Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Antonin Dolohov
AutorWiadomość
Antonin Dolohov [odnośnik]03.07.17 15:05

Antonin Dolohov

Data urodzenia: 8 lipca 1950r.
Nazwisko matki: Bojczuk
Miejsce zamieszkania: Londyn, Ulica Śmiertelnego Nokturnu
Czystość krwi: półkrwi
Wzrost: 117cm
Waga: 20kg
Kolor włosów: jasny brąz
Kolor oczu: orzechowy
Znaki szczególne: podłużna blizna na lewym udzie (pamiątka po jednym z wielu upadków)


Antonin Dolohov przyszedł na świat ósmego lipca. Ten dzień nie wyróżniał się niczym szczególnym, wręcz przeciwnie, padał deszcz. Robiło się późno, ludzie spieszyli się więc do swoich domów. Nie zwracali uwagi na to co być może działo się za ścianą, byli obojętni na niosące się krzyki i dziecięcy płacz. W tym miejscu nie było to nic szczególnego: wiele osób rodziło się i umierało. Podobne odgłosy dało się słyszeć całymi dniami, poza tym większość mieszkańców wolała nie wtrącać się w życie sąsiada. Taki był Nokturn; rządził się swoimi własnymi prawami, a mały Antonin miał je znać na wylot.

Wychowywano go na prawdziwego mężczyznę. Nigdy się nad nim nie roztkliwiano, nie chuchało na rozdrapane kolano ani nie całowało guza na głowie. Miał być silny i sprawny tak jak jego ojciec i stryj. Dla małego dziecka nie zawsze było to proste zadanie, ale dawał z siebie wszystko, żeby nikogo nie zawieść. Lubił oglądać dumę na twarzy ojca i dążył do tego, by widzieć ją jak najczęściej. Chciał urosnąć tak duży i silny jak on, powielał więc niemalże każdy jego ruch. Stawiał szklankę z łoskotem na drewnianym stole, wplątywał w rozmowę poznane rosyjskie słówka, zasłuchiwał się w jego grze na bałałajce. Nie zauważał, że bezwarunkowe odruchy odziedziczył po matce i nawet godziny ćwiczeń nie były w stanie tego zmienić. Tak samo pewne charakterystyczne cechy wyglądu jak chociażby przenikliwe spojrzenie orzechowych oczu czy niewielkie dołeczki, pojawiające się na jego gładkich policzkach podczas najmniejszego uśmiechu. Kochał swoją matkę całym sercem, ale nie zawsze potrafił to okazać. Naoglądał się ojca, który rolę kobiety najczęściej sprowadzał do niewiele znaczącej gosposi, i choć szanował swoją rodzicielkę, również w tym aspekcie próbował naśladować ojca. Podziwiał go, ale jednocześnie czuł przed nim duży respekt i strach. Nie raz dostał od niego bolesną karę za większe czy mniejsze przewinienia. Starał się nie pokazywać bólu, jaki wtedy odczuwał, ale nie zawsze było to możliwe. Wtedy zazwyczaj dostawał jeszcze mocniej za rozmazywanie się jak baba, jednak i to nie zniechęciło go do wpatrywania się w ojca jak w obrazek. On czasem mówił, że więcej nie podniesie na niego ręki - Antonin odpowiadał, że już nigdy nie napsoci. A koło kręciło się dalej.

Większość wolnego czasu spędzał poza domem, a przez swoją dociekliwość i pewność siebie poznał niemalże każdy zakątek Nokturnu. Przebiegł przez każdą ciasną uliczkę, zajrzał do każdej znalezionej dziury - a przynajmniej do każdej, która wydawała się bezpieczną. Na początku mały Antonin nie rozumiał jak wielkie niebezpieczeństwo niesie ze sobą życie na Nokturnie. Przecież to był jego dom! Matka wielokrotnie tłumaczyła mu czego nie powinien robić i gdzie nie powinien chodzić, co jeszcze bardziej zachęcało go do zwiedzenia tamtych miejsc. Raz wykradł się wieczorem z domu i srogo tego pożałował, spotykając na swojej drodze starą wiedźmę z ostrym nożem w jednej ręce. Anotnin nie potrafił stwierdzić czego chciała, ale z pewnością łączyło się to z zadaniem mu bólu, więc zaczął jak najszybciej uciekać. Wiedźma okazała się być równie szybka i złapała Antonina za włosy, przystawiając mu nóż do gardła. Mały Dolohov momentalnie stracił całą swoją pozorną odwagę, wyczuwając prawdziwe niebezpieczeństwo. Los chciał, że ojciec zauważył jego nieobecność i wyszedł go szukać, w odpowiedniej chwili ratując przez groźną wiedźmą. Zaraz po przyjściu do kamienicy sprał go porządnie za karę, ale przynajmniej Antonin zrozumiał, że Nokturn nie jest tylko jego domem ale również ulicą Śmiertelnego Nokturnu. Zaczął się bardziej pilnować, tak samo jak jego rodzice, którzy częściej sprawdzali czy na pewno gdzieś nie uciekł. Zdarzało mu się zaglądać na ulicę Pokątną, gdzie podziwiał kolorowe witryny sklepów, ale przede wszystkim okradał bogatszych czarodziejów. Niewielki wzrost i doświadczenie życia na Nokturnie, ostatecznie miła twarz, pomagały mu w zdobywaniu większych czy mniejszych łupów. Nie traktował tego jako zwykłą kradzież, a raczej świetną zabawę z zastrzykiem adrenaliny. Zdobyte knuty, sykle i czasem galeony najczęściej przeznaczał na zakupy w lokalnym sklepie ze słodyczami. Postanowił spróbować wszystkiego co mają w asortymencie i był już bliski do osiągnięcia tego celu. Oprócz tego lubił zwierzęta i magiczne stworzenia. Tak energiczny na co dzień, potrafił w spokoju śledzić powolne ruchy gąsienicy, wspinającej się po ścianie w kierunku otwartego okna. Fascynował go ten alternatywny świat, szczególnie kolorowych owadów. Nie krzyczał na widok karaluchów, wolał urządzać im podziemne walki albo po prostu rozdeptywać i przyglądać się ich wnętrznościom. Był ciekawy, pragnął odkrywać i próbować nowości. Były jednak rzeczy, których się obawiał. Oprócz rozzłoszczonego ojca bał się otwartych przestrzeni. Przyzwyczajony do małego mieszkania i niekończącego się tłoku na ulicach, czuł się niepewnie nie czując za sobą chłodnej ściany kamienicy. Większą przyjemność czerpał z zabawy w ciemnej skrzyni niż biegania po zielonej polanie. Nie przyznawał się do tego nawet przed samym sobą, pragnąc przecież zostać człowiekiem nieustraszonym.

Z początku nie ciągnęło go do magicznej szkoły. Paradoksalnie czuł się bezpiecznie na dobrze znanym Nokturnie, nawet jeżeli było to miejsce przepełnione oprychami i czarną magią, i straszyła go myśl o przeprowadzce w nieznane. Niedawno jednak zmienił zdanie, zainspirowany opowieściami ojca o jego przygodach z Durmstrangu. Chciał zdobyć różdżkę i nauczyć się czarować. Na razie udawało mu się to przy okazji tak jak trzy lata temu, kiedy po raz pierwszy ujawniła się w nim magia. Sam tego nie pamiętał, ale reszta rodziny do tej pory wspomina jak nagle podpalił stryjowi koszyk z ingrediencjami. Antonin znowu chciał coś podpalić, ale z rozmysłem. Chciał udać się do szkoły, nauczyć się magii i wrócić do rodzinnego domu, zastępując ojca i stając się królem złodziei.

Patronus: Antonin nie potrafi go wyczarować.


Statystyki i biegłości
StatystykaWartośćBonus
OPCM: 0 Brak
Zaklęcia i uroki: 0 Brak
Czarna magia: 0 Brak
Magia lecznicza: 0 Brak
Transmutacja: 0 Brak
Eliksiry: 0 Brak
Sprawność: 0 Brak
JęzykWartośćWydane punkty
Język ojczysty: angielski II0
język rosyjskiI1
Biegłości podstawoweWartośćWydane punkty
ukrywanie sięI2
zręczne ręceI2
spostrzegawczośćI2
kłamstwoI2
ONMSI2
Biegłości specjalneWartośćWydane punkty
---
Sztuka i rzemiosłoWartośćWydane punkty
muzyka (śpiew)I0,5
AktywnośćWartośćWydane punkty
pływanieI1
GenetykaWartośćWydane punkty
---
Reszta: 12,5


Wyposażenie

komplet gargulków, łajnobomba, złoto leprokonusów
[bylobrzydkobedzieladnie]


Ostatnio zmieniony przez Antonin Dolohov dnia 01.09.17 1:28, w całości zmieniany 5 razy
Antonin Dolohov
Zawód : nicpoń, hultaj, urwipołeć
Wiek : 6
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
Stała czujność!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4891-antonin-dolohov#120670 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t5248-antonin-dolohov#116831 https://www.morsmordre.net/f320-smiertelny-nokturn-27 https://www.morsmordre.net/t5246-antonin-dolohov#116631
Re: Antonin Dolohov [odnośnik]12.10.17 2:10

Witamy wśród Morsów

Twoja karta została zaakceptowana
INFORMACJE
Przed rozpoczęciem rozgrywki prosimy o uzupełnienie obowiązkowych pól w profilu. Zachęcamy także do przeczytania przewodnika, który znajduje się w twojej skrzynce pocztowej, szczególnie zwracając uwagę na opis lat 50., w których osadzona jest fabuła, charakterystykę świata magicznego, mechanikę rozgrywek, a także regulamin forum. Powyższe opisy pomogą Ci odnaleźć się na forum, jednakże w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, a także propozycji nie obawiaj się wysłać nam pw lub skorzystać z działu przeznaczonego dla użytkownika. Jeszcze raz witamy na forum Morsmordre i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

Nie każdy może pochwalić się byciem urwisem biegającym wśród meandrów alejek w dzielnicy Śmiertelnego Nokturnu - Antoninowi jednak nic nie jest straszne, zwłaszcza w chwilach, gdy posiada wsparcie rodziców dobrze zaznajomionych z surowymi realiami tych okolic. Dzieciństwo małego Tośka ciężko nazwać beztroskim (wszak za każdym rogiem mogą kryć się mordercze wiedźmy z brodawkami na nosie), a gdzieś z tyłu jego głowy zawsze majaczy się widmo ciężkiej i karcącej ręki ojca, ale zdecydowanie nie zmusza to małego Dolohova do zmartwień - bo kto by się tym przejmował, podczas gdy tyle psot czeka na to, aż ktoś je wreszcie sprawi?

OSIĄGNIĘCIA
Tosiek wiercipięta
 STAN ZDROWIA
Fizyczne
Pełnia zdrowia.
Psychiczne
Pełnia zdrowia.
UMIEJĘTNOŚCI
Brak
Kartę sprawdzał: Garrett Weasley
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Antonin Dolohov Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Re: Antonin Dolohov [odnośnik]12.10.17 2:10
WYPOSAŻENIE
Komplet gargulków, łajnobomba, złoto leprokonusów

ELIKSIRYBrak

INGREDIENCJEposiadane: Brak

historia ingrediencji

BIEGŁOŚCI[21.06.18] +1 PB do reszty

HISTORIA ROZWOJU[19.08.17] Karta postaci
[21.06.18] Wsiąkiewka (maj/czerwiec), +30 PD, +1 PB
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Antonin Dolohov Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Antonin Dolohov
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach