.

PS: Możesz zerwać dla mnie bukiet kwiatów z ogrodu, gdy nikt nie będzie patrzył? Albo poproś skrzata, by to zrobił. Postawię je sobie w salonie.   Lizzy
Elizabeth Fawley
Zawód : Auror
Wiek : 26
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
"Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny" W. Szekspir.
OPCM : 16
UROKI : 13
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
Wszechświat się cały czas rozrasta.
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t745-elizabeth-fawley https://www.morsmordre.net/t773-odyn https://www.morsmordre.net/t772-elka-fawley https://www.morsmordre.net/f155-baker-street-223a https://www.morsmordre.net/t1058-elizabeth-fawley
Cytra
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach