Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Poczta
AutorWiadomość
Poczta [odnośnik]26.11.17 13:41Poczta
Niewielkich rozmiarów sówka o do bólu praktycznym imieniu. Ogromna strachliwość utrudnia jej dostarczanie listów. By odebrać od niej przesyłkę zaleca się najpierw przekonać ją do siebie herbatnikami, które są jedyną znaną metodą przełamania jej nieśmiałości.
Gość
Anonymous
Gość
Re: Poczta [odnośnik]26.11.17 23:00
Przeczytaj G. U.
Panie Dawlish, Mniemam, że zastaję Pana w dobrym zdrowiu, daleko od magicznych wariacji, które zaatakowały Londyn. Liczę też, że nie sięgnęły Pana żadne nieprzyjazne wydarzenia, które nasze kochane Ministerstwo urządziło pewnej grupie czarodziei. Ale już tłumaczę, skąd wynika moja troska.
Nie sądzę, by znane było Panu moje nazwisko i zapewniam, że poszukiwania informacji spełzną na niczym. Nie o tym jednak chciałbym rozmawiać. Bo o rozmowę mi chodzi i spotkanie. Dotarły mnie słuchy, że jest Pan swoistym kolekcjonerem informacji...a w takowych posiadaniu zazwyczaj jestem. Myślę, że bardzo użytecznych nie tylko dla pełnionej przez Pana pisemnych profesji.
Proponuję spotkanie 14 maja o 17:00 przy urokliwej cmentarnej alei.

Liczę na obecność i owocną współpracę. Chyba, że z posiadaną wiedzą mam podzielić się z zupełnie innymi personami, które widuje pan codziennie w pracy.

A zapewniam, że to zrobię. G. Umbridge


Wadomość MG pojawi się we wskazanej lokacji, gdy tylko zrobisz post.
Masz 72h na odpis i rekację.

W razie pytań, zapraszam do prowadzącego rozgrywkę MG
Powodzenia cwaniak
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : 99
UROKI : 99
ALCHEMIA : 99
UZDRAWIANIE : 99
TRANSMUTACJA : 99
CZARNA MAGIA : 99
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Czarodziej
Poczta Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Poczta
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach