Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Śmierć, porady, horoskop - 01.07.1956
AutorWiadomość
Śmierć, porady, horoskop - 01.07.1956 [odnośnik]29.05.18 22:02


01.07.1956

Wstrząsająca śmierć,
garść porad i ostrzeżeń

Wszyscy wciąż jesteśmy w szoku. Po ostatniej tragedii trudno się nam otrząsnąć i uwierzyć w lepsze jutro, lecz starą prawdą jest, że trzeba żyć dalej, nieistotne ile razy runęło niebo. W tym numerze Czarownicy znajdziecie wspomnienie umiłowanego przez wszystkich Opheliusa Loverde i garść porad, które pomogą nam dotrwać do wyczekiwanego przez wszystkich Festiwalu Lata.Już się do nas nie uśmiechnie!


Nasze serca nigdy nie przeboleją tej niepowetowanej straty. Łzy same cisną się do oczu, gdy piszemy te słowa. W ostatnim czasie dotknęła nas wszystkich ogromna tragedia, której echo pozostanie z nami długo. Szatańska Pożoga pochłonęła osobistości świata polityki i ekonomii, a wśród ofiar znalazł się ktoś, kogo pamięć przetrwa wiecznie. Ophelius Loverde, aktor teatralny, śpiewak, osobowość medialna, poeta, a także trzykrotny zdobywca zaszczytnego tytułu Najbardziej Czarującego Uśmiechu przyznawanego przez tygodnik Czarownica w latach 1950, 1952 i 1955. Znajomi mówili o nim człowiek renesansu. Słynął nie tylko ze swych licznych talentów, ale i kochliwego serca. Przede wszystkim jednak - to tłumy kochały jego. Wszędzie, gdzie się pojawiał, świat stawał się piękniejszy. Już więcej nie obdarzy nas swym czarującym uśmiechem. To wielka tragedia dla świata sztuki i całej rzeszy jego fanów.
Co robił w Ministerstwie Magii 26 czerwca? Został wezwany do złożenia zeznań w sprawie oszustw podatkowych, lecz podano już wiadomości, że zaszła wielka pomyłka. Pomyłka, którą Ophelius Loverde przypłacił życiem.
Pogrążona w smutku rodzina i przyjaciele zawiadamiają, iż pogrzeb odbędzie się 5 lipca o godzinie 13:00 na cmentarzu w Blackpool.
7 sposobów jak pomimo anomalii pozostać czarująco piękną


Czasy nastały niespokojne i niepewne, nasze serca krwawią, a z oczu płyną gorzkie łzy, lecz nie jest to wymówka, aby zaniedbać samą siebie. W zdrowym (i pięknym) ciele, zdrowy duch! Szalejące anomalie wpływają nie tylko na działanie magii, lecz także na nasze organizmy. Nasi specjaliści zauważyli, że nasza skóra staje się szara przez nierzadkie krwotoki przy rzucaniu zaklęć, a przez częste osłabienia włosy przesuszają się i matowieją. Sporządziliśmy więc listę trzynastu sposobów, które każdej czarownicy pozwolą zadbać o siebie w tych trudnych chwilach i pozwolą anomaliom zaburzyć takie ich oblicza!

1. Pamiętaj o starej zasadzie, której przestrzegać należy zawsze. Jeśli zapragniesz nowej fryzury, zdecyduj się na cięcie w pierwszej kwadrze księżyca, jeżeli urodziłaś się do czternastego dnia miesiąca włącznie, w ostatniej zaś, jeśli przyszłaś na świat w drugiej połowie księżyca. To sprawi, że końcówki nie będą się rozdwajać. Pamiętaj jedynie, by włosów nie obciąć zbyt krótko - kobiecie nie przystoi taka fryzura.

2. Pozostając wciąż przy temacie włosów doradzamy zdobycie specyfiku, których hodowcy używają do pielęgnacji grzyw abraksanów i aetonanów. Może to wydawać się dziwne, lecz włosy po nich, niezależnie od ich typu, stają się naprawdę miękkie, nawilżone i lśniące!

3. Ułożenie ciał niebieskich ma wpływ na każdy aspekt naszego życia; zarówno na proces warzenia mikstur, jak i nasze samopoczucie, a także urodę. Sposobem naszych matek i babć na zachowanie jędrności skóry jest udanie się do przepełnionego magią Stonehenge raz w roku podczas pierwszego nowiu po swoich urodzinach. Przepełni nas niezwykła energia, która wpłynie na nawilżenie naszej skóry.

4. Zauważono ostatnio, że nieustanna obecność anomalii w naszym życiu wpływa negatywnie na problemy młodzieży; wielu młodych czarodziejów i czarownic zmaga się z jeszcze ostrzejszym trądzikiem, jednakże znamy na to sposób! Doradzamy przemywanie twarzy zsiadłym mlekiem niebieskich krów, efekty będą widoczne już po siedmiu dniach!

5. Skóra wolniej się marszczy, jeśli regularnie będziemy stosować maseczkę z alg morskich, miodu i odchodów memortka. Zachowamy młody wygląd na dłużej!

6. Każdego ranka po przebudzeniu, a także przed pójściem spać należy sto razy obmyć twarz lodowatą, czystą wodą z jeziora Loch Ness (miejsce to ma magiczną aurę, a więc i właściwości jego wód są niezwykłe!) dokładnie sto razy. Poprawi to ukrwienie naszej cery i sprawi, ze będzie bardziej jędrna.

7. Regularnie stosuj olejek na urodę! Jak go przygotować? Dowiesz się tego na następnej stronie!
Olejek na urodę czarownic z AvalonuLegendy głoszą, że Avalon to kraina wiecznej wiosny i nienaruszalnego pokoju, a władają nim najpiękniejsze i wiecznie młode czarownice (podobno wciąż żyje tam sama Morgana!). Oczywiście to jedynie legendy, lecz właśnie dzięki nim swą nazwę zawdzięcza stary i niezwykle skuteczny środek pielęgnacyjny, który sprawi, że nasza skóra dłużej zachowa jędrność, odpowiedni koloryt i świeżość!
Przyrządzenie tego specyfiku wymaga nie tylko różdżki i odpowiednich ingrediencji, lecz także towarzyszącego temu obrzędu. Ważną zasadą jest wybranie daty, gdyż powinno mieć to miejsce, kiedy księżyc zaczyna rosnąć, a po przygotowaniu należy trzymać go w chłodnym, zacienionym miejscu przez następne trzydzieści dni, aby składniki przesiąknęły wzajemną energią.

Czego będziesz potrzebować?
Swojej różdżki, świecy, kilku kropel oleju eterycznego z paczuli, kamienia księżycowego, miodu, słoika, oleju z winogron oraz gałązkę wanilii.

W jaki sposób go przygotować?
Zapal świecę i wyłóż na stół wszystkie wymienione wyżej składniki. Musisz poczuć się komfortowo i spokojnie, myśl o czymś przyjemnym, aby magia piękna twojej duszy przeniknęła przez składniki i przełożyła się na właściwości pielęgnacyjne ciała. Włóż wszystkie składniki do słoja: gałązkę wanilii, kamień ksieżycowy, wodną gwiazdę, łyżkę miodu, krople olejku z paczuli i wszystko zalej olejem z winogron. Zapieczętuj słój, a na jego wieku namaluj runę piękna, której wzór znajdziesz poniżej. Wstrząśnij nim, po czym wypowiedz słowa zaklęcia: Piękna Morgano, zauważ opiekę, którą obdarzam swe ciało, pozwól mu jaśnieć pięknem tak jak syreny wynurzające się o poranku z morskich fal. Zgaś świecę i zostaw słoik w ciemnym, chłodnym miejscu, a po upływie tygodnia wyjmij zeń stałe składniki i włóż świeże, dokładnie te same, powtórz także zaklęcie. Po upływie miesiąca olejek będzie gotowy! Smaruj nim skórę twarzy, szyi i dekoltu; bardzo często popełniamy ten błąd, zapominając o niższych partiach ciała, a przez to zaniedbanie mogą zdradzić nasz wiek! Używaj olejku rozważnie, tak, aby wystarczył ci na następny miesiąc.


HoroskopNundu - 22.12 - 19.01
Dobrobyt Saturna kiedyś musiał się skończyć – astrolodzy przepowiadają miesiąc niepokojącej aury dla Nundu w wielu aspektach. Pogorszenie zdrowia i osłabienie organizmu to pierwsze z symptomów, wszechobecny pech i dekoncentracja to ciąg dalszy. Daj sobie czas na odpoczynek od męczących obowiązków, spędź go z samym sobą, uspokój rozdrażniony umysł, a być może uchylisz się od nieszczęścia.Tryton - 20.01-19.02
Ciężkie powietrze zakłóci spokój i rozdrażnienie będzie o wiele bardziej dotkliwe i wyczuwalne. Być może jest to czas, by na chwilę odejść od stawania okoniem na wszystko tylko po to, by poczuć krótki uścisk satysfakcji. Spróbuj powstrzymać swe zapędy i posłuchaj instynktu, który mówi, że trwałe relacje są ważniejsze niż liche sojusze.Czerwony Kapturek 20.02-21.03
Astrolodzy wierzą, że meteorologiczne wahania są nie tylko wynikiem działania anomalii, ale również i niekorzystnego ułożeniu gwiazdozbioru Łabędzia względem Neptuna. Czerwone Kapturki powinny więc mieć na uwadze swoje zdrowie psychiczne – być może teraz czują się wspaniale, lecz niedługo może się to zmienić i zupełnie opadną z sił. W tym czasie bądź jak najbliżej swoich przyjaciół, niech wspierają cię swoją siłą.Testral 22.03-19.04
W nadchodzącym czasie planety układu słonecznego ułożą się dla Testrali niekorzystnie. Powinny uważać na to, z kim zadają się w życiu osobistym i zawodowym i mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Nie wszyscy mają wobec nich szczere zamiary. Bądź ostrożny i rozważny. Wystrzegaj się czarodziejów spod znaku Żądblika. Mogą narobić w twoim życiu zamieszania.Buchorożec 20.04-22.05
Wenus znajdzie się względem Jowisza i jego księżyców w korzystnym dla ciebie układzie. Możesz liczyć na na dobre okazje finansowe, galeony będą się trzymać twojej sakiewki, lecz wydawaj je rozważnie. Co łatwo przychodzi, to szybko odchodzi. Wenus sprawi także, że łatwiej będzie ci rozmawiać o uczuciach. Wykorzystaj to, rozmów się z obiektem swoich uczuć osobiście, nic nie zastąpi spojrzenia w oczy i bezpośredniości.Wozak 23.05-21.06
Jowisz w swoim obszarze będzie sprzyjał kreatywności wozaków przez cały najbliższy miesiąc. Poczujesz napływ inspiracji, wykorzystaj to. Spróbuj stworzyć coś własnego, bądź nauczyć się nowej umiejętności, nauka pójdzie ci dużo szybciej. Pomimo lata nie pozwól sobie na rozleniwienie. To będzie dla ciebie czas ciekawych wyzwań i nowych znajomości.Ognisty Krab 22.06-22.07
Dzięki wsparciu Słońca poczujesz przypływ nowej energii. Będziesz gotów na czekające cię wyzwania i obowiązki, uważaj jednak, wystrzegaj się arogancji. Mars niebezpiecznie zbliża się do niekorzystnego dla ciebie obszaru i może pokrzyżować twoje plany finansowe. Jeśli planowałeś zaciągnięcie pożyczki, porzuć tę myśl, nie skończy się to dla ciebie dobrze.Gryf 23.07-22.08
W najbliższym czasie możesz wpaść w niemałe tarapaty, jeśli nie zachowasz ostrożności względem czarodziejów urodzonych pod znakiem Demimoza. Bądź rozważny, zadbaj o stare znajomości. Ktoś, o kim dawno zapomniałeś, może wyciągnąć do ciebie pomocną dłoń w najmniej oczekiwanym momencie. Dbaj o swoje zdrowie, może być zagrożone.Szyszymora 23.08 - 22.09
Merkury znajdzie się w obszarze rozwoju osobistego. Warto rozwinąć skrzydła, szykuje się sporo obowiązków zawodowych i rodzinnych. W nadchodzącym miesiącu nie będziesz mieć zbyt wielu powodów do zadowolenia. Sprawy, które od dawna czekają będą o sobie przypominać, okażą się trudne do załatwienia. Zadbaj o porozumienie w swoim związku.Demimoz 23.09-22.10
Przyda Ci się trochę dyplomacji. W nadchodzącym czasie Wenus znajdzie się w opozycji Marsa, a to zapowiada skłonność do spięć. Możesz spróbowac elastycznie reagować na zmieniającą się sytuację lub spróbować twardo postawić na swoim. Gwiazdy sprzyjają podróżom.Kwintoped 23.10-21.11
Negatywne tranzyty księżyca sprawią, że nie wszystkie zadania i cele uda Ci się pomyślnie zrealizować. Pluton w obszarze aktywności będzie Cię wspierał między 1 a 13 sierpnia. Rozlicz się ze starych grzechów, lecz pamiętaj, że zdrowie wymaga więcej troski.Żądlibąk 22.11-21.12
Będzie to dla Ciebie bardzo pracowity czas. Jowisz bardzo korzystnie wpłynie na relacje, lecz przede wszystkim jego siła zaowocuje impulsem do działania. Korzystne zmiany będą możliwe tylko wtedy, gdy podejmiesz mądre decyzje, również w sprawach sercowych. Dowiesz się czegoś ważnego.Redakcja Czarownicy
Czarownica
Zawód : Jestem gazetą
Wiek : 0
Czystość krwi : n/d
Stan cywilny : n/d
Jam jest Myśląca Tiara,Los wam wyznaczę na starcie!
OPCM : X
UROKI : X
ALCHEMIA : X
UZDRAWIANIE : X
TRANSMUTACJA : X
CZARNA MAGIA : X
ZWINNOŚĆ : X
SPRAWNOŚĆ : X
Genetyka : Czarodziej

Konta specjalne
Konta specjalne
https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/ https://www.morsmordre.net/
Śmierć, porady, horoskop - 01.07.1956
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach