Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
WydarzeniaLogin:

Hasło:

b-b-b-billy!
AutorWiadomość

B - b - b - billy!
gryfon '40 - '47szukający w szkolnej drużynie i członek klubu pojedynkówszukający jastrzębi z falmouth od '48 do '56 członek zakonu feniksa od marca '56
Zbiór najważniejszych (i całkowicie bezużytecznych) faktów:

Urodziłem się w rodzinie częściowo mugolskiej, jako syn czarownicy półkrwi i mugola oraz jeden z pięciorga rodzeństwa. Do jedenastego roku życia wychowywałem się na rodzinnym folwarku, oddalonym o jakieś dwieście mil od Londynu i niewiele miałem wspólnego z czarodziejskim światem.

W Hogwarcie dumnie nosiłem barwy Gryffindoru, pomagałem gryfońskiej drużynie Quidditcha zdobyć puchar i nabijałem sobie siniaki w szkolnym Klubie Pojedynków. Uczeń był jednak ze mnie kiepski - moje kociołki na eliksirach wybuchały, historię magii ledwie zdałem, a raz omal nie spadłem z wieży astronomicznej; na szczęście po zaśnięciu przy teleskopie uderzyłem nosem w kamienną ścianę i się obudziłem.

Po szkole dosyć szybko zdecydowałem się na spróbowanie swoich sił jako zawodowy gracz Quidditcha i zająłem miejsce na rezerwowej ławce Jastrzębi z Falmouth. Grałem na pozycji szukającego do września '56; obecnie - ze względu na mój status krwi i nastroje polityczne - nie gram zawodowo w Quidditcha.

Od marca jestem członkiem Zakonu Feniksa.

Nie da się tego ukryć - od dziecka potwornie się jąkam, przez co mogę wydawać się niepewny siebie i wycofany. W rzeczywistości bardzo lubię towarzystwo, ale na punkcie mojej wady wymowy jestem wyjątkowo wyczulony i źle znoszę, gdy ktoś ją wyśmiewa.

Aktualnie mieszkam w Oazie i remontuję powoli zakupioną tam chatę, starając się przerobić ją na dom z prawdziwego zdarzenia. Dla siebie - i dla sześcioletniej córki, o której istnieniu dowiedziałem się stosunkowo niedawno.

Mam smykałkę do majsterkowania; jeśli potrzebujesz, chętnie pomogę ci z powieszeniem półki, zbiciem regału z niczego, pomalowaniem ścian albo naprawieniem popsutej instalacji. Całkowicie po mugolsku!

Jestem wiernym fanem szarlotki oraz znam na pamięć wszystkie piosenki Ricka Charliego i Jego Zmiataczy. Nałogowo zbieram też karty z Czekoladowych Żab.______________
Znicze
Złoty Znicz to dla szukającego najważniejsza i najcenniejsza piłka na boisku - właśnie na niej koncentruje się cała jego uwaga, nawet gdy sytuacja w trakcie meczu robi się beznadziejna. Niezwykle trudno ją schwytać, ale jeżeli czegoś można być pewnym, to tego, że warto mieć ją przy sobie - oraz że ochronienie jej przed przeciwną drużyną ma rangę świętego obowiązku.

• • •
Najbliższa rodzina i przyjaciele, czyli wszyscy ci, za którymi skoczę w ogień. Jeżeli się tu znalazłeś, to albo łączy nas wspólna krew, albo jestem gotów własną za ciebie przelać - tak czy inaczej, jesteś dla mnie najważniejszy i ufam ci bezgranicznie.


Amelia Bell
I'll give you everything I have
teach you everything I know
I promise I'll do better
Pojawiłaś się w moim życiu nagle, w chwili, w której najmniej się tego spodziewałem i już od pierwszej sekundy wywróciłaś je do góry nogami. Wiem, że nie jestem dobrym ojcem; nie potrafię cerować dziur w rajstopach, nie znam odpowiedzi na połowę Twoich pytań i nie wiem, z czym najbardziej lubisz jeść kanapki, ale obiecuję, że wybuduję dla nas dom, że ochronię Cię przed światem... i że tym razem nigdzie się nie wybieram.

Hania Wright
and if we hit on troubled water, I'll be the one to keep you warm and safe
Gdybyś nie była młodszą siostrą mojego brata, zapewne byłabyś już moją żoną, bo w moich oczach jesteś najwspanialsza we wszystkim - ufam Twoim słowom, miotłom, zamiarom i umiejętnościom kulinarnym, i gdybyś mi tylko pozwoliła, oddałbym Ci wszystko, co mam. Być może (na pewno) za mało o tym mówię, ale w końcu łatwiej jest naprawić szafkę i przykręcić kran niż opowiadać o uczuciach; zwłaszcza, kiedy słowa tak łatwo mogą wszystko zepsuć.

Joe Wright
though we don't share the same blood, you're my brother; that's the truth
Nie wiem, czy opisywanie tu czegokolwiek ma sens, bo jakoś nigdy nie potrzebowaliśmy słów, żeby się ze sobą porozumieć (i całe szczęście, odkąd mówienie nie jest moją najmocniejszą stroną). Jesteś moim bratem i żadne nazwiska ani drzewa genealogiczne świata nie przekonają mnie, że jest inaczej. Adoptowanym, co wyjaśniałoby, że grasz w Zjednoczonych, ale mówią, że nie można mieć wszystkiego. Zresztą nieważne, to i tak kwestia czasu, zanim przeciągnę Cię na właściwą stronę boiska!

Jackie Rineheart
and if you were drowned at sea, I would give you my lungs so you could breathe
Nie mam pojęcia, jakim cudem się przyjaźnimy - dzieli nas prawie wszystko, łączą tylko poglądy i wspólny ogródek - ale jesteś jedną z niewielu osób, za które oddałbym Quidditch, kolekcjonerską edycję czekoladowych żab i własne życie. (Nigdy Ci tego nie powiem, ale trochę się o Ciebie martwię, kiedy tak biegasz za czarnoksiężnikami i czasami nie kładę się spać, dopóki nie usłyszę, że wróciłaś do mieszkania.)

Sam Skamander
if I was dying on my knees,
you would be the one
to rescue me
Nie jestem pewien, czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele Ci zawdzięczam - byłeś moim przyjacielem wtedy, kiedy nie miałem prawie żadnych, kompasem moralnym, gdy mój zawodził i kumplem z drużyny, na którego zawsze mogłem liczyć. To Ty pokazałeś mi, że mogę więcej, i to dzięki Tobie uwierzyłem, że świat da się naprawić; mam nadzieję, że zasłużę kiedyś na to, żeby walczyć o lepsze jutro u Twojego boku.

Zakon Feniksa
Drużyna jest grupą ludzi, którym zawodnik ufa bezwarunkowo - bez względu na to, co łączy go z poszczególnymi jej członkami. Relacje mogą być różne, od przyjaźni po niechęć, są to jednak ludzie, na których może polegać - i którzy z całą pewnością mogą polegać na nim.

• • •
Chociaż walczymy ramię w ramię dopiero od kilku miesięcy, w mało rzeczy wierzę tak mocno, jak w słuszność naszej sprawy; nieistotne więc, jak dobrze (lub jak słabo) się znamy - jeżeli czegoś potrzebujesz, na pewno ci pomogę.


Just Tonks
little ghost, you're listening; unlike most you don't miss a thing, you see the truth
Pewnie myślisz, że Cię nie lubię i szczerze mówiąc - wcale Ci się nie dziwię. Bywam okropny, gdy jestem zazdrosny, a o Ciebie jestem. Bo jesteś silna, bo od zawsze potrafiłaś radzić sobie z paskudnymi rzeczami, które mówili ludzie, wreszcie - bo wygrałaś ze mną w Quidditcha, nieświadomie odbierając mi jedyną rzecz, w której kiedykolwiek byłem dobry. Dzisiaj stoimy po tej samej stronie i zaczynam powoli rozumieć, jakim jestem idiotą - mam nadzieję, że nie jest za późno, żeby zmądrzeć.

Charlie Leighton
came to you with a broken faith; gave me more than a hand to hold
Nigdy nie mieliśmy ze sobą zbyt wiele wspólnego i być może dlatego początkowo połączyło nas milczenie. Najpierw wypełnione żalem i smutkiem, później ciepłem i zrozumieniem; chociaż nie do końca rozumiem, co do mnie mówisz, gdy opowiadasz o nauce i eliksirach, to wiem, że masz serce po właściwej stronie i zrobię wiele, żeby je ochronić, zwłaszcza, że od niedawna walczymy po tej samej stronie.

Florek Fortescue
but did you see the flares in the sky, were you blinded by the light?
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.

Ben Wright
dream of another land
that heroes and villians
claimed before
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.

Sophia Carter
we carry on through the storm, tired soldiers
in this war
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.

Kafle
Kafel jest główną piłką w Quidditchu, a choć dla szukającego wydaje się znacznie mniej istotny niż znicz, to bez niego żaden mecz nigdy by się nie odbył. Czasami dzięki niemu zdobywa się punkty, czasami przez niego się je traci, trudno jednak wyobrazić sobie jego brak.

• • •
Dalsza rodzina, znajomi ze szkoły oraz wszyscy ci, którzy w mniejszy lub większy sposób są w moim życiu stale obecni. Jeżeli tu jesteś, to najprawdopodobniej cię lubię i cenię twoje towarzystwo, ale z jakiegoś powodu nasze relacje rozluźniły się przez lata bądź nie zdążyły się jeszcze wystarczająco mocno zawiązać.


Florka Fortescue
you are not alone
cause someone's out there
sending out flares
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.

Tluczki
Tłuczki to czarne, ciężkie i groźne zaczarowane piłki, których najlepiej na boisku unikać. Wyjątkowo złośliwe i podstępne, tylko czekają na odpowiednią okazję, żeby zaatakować nieuważnego zawodnika. Gdy się uprą, niemożliwie trudno się ich pozbyć, a najlepszym lekarstwem na nie wydaje się ucieczka... lub porządne uderzenie kijem.

• • •
Rycerze, (prawie wszyscy) Ślizgoni i inni plugawcy, którzy ośmielili się zrobić krzywdę mnie bądź komuś, kto jest dla mnie ważny. Nie znosimy się i raczej nigdy nie zostaniemy przyjaciółmi, a nasze konfrontacje niemal zawsze kończą się źle dla jednej lub drugiej strony.


Sigrun Rookwood
so crawl on my belly 'til the sun goes down, I'll never wear your broken crown
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.


[bylobrzydkobedzieladnie]


podpal ten świat
zabierz stąd nas
zatrzymaj świt
zostaw im wszystko


Ostatnio zmieniony przez Billy Moore dnia 17.05.20 0:59, w całości zmieniany 28 razy
William Moore
William Moore
Zawód : lotnik na usługach Macmillanów
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 25
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 25
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore

Powrót do góry Go down

Przyszłam ja i moje kości policzkowe, poproszę o jedno duże miejsce dla nas! Duże, bo moje ego musi się tam zmieścić jeszcze hellogurlpora, żebyś ty powstał i biegł, chociaż ty nie wiesz,
gdzie jest cel i brzeg,
ty widzisz tylko, że
ogień świat pali
Jackie H. M. Rineheart
Jackie H. M. Rineheart
Zawód : zbrodniarz wojenny
Wiek : 26
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
our souls speak
as loud as
the thunder upon
our heads

OPCM : 35
UROKI : 14
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 5
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarownica
b-b-b-billy! OUREPPN
Nieaktywni zakonnicy
Nieaktywni zakonnicy
https://www.morsmordre.net/t5414-jackie-rineheart#122455 https://www.morsmordre.net/t5418-kluska-jackie https://www.morsmordre.net/t5419-jackie-boy https://www.morsmordre.net/f205-opoka-przy-rzece-wye-walia https://www.morsmordre.net/t5423-skrytka-bankowa-nr-1349 https://www.morsmordre.net/t5424-jackie-rineheart

Powrót do góry Go down

O ile Twój Tata-Straszny-Auror nie idzie w pakiecie, to zrobię Ci nawet dwa - jedno dla Ciebie, drugie dla Twojego ego, żeby nie było Wam ciasno. :*


podpal ten świat
zabierz stąd nas
zatrzymaj świt
zostaw im wszystko
William Moore
William Moore
Zawód : lotnik na usługach Macmillanów
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 25
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 25
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore

Powrót do góry Go down

u, my już wiemy co :pwease:
ale ta szarlotka - nie wiem czy wiesz, ale moja mama robiła najlepsza w całej Anglii, może miałeś szczęście i dałam ci kiedyś kawałek mimo wszystkoAnd oh, stupid things I do. I'm far from good, it's true. But still, I find you
next to me.
Justine Tonks
Justine Tonks
Zawód : Rebeliantka
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Panna
The gods will always smile on brave women.
Like the valkyries, those furies who men fear and desire.
OPCM : 58
UROKI : 37
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 13
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Metamorfomag
b-b-b-billy! D
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t3583-justine-just-tonks https://www.morsmordre.net/t3653-baron#66389 https://www.morsmordre.net/t3649-just-tonks https://www.morsmordre.net/f177-wybrzeze-exmoor-somerset-wrzosowa-przystan https://www.morsmordre.net/t4284-skrytka-bankowa-nr-914#89080 https://www.morsmordre.net/t3701p15-just-tonks

Powrót do góry Go down

Ja już się tobą zachwycałam na cb, bo Billy z Billym na mordce jest taki piękny :pwease: Poza tym jesteśmy w tym samym wieku i jesteśmy w zakonie, więc no musimy się znać i lubić. I ja naprawdę nie obrażę się za product placement, a w zamian mogę powiesić twój plakat w lodziarni. Laughing ALE JESTEM FANEM RICKA CHARLIEGO! Nawet go śpiewam w jakiejś fabule z tego co pamiętam i co prawda wedle kp kibicuję Srokom ale ostatecznie mogę też Jastrzębiom idk


Beatus, qui prodest, quibus potest
for the rescue

Florean Fortescue
Florean Fortescue
Zawód : bezrobotny
Wiek : 28
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
Pijemy z czary istnienia
Z zamkniętymi oczami,
Złote skropiwszy jej brzegi
Własnymi gorzkimi łzami.
OPCM : 35
UROKI : 10
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 11
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 7
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
b-b-b-billy! MV5BYTlhMDUxOTUtYjMxOS00ZjRkLWJkMDctZTNhNzkxMjllM2VkXkEyXkFqcGdeQXVyNTk1NTMyNzM@._V1_
Nieaktywni zakonnicy
Nieaktywni zakonnicy
https://www.morsmordre.net/t3393-florean-fortescue https://www.morsmordre.net/t3438-laverne#59673 https://www.morsmordre.net/t3432-pan-fortescue#59587 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t4591-skrytka-bankowa-nr-854 https://www.morsmordre.net/t3439-florean-fortescue#59674

Powrót do góry Go down

Billy :pwease:. Jesteśmy daleką rodziną, a Sophia w dodatku zna się z Sally, z którą była w tym samym domu. Co prawda dopiero w Hogwarcie dowiedziałyśmy się o istnieniu pokrewieństwa, ale i tak mogli się poznać i polubić, w końcu łączą ich nie tylko odległe rodzinne więzi, ale i quidditch, choć chyba nie było im dane długo mierzyć się ze sobą na hogwarckim boisku. No i Zakon, ale to już kwestia teraźniejszości. W każdym razie - wymyślmy sobie coś fajnego awwNe­ver fear
sha­dows, for
sha­dows on­ly
mean the­re is
a light shi­ning
so­mewhe­re near by.

Sophia Carter
Sophia Carter
Zawód : Auror
Wiek : 24
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Świat nie jest czarno-biały. Jest szary i pomieszany.
OPCM : 41
UROKI : 25
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 1
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 12
SPRAWNOŚĆ : 7
Genetyka : Czarownica

Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
Martwi/Uwięzieni/Zaginieni
https://www.morsmordre.net/t3633-sophia-carter https://www.morsmordre.net/t3648-listy-do-sophii https://www.morsmordre.net/t3643-sophia https://www.morsmordre.net/f308-beckenham-overbury-avenue-13 https://www.morsmordre.net/t3765-skrytka-bankowa-nr-925 https://www.morsmordre.net/t3647-sophia-carter

Powrót do góry Go down

My chyba też już wszystko wiemy cwaniak
Zakon, Quidditch, Gryfoni, to samo dromitorium, ta sama drużyna...cóż...druha we mnie masz!
Kiedy pływamy? :pwease:Oh you fool, there are rules,
I am coming for you.

Darkness brings evil things
 
oh the reckoning begins.
Samuel Skamander
Samuel Skamander
Zawód : Rebeliant, auror
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Kawaler
I’m waiting for the call, the hand on the chest
I’m ready for the fight and fate
OPCM : 54
UROKI : 31
ELIKSIRY : 1
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 1
CZARNA MAGIA : 1
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 18
Genetyka : Czarodziej
b-b-b-billy! Jz39
Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t1272-samuel-skamander https://www.morsmordre.net/t1372-filozof#10888 https://www.morsmordre.net/t1374p9-auror-na-motorze#11334 https://www.morsmordre.net/f186-harley-street-5-3 https://www.morsmordre.net/t3509-skrytka-bankowa-nr-358#61242 https://www.morsmordre.net/t1597-samuel-skamander#280340

Powrót do góry Go down

Przyszłam na miejsce tej, która Cię dręczyła w szkole z powodu jąkania i miała nadzieję, ze będziesz następną ofiarą potwora z Komnaty Tajemnic fluffy

Przychodzę też z Poppy, aby Cię kochać, bo jesteś bratem jej przyjaciółki i dobrym człowiekiem :pwease:


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : 40
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 56
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544

Powrót do góry Go down

Jesteś moim przyjacielem, ale od pewnego czasu kocham cię skrycie. Niczego od Ciebie nie potrzebuję ponad to, żebyś po prostu dalej był i mnie nie zostawiał, będziemy się kumplować do końca świata i jeszcze dłużej. Ty upieczesz mi szarlotkę, ja Tobie zrobię gulasz mamy Wright, żebyś miał siłę latać. Zaprojektuję najlepszą miotłę na świecie, żebyś mógł zwyciężać, polubię się z wybranką Twojego serca i przenocuję cię na kanapie jak zabiorą ci w końcu mieszkanie fluffy


Lecz im bardziej spadam, tym bardziej widzę, że to wszystko chyba nie jest sen. Choć nie chcę budzić się, nie umiem spać, świat dziwny jest jak sen, a sen jak
świat
Hannah Wright
Hannah Wright
Zawód : Wytwórca mioteł
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
Tell me things
you've never said out loud.
Just try and go there if you can
Show me the parts of you
you're not that proud of.
OPCM : 30
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 10
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 5
Genetyka : Czarodziej
b-b-b-billy! 8c905527b1ee98e0d94e5b8666c44eb444639c46
Sojusznik Zakonu Feniksa
Sojusznik Zakonu Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5207-hannah-wright https://www.morsmordre.net/t5219-poczta-hani https://www.morsmordre.net/t5220-hania https://www.morsmordre.net/f343-baker-street-221b https://www.morsmordre.net/t6218-skrytka-bankowa-nr-1286 https://www.morsmordre.net/t6213-h-wright

Powrót do góry Go down

Mój najlepsiejszy przyjaciel :pwease:

Siemasz, jastrzębi zdrajco brachu!
Gryffindor, Quidditch i Klub Pojedynków to musi coś znaczyć <3
Za szarlotki lepiej, żebym się nie brał, ale pewnie nie będzie mi trudno przekupić Hanię, żeby ci jakąś upiekła :thplz:
I ekhem... ale ZJEDNOCZENI Z PUDDLEMERE to JEDYNA SŁUSZNA DRUŻYNA, ale w wolnym czasie jak nie patrzysz, to przychodzę ci pokibicować. Potem jak na siebie przypadkiem wpadniemy, to się wymigam, że przechodziłem obok, albo rozpracowuję waszą taktykę.

Jeszcze kiedyś zrozumiesz, że najlepsi powinni grać razem i przejdziesz do Zjednoczonych, o to się nie martwię 😄


Beat back those Bludgers, boys,
and chuck that Quaffle here
No team can ever best the best of Puddlemere!


Joseph Wright
Joseph Wright
Zawód : Bezrobotny
Wiek : 28 lat
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
What if I'm far from home?
Oh, brother I will hear you call.
What if I lose it all?
Oh, sister I will help you out!
Oh, if the sky comes falling down, for you, there’s nothing in this world I wouldn’t do.
OPCM : 15
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 16
Genetyka : Czarodziej
Zjednoczeni z Puddlemere
Nieaktywni neutralni
Nieaktywni neutralni
https://www.morsmordre.net/t5364-joseph-e-wright https://www.morsmordre.net/t5428-do-joe#123175 https://www.morsmordre.net/t5417-joe-w#122688 https://www.morsmordre.net/f108-piddletrenthide-79-kamienny-domek https://www.morsmordre.net/t5462-skrytka-bankowa-nr-1335#124469 https://www.morsmordre.net/t5441-joe-wright

Powrót do góry Go down

cześć szwagier fluffy


Make my messes matter, make this chaos count.
Benjamin Wright
Benjamin Wright
Zawód : eks-gwiazda quidditcha, nadzorca w smoczym rezerwacie
Wiek : 33
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Kawaler
may the bridges I burn
light the way
OPCM : 45
UROKI : 35
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 15
SPRAWNOŚĆ : 40
Genetyka : Czarodziej
b-b-b-billy! 2548bf6970f74d0d9594e17b72bc2037
Nieaktywni zakonnicy
Nieaktywni zakonnicy
https://www.morsmordre.net/t656-benjamin-wright https://www.morsmordre.net/t683-smok#2087 https://www.morsmordre.net/t3555-nokturnowa-rubryka-towarzyska#62778 https://www.morsmordre.net/f203-kornwalia-sennen https://www.morsmordre.net/t4339-skrytka-bankowa-nr-178#92647 https://www.morsmordre.net/t1416-jaimie-wright

Powrót do góry Go down

Robimy naszą trójcę hogwartową! hero


What is my life?
Am I doing this right?
I just realized that I might

Not know what the hell is going on!

Florence Fortescue
Florence Fortescue
Zawód : Bezrobotna
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Panna
If you can't see anything beautiful about yourself...
Get a better mirror!
Look a little closer!
Stare a little longer!
THEY WERE WRONG
OPCM : 4
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 10
TRANSMUTACJA : 6
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 2
SPRAWNOŚĆ : 3
Genetyka : Czarownica
b-b-b-billy! Tumblr_p0ebmcr3Ki1wbxqk4o1_540
Neutralni
Neutralni
https://www.morsmordre.net/t3964-florence-fortescue https://www.morsmordre.net/t3969-hiacynt#76587 https://www.morsmordre.net/t3968-florkowe-o-smaku-czekolady#76586 https://www.morsmordre.net/f278-pokatna-5-2 https://www.morsmordre.net/t3970-florence-fortescue#76622

Powrót do góry Go down

Ojaojaoja Asia!! fluffy
Nie dość, że cudowne imię, to jeszcze cudowny wizerunek i karta, prawie ten sam wiek, Gryffindor, quidditch i Jastrzębie... Nie wiem jeszcze, jak i gdzie to zrobimy, ale absolutnie chcę coś cudownego z Penny :pwease: :pwease: :pwease:intertwined
I've pinned each and every hope on you
I hope that you don't bleed with meDuncan Beckett
Duncan Beckett
Zawód : pracownik Niewidzialnego Oddziału Zadaniowego
Wiek : 26 lat
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
spare me your judgements and spare me your dreams,
don't cover yourself with thistle and weeds
OPCM : 12
UROKI : 17
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 9
SPRAWNOŚĆ : 6
Genetyka : Czarodziej
 xxx
Nieaktywni zakonnicy
Nieaktywni zakonnicy
https://www.morsmordre.net/t3098-duncan-beckett#50701 https://www.morsmordre.net/t3184-to-do-pana-panie-beckett#52861 https://www.morsmordre.net/t3139-duny#51645 https://www.morsmordre.net/f312-pokatna-8-5 https://www.morsmordre.net/t3185-duncan-beckett

Powrót do góry Go down

Wybacz, Just, ale niemożliwością jest, żeby ktoś robił szarlotkę lepszą niż moja mama - chociaż jeżeli faktycznie dałaś mi kawałek, byłem skory przyznać, że jest prawie tak samo dobra. I tak, wszystko już wiemy, zaklepuj dla mnie kolejeczkę. :pwease:

Florku! oww Znajmy się koniecznie, bo wbrew milionowi różnic, mamy też trochę wspólnego; obaj jesteśmy z rodzin mugolsko-czarodziejskich (tylko w odwrotnym ustawieniu), obaj chodziliśmy też do mugolskiej szkoły, a choroba zabrała nam mamy w podobnym czasie - no i przede wszystkim jesteśmy w tym samym wieku, więc znajmy się z Hogwartu; co prawda byliśmy w innych domach, ale niektóre przedmioty musieliśmy mieć razem - może to Twoje włosy przez przypadek podpalałem, gdy lądowaliśmy w parze na eliksirach? Mogłeś się też kiedyś zlitować nad wizją wyrzucenia mnie ze szkoły i pomogłeś mi w historii magii, która szła mi gorzej niż źle; w odwecie mogłem później pomóc Ci w doprowadzeniu lokalu na lodziarnię do stanu używalności, bo co jak co, ale na mugolskim majsterkowaniu to się znam! No i ogólnie - lubmy się, dawaj mi zniżki na słodycze (niedługo przyprowadzę Ci tam nową klientkę!), kłóćmy się o Quidditcha (kiedyś udowodnię Ci wyższość Jastrzębi nad Strzałami) i pożyczajmy sobie w tajemnicy płyty i kasety Ricka Charliego. Ale moich plakatów nie wieszaj, błagam, Jackie nie da mi żyć, jak się dowie. Neutral A! No i jeszcze na odsieczach uratowałeś moją siostrę, więc mam wobec Ciebie dług do końca życia, serio, proś o co chcesz. :pwease:

Sophio, kuzynko moja najdroższa, co Ty na to, żeby pomóc mi w nauce zaklęć? Bo szukam tu czegoś, o co moglibyśmy się zaczepić i chyba najłatwiej byłoby o Zakon; w Hogwarcie dzieliły nas trzy roczniki i różne domy, a chociaż przez jakiś czas ścieraliśmy się ze sobą na boisku, wątpię, by dało nam to sporo okazji do integracji i zacieśniania więzi, chociaż odkąd się dowiedziałem, że jesteś moją rodziną od strony mamy, na pewno patrzę na Ciebie dużo cieplej. Mam też ogromny szacunek do aurorów i jeżeli byłabyś tak dobra, żeby podzielić się trochę magiczną wiedzą, to będę stokrotnie wdzięczny. <3

Skamander. cwaniak Wskakuj w kąpielówki i idziemy nad jakieś jezioro, postaram się Cię nie utopić!

Sigrun, nienawidźmy się. Tak prawdziwie, absolutnie, do głębi, chowajmy urazę do czasów szkoły - bo Ty byłaś Ślizgonką, a ja Gryfonem, bo dręczyliście razem z bratem mugolaków, bo zabrałaś Gryfonom Puchar Quidditcha (na pewno grając nieczysto!!), bo śmiałaś się perfidnie z mojego jąkania, a ja z kolei obrałem sobie za punkt honoru udowodnić wszystkim, jaka jesteś paskudna i donosiłem prefektom za każdym razem, jak dowiedziałem się, że znowu komuś dokuczyłaś. Mogliśmy ze sobą rywalizować na boisku i w klasie, oboje byliśmy dobrzy z opcm; może zacząłem się do niego bardziej przykładać specjalnie po to, żeby utrzeć Ci nosa (oczywiście nie mając pojęcia, że babrałaś się w tym czasie w znacznie bardziej plugawej magii)? Nie znoszę Cię i nie znoszę też tego, że wyciągasz ze mnie wszystko to, co najgorsze - bo jak Cię widzę, to mam ochotę porzucić bycie szlachetnym Gryfonem i po prostu walnąć w Ciebie czymś paskudnym. Co Ty na to? ;>

A Poppy dla równowagi mnie kochaj i lecz moje rany i duszę. :pwease:

Ha-ha-haniu! :pwease: Jesteś młodszą siostrą mojego najlepszego przyjaciela, więc automatycznie jesteś moją rodziną - ale to nie dlatego uważam Cię za najwspanialszą osobę na świecie. Kibicowałem Ci, kiedy grałaś w Quidditcha, trzymałem też kciuki, gdy przejęłaś sklep dziadka - i od lat zaglądam tam przynajmniej raz w tygodniu, żeby sprawdzić, czy zawiasy nie skrzypią, uszczelki w oknach są na miejscu i czy niczego Ci nie brakuje; wiem doskonale, że świetnie poradziłabyś sobie ze wszystkim sama, ale i tak oddałbym wszystkie puchary Quidditcha, żeby Cię ochronić i jeżeli wiem o Twoim długu (wiem?) to na pewno przynajmniej pięć razy w miesiącu próbuję Cię przekonać, żebyś pozwoliła mi pomóc w spłacie. Ufam Ci też bezgranicznie i na pewno płakałem Ci w rękaw, kiedy umarła mi mama (ale nie mów nikomu, że płaczę). I w ogóle czytam w karcie, że pomagasz wojennym potrzebującym, ja ostatnio też to robię - może to właśnie Ty mnie do tego zainspirowałaś? <3

Joe, mój najlepszy druhu! :pwease: :pwease: :pwease: Nie wiem, co tu mogę jeszcze dodać; znamy się na wylot; nie mogę nigdy Ci wybaczyć, że jesteś ode mnie wyższy; nieustannie próbuję Cię przekonać na transfer do Jastrzębi; w Hogwarcie we wszystkie kłopoty wpakowywaliśmy się razem (po czym na Ciebie spadał obowiązek tłumaczeń, bo ja porozumiewałem się tylko monosylabami) i na pewno nie jeden sekret i wybryk przyrzekliśmy zabrać ze sobą do grobów; w Klubie byłeś jedyną osobą, z którą nigdy nie mogłem wygrać, bo jakoś zawsze potrafiłeś zgadnąć, co zrobię za chwilę; i będę Ci wierny do śmierci, ale jak sodówka uderzała Ci do głowy, to pewnie nie raz i nie dwa naprostowałem Ci ten przystojny nos. fluffy Za jakiś czas przybiegnę do Ciebie krzycząc o ratunek, a jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na dołączenie do Zakonu, to rezerwuję sobie prawo do wciągnięcia Cię w jego szeregi! hero

Ech, Ben, mogę i być Twoim szwagrem, tylko obiecaj, że nie powiesz Hani i Joemu, że kiedyś poprosiłem Cię o zdjęcie z autografem. :sad:

Florciu! <3 Co do trójc, to w matematyce się gubię, ale że gubiłem się też w wielu innych rzeczach, a Ty byłaś moją (przemiłą!!) koleżanką z klasy (i domu) w Hogwarcie, który w dodatku skończyłaś (w przeciwieństwie do mnie) z dobrymi wynikami, więc co Ty na to, żeby być tą, której zawdzięczam fakt, że w ogóle przez SUMy przebrnąłem? Ostrzegam, byłem nieznośny; zapewne terroryzowałem Cię prośbami o pomoc (odpisanie) prac domowych, pożyczałem notatki (i zapominałem je oddać), wymigując się koniecznością treningów Quidditcha, ale jeżeli mimo wszystko mi pomagałaś, to do dzisiaj jestem Ci za to wdzięczny (choć trochę rani me serce fakt, że kibicujesz Harpiom); możemy przyjaźnić się do tej pory, kocham Twoją kuchnię i wpadam po jedzenie, gdy tylko mogę, a Florkowi już mówiłem, że jestem najbardziej lojalnym klientem lodziarni na Pokątnej. <3

Zuzia, sierotko moja, wysłałam Ci pewu na Penny milion lat temu, kiedy Billy był jeszcze zaledwie mglistym pomysłem w mojej głowie! b-b-b-billy! 3510499220 OCZYWIŚCIE, że chcę coś wspaniałego i specjalnego, ale to myślę, że zrobimy w tej sprawie jakąś burzę mózgów na bardziej prywatnych kanałach, co Ty na to? :pwease:
William Moore
William Moore
Zawód : lotnik na usługach Macmillanów
Wiek : 29
Czystość krwi : Mugolska
Stan cywilny : Kawaler
jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył
OPCM : 25
UROKI : 15
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 25
SPRAWNOŚĆ : 20
Genetyka : Czarodziej

Zakon Feniksa
Zakon Feniksa
https://www.morsmordre.net/t5432-william-moore https://www.morsmordre.net/t5459-bursztyn https://www.morsmordre.net/t5433-b-b-b-billy https://www.morsmordre.net/f376-irlandia-gory-derryveagh https://www.morsmordre.net/t5461-skrytka-bankowa-nr-1345 https://www.morsmordre.net/t5460-billy-moore

Powrót do góry Go down

Wszystko bardzo mi odpowiada! :pwease: Pewnie jako kapitan złośliwie zlecałam pałkarzom Slytherinu, by jeśli tylko będą mogli, to niech dokopią Ci mocniej, niż powinni, a każde zwycięstwo świętowałam tak, żebyś słyszał. A podczas każdego szlabanu, który przez Ciebie miałam obiecywałam sobie, że w końcu połamię Ci nogi i kiedyś to zrobię. Nienawidźmy się aż po grób, przyklepane fluffy

Z Poppy też, tu nie trzeba wiele dodawać, brat Sally może zwrócić się do niej ze wszystkim. :pwease:


She tastes like every

dark thought I've ever had
Sigrun Rookwood
Sigrun Rookwood
Zawód : dowódca grupy łowców wilkołaków
Wiek : 29
Czystość krwi : Czysta
Stan cywilny : Wdowa
I am not
ruined
I am

r u i n a t i o n
OPCM : 40
UROKI : 5
ELIKSIRY : 0
LECZENIE : 0
TRANSMUTACJA : 5
CZARNA MAGIA : 56
ZWINNOŚĆ : 10
SPRAWNOŚĆ : 11
Genetyka : Metamorfomag
i n s a n e
Śmierciożercy
Śmierciożercy
https://www.morsmordre.net/t5310-sigrun-rookwood https://www.morsmordre.net/t5379-astrid#121534 https://www.morsmordre.net/t5378-sigrun https://www.morsmordre.net/f100-harrogate-skala https://www.morsmordre.net/t5380-skrytka-bankowa-nr-1330#121543 https://www.morsmordre.net/t5381-sigrun-n-rookwood#121544

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

b-b-b-billy!

Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach