Wydarzenia


Ekipa forum
Propozycje
AutorWiadomość
Propozycje [odnośnik]23.04.15 18:21
Propozycje

Poniższy temat przeznaczony jest do przedstawiania swoich propozycji zaklęć, eliksirów i przedmiotów oraz innych pomysłów na rozwój forum.

Mistrz gry
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Propozycje Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Propozycje [odnośnik]17.07.15 20:38
Zgłaszam swoją propozycję eliksiru - niezbędnego mi do prowadzenia interesów. Wspomniany w karcie postaci specyfik leczący kobiety z kłopotliwej przypadłości jaką jest niechciana ciąża.

Eliksir Rue - zwany czasem ciocią Rutą lub szkarłatnym wybawieniem, jest znanym od starożytności specyfikiem wczesnoporonnym. Oryginalna receptura jest ponoć autorstwa Piliniusza Starszego, ale obecnie bardzo trudno zdobyć poprawny przepis, gdyż warzenie tego specyfiku jest potępiane przez większość magicznej społeczności i książki zawierające wskazówki wykonania od lat są niszczone.
Sercem eliksiru jest piołun; ponadto używa się w nim dużych ilości ruty, owoców jałowca, jemioły i cisu. Poprawnie przygotowana mikstura ma zielony kolor, jest klarowna i gorzka w smaku. W ciągu godziny od wypicia eliksiru, kobieta powinna znaleźć się w wannie z gorącą wodą i pozostać w ciepłej kąpieli do momentu ustania skurczów (raczej bolesnych, ale do wytrzymania - umiejscowionych głównie w podbrzuszu). Jeśli eliksir zadziałał poprawnie woda w wannie będzie... szkarłatna. Z wiadomych przyczyn.
Największą skuteczność uzyskuje się w pierwszych tygodniach od poczęcia. Podany po 4 miesiącu zabije nie tylko dziecko, ale i matkę (zbyt duży krwotok).
Przeciwwskazania: trauma krwi i śmiertelna bladość.

Już wpisuję; piołun jest wystarczająco silny i drogi, by być sercem takiego specyfiku, dlatego nie mam żadnych przeciwwskazań. Dzięki za propozycję! - Evandra
Rita Sheridan
Rita Sheridan
Zawód : Trucicielka, lichwiarka, hazardzistka
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
The black heart angels calling
With kisses on my mouth
There's poison in the water
The words are falling out
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Propozycje Tumblr_nedt1rBwd81rawb5do1_400
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t600-margerita-sheridan https://www.morsmordre.net/t714-poczta-rity#2428 https://www.morsmordre.net/t605-rita-sheridan https://www.morsmordre.net/f100-smiertelny-nokturn-13-3 https://www.morsmordre.net/t989-panna-rita
Re: Propozycje [odnośnik]21.07.15 15:15
Zgłaszam swoją propozycję choroby genetycznej, która jest mi potrzebna do postaci.

Choroba Vlada Tepesa, inaczej zwana Syndromem Nosferatu - choroba objawia się w okresie dojrzewania, zazwyczaj bardzo wcześnie. Pierwsze objawy to uczulenie na promienie słoneczne oraz z początku lekkie reakcje alergiczne na srebro oraz czosnek(dopiero po zjedzeniu, sam zapach nie wywołuje reakcji). Z czasem objawy nasilają się do tego stopnia, że skóra osoby chorej w kontakcie ze słońcem zaczyna się spalać, odchodzić płatkami, natomiast dotykając srebra dochodzi do silnych poparzeń. Potencjał magiczny przyspiesza leczenie, jednakże same doświadczenia są bardzo bolesne i nieprzyjemne. Przy zjedzeniu czosnku następują wymioty oraz opuchlizna gardła, więc przy większej dawce może dojść nawet do uduszenia.
Choroba nieuleczalna. Nie pojawia się w każdym pokoleniu, a losowo.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Propozycje [odnośnik]23.07.15 11:05
Ptak - Dowolny, pospolity ptak, nie sowa, którego można wyszkolić, aby dostarczał listy (raczej nie struś).

Dorzuciłyśmy ostatecznie 3 ptaki do sklepiku. Przypomnij o przyznaniu punktów po akceptacji karty.
~Barty
Amodeus Prince
Amodeus Prince
Zawód : Pracownik u Borgina & Burke’a, teoretyk magii
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Nie wiem, co to filozofia.
Czasem tylko mnie swędzi pod lewym skrzydełkiem duszy.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Propozycje Tumblr_no98ajdm5Q1ta09lpo1_500
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t751-amodeus-carter-prince https://www.morsmordre.net/t847-abaddon#3824 https://www.morsmordre.net/t840-prince-has-arrived https://www.morsmordre.net/f117-west-country-dolina-godryka-15 https://www.morsmordre.net/t1126-amodeus-prince#7437
Re: Propozycje [odnośnik]25.07.15 10:54
Zgłaszam propozycję jeszcze jednego zwierzęcia do kupienia, ponieważ jest wyjątkowo urocze.

Wozak - zwierzę, przypominające przerośniętą fretkę. Największa atrakcja - potrafią mówić. więcej informacji

Zwierzę dopisane na listę, z lekką zmianą opisu Smile
~Cat


I am not your señorita

I am not from your tribe

In the garden, in the garden

I did no crime
Evelyn Burke
Evelyn Burke
Zawód : obieżyświat & rajfurka
Wiek : 27 lat
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Staring at the side of my relfection broken by a silent scream. It's always feel a sharp on this sensation piercing through my dream.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
To be rich is to seek
Nieaktywni
Nieaktywni
http://morsmordre.forumpolish.com/t588-evelyn-lyssa-burke http://morsmordre.forumpolish.com/t604-stardust http://morsmordre.forumpolish.com/t609-evelyn-burke
Re: Propozycje [odnośnik]30.07.15 15:44
Pierwsza tura zaklęć, będzie tego więcej!

Atmoscreo - zaklęcie tworzące wybrane warunki atmosferyczne w zamkniętych pomieszczeniach, na otwartej nie zadziała. Ma pewien defekt, po rzuceniu go, pogoda może się zmienić, w zależności od stanu emocjonalnego osób przebywających w pomieszczeniu.

Aperio - otwiera wieko skrzyni, okiennice, drzwi, pudełka itd. Można za jego pomocą rozpakować prezenty. Źle rzucone może zepsuć przedmiot, który miało otworzyć, np. wyrwać drzwi z zawiasów, rozerwać pudełko.  

Conflagrate - doprowadza cel do samozapłonu.

Dementiascopa - sprawia, że miotła przestaje słuchać się jeźdźca, stara się go zranić na różne sposoby, zrzucić, itd.    

Descendo - sprawia, że rzeczy odchylają się na boki, dzięki czemu można zrzucić coś z pułki, zawalić stos gratów itd. Rzucone na człowiek przewraca go.

Ectoplasm - tworzy zieloną substancję, o lepkiej, glutowatej konsystencji. Podgrzana twardnieje niczym skała.

Facere - sprawia, że przedmioty wykonują proste czynności, do których zostały stworzone, np. miotła zamiata, łyżka miesza zupę, ścierka wyciera naczynia. Nie mogą robić złożonych czynności, wymagających myślenia, inwencji twórczej, pomysłu itd. Ołówek sam nie narysuje smoka, gitara nie zagra pięknej melodii, raczej wyjdą same bazgroły oraz bohomazy.

Flagrante - nie mylić z zaklęciem Flagrate! Powoduje rozgrzanie się przedmiotu, gdy zostanie ten dotknięty przez kogoś.

Flagrate - pozwala pisać przy pomocy ognia, symbole mogą unosić się w powietrzu lub znajdować się na jakimś przedmiocie, nie spalając go.

Igne Inferiori - tworzy pocisk fioletowego ognia, który nie pali, lecz zadaje duże obrażenia wewnętrzne celowi. Dobrze użyte, potrafi doprowadzić do śmierci.

Ignis fatuus - tworzy niewielką kulkę światła, która migocze feerią barw. Można kontrolować jej lot. Świetne do zabawy, popisów. Gdy uderzy w coś rozpędzona, wybuchnie niczym fajerwerki.

Inflecto Telum - wystrzela srebrne strzały z końca różdżki, kiedyś używane przez kibiców Strzał z Appleby, dopóki Ministerstwo nie zakazało go, po tym jak strzała przebiła nos sędziego Nugenta Pottsa.

Innaminitus Conjurus - sprawia, że martwe obiekty ożywają, np. obrazy zaczynają się ruszać, czekoladowe żaby uciekać przed dziećmi. Przedmioty muszą być lekkie i niewielkie, nie ożywi np. posągu. Nie ma limitu czasowego, ale przedmioty pod wpływem zaklęcia mają ograniczoną możliwość "akcji", czekoladowa żaba będzie skakać, ale nie zacznie mówić ludzkim głosem.

Lacarnum - dość brutalna odmiana Zaklęcia Lewitującego, powodująca dosłownie wystrzelenie celu w powietrze.

Libramuto - urok potocznie nazywany "Lekkie jak piórko", zmniejsza wagę przedmiotów. Rzucone na żywą istotę, nie odnosi skutku.

Loquornon - każde zdanie, wypowiedziane przez cel, zamienia się w niezrozumiały bełkot.

Meteolojinx Recanto - usuwa, bądź zmienia efekty zaklęć wpływających na pogodę, tworzących pewne warunki atmosferyczne, np. sufitu w Wielkiej Sali lub biura w Ministerstwie Magii.

Opungo - sprawia, że małe, nieinteligentne rzeczy lub zwierzęta, atakują wskazany cel, np. ptaszki wyczarowane zaklęciem Avis, stos kartek papieru, liści, szkło z rozbitych szyb, tłuczek, widelec.

Origami - składa papier w dowolny kształt, ale bez przesady, miniaturowego Hogwartu nie zrobicie z jednej kartki, ptaki, samolociki, żabki, jak najbardziej!

Protego Kletva - bariera, która odrzuca każdego, kto nie posiada przy sobie jakiegoś czarno magicznego przedmiotu.

Scutus - tworzy tarczę, która odbija zarówno magiczne, jak i fizyczne ataki. Bardzo ciężko ją uszkodzić. Wygląd tarczy zależy od użytkownika, dopasowuje się podświadomie.

Siccuventus - wytwarza podmuch ciepłego wiatru z końca różdżki, idealne do suszenia ubrań czy włosów.

Steleus - cel zaczyna kichać przez krótki okres czasu.

Ventus - wytwarza silny podmuch wiatru, który można z łatwością powalić człowieka.

Vomitare Viridis - cel zaczyna wymiotować.

Część zaklęć została dopisana na listę Smile Punkty zostały naliczone.I'll stop time for you
The second you say you'd like me too
I just wanna give you the Loving that you're missing...


Amodeus Prince
Amodeus Prince
Zawód : Pracownik u Borgina & Burke’a, teoretyk magii
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Nie wiem, co to filozofia.
Czasem tylko mnie swędzi pod lewym skrzydełkiem duszy.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Propozycje Tumblr_no98ajdm5Q1ta09lpo1_500
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t751-amodeus-carter-prince https://www.morsmordre.net/t847-abaddon#3824 https://www.morsmordre.net/t840-prince-has-arrived https://www.morsmordre.net/f117-west-country-dolina-godryka-15 https://www.morsmordre.net/t1126-amodeus-prince#7437
Re: Propozycje [odnośnik]30.08.15 17:59
Zgłaszam propozycję magicznego przedmiotu.

Zaczarowane zwierciadło - czy jest ktoś, kto nie zna bajki o Królewnie Śnieżce? Zła czarownica wpatrywała się każdego dnia w zaczarowane zwierciadło i pytała go, kto jest najpiękniejszy w świecie. Mało który mugol zdaje sobie jednak sprawę, że takie lustra wśród czarodziejów są zupełnie na porządku dziennym. Pełnią wieloraką funkcję - mogą stać się chodzącą encyklopedią i personalnym doradcą, mogą służyć jako pamiętnik, powiernik największych sekretów, a nawet przechowywać w sobie niechciane wspomnienia. Jako, że lustro łączy się bezpośrednio ze swoim właścicielem, niemożliwe jest właściwie dostanie się do środka przez osobę niepożądaną i wydobycie z zewnątrz tajemniczej zawartości.
Helena McKinnon
Helena McKinnon
Zawód : Obrońca harpii i felietonistka
Wiek : 25
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
But you'll come back each time you leave
'Cause, darling, I'm a nightmare dressed like a daydream
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Półwila
możesz pozostawić puste
Nieaktywni
Nieaktywni
http://morsmordre.forumpolish.com/t1186-helena-mckinnon http://morsmordre.forumpolish.com/t1210-kleopatra#8947 http://morsmordre.forumpolish.com/t1213-femme-fatale#8958 http://morsmordre.forumpolish.com/f146-west-country-dolina-godryka-12 http://morsmordre.forumpolish.com/t1211-helena-mckinnon#8951
Re: Propozycje [odnośnik]19.09.15 20:03
Zgłaszam propozycję magicznego przedmiotu:

wabik na wilkołaki - przedmiot, niezbędnik niemalże każdego, doświadczonego Brygadzisty. Niewielkich rozmiarów, w kolorze miedzi, zawieszany na szyi posiadacza, przypominający miniaturę rogu myśliwskiego. Nie posiada walorów ochronnych. Podczas zadęcia, wydobywa z siebie charakterystyczny dźwięk przypominający odgłos innego wilkołaka, znajdującego się w okolicy. Melodia stawałaby się słyszalna dla wyostrzonych zmysłów krwiożerczych stworzeń. Dźwięk staje się słyszalny również dla zwykłego człowieka. Ma na celu zwabienie ofiary, w wyznaczone miejsce. Ograniczenie ryzyka zranienia, ataku, utraty życia. Wspomaga efektywną pracę każdego łowcy.

Przedmiot dopisany ze zmienionym opisem. Dziękujemy za propozycję. Punkty zostały doliczone już na konto postaci Smile


Wszystko czego się obawiamy kiedyś nas spotka.
Milburga Dolohov
Milburga Dolohov
Zawód : łowczyni wilkołaków, muzyk, towarzyszka eskapad poszukiwawczych
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Panna
Podobno zło triumfuje, podczas gdy dobrzy ludzie nic nie robią.
Ale to nie prawda. Zło zawsze triumfuje!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
możesz pozostawić puste
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t883-milburga-dolohov https://www.morsmordre.net/t1133-edgar#7523 https://www.morsmordre.net/t1130-nie-wygladam-dzis-przesadnie-ladnie#7494 https://www.morsmordre.net/f188-pokatna-13-13 https://www.morsmordre.net/t1132-milburga-dolohov#7519
Re: Propozycje [odnośnik]23.10.15 23:37
Wpadłam z propozycją! Taki mały szczególik, ale może ktoś będzie zainteresowany :3

Gra GARGULKI - czarodziejska gra przypominająca kulki, w której pionki plują graczowi śmierdzącym płynem prosto w twarz, gdy straci punkt.

Dopisane do sklepiku. Dziękujemy za propozycję.


Ja nie przeczuwałam, tyś nie odgadł, że

Nasze serca świecą w mroku

Eileen Bartius
Eileen Bartius
Zawód : Magibotanik
Wiek : 30
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
didn't i show i cared?
i do
oh, i do

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Propozycje 1hKUbRW
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1515-eileen-wilde https://www.morsmordre.net/t1553-krolicza-poczta#14938 https://www.morsmordre.net/t1549-to-nie-jest-kania-ktorej-szukasz#14846 https://www.morsmordre.net/f222-hogsmeade-134-dom-bartiusow https://www.morsmordre.net/t3930-skrytka-bankowa-nr-429#74545 https://www.morsmordre.net/t1578-eileen-wilde#15736
Re: Propozycje [odnośnik]24.10.15 14:59
Przydałoby się :v
Obroża magicznie dopasowująca się do szyi - elegancki dodatek dla zwierzątek domowych wszelkiego gatunku

✿ Nie ma takiej potrzeby, tak jak nie musisz kupować spodni czy jedzenia za punkty, tak też zwykły dodatek dla zwierząt tego nie wymaga.


And when my heart began to bleed,
'Twas death and death indeed.
Samael Avery
Samael Avery
Zawód : ordynator oddziału magiipsychiatrii
Wiek : 30
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczony
Szalony, niech ukocha swe samotne ściany
I nie targa łańcucha, by nie draźnić rany
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Doskonała rozpusta wymaga doskonałego odprężenia.
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t631-samael-marcolf-avery#1801 https://www.morsmordre.net/t1443-samaelowa-skrzynka-z-pogrozkami#12562 https://www.morsmordre.net/t807-call-me-doctor-love https://www.morsmordre.net/f119-shropshire-peace-street-102 https://www.morsmordre.net/t2798-skrytka-bankowa-nr-160#45281 https://www.morsmordre.net/t972-ten-lepszy-avery
Re: Propozycje [odnośnik]30.11.15 19:57
Memoria - zaklęcie pozwala na wydobycie ze swoich myśli konkretnego wspomnienia (pod postacią srebrzystej wiązki), które należy umieścić w Myślodsiewni bądź w dowolnym, szklanym naczyniu.

(chyba nie ma jeszcze takiego zaklęcia? mogłam coś przeoczyć. nie jestem pewna co do tego szklanego naczynia, ale w sumie w książce była mowa tylko o szklanych fiolkach; nie wiem też, jak ma się sprawa z wyciąganiem wspomnień z głowy innych - zapewne musiałoby się to odbywać za ich zgodą/gdy się kogoś zmusi do przekazania jakiegoś wspomnienia - może stopień trudności zaklęcia zależałby właśnie od tego, czy wydobywa się wspomnienie ze swojej czy kogoś innego głowy?)

+5 pkt za propozycję - Allison.


what matters most is how well you walk through the f i r e.
Felix Tremaine
Felix Tremaine
Zawód : goni mnie przeszłość
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
w środku pękają struny
chwil, pulsuje rzeka
czerwienią moich win,
gonię sam siebie i znów
zamiera świat.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
maybe I deserve all of this.
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t1475-felix-tremaine https://www.morsmordre.net/t1556-papierowe-wspomnienia#15039 https://www.morsmordre.net/t1522-nieistotny-dysonans#14241 https://www.morsmordre.net/f177-smiertelny-nokturn-13-poddasze https://www.morsmordre.net/t1577-felix-tremaine
Re: Propozycje [odnośnik]03.12.15 12:23
Może to kwestia lenistwa, ale jest Was tak dużo, że trudno mi wszystkich ogarnąć. Czy może byłaby szansa na jakiś spis multi? Nie wszyscy wpisują konta w profil, a jak przeskakują na zacie między swoimi kontaktami, to potem wychodzą nieporozumienia. Sad może dla części z Was jest to niepotrzebne, ale dla nowych w jakiś sposób ułatwić ogarnięcie tylu użytkowników
If I risk it all,
could You break my fall?

Alfred Parkinson
Alfred Parkinson
Zawód : Wiedźma Straż
Wiek : 36
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Cynik i król bez miłości - to tylko tytuły.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
http://morsmordre.forumpolish.com/t1679-alfie-parkinson#17486 http://morsmordre.forumpolish.com/t1693-magenta#17983 http://morsmordre.forumpolish.com/t1694-incendio#17984 http://morsmordre.forumpolish.com/f103-gloucestershire-cotswolds-hills-12 http://morsmordre.forumpolish.com/t1695-alfred-parkinson#17987
Re: Propozycje [odnośnik]03.12.15 12:40
Alfredzie, wydaje nam się, że przy akceptacji mamy już do robienia tak dużo rzeczy, że uzupełnianie dodatkowego spisu niekoniecznie będzie celowe i może trochę niepotrzebnie obniży naszą wydajność. Jest pole profilowe, które można uzupełnić nazwą multikonta - nie wszyscy go uzupełniają, nie wszyscy chcą się do swoich multikont przyznawać, a my nikogo do tego zmuszać nie będziemy. Jeśli jednak masz taką wolę, możesz taki spis zrobić, np. w subforum w "poznajmy się" <3
bo ty jesteś
prządką

Cassandra Vablatsky
Cassandra Vablatsky
Zawód : Szeptucha
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Zamężna

i am my mother's savage daughter

OPCM : 0
UROKI : 0
ALCHEMIA : 16
UZDRAWIANIE : 28 +10
TRANSMUTACJA : 24 +2
CZARNA MAGIA : 1 +1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Jasnowidz

Sojusznik Rycerzy Walpurgii
Sojusznik Rycerzy Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t569-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/t943-zorya-utrennyaya#4959 https://www.morsmordre.net/t687-cassandra-vablatsky https://www.morsmordre.net/f440-warwickshire-warwick-niedzwiedzia-jama https://www.morsmordre.net/t2811-skrytka-bankowa-nr-3#45477 https://www.morsmordre.net/t1510-cassandra#13947
Re: Propozycje [odnośnik]03.12.15 12:45
Nie chodzi mi o dodawanie Wam pracy, ale może o stworzeniu tematu w offtopie, w którym będą ludzie się sami wpisywać, a w tym pierwszym poście będzie spis multi, który cały czas będzie można edytować i uaktualniać?
If I risk it all,
could You break my fall?

Alfred Parkinson
Alfred Parkinson
Zawód : Wiedźma Straż
Wiek : 36
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Cynik i król bez miłości - to tylko tytuły.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
http://morsmordre.forumpolish.com/t1679-alfie-parkinson#17486 http://morsmordre.forumpolish.com/t1693-magenta#17983 http://morsmordre.forumpolish.com/t1694-incendio#17984 http://morsmordre.forumpolish.com/f103-gloucestershire-cotswolds-hills-12 http://morsmordre.forumpolish.com/t1695-alfred-parkinson#17987
Re: Propozycje [odnośnik]03.12.15 12:46
no właśnie cass to powiedziała

Cassandra Vablatsky napisał:Jeśli jednak masz taką wolę, możesz taki spis zrobić, np. w subforum w "poznajmy się" <3


If there is a past, i have
forgotten it
Mathilda Wroński
Mathilda Wroński
Zawód : malarka
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Wdowa
Deszczowe wtorki, które przyjdą po niedzielach
Kropelka żalu, której winien jesteś ty
Nieprawda że tak miało być
Że warto w byle pustkę iść
To wciąż za mało, moje serce, żeby żyć
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Jasnowidz

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t9242-mathilda-wronski#281180 https://www.morsmordre.net/t2026-sowa#30026 https://www.morsmordre.net/t1622-this-is-for-matilda#16765 https://www.morsmordre.net/f354-szkocja-timbermoore-marefield-grove-13 https://www.morsmordre.net/t9271-skrytka-bankowa-450#282368 https://www.morsmordre.net/t1698-mathilda-wronski#18244

Strona 1 z 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Propozycje
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach