Wydarzenia


Ekipa forum
Dworki szlacheckie
AutorWiadomość
Dworki szlacheckie [odnośnik]23.08.17 20:23
First topic message reminder :

Dworki szlacheckie

Temat do składania próśb o aktualizacje dworków szlacheckich.

Rody szlacheckie posiadają tylko jeden duży dworek, w którym mieszkają wszystkie postaci z danym nazwiskiem. Jest to także siedziba nestora. Zakładanie innych lokacji rodowych jest zabronione. Postać szlachcica może jednakże mieć własny dom lub mieszkanie, jednakże tylko w standardzie przeciętnym. Własny dworek zakupić można zgodnie z mechaniką opisaną w skrytkach bankowych.

W dworkach nie można samodzielnie tworzyć mieszkań, należy poprosić o nie według poniższego wzoru. Można także zażyczyć sobie przeniesienia tematów założonych przez innych, już nieaktywnych użytkowników do archiwum.

Poniżej znajduje się lista aktualnie dostępnych siedzib rodów szlacheckich:
Prośba o tematy:
Kod:
[b]Kto[/b]: nick Twojej postaci zamieszkującej dany dworek
[b]Adres[/b]: link do dworku
[b]Nazwa tematu[/b]: jak ma nazywać się temat?
[b]Opis[/b]: krótki opis lokacji
[b]Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji [u]poziomej[/u]:[/b] [url=WSTAW_LINK]Obrazek lokacji[/url]  


Wybór głównej siedziby:
Kod:
[b]Gdzie:[/b] Link do miejsca, które zostaje główną siedzibą
[b]Pozostałe:[/b] inne, dotychczasowe dworki

Kod do lokacji:
Kod:
<div class="ramka3"><img class="kalen" src="OBRAZEK"><span class="kalen2"; style="top: -10px"><h1>NAZWA POMIESZCZENIA</h1><div class="dev"> Opis pomieszczenia.</div></div>


Ostatnio zmieniony przez Mistrz gry dnia 30.12.21 22:35, w całości zmieniany 3 razy
Mistrz gry
Zawód : -
Wiek : -
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Dworki szlacheckie - Page 6 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki

Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]26.03.20 22:28
Kto: Haverlock Travers
Gdzie: Norfolk, Corbenic Castle

Obecnie jestem jedynym, aktywnym Traversem.


Kto: Haverlock Travers
Adres: link do dworku
Nazwa tematu: Komnaty Haverlocka
Opis: Komnaty należące do Haverloka znajdują się w skrzydle z którego okna wychodzą na rodzinny port, tak by wstając mógł widzieć swoją słodką Lucy Lou. Pomieszczenia utrzymane są w przyjemnych odcieniach błękitów morza oraz w dość bogatym stylu. Znajduje się tutaj sypialnia, niewielkie biuro, prywatna łazienka oraz salon, w których przyjmuje tylko tych najbliższych mu gości. Wszystko pomieszczenia wypełnione są pamiątkami  z zagranicznych podróży mężczyzny.
Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: tu


Kto: Haverlock Travers
Adres: link do dworku
Nazwa tematu: Zagroda z hipokampami
Opis: Wyścigi na hipokampach to jedna z ulubionych rozrywek męskiej części rodu Travers. Nic więc też dziwnego, że posiadają kilka sztuk na własny użytek. Tuż przy zamku znajduje się zagroda z kilkoma sztukami tych zwierząt. Magicznie nie pozwalająca im z niej wyskoczyć oraz ukryta przed wzrokiem mugoli. Dalej w  głąb morza znajduje się prowizoryczny tor wyścigowy, zmieniany co kilka miesięcy.
Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: tu

Lokacje założone tutaj oraz tutaj.


I have sea foam in my veins
I understand the language of waves

Haverlock Travers
Zawód : Król portu w Cromer i siedmiu mórz
Wiek : 29
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Nie da się bowiem konkurować z morzem o serce mężczyzny. Morze jest dla niego matką i kochanką, a kiedy nadejdzie czas, obmyje jego zwłoki i ukryje wśród koralu, kości i pereł.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Metamorfomag

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8259-haverlock-travers#238681 https://www.morsmordre.net/t8313-skrzynka-odbiorcza-lorda-travers#240601 https://www.morsmordre.net/t8314-lord-haverlock-travers#240602 https://www.morsmordre.net/f15-norfolk-corbenic-castle https://www.morsmordre.net/t8315-skrytka-bankowa-nr-1988#240603 https://www.morsmordre.net/t8316-haverlock-travers#240604
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]15.04.20 16:55
Kto: Constantine Ollivander
Adres: Lancashire, Lancaster Castle

Nazwa tematu: Komnaty Constantina
Opis: Constantine zajął mały kompleks komnat znajdujący się w zachodniej części zamku. Ma to do swojej dyspozycji sypialnię z przylegającą garderobą, łazienkę oraz gabinet, a także pomieszczenie, w którym składuje swoje obrazy. Wszystko utrzymane jest w raczej jasnej kolorystyce, a w swoich komnatach Constantine hoduje parę roślin.
Centralnym punktem kompleksu jest gabinet, bowiem to z niego można przedostać się do pozostałych pokojów. Z elementów salonowych znajduje się tu niepodpięty do sieci Fiuu kominek oraz wygodna sofa. Stoi tu też parę regałów z książkami oraz szafki z wieloma szufladami. Ważniejszymi częściami wystroju, tymi najbardziej praktycznymi, są biurka. Jedno z nich jest stołem kreślarskim, drugie to klasyczny stół, na którym przeważnie znajdują się egzaminowane próbki roślin, szkicowniki, listy i notatki. Na prawej ścianie znajduje się para drzwi: te bliżej wejścia prowadzą do łazienki, do której dostać można się też z sypialni znajdującej się za drzwiami w głębi pomieszczenia. Na lewej ścianie gabinetu znajdują się pojedyncze drzwi prowadzące do składzika na obrazy.
Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji  

Nazwa tematu: Pracownia malarska
Opis: W przeciwieństwie do pracowni rzeźbiarskich, pracownia malarska składa się tylko z dwóch pomieszczeń. Pierwsze jest duże i przestronne, wypełnione światłem wpadającym do wnętrza przez szerokie okna. Panują w nim sprzyjające skupieniu cisza i spokój, a większość powierzchni nosi na sobie kolorowe ślady farb. W pracowni znaleźć można parę stołów kreślarskich, sztalugi o różnych rozmiarach, niezliczone ilości powtykanych w wazony i słoje pędzli i łopatek, powieszone na kołkach palety, wiadra, zwinięte na stojakach płótna, starannie posegregowane krosna malarskie i gotowe blejtramy, różnych rozmiarów deski i blachy oraz arkusze papieru, a także mniej lub bardziej wymyślne ramy. Najwięcej uwagi przyciągają jednak ogromne szafy i stoły, które stoją na baczność pod ścianami: kryją one w sobie wszelkie przybory, które nie powinny być wystawione na działanie światła. Blaty stołów można otworzyć jak fortepianowe pudła: wtedy oczom ukazują się przegródki. W jednym ze stołów będą one wypełnione posegregowanymi pastelami, w innych kredkami wszelkiej maści, a jeden z tych szczególnych mebli kryje w sobie ogrom słojów, w których trzymane są sypkie barwniki we wszystkich możliwych kolorach. W szafach znajdują się głównie farby, lakiery i inne ciekłe środki malarskie.
Drugie z pomieszczeń pracowni jest mniejsze i zaciemnione, służy do animizacji obrazów za pomocą magii. Można znaleźć tu głębokie stoły do namaczania zdjęć i obrazów w specjalnych eliksirach oraz rzędy stojaków, na które prace odstawiane są do wyschnięcia.
Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji  

Kody:

ogarnę sobiespeak to me in colours
Constantine Ollivander
Zawód : malarz, ilustrator, projektant różdżek
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler

biegł zanosząc się łkaniem
uszy bolały go z zimna
biegł boso w piżamie
zając ścigany przez wilka

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8143-constantine-z-ollivander https://www.morsmordre.net/t8189-frida#235750 https://www.morsmordre.net/t8195-gdzie-drzewa-zdobi-srebrny-plaszcz#236026 https://www.morsmordre.net/f240-lancashire-lancaster-castle https://www.morsmordre.net/t8198-skrytka-nr-1970#236050 https://www.morsmordre.net/t8196-c-z-ollivander#236045
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]17.04.20 13:16
Kto: Callista Avery
Gdzie: Shropshire, Ludlow Castle

Kto: Callista Avery
Adres: https://www.morsmordre.net/f230-shropshire-ludlow-castle
Nazwa tematu: Komnata Callisty
Opis: Sypialnia Callisty z pewnością nie przypomina większości pomieszczeń w zamku Ludlow, ale taki był też zamiar. Po powrocie z Beauxbatons młoda Lady uparła się, by komnatę urządzić na francuską modłę. Samo pomieszczenie umieszczone jest na parterze, a liczne okna mają za zadanie zapewnić dużo świeżego powietrza obarczonej genetycznie Czarownicy. Poza łożem, zaczarowaną w szafę garderobą oraz toaletką, Callista wydzieliła także jeden kąt na swoją pracownię. To właśnie tam wylądował jej kociołek oraz inne sprzęty potrzebne do warzenia eliksirów. Jeśli chodzi o kolekcję składników, Avery trzyma ją pod specjalnym kluczem w magicznym kufrze.  
Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji

serce

lokacja założona tutaj


The most dangerous woman of all  
is the one who refuses to rely on your sword to save her  
because she carries her own
Callista Avery
Zawód : Córka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Zaręczona
Beware, for I am fearless and therefore powerful.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8141-callista-merle-avery https://www.morsmordre.net/t8169-athena#234774 https://www.morsmordre.net/t8159-callista-avery#233981 https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/t8503-callista-m-avery#247860
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]21.04.20 14:44
Kto: Cynthia Malfoy (przy okazji prosiłabym o usunięcie pozostałych, nieaktywnych już, mieszkańców)
Gdzie: Wiltshire, Wilton, rezydencja rodu Malfoy

Kto: Cynthia Malfoy
Adres: tutaj
Nazwa tematu: Komnaty Cynthii
Opis: Na jednym z wyżej położonych pięter znajdują się pokoje Cynthii – dostosowana do jej potrzeb, jasna, utrzymana w chłodnych odcieniach zielonego sypialnia, prywatna łazienka z wanną i niewielkie pomieszczenie służące do przyjmowania ewentualnych gości.
Szerokie łoże z baldachimem stoi nieopodal wysokiego okna wychodzącego na ogrody, skąd niekiedy można nawet obserwować spacerujące w dole pawie. Niewielkie, wykonane z ciemnego drewna szafeczki zastawione są najróżniejszymi bibelotami, które panienka Malfoy zbiera od wielu długich lat – figurkami, lusterkami, szczotkami i innymi typowo kobiecymi drobiazgami. W komnatach znalazło się również miejsce dla wpasowujących się w styl pozostałych mebli sekretarzyka i toaletki, a także zapełnionych woluminami regałów.
Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji

Przy okazji prosiłabym o przeniesienie do archiwum: jeden, dwa, trzy, cztery, pięć

A także o aktualizację opisów kilku lokacji, które odnoszą się do szarych postaci lub środków transportu, które już nie działają:

1.
Dwór w Wilton
Nowy opis: Od wieków siedziba rodu Malfoyów, wzniesiona przed Armanda Malfoya. Początkowo typowa wojenna, zamkowa twierdza, została jednak przez laty zaadaptowana dla wygody swych mieszkańców, nie tracąc przy tym obronnego i surowego charakteru.
Całość terenu należącego do Wilton otacza magiczny żywopłot oraz mur; dostać się do środka można jedynie przez główną bramę. Do reprezentacyjnego wejścia wykutego w czarnym kamieniu, prowadzi niezwykle długi podjazd. Po równo przyciętych trawnikach przechadzają się białe pawie, a mroczny dwór rzadko kiedy skrywa mgła.

2.
Pokój Wieczorny
Nowy opis: Aby się tu dostać, należy pokonać kilkadziesiąt schodów, bowiem Pokój Wieczorny - zwany częściej gniazdem dżentelmenów - znajduje się w zachodniej wieży dworu. Pod nim: jedynie ciągnąca się przez piętra klatka schodowa; nad nim: ostry, spadzisty dach, co gwarantuje dyskrecję i całkowite bezpieczeństwo prowadzonych tu rozmów. Obłożony zaklęciem wyciszającym pokój, stanowi idealne miejsce do politycznych dyskusji, snucia planów oraz przyjmowania innych szlachciców. Pomieszczenie jest używane sporadycznie, wyłącznie przez męską część rodu, i nawet skrzaty zapuszczają się tutaj niezwykle rzadko, uzupełniając pełen drogich alkoholi barek i czyszcząc czarne ściany. Pokój Wieczorny sprawia nieco przygnębiające wrażenie, jest utrzymany w czerni, lecz widok rozpościerający się zza cienkiej tafli okien, zapiera dech w piersiach. Przy dobrej pogodzie widać stąd większość ziemi Wiltshire a także rzekę Avon.

Jeśli coś pokićkałam to przepraszam <3

lokacja założona, reszta przeniesiona + zaktualizowanaSanctimonia vincet semper
Cynthia Malfoy
Zawód : Dama, historyczka, dramatopisarka
Wiek : 22
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna

A wolf is a wolf,
even in a cage,
even dressed in silk.

OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t7737-cynthia-m-malfoy https://www.morsmordre.net/t7741-byron https://www.morsmordre.net/t7749-cynthia-m-malfoy#214870 https://www.morsmordre.net/t8483-komnaty-cynthii https://www.morsmordre.net/t7790-cynthia-m-malfoy
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]07.05.20 13:22
Gdzie: Ludlow Castle
Do archiwizacji: komnaty Doriana i Lexa
Dodatkowa prośba: przechrzczenie sypialni na komnatę tu

+


It goes on, this world
Stupid and brutal
But I do not
I do not
Elaine Avery
Zawód : strażniczka pamięci
Wiek : 27
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowa
jestem z wieczoru,
który nie chce usnąć
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
in all chaos, there is calculation
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t6750-elaine-avery#176175 https://www.morsmordre.net/t6767-appenine https://www.morsmordre.net/t6764-my-heart-is-made-from-gold#176786 https://www.morsmordre.net/f230-shropshire-ludlow-castle https://www.morsmordre.net/t6766-skrytka-bankowa-nr-1694 https://www.morsmordre.net/t6765-e-avery
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]09.07.20 10:26
Kto: Arnou Rowle
Gdzie: Cheshire, Beeston Castle

Kto: Arnou Rowle
Adres: link
Nazwa tematu: Komnaty Arnou
Opis: Przestronne i otwarte pomieszczenia łączące w sobie kompleks kilku komnat są najbardziej wysuniętymi na południe granicami zamku. Ułożone w kształcie półkola należą do części Wieży Północnej, która osadzona jest nad przepaścią. Obłożona odpowiednim zaklęciem nie osuwa się, jednak niektórzy z mieszkańców omijają to miejsce szerokim łukiem, woląc dmuchać na zimne. Arnou zaadaptował komnaty wieży pod siebie, korzystając ze spokoju tego miejsca. Posiada tu swoją sypialnię, gabinet oraz prywatną bibliotekę.
Obrazek: Obrazek lokacji

Kto: Arnou Rowle
Adres: link
Nazwa tematu: Korytarz duchów
Opis: Korytarz biegnący przez całą długość zamku i równocześnie najdłuższe miejsce Beeston z dwóch stron obwieszony jest podobiznami przedstawicieli rodziny Rowle. Niewtajemniczeni mogą zgubić się na, wydawać by się mogło, prostej drodze - lepiej jednak nie dać się zwieść łatwości wyzwania. Obłożony zaklęciami korytarz jest tak naprawdę niekończącym się labiryntem, którego sekret znają tylko panowie posiadłości. Dla historycznych pasjonatów jest to jednak pouczające doświadczenie, gdyż obrazy z wielką chęcią podzielą się swoją wiedzą. Oczywiście jeśli jesteś ich potomkiem.
Obrazek: Obrazek lokacji

Kto: Arnou Rowle
Adres: link
Nazwa tematu: Salon
Opis: Rowle'owie jako dumni spadkobiercy swoich przodków na największej ze ścian salonu mają olbrzymich rozmiarów zaczarowany gobelin, który przedstawia ich drzewo genealogiczne. Każdy członek rodu oznaczony jest wilczym łbem - uważny obserwator dostrzeże, że żadna z głów się nie powtarza. Pojawiają się one samoistnie przy narodzinach nowych dziedziców. Reszta pomieszczenia nie wyróżnia się niczym szczególnym, pozostając urządzona w typowych szlacheckich gustach.
Obrazek: Obrazek lokacji

Kto: Arnou Rowle
Adres: link
Nazwa tematu: Lasy Cheshire
Opis: Miejsce okryte grubym pierzem legend i niedostępne dla tych, którzy nie są członkami rodu Rowle. Tereny osnute mgielnymi oparami nie są otoczone żadnymi barierami - to zamieszkujące je duchy trzymają ciekawskich z dala. Lordowie Cheshire jednak nie boją się do nich wchodzić, by polować czy snuć się podczas wielogodzinnych wędrówek. Lasy od wieków izolują rodzinę od reszty świata, jednak arystokratom nie przeszkadza ów stan rzeczy. Czasami podczas spacerów można natrafić na bielący się w mchu szkielet głupiego śmiałka, przekraczającego linię drzew.
Obrazek: Obrazek lokacji

+There is no sun, no dawn; just the perpetual gloom of night. The only illumination comes from jagged forks of lightning, carving a wicked path through angry clouds. In their savage wake thunder shreds the sky, unleashing a torrent of hard, cold rain. The storm is coming, and there is no escape.
Arnou Rowle
Zawód : ambasador MKCz na ziemiach francuskich, the one who died for power
Wiek : 36
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Wdowiec
Can you feel it coming alive
Daylight's turning into the night
Locked up for the rest of your life
Step it up get ready to fight
Trust me this is gonna hurt
Fire it up and watch it burn
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8599-arnou-rowle#253000 https://www.morsmordre.net/t8622-misa-szeptow#254428 https://www.morsmordre.net/t8625-beast-of-gevaudan#254446 https://www.morsmordre.net/f75-cheshire-beeston-castle https://www.morsmordre.net/t8623-skrytka-bankowa-2038#254436 https://www.morsmordre.net/t8624-arnou-rowle#254438
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]29.10.20 19:35
Kto: Wendelina Selwyn
Adres: tutaj
Nazwa tematu: Pracownia alchemiczna
Opis:

Dla rodu zajmującego się produkcja fajerwerków pracownia alchemiczna jest jednym z kluczowych miejsc w pałacu. Znajduje się w jego północnej części, na parterze, ze wspaniałym widokiem na ogród. Pomieszczenie jest dość przestronne, choć wręcz roi się tu od półek i półeczek przepełnionych składnikami i gotowymi specyfikami. Stanowisk do warzenia jest kilka, a przy jednej ze ścian stoi wygodna sofa ze stolikiem oraz niewielki regał z książkami, tak aby w razie czego móc wygodnie odświeżyć swoją wiedzę. Podobno niegdyś któryś z członków rodu zaczarował pomieszczenie tak, aby nie mogło spłonąć, bądź też płonęło znacznie wolniej, chociaż dziś już nikt nie wie, czy jest to prawda. Zaklęcia mogły zaniknąć lata temu.

Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji

+


Czy wiesz, że gdy fajerwerki wybuchają swoim jasnym blaskiem w powietrzu można wyczuć zapachkwiatu bzu?

Wendelina Selwyn
Zawód : tworzę gwiazdy, co nikną po chwili
Wiek : 24 lata
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Gdy Wasz świat spłonie, mój rozkwitnie pełnią swoich sił
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarownica
Chyba słyszę ognia trzask
Nieaktywni
Nieaktywni
https://www.morsmordre.net/t8170-wendelina-selwyn-budowa#234905 https://www.morsmordre.net/t8254-shaula#238605 https://www.morsmordre.net/t8252-wendelina-selwyn#238596 https://www.morsmordre.net/f84-boreham-palac-beaulieu https://www.morsmordre.net/t8256-skrytka-bankowa-nr-1956#238609 https://www.morsmordre.net/t8255-wendelina-selwyn#238606
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]07.11.20 0:29
Kto: Hector Crouch
Gdzie: Centrum, Pallas Manor

przy okazji proszę o przeniesienie tematów do archiwum (oprócz "Biblioteka"), bo wszyscy są nieaktywni

Hector dopisany do domu; jeśli chcesz zmienić opisy lokacji, prześlij je na PW do Deirdre, podmieni je w tematach.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]23.11.20 13:32
Dzień dobry,
proszę o przeniesienie następujących tematów: salonu, komnaty Quentina oraz gabinetu Letycji do archiwum, ponieważ są już stare i niepotrzebne <3

Pozdrawiam,
E. Burke

+, pzdr


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 25 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 30 +1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t3158-gburek#52271 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]17.12.20 9:21
Gdzie: Bardzo proszę o założenie subforum! Zgodnie z opisem rodu: Gloucestershire, Cotswolds Hills, Broadway Tower
Pozostałe: Wszystkie zarchiwizowane z powodu nieaktywności rodu, więc... nie ma.
Mieszkańcy: Prócz NPC, wychodzi tylko, że Malodora Parkinson... Sama jestem Smile

W międzyczasie przygotuję opisy lokacji :innocent:


Dworek założony tutaj.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]27.12.20 22:53
Kto: Primrose Burke
Adres: https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle
Nazwa tematu: Stajnia
Opis: Stajnia przylegała do wschodniej ściany posiadłości Durham. Był to przestronny budynek, w którego wnętrzu znajdowały się szerokie boksy dla koni, a wszystko stworzone za pomocą drewna i kutych bram. Miejsce utrzymane w czystości i z ogromną dbałością o wierzchowce zachwycało swoim porządkiem. Nie brakowało więc tabliczek z imionami koni oraz informacjami o ich pochodzeniu i diecie. W środku kręcili się stajenni, którzy doglądali drogocennych wierzchowców rodu Burke. W powietrzu unosił się zapach słomy, siana oraz koni, miejsce zaś było dobrze doświetlone i czuło się w nim dumę rodziny do której przybytek ten należał.
Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji

Lokacja założona tutaj.May god have mercy on my enemies
'cause I won't

Primrose Burke
Zawód : Badacz artefaktów, twórca talizmanów, B&B
Wiek : 23
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Panna
Problem wyjątków od reguł polega na ustaleniu granicy.
OPCM : 4 +1
UROKI : 1
ALCHEMIA : 28 +2
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 6 +2
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 10
Genetyka : Czarownica
Dworki szlacheckie - Page 6 6676d8394b45cf2e9a26ee757b7eaa37
Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t8864-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8880-listy-do-primrose-burke https://www.morsmordre.net/t8879-primrose-burke https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t9143-skrytka-bankowa-nr-2090#276327 https://www.morsmordre.net/t8894-primrose-e-burke
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]28.12.20 11:55
Kto: Primrose Burke
Gdzie: Durham, Durham Castle

+


We build castles with our fears and sleep in them like
kings and queens

Edgar Burke
Zawód : nestor, B&B, łamacz klątw
Wiek : 35
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
Gdybym był babą, rozpłakałbym się rzewnie nad swym losem, ale jestem Burkiem, więc trzymam fason.
OPCM : 25 +5
UROKI : 0
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 5
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 30 +1
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 9
Genetyka : Czarodziej

Rycerze Walpurgii
Rycerze Walpurgii
https://www.morsmordre.net/t3108-edgar-burke#51071 https://www.morsmordre.net/t3159-nie-stac-mnie-na-wlasna-sowe#52274 https://www.morsmordre.net/t3158-gburek#52271 https://www.morsmordre.net/f76-durham-durham-castle https://www.morsmordre.net/t4912-skrytka-bankowa-nr-811#106945 https://www.morsmordre.net/t3160-edgar-burke#52278
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]16.01.21 19:02
Kto: Celine Lovegood
Gdzie: Londyn, Grimmauld Place 12

Kto: Celine Lovegood
Adres: Grimmauld Place 12
Nazwa tematu: Pokój Celine
Opis: Nieduże pomieszczenie umiejscowione na drugim piętrze posiadłości, nieopodal sypialni lady Aquili Black. Ściany wyłożone są charakterystyczną szmaragdową tapetą, podłogę natomiast tworzy ciemne drewno w kąciku do spania skryte pod dywanem. Wyposażone w jednoosobowe łóżko o miękkim materacu, wysokie lustro, biurko, szafę i kilka pomniejszych regałów dźwigających książki traktujące głównie o historii baletu i magicznych stworzeniach. Na szafce nocnej stoi masywna świeca i ulubiona tego tygodnia lektura, zaś pod łóżkiem, pod jedną z obluzowanych podłogowych desek można odnaleźć niewielką, zabrudzoną szkatułkę, w której przechowywany jest zapas wróżkowego pyłu.
Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji

+, klik


people become people by falling in love and knowing pain,
don't they?

Celine Lovegood
Zawód : Baletnica
Wiek : 21 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
wszystko to co mam
to ta nadzieja,
że życie mnie poskleja
OPCM : 5 +3
UROKI : 3
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 4 +2
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 26
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Półwila

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t9177-celine-lovegood#278139 https://www.morsmordre.net/t9212-dziadek#279452 https://www.morsmordre.net/t9215-brzydkie-piekne-kaczatko#279468 https://www.morsmordre.net/f393-somerset-dolina-godryka-dom-na-rozdrozu https://www.morsmordre.net/t9214-skrytka-bankowa-2148#279459 https://www.morsmordre.net/t9213-celine-lovegood#279455
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]02.02.21 10:10give me a bitter

glory.Icar Carrow
Zawód : niosą mnie skrzydła
Wiek : 28
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Żonaty
sure he fell, but in that glorious moment, as he floated in staunch defiance of heaven's fire, he knew no one had flown higher.
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8504-icarus-carrow#247883 https://www.morsmordre.net/t9309-athena https://www.morsmordre.net/t9305-with-wind-gold#283368 https://www.morsmordre.net/f52-west-yorkshire-wakefield-sandal-castle https://www.morsmordre.net/t9304-skrytka-bankowa-nr-2015#283365 https://www.morsmordre.net/t9358-icarus-carrow#284475
Re: Dworki szlacheckie [odnośnik]02.02.21 22:28
Kto: Rigel Black
Adres: Grimmauld Place 12
Nazwa tematu: Sypialnia Rigela
Opis: Sypialnia Rigela znajduje się na czwartym piętrze, na poddaszu. Pokój jest przytulny, pełen książek, obrazów, przedstawiających odległe krainy, różnorakich orientalnych bibelotów i roślin. Przy oknie na rzeźbionym niskim stoliku stoi misternie wykonana fajka wodna w otoczeniu kolorowych grubych poduszek do siedzenia. Główne miejsce w pokoju zajmuje wielka drewniana szafa na ubrania, w której najmłodszy z braci trzyma wszystkie swoje ekstrawaganckie kreacje, a obok niej — duże, stare lustro w ciężkiej złotej ramie.
Obrazek o szerokości min. 400 pikseli i w orientacji poziomej: Obrazek lokacji

Lokacja założona tutaj.


HOW MUCH CAN YOU TAKE BEFORE YOU SNAP?
Rigel Black
Zawód : Stażysta w Departamencie Tajemnic, naukowiec
Wiek : 24
Czystość krwi : Szlachetna
Stan cywilny : Kawaler
Wszystko to co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja
OPCM : 0
UROKI : 16 +2
ALCHEMIA : 13 +5
UZDRAWIANIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0 +1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Wilkołak

Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t8887-rigel-black https://www.morsmordre.net/t9011-apt#270971 https://www.morsmordre.net/t9014-skeletons-in-my-closet#271101 https://www.morsmordre.net/f184-grimmauld-place-12 https://www.morsmordre.net/t9012-skrytka-bankowa-nr-2091#270977 https://www.morsmordre.net/t9026-rigel-a-black#271647

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Dworki szlacheckie
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach