Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Niespodziewana tragedia - 12.05.1956
AutorWiadomość
Niespodziewana tragedia - 12.05.1956 [odnośnik]04.10.17 23:12


12.05.1956

Niespodziewana tragedia

Tajemnicza śmierć asystenta Ministra Magii

Późnym popołudniem dnia jedenastego maja br. odnaleziono ciało byłego asystenta Ministra Magii, Arnolda Cleese'a. Niewiele wiadomo na temat tragicznej śmierci trzydziestoczteroletniego mężczyzny, który dotychczas wspomagał nowego Ministra Magii w doprowadzaniu porządku w pogrążonym w chaosie magicznym świecie. Choć ten szczegół jest drastyczny, jest również niezwykle znaczącą wskazówką w przyszłym śledztwie - nasz informator dokładnie sprecyzował, że asystent Ministra miał poderżnięte gardło. Jedna ze sprzątaczek w Ministerstwie, sześćdziesięciopięcioletnia Bethany G. (na prośbę jej bliskich nie publikujemy nazwiska), która rzekomo była świadkiem całego zdarzenia, twierdzi, że mężczyzna na jej oczach dokonał aktu brutalnego samobójstwa za pomocą noża. Kobieta jest jednak wstrząśnięta i nie wiadomo, czy jej relacja jest wiarygodna - donosi nasz anonimowy głos z Departamentu Przestrzegania Prawa Czarodziejów.

Edith Bones - nowa szefowa Biura Aurorów - proszona o zabranie głosu, odmówiła komentarza. Redakcja Proroka Codziennego żywi jednak nadzieję, że ta sprawa zostanie dokładnie zbadana; po niedawnym chaosie panującym w Ministerstwie wszyscy pragniemy powrotu do ładu, a ten ciężko osiągnąć, gdy jesteśmy świadkami kolejnych tragicznych wydarzeń.

Jednocześnie łączymy się w żalu z rodziną, przyjaciółmi oraz ze współpracownikami Arnolda Cleese'a - jego odejście było niespodziewane i bolesne. Najbliżsi pana Cleese'a pragną przekazać, że czuwanie w jego intencji odbędzie się na cmentarzu w Hogsmeade 15 maja.

Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Niespodziewana tragedia - 12.05.1956 Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Niespodziewana tragedia - 12.05.1956
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach