Morsmordre
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Wydarzenia


Ekipa forum
Login:

Hasło:

Psycho
AutorWiadomość
Psycho [odnośnik]17.07.15 16:07PSYCHO
Puchacz wirginijski o dość sporych gabarytach ciała i psychopatycznym, wiecznie knującym wzroku. Catalina wracając z nim do mieszkania miała nadzieję, że okaże się tak samo sympatyczny jak jej pierwsza sowa, Pipper. Nic bardziej mylnego. Psycho do dziś reaguje agresywnie na gości, przez co podczas wizyt zamykany jest w klatce lub w innym pomieszczeniu, by swoimi pazurami nie uszkodził odwiedzających. W listach nadawcy niejednokrotnie wspominali o nieprzyjaznym charakterku zwierzaka; odbiór korespondencji w większości przypadków kończy się bliskim spotkaniem z pazurami lub dziobem. Pomimo to sowa nie wróci do Cataliny, dopóki nie doręczy poczty, nie pomoże nawet wyrzucanie jej za okno - uparta będzie siedzieć na parapecie nawet kilka dni. Osoby, które często nawiązują kontakt z panną Vane, wiedzą, że najlepszym sposobem na Psycho są grube rękawice i przysmak dla sów. Agresywna dla obcych, nieprzyjemna dla poznanych, lecz Catalinę darzy szczerą, sowią miłością - podskubuje jej włosy, przynosi szczątki niewielkich zdobyczy, choć raz zdarzyło się i truchło zająca.
Catalina Vane
Zawód : Koroner
Wiek : 27
Czystość krwi : Półkrwi
Stan cywilny : Zaręczona
Zbrodnia krwią zamyka drzwi. Po ich drugiej stronie znajduje się świat niewyobrażalny dla innych.
OPCM : 4
UROKI : 10
ALCHEMIA : 0
UZDRAWIANIE : 11
TRANSMUTACJA : 0
CZARNA MAGIA : 0
ZWINNOŚĆ : 0
SPRAWNOŚĆ : 0
Genetyka : Jasnowidz
Psycho Tumblr_ml8fiq5Mpd1rh5woro1_250
Nieaktywni
Nieaktywni
http://morsmordre.forumpolish.com/t579-catalina-vane http://morsmordre.forumpolish.com/t619-psycho#1731 http://morsmordre.forumpolish.com/t618-catalina#1730 http://morsmordre.forumpolish.com/f95-doki-pearl-road-21
Psycho
Szybka odpowiedź
Uprawnienia

Nie możesz odpowiadać w tematach