Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Jadalnia
AutorWiadomość
Jadalnia [odnośnik]05.02.18 19:30

Jadalnia

Okazałe pomieszczenie służące do posiłków w gronie członków rodziny i niekiedy zaproszonych gości. Odbywa się tu część ważnych dla rodziny wydarzeń, przyjęcia i posiłki. Centralną część pomieszczenia zajmuje długi stół, który magicznie się powiększa, kiedy zasiada przy nim większa liczba gości, dzięki czemu każdy zawsze ma swoje miejsce. Meble są drewniane i nieco staroświeckie, nawiązując do konserwatywnego podejścia do życia Flintów. Na pomalowanych na zielono ścianach wisi kilka obrazów przodków, którzy z ciekawością przyglądają się poczynaniom żyjących mieszkańców i niekiedy wdają się z nimi w konwersacje, a także scen rodzajowych z polowań.
Mistrz gry
Zawód : naczelny mąciciel
Wiek : odwieczny
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Do you wanna live forever?
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej
Jadalnia Tumblr_mduhgdOokb1r1qjlao4_500
Konta specjalne
Konta specjalne
http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/t475-sowa-mistrza-gry#1224 http://morsmordre.forumpolish.com/ http://morsmordre.forumpolish.com/ https://www.morsmordre.net/t2762-skrytki-bankowe-czym-sa#44729 http://morsmordre.forumpolish.com/f124-woreczki-z-wsiakiewki
Jadalnia
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach