Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Sypialnia Constantine'a
AutorWiadomość
Sypialnia Constantine'a [odnośnik]04.08.17 14:31

Sypialnia Constantine'a

Gdyby mógł, sprowadziłby wszystkie książki ze zbiorów biblioteki Ollivanderów do swojej sypialni, by nigdy nie rozstawać się z ich zapachem. Jeszcze w dzieciństwie rodzice wyjaśnili mu, że to doprawdy nie jest dobry pomysł i poszli na kompromis - w głównym miejscu pokoju postawili regał, który on wypełnił swoimi ulubionymi pozycjami. Poza tym znajdziemy tu także małe biurko, przy którym odpowiada na prywatne listy oraz czasem zapisuje swoje sny. Wszystkie meble oraz dodatki utrzymane są w ciemnych, chłodnych barwach, Zawsze ma w pokoju zestaw do herbaty oraz przynajmniej jeden bukiet kwiatów. Chociaż ma duszę rozmarzonego artysty, stara się utrzymywać w sypialni porządek.


psithurism (n.)
the sound of rustling leaves or wind in the trees
Ulysses Ollivander
Zawód : mistrz różdżkarstwa, numerolog
Wiek : 33
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler

and somehow
the solitude just found me there

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Sypialnia Constantine'a 49ef0cf60175f20be70ba8f5ceb218e8
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t4176-ulysses-francis-ollivander https://www.morsmordre.net/t4228-nebula#86429 https://www.morsmordre.net/t4213-ufo-z-lasu https://www.morsmordre.net/f207-lancashire-silverdale-posiadlosc-ollivanderow https://www.morsmordre.net/t4227-skrytka-bankowa-nr-1059#86421 https://www.morsmordre.net/t4229-ulysses-francis-ollivander#86432
Sypialnia Constantine'a
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach